quote:Op maandag 5 juli 2010 10:58 schreef Thinkk-Pinkk het volgende:
Vind dat soort boxershorts zoooo vreselijk...
Vooral die met die smileys enzo...
Wat de fuck is deze?quote:Op zondag 13 januari 2013 14:37 schreef Gino-Santi het volgende:
yep Gino Santi! Ik ken EN heb ze ook nog. Foto's getuigen ervan!Je kunt er van zeggen wat je wil maar ik vind ze nog steeds geil!! Het is niet het enige wat ik draag maar Gino hoeft mits je ze op een bepaalde manier draagt helemaal niet fout te zijn.
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Ik hoop ook nog anderen te zien die ze nog steeds dragen.
Ik neem aan dat mijnheer G. Santi al lang binnen is na de jaren 90quote:Op donderdag 7 februari 2013 17:15 schreef Pat_Jan het volgende:
Wist je dat de leverancier van Gino Santi, nu ook boxershorts maakt om te concureren met Bjorn Borg boxershorts?
goeie kick anabooltjequote:Op dinsdag 24 februari 2015 15:19 schreef Gino_Santi het volgende:
Heb ze ook nog... Versleten, verkleurd en inclusief trekvlekken.
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Wow serieus? Dat wat zichtbaar was, was toch wel héél zuinig.quote:Op dinsdag 24 februari 2015 15:19 schreef Gino_Santi het volgende:
-volgens mij is hier iets zichtbaar wat niet gewenst is op het open forum-
Je draagt ook nog steeds dezelfde trainingsbroek, met vlekken en al?quote:Op dinsdag 24 februari 2015 15:19 schreef Gino_Santi het volgende:
Heb ze ook nog... Versleten, verkleurd en inclusief trekvlekken.
-volgens mij is hier iets zichtbaar wat niet gewenst is op het open forum-
[ afbeelding ]
ja, maar ook een beetje mag nietquote:Op dinsdag 24 februari 2015 20:22 schreef Gino_Santi het volgende:
[..]
Wow serieus? Dat wat zichtbaar was, was toch wel héél zuinig.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |