Ja, maar hier is het 1 kankercafé met een oppervlakte van wel 4 hele meters². En daar moet je met zijn 500en naar een scherm kijken. doe mij maar gewoon stadhuisplein. maar dat gaat dus al niet meer door. en met andere vriendinnen wil ik niet, want die gaan naar zo'n negertent en dan neemt ze nog eens 700 mensen mee die ik niet ken, dus tyft ook maar op weetje.quote:Op dinsdag 6 juli 2010 12:29 schreef Potloodvis het volgende:
[..]
Is het daar ook als er gescoord word dat iedereen bier gooit?
Ik pm je straks wel even.quote:
Djeesquote:Op dinsdag 6 juli 2010 12:31 schreef Lakitu het volgende:
[..]
Ik pm je straks wel even.
ik moet weg =$
Kom gezellig Limburg plaats genoeg, je mag zelfs op schoot komen. =$ =$quote:Op dinsdag 6 juli 2010 12:31 schreef wolvendagen het volgende:
[..]
Ja, maar hier is het 1 kankercafé met een oppervlakte van wel 4 hele meters². En daar moet je met zijn 500en naar een scherm kijken. doe mij maar gewoon stadhuisplein. maar dat gaat dus al niet meer door. en met andere vriendinnen wil ik niet, want die gaan naar zo'n negertent en dan neemt ze nog eens 700 mensen mee die ik niet ken, dus tyft ook maar op weetje.
Nee. Te ver.quote:Op dinsdag 6 juli 2010 12:32 schreef Potloodvis het volgende:
[..]
Kom gezellig Limburg plaats genoeg, je mag zelfs op schoot komen. =$ =$
Negertentenquote:Op dinsdag 6 juli 2010 12:31 schreef wolvendagen het volgende:
[..]
Ja, maar hier is het 1 kankercafé met een oppervlakte van wel 4 hele meters². En daar moet je met zijn 500en naar een scherm kijken. doe mij maar gewoon stadhuisplein. maar dat gaat dus al niet meer door. en met andere vriendinnen wil ik niet, want die gaan naar zo'n negertent en dan neemt ze nog eens 700 mensen mee die ik niet ken, dus tyft ook maar op weetje.
Ja maar dat sms'je gaat er wel heel erg van uit dat ze ja zegt. (Met, of als jij suggesties hebt)quote:
Natuurlijk, net alsof ik nee gewend ben.quote:Op dinsdag 6 juli 2010 12:33 schreef Japsnars het volgende:
[..]
Ja maar dat sms'je gaat er wel heel erg van uit dat ze ja zegt. (Met, of als jij suggesties hebt)
Ik zie het probleem niet, het is toch maar een scharrel.quote:Op dinsdag 6 juli 2010 12:33 schreef Potloodvis het volgende:
Vanavond weer lekker awkward. Mijn nieuwe scharrel gaat mee en mijn homeboy heeft geregeld dat zijn vriendin ook komt met haar groep, daar zit ook mijn ex bij en ze weet nog van niets met dat nieuwe meisje.
Net alsof ik niet voor meer ga dan alleen scharrelen. Ik ben een man van relaties weet je.quote:Op dinsdag 6 juli 2010 12:34 schreef Mozy het volgende:
[..]
Ik zie het probleem niet, het is toch maar een scharrel.
Weet ik ook wel, maar scharrel gebruik je dus verkeerd.quote:Op dinsdag 6 juli 2010 12:35 schreef Potloodvis het volgende:
[..]
Net alsof ik niet voor meer ga dan alleen scharrelen. Ik ben een man van relaties weet je.
Ik ben niks gewendquote:Op dinsdag 6 juli 2010 12:34 schreef Potloodvis het volgende:
[..]
Natuurlijk, net alsof ik nee gewend ben.
JE HAD AL 2 PENISSEN GEHAD EN ZIJ WEET AMPER HOE DE VOORDEUR OPEN GAAT! DOE ER WAT AAN!quote:Op dinsdag 6 juli 2010 12:35 schreef wolvendagen het volgende:
"omdat ik niet van mn moeder alleen naar rotterdam ga"
1. je bent godverdomme met mij.
2. het is nog kankerlicht.
3. daarnet moest je nog naar je buren.
4. WTF ZO KOM JE NOOIT DE DEUR UIT JE BENT FUCKING 15, TOEN LIEP IK AL HALFAANGESCHOTEN DAAR
Ja, leuk voor mij inderdaad. Tussen een stel lelijke negers staan.quote:
Daar moet je ook vanuit gaan, beetje ego is niet erg.quote:Op dinsdag 6 juli 2010 12:35 schreef Japsnars het volgende:
[..]
Ik ben niks gewendMaar ik wil natuurlijk wel een ja horen
![]()
![]()
nee, maar godsamme zegquote:Op dinsdag 6 juli 2010 12:36 schreef Potloodvis het volgende:
[..]
JE HAD AL 2 PENISSEN GEHAD EN ZIJ WEET AMPER HOE DE VOORDEUR OPEN GAAT! DOE ER WAT AAN!
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |