Inderdaad xD, is toch heerlijk man, we hoeven nog maar 300k kijkers d'rbijquote:Op woensdag 7 juli 2010 16:59 schreef bascross het volgende:
VI Oranje bijna op gelijke hoogte met Sportzomer.
ja, alleen is het dan wel weer jammer dat ze zo'n matige lauwe uitzending produceren zoals gister......juist op dat soort momenten zit je meer te wachten op de vrolijkheid en joligheid van hoe van gelder die spelers interviewde.....maar derksen en gijp moesten weer met een nuchtere magere reactie komen....quote:Op woensdag 7 juli 2010 16:59 schreef bascross het volgende:
VI Oranje bijna op gelijke hoogte met Sportzomer.
Klopt inderdaad ja, gister was een van de mindere uitzendingen:(quote:Op woensdag 7 juli 2010 17:07 schreef HaagsPietje het volgende:
[..]
ja, alleen is het dan wel weer jammer dat ze zo'n matige lauwe uitzending produceren zoals gister......juist op dat soort momenten zit je meer te wachten op de vrolijkheid en joligheid van hoe van gelder die spelers interviewde.....maar derksen en gijp moesten weer met een nuchtere magere reactie komen....![]()
denk dat veel mensen hierdoor afhaken helaas....
quote:Op woensdag 7 juli 2010 16:09 schreef planethugo het volgende:
[..]
ik zeg gister: dit zal morgen wel een gifje zijn. Een maat waarmee ik keek: een wat
Schoenen dan toch...quote:Op woensdag 7 juli 2010 17:42 schreef pberends het volgende:
Ik miste gister ook een beetje de Oranje-sfeer.
Derksen mag z'n Oranje-pak wel eens aantrekken.
quote:Op woensdag 7 juli 2010 18:09 schreef planethugo het volgende:
vond t gister ook een beetje mat ja. Nota bene buiten voor de deur staan ze te feesten en aan tafel lijkt het wel alsof we verloren hadden. Maargoed Derksen & Gijp hadden dit 3 weken geleden al zien aankomen
wel zwaar relax dat het bij rtl altijd zo snel online staat, kwam kwart voor 12 thuis, nog paar minuten van het einde gezien en 10 minuten erna maar vanaf het begin gaan kijken![]()
Ik hoorde Genee op 538 zeggen dat ze zondag waarschijnlijk twee uur lang gaan voorbeschouwenquote:Op woensdag 7 juli 2010 08:21 schreef RobertoCarlos het volgende:
Toch jammer dat VI Oranje geen voorbeschouwing heeft... heb ik gisteren gemist en zal ik vanavond missen...
En Genee vind ik snel geďrriteerd de laatste tijd....
quote:Op woensdag 7 juli 2010 19:56 schreef Bestolene het volgende:
[..]
Ik hoorde Genee op 538 zeggen dat ze zondag waarschijnlijk twee uur lang gaan voorbeschouwen
quote:Op woensdag 7 juli 2010 20:54 schreef DrDentz het volgende:
Drie keurige leraren uit Nijmegen op bezoek bij VI Oranje. Ik ben benieuwd.
coolquote:Op woensdag 7 juli 2010 22:09 schreef devilfish het volgende:
<object width="640" height="385"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/AeI0QOm-Dc0&hl=nl_NL&fs=1"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/AeI0QOm-Dc0&hl=nl_NL&fs=1" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="640" height="385"></embed></object>
Zie je toch....quote:Op woensdag 7 juli 2010 22:27 schreef robjee het volgende:
Wie zei er mute?! Jamie Lidell is de beste artiest die ze gehad hebben en gaan krijgen.
Helemaal mee eens. Geweldige artiest en symphatieke gast.quote:Op woensdag 7 juli 2010 22:27 schreef robjee het volgende:
Wie zei er mute?! Jamie Lidell is de beste artiest die ze gehad hebben en gaan krijgen.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |