Omdat ze zichzelf juist heel mooi vind nuquote:Op maandag 19 juli 2010 10:34 schreef female81 het volgende:
Het erge is dat Christina van nature verre van lelijk te noemen is, maar dat ze zichzelf lelijk máákt. Waarom doet ze dat nou toch.
Volgens mij zit ze gewoon ff niet lekker in haar vel ofzo,,,quote:Op maandag 19 juli 2010 15:49 schreef Chelle23 het volgende:
[..]
Omdat ze zichzelf juist heel mooi vind nu
hoe langer je er naar kijkt hoe enger de foto wordt...quote:Op maandag 19 juli 2010 12:40 schreef SEMTEX het volgende:
Cameron Diaz.. looking weeeird
[ afbeelding ]
ieks die adersquote:Op dinsdag 20 juli 2010 10:42 schreef Mylene het volgende:
Sylvester Stallone
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Ik denk dat ze die dag misschien van die witte handschoenen tot daar aan had en dat het toen zo gekleurd is...quote:Op vrijdag 16 juli 2010 22:30 schreef ivetje het volgende:
Ow, als dat echt is is het wel heel fout! Zeker op je bruiloftik weet wel dat ik volgend jaar voor onze trouwdag even onder de zonnebank ga en let of alles mooi bruin is hihi
quote:
quote:Op dinsdag 20 juli 2010 11:10 schreef Pisces29 het volgende:
[..]
Wat heeft zij laten doen, d'r lippen?
Het is net octo-mom
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |