Ja, waarom zou het anders zomaar verdwenen zijn en heeft niemand het opgeslagen en geupload in dit Youtube-tijdperk?quote:
Hoi Paul de hamsterfanquote:
Dat filmpje dat niet bestaat dat verdwenen isquote:
Ik heb dat filmpje ook gezien maar de kwaliteit was heel slecht .quote:Op zondag 20 juni 2010 15:34 schreef JoepiePoepie het volgende:
[..]
Ja, waarom zou het anders zomaar verdwenen zijn en heeft niemand het opgeslagen en geupload in dit Youtube-tijdperk?
quote:Op zondag 20 juni 2010 15:37 schreef JoepiePoepie het volgende:
[..]
Dat filmpje dat niet MEER bestaat dat verdwenen is. Het heette:
'Joran gaat over lijken om te koffieleuten en ontbijt op bed te brengen.'
Ook al is de kwaliteit slecht, dan nog is het uiterst verdacht dat helemaal niemand ter wereld het filmpje opgeslagen en geupload heeft, dus daar moet wel een groot complot achter schuilenquote:Op zondag 20 juni 2010 15:38 schreef zoefbust het volgende:
Ik heb dat filmpje ook gezien maar de kwaliteit was heel slecht .
Het was opgenomen van een beeldscherm in het hotel, waarop de beveiligings camera beelden getoond werden .Dat was helemaal in het begin van deze zaak .
Twas een lekker knullebullletje. Nog een babykoppie en niks wijst erop dat hij later zo'n Lombroso-schedel zou ontwikkelen.quote:Op zondag 20 juni 2010 15:19 schreef Faithfulness het volgende:
OT: Joran was wel een schattig kindje
Oke, kom maar op, wie ziet er al een gemene, evil blik in zijn kinderfoto?
Wat een onlogische volgorde dan! Want in de camerabeelden loopt -25 per seconde op. Dus ging er meteen vanuit dat 20 het uur was, 57 aantal minuten en 25 (in dit geval) het aantal seconden.quote:Dat van 21u is een "lees"fout.
Op de foto staat 2010/05/30-05 20 57-25
Ik denk dat de verwarring ontstaat door de tweede "05". Dat is het uur, niet de maand.
Het is dus geen 20u57 maar 05u20.
Ze kennen daar geen 20 uur nog wat . Ze kennen daar alleen AM en PM.quote:Op zondag 20 juni 2010 15:56 schreef MidnightB00m het volgende:
Wat een onlogische volgorde dan! Want in de camerabeelden loopt -25 per seconde op. Dus ging er meteen vanuit dat 20 het uur was, 57 aantal minuten en 25 (in dit geval) het aantal seconden.
Daarnaast vind ik het raar dat in de andere beelden de tijd/datum in ander, geel letterype is.
Daar hebben we het al vaker over gehad hier.quote:Op zondag 20 juni 2010 16:02 schreef sunny16947 het volgende:
Als je alle foto's achter elkaar zet van radaronline klopt er niets van de tijdsaanduidingen.
bv : bij receptie 8:45 verlaat het hotel met rugzak en witte tas.
bij kamer 8:56 verlaat kamer met rugzak en witte tas.
Zo ook bij het koffie halen etc.
Is die video nog ergens te bekijken? Ik kan 'm nergens vinden.quote:Op zondag 20 juni 2010 15:44 schreef zoefbust het volgende:
Er zijn wel degelijk bewegende beelden van een buiten camera .
In het begin van deze moordzaak mocht de media zelfs in het hotel de beelden komen bekijken
En die kregen dan op 1 scherm beelden te zien van Bijv 4 of meer bewakings camera's tegelijk .
Hier zie je wat ze dan kregen te zien
Links onder is een beeldje te zien is van een buiten camera .
[ afbeelding ]
Zijn bebloede shirt is op het lichaam van Stephany Flores gevonden .quote:Op zondag 20 juni 2010 16:04 schreef missyB het volgende:
maaaaaar filmpjes of geen filmpjes, Joran heeft dat meisje op brute manier vermoord.wat ook te bewijzen is zonder de filmpjes.denk ik.
Dat zegt op zich niks. Uit de foto's blijkt dat er nog andere kledingstukken op de hotelkamer zijn gevonden. Wat betekent dat hij niet alles meegenomen heeft.quote:Op zondag 20 juni 2010 16:06 schreef zoefbust het volgende:
[..]
Zijn bebloede shirt is op het lichaam van Stephany Flores gevonden .
Uit welke foto's ?quote:Op zondag 20 juni 2010 16:08 schreef sunny16947 het volgende:
[..]
Dat zegt op zich niks. Uit de foto's blijkt dat er nog andere kledingstukken op de hotelkamer zijn gevonden. Wat betekent dat hij niet alles meegenomen heeft.
Hij heeft haar doodgeslagen. Ja, smerig. Maar "brute manier"? Ik lees gerechtelijke uitspraken van mensen die hun slachtoffer 30 keer steken, en als ze dan nog niet dood zijn de luchtpijp doorsnijden zodat iemand langzaam stikt. Dat vind ik bruut. Dit vind ik (naast dat ik het verschrikkelijk vind) geen brute moord.quote:Op zondag 20 juni 2010 16:04 schreef missyB het volgende:
maaaaaar filmpjes of geen filmpjes, Joran heeft dat meisje op brute manier vermoord.wat ook te bewijzen is zonder de filmpjes.denk ik.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |