abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_83120343
quote:
Op maandag 21 juni 2010 21:44 schreef Ssserpente het volgende:

[..]

Ow, da's niet echt veel dan idd. Maar je kolft nu dus alleen 's avonds? Dan komt er bij mij ook weinig uit hoor. Dan zit er toch minder in dan 's morgens. Ben benieuwd hoeveel het is als je straks ipv een livevoeding kolft.

Ik bied de hele dag water aan, zowel in een tuit- als rietjesbeker, maar daar drinkt ze nauwelijks van. Ze kan er ook niet zo goed mee overweg en gaat er al snel mee gooien. Maar ik blijf ze geven.

Omdat ik bang was dat ze te weinig vocht binnenkreeg, heb ik ook een paar keer geprobeerd om 'r water uit d'r gewone flesje te geven, maar daar dronk ze nauwelijks van.

Op kdv krijgt ze diksap btw. Wmb prima voor daar, maar thuis krijgt ze dat niet.
Ja, omdat ze overdag niet heel veel drinkt, wilde ik niet tussendoor kolven zeg maar. Daarom extra, 's avonds. Maar daar ben ik nu ook weer mee gestopt, was alleen voor het tentamen.

Lotte kreeg idd ook water uit een tuitbeker, maar de dag voor mn tentamen uit een flesje om te oefenen. Dat ben ik blijven doen, omdat ik het wel fijn vond om te weten wat ze binnen krijgt. Binnenkort maar weer naar een andere beker, nu weet ik ongeveer hoeveel ze drinkt.

Sap hoeft van mij ook niet zo nodig. Ik las laatst trouwens iets dat het goed is om baby's water te laten drinken, dan drinken ze het als volwassenen ook makkelijker.

Leo, ik duim voor je dat de stijgende lijn blijft!
Lotte!
Noah!
pi_83120590
Hoeveel drinkt Lotte aan water tussendoor dan?
pi_83120644
Tussen de 20-90ml, verschilt per dag
Lotte!
Noah!
pi_83120783
Ooh, da's ook niet zo heel veel dus. Was al een beetje bang dat Lente te weinig drinkt. Maar goed, dan zou ze ook wel vaker bv willen natuurlijk.
pi_83121151
quote:
Op maandag 21 juni 2010 21:45 schreef Ssserpente het volgende:
Fijn dat het effect lijkt te hebben, Leo, is je moeite niet voor niets geweest! Sowieso goed dat je toch alweer zo lang doorgaat. Kan me van een tijdje terug herinneren dat je wilde stoppen.
Ik heb voor mezelf beslist dat elke bv-voeding er eentje extra is, maar dat ik me niet meer druk wil maken als er één wegvalt. 2 bv-voedingen per dag halen we nog (met uitzondering van een paar dagen deze week toen ik echt bijna niets meer gekolfd kreeg). Ik merk wel dat het vlug achteruit gaat als het te druk is op het werk en ik niet voldoende tijd heb om te kolven. Het is wel jammer dat ik komend weekend maar één dag vrij ben en dat het door de deliberaties deze week gigantisch druk is. Maar ik probeer morgen ook nog om de 4 uur te kolven.

Het is jammer dat Thomas niet meer live bij mij wil drinken (behalve 's ochtends) maar ook daar heb ik me bij neergelegd
Ik had nooit gedacht dat ik zo lang bv ging geven. Mijn initiële plan was om op 3 mei af te bouwen en op 17 mei volledig gestopt te zijn. Ondertussen zijn we 21 juni en krijgt hij nog borstvoeding
De termijnen die hier gemeld worden, zal ik nooit halen En ik moet bekennen dat het soms wat steekt als ik lees hoe het bij veel van jullie loopt, maar ik ben ook op kv grootgebracht, dus dat komt ook wel goed

En idd, Linda, nu hopen dat de stijgende lijn blijft Of dat ik per dag weer rond de 200cc kan afkolven
pi_83121526
Och leo, niet laten steken hoor! Zoals Sorbo het zegt, zo ervaar ik het bijvoorbeeld helemaal niet. Ik geef het nog uit gemak, omdat ik geen zin heb om nu nog over te stappen op flesjes. Maar Lotte drinkt alles behalve rustig. Ze begint weer te bijten sinds een paar dagen, ze heeft zoveel kracht dat ze zich van me afdrukt tijdens het drinken, wat resulteert in alleen maar een tepel in dr mond. Ik moet dr echt in een houdgreep nemen. Het drinken ansich vindt ze fijn, ze lacht altijd nadat ze gedronken heeft en begint te kletsen. Maar ze ligt geen seconde stil en das echt lastig. Wat dat betreft mis ik dat hele kleine ukkie, die ongestoord en rustig bij je lag te drinken.
Lotte!
Noah!
pi_83121588
quote:
Op maandag 21 juni 2010 21:57 schreef Ssserpente het volgende:
Ooh, da's ook niet zo heel veel dus. Was al een beetje bang dat Lente te weinig drinkt. Maar goed, dan zou ze ook wel vaker bv willen natuurlijk.
Ja, dat had ik ook. Maar ze duwt zelf vaak het water weg, als ik het voor d'r neus houd. Soms denk ik wel eens dat ze van sap meer zou drinken, maar ik wil het dr niet aanwennen en dat ze straks helemaal geen water meer hoeft.
Lotte!
Noah!
pi_83121966
Same here, Linda. Daarom krijgt ze hier van mij ook alleen water. Ach, ze laten het echt wel merken zodra ze dorst hebben.
pi_83124544
250cc, wat veel inderdaad! Heerlijk dat het voor jullie werkt though.

Linda, super dat de spruw over is! Dat gefriemel en loslaten vind ik ook irritant. Regelmatig voed ik d'r gelijk als ze wakker wordt, op bed dus. Liggend drinkt ze een heel stuk rustiger en kan ze zich niet half naar de vloer storten met d'r gefriemel en geworstel

Miss grappig hè dat ze dat zo goed doorhebben. Ik heb het andersom meegemaakt: ging Emma (3 mndn) voeden, terwijl haar nichtje van 11 maanden ondertussen de fles kreeg van haar vader. Nichtje had 10 mndn bv gehad, dus net een maandje niet meer. Toen ze zag dat ik m'n shirt losmaakte en Emma wilde aanleggen, werd ze helemaal enthousiast, wilde geen fles meer en probeerde bij ons te komen
  maandag 21 juni 2010 @ 23:44:26 #35
28677 Beessie-Jen
Meisjesmama!!!
pi_83126533
Evie drinkt ook voor de nacht een pyamapapje en ik maak ook gewoon iets meer dan op de verpakking staat... meestal drinkt ze ongeveer 200-220 ml.
En verder is het eigenlijk altijd een beetje gissen hoeveel ze dan op een dag drinkt.. de dagen dat ik werk; krijgt ze in elk geval minimaal 400 ml moedermelk uit de fles, en dus dat pyamapapje en meestal 1-2 rondes aan de borst... dus lijkt me ruim voldoende?
05-12-2009 is ons lieve meisje geboren! Evie (L)
17-08-2011 Onze 2e prachtige meid maakt het gezinnetje compleet: Liene (L)
pi_83133209
quote:
Op maandag 21 juni 2010 16:25 schreef Ticootje het volgende:
Krampjes; warme doek op dr buikje leggen.. Dat soort dingen... Helaas hoort het er een beetje bij. Als ze heeeel vaak wilt drinken (clusteren)kun je even overwegen om steeds dezelfde borst te geven en te wisselen na 2 uur ofzo.. Anders krijgt ze alleen de voormelk, die kan de krampjes erger maken, waardoor ze weer wilt drinken en dan weer alleen voormelk.. enz. enz.

Mondjes terug is normaal, zolang er geen hele voedingen uitkomen. Goed laten boeren nog misschien, maar een beetje melk terug is niet erg hoor.
Clusteren, check. Gisteren heeft ze om het half uur gedronken van 18.00 tot 23.00 Dan biedt ik inderdaad zo'n 2/3 uur lang dezelfde borst aan. Vervolgens heeft ze vannacht wel fantastisch geslapen, van 11 tot 5! En toen om kwart voor 9 weer wakker. Dat zijn betere tijden zeg.
Dank voor je tips Tico!

MissSly, moest lachen om je verhaal van Senna die zo enthousiast aan de borst wilde!
I 21-5-10 ♥ T 1-11-12 ♥ K 4-11-18 ♥
  dinsdag 22 juni 2010 @ 16:04:56 #37
230109 Id_do_her
Overal en nergens.
pi_83147558
Borstvoeding
With my pack on my back, down the road I will stray.
pi_83150455
Jij vindt het een geil idee om bij je moeder aan d'r tiet te hangen..? Aardig ziek.
  dinsdag 22 juni 2010 @ 16:50:12 #39
230109 Id_do_her
Overal en nergens.
pi_83150614
quote:
Op dinsdag 22 juni 2010 16:47 schreef Ssserpente het volgende:
Jij vindt het een geil idee om bij je moeder aan d'r tiet te hangen..? Aardig ziek.
Nee tuurlijk niet
With my pack on my back, down the road I will stray.
  Moderator dinsdag 22 juni 2010 @ 16:51:59 #40
5428 crew  miss_sly
pi_83150728
Je wil gewoon een beetje moedermelk?
And the young, they can lose hope cause they can't see beyond today,. ..
The wisdom that the old can't give away
  dinsdag 22 juni 2010 @ 16:54:02 #41
230109 Id_do_her
Overal en nergens.
pi_83150853
quote:
Op dinsdag 22 juni 2010 16:51 schreef miss_sly het volgende:
Je wil gewoon een beetje moedermelk?
Als je hebt..

Nee, ik kwam me eigenlijk een beetje inlezen over borstvoeding en andere ouderschapszaken. Toen kwam ik op het idee om "borstvoeding " te typen.
With my pack on my back, down the road I will stray.
  Moderator dinsdag 22 juni 2010 @ 16:58:38 #42
5428 crew  miss_sly
pi_83151167
Je wordt papa? Dan kun je live proeven binnenkort

geil, seks en borstvoeding hebben namelijk bitter weinig met elkaar te maken
And the young, they can lose hope cause they can't see beyond today,. ..
The wisdom that the old can't give away
  dinsdag 22 juni 2010 @ 16:59:42 #43
125853 Ticootje
<3 6970 <3
pi_83151238
quote:
Op dinsdag 22 juni 2010 16:58 schreef miss_sly het volgende:
Je wordt papa? Dan kun je live proeven binnenkort

geil, seks en borstvoeding hebben namelijk bitter weinig met elkaar te maken
Wel hoor. Het hormoon dat vrijkomt als je klaarkomt is hetzelfde dat zorgt voor een toeschietreflex. Dat is precies de reden dat je borsten kunnen gaan lekken tijdens sex.

Oh en verder wordt er niet met eten gespeeld.
I am unconditionally and irrevocably in love with him.
I'm 97% sure you don't like me, I'm 100% sure I don't care.
  Moderator dinsdag 22 juni 2010 @ 17:01:41 #44
5428 crew  miss_sly
pi_83151352
quote:
Op dinsdag 22 juni 2010 16:59 schreef Ticootje het volgende:

[..]

Wel hoor. Het hormoon dat vrijkomt als je klaarkomt is hetzelfde dat zorgt voor een toeschietreflex. Dat is precies de reden dat je borsten kunnen gaan lekken tijdens sex.

Oh en verder wordt er niet met eten gespeeld.


Nou, op mij heeft het allesbehalve een opwindend effect.
And the young, they can lose hope cause they can't see beyond today,. ..
The wisdom that the old can't give away
  dinsdag 22 juni 2010 @ 17:03:37 #45
230109 Id_do_her
Overal en nergens.
pi_83151443
quote:
Op dinsdag 22 juni 2010 16:59 schreef Ticootje het volgende:

[..]

Wel hoor. Het hormoon dat vrijkomt als je klaarkomt is hetzelfde dat zorgt voor een toeschietreflex. Dat is precies de reden dat je borsten kunnen gaan lekken tijdens sex.

Oh en verder wordt er niet met eten gespeeld.
Precies de waarheid

Maar ik word nog lang geen vader maar tijdens een gesprek met twee jonge moeders laatst kwam ik erachter dat ik er nog maar bar weinig vanaf weet. En ooit zal ik er toch wel aan moeten geloven
With my pack on my back, down the road I will stray.
  Moderator dinsdag 22 juni 2010 @ 17:04:57 #46
5428 crew  miss_sly
pi_83151517
quote:
Op dinsdag 22 juni 2010 17:03 schreef Id_do_her het volgende:

[..]

Precies de waarheid

Maar ik word nog lang geen vader maar tijdens een gesprek met twee jonge moeders laatst kwam ik erachter dat ik er nog maar bar weinig vanaf weet. En ooit zal ik er toch wel aan moeten geloven
Je moet niets, lijkt me.
En jij hoeft al helemaal niet aan de bv te geloven, dat doet dan de moeder van je kind.

Maar tegen die tijd info over hoe en wat kan zeker geen kwaad.
And the young, they can lose hope cause they can't see beyond today,. ..
The wisdom that the old can't give away
  dinsdag 22 juni 2010 @ 17:09:58 #47
12913 GreatWhiteSilence
Bite me! (Not you, Annicka!)
pi_83151732
Nou ja, de steun van de vader is wel heel handig, daar staat of valt de bv soms mee.
Dus heel goed dat jij je er nu al in verdiept, Id_do_her.
Man, unlike the animals, has never learned that the sole purpose of life is to enjoy it. (Samuel Butler)
  dinsdag 22 juni 2010 @ 17:10:26 #48
230109 Id_do_her
Overal en nergens.
pi_83151768
quote:
Op dinsdag 22 juni 2010 17:04 schreef miss_sly het volgende:

[..]

Je moet niets, lijkt me.
En jij hoeft al helemaal niet aan de bv te geloven, dat doet dan de moeder van je kind.

Maar tegen die tijd info over hoe en wat kan zeker geen kwaad.
Daarom ben ik dus nu hier. En een (klein) kind hebben classificeer ik op dit moment als "eraan geloven".
With my pack on my back, down the road I will stray.
  dinsdag 22 juni 2010 @ 17:12:00 #49
230109 Id_do_her
Overal en nergens.
pi_83151866
En als man zie ik de aanwezigheid, toewijding en betrokkenheid van een vader(figuur) als een noodzakelijk onderdeel van een goede opvoeding.
With my pack on my back, down the road I will stray.
  dinsdag 22 juni 2010 @ 17:14:01 #50
230109 Id_do_her
Overal en nergens.
pi_83151985
quote:
Op dinsdag 22 juni 2010 17:09 schreef GreatWhiteSilence het volgende:
Nou ja, de steun van de vader is wel heel handig, daar staat of valt de bv soms mee.
Dus heel goed dat jij je er nu al in verdiept, Id_do_her.
Dank je! Beter nu verdiepen dan later voor verassingen komen te staan.
With my pack on my back, down the road I will stray.
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')