Ik vind het systeem dat ze bij de Giro hebben sowieso leuker, dan krijg je echt de meest constante renner.quote:Op vrijdag 23 juli 2010 20:40 schreef Beregd het volgende:
[..]
allesbehalve is wel belachelijk overdreven als je twee ritten en een hoop ereplaatsen bijeensprint.
Het heet trouwens de puntentrui, niet de beste sprintertrui of de sprinter die het best over de bergen raakt trui. Wie de meeste punten haalt heeft er voor gestreden en gewonnen (net als bij de bergen), dat kan ik niet onverdiend noemen.
Ik acht trouwens de kans klein dat cavendish meedoet in tussenspurts, daar maalt hij zelden om.
quote:Op vrijdag 23 juli 2010 22:39 schreef Wombcat het volgende:
[..]
Ik vind het systeem dat ze bij de Giro hebben sowieso leuker, dan krijg je echt de meest constante renner.
Sprinters hebben al genoeg kans op etappezeges, die hoeven niet ook nog eens zo goed als zeker een puntentrui in de schoot geworpen te krijgen.
quote:Op vrijdag 23 juli 2010 20:40 schreef Beregd het volgende:
[..]
allesbehalve is wel belachelijk overdreven als je twee ritten en een hoop ereplaatsen bijeensprint.
Het heet trouwens de puntentrui, niet de beste sprintertrui of de sprinter die het best over de bergen raakt trui. Wie de meeste punten haalt heeft er voor gestreden en gewonnen (net als bij de bergen), dat kan ik niet onverdiend noemen.
Ik acht trouwens de kans klein dat cavendish meedoet in tussenspurts, daar maalt hij zelden om.
quote:Op zaterdag 24 juli 2010 15:03 schreef Anatool het volgende:
Cavendish behoort ook gewoon tot een sprintersarme generatie. Hushovd heeft al 3 jaar geen echte massasprint meer gewonnen in de TDF, Farrar is nog te groen, Freire en Boonen zijn nooit in vorm in de TDF (of mogen niet meedoen)
Petacchi is te oud, Ciolek nog te groen, ...
quote:Op zaterdag 24 juli 2010 09:44 schreef Beregd het volgende:
had cavendish er wat meer voor gewerkt (lees, zich gemengd in verloren peletonspurts zoals hushovd) had hij hem ook binnen gehad, eigen schuld dus.
Maar kwalijk kun je het hem niet nemen, want hij heeft zijn ritzeges binnen en is meer de held dan petacchi, ook al haalt die groen
Zeker, Farrar moesten we in deze Tour toch tot meer in staat achten dan Petacchi en Hushovd. Wat dat voor het groen zou betekenen mag iedereen zelf uittekenen.quote:Op zaterdag 24 juli 2010 15:08 schreef _-_ratjetoe_-_ het volgende:
[..]
Farrar had deze Tour gewoon enorm veel pech.
Die discussie bestaat ook over de gele trui, eigenlijk in alle sporten waar de uitslag close is. Is toch logisch.. Maar daarnaast bestaat er blijkbaar bij het publiek een verkeerd beeld van waar de groene trui voor staat. Idem voor de bollentrui. Ik zou me daar als organisatie toch wel een beetje druk om maken.quote:Op zaterdag 24 juli 2010 18:27 schreef _-_ratjetoe_-_ het volgende:
Ik snap die discussie nooit over of een Groene Trui-winnaar de terechte winnaar is.
Laten we degene die de meeste etappes wint ook een trui erbij geven! Spannend!
Dan krijg je dus de uitslag zoals ik 'm berekend had gisteren. Veel verschil maakt 't ook niet, Petacchi blijft dan in het groen.quote:Op zondag 25 juli 2010 00:36 schreef eentwee het volgende:
Maar waarom die puntenformule? Het verschil tussen 9 en 10 is natuurlijk niet net zo belangrijk als tussen 1 en 2. Volgens mij heb je dan meer aan een gedachtenspinsel dat dichter bij de huidige puntentelling staat - schrap de tussenspurts en maak elke etappe gelijkwaardig oid.
nee, die was gewoon niet meer snel genoegquote:Op zaterdag 24 juli 2010 15:27 schreef wimderon het volgende:
[..]
Dat kun je van Hushovd niet helemaal zeggen, dat het zijn eigen schuld is.
de voornaamste kritiek op valverde was dat hij ondanks doping beschermd werd door de spanjaarden.quote:Op zaterdag 24 juli 2010 12:37 schreef Wombcat het volgende:
Toch apart dat mensen sprinters helden kunnen noemen, maar anderzijds klagen over mannen als Valverde die maar de hele tijd in een wiel hangen en er kort voor de finish uitkomen. Sprinters doen niet anders.
Dat zou idd veel beter zijn.quote:Op zondag 25 juli 2010 11:15 schreef JohnDDD het volgende:
Ik zou het persoonlijk leuk vinden als de sprintersetappes niet meer punten opleverden dan de bergetappes zodat de klassementsmannen ook weer meedoen voor het groen zoals vroeger.
Als je voor alle etappes evenveel punten krijgt, komen de klassementsrenners vrijwel automatisch hoog te staan.quote:Op zondag 25 juli 2010 11:24 schreef Beregd het volgende:
die klassementsrenners zullen toch niet strijden voor die punten, dus daar heb je niets aan.
dat bedoel ik, wat heb je er dan aan?quote:Op zondag 25 juli 2010 11:38 schreef Wombcat het volgende:
[..]
Als je voor alle etappes evenveel punten krijgt, komen de klassementsrenners vrijwel automatisch hoog te staan.
Dat je eens een puntentrui vooraan ziet in de bergen (zoals Jalabert in 1995). Dat de puntentrui wat vaker naar grotere renners gaat.quote:
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |