abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
  zondag 20 juni 2010 @ 15:10:27 #26
259209 JoepiePoepie
groetjes van opa en oma
pi_83055814
Faithfulness, hoe vind je de topictitel nu ?
Op dinsdag 11 januari 2011 13:20 schreef Bastard het volgende:
Je lijkt af en toe wel een kind dat alles maar roept wat in je hoofd opkomt!
pi_83055846
quote:
Op zondag 20 juni 2010 15:10 schreef Luna3 het volgende:

[..]

Ik vind het een trieste reactie dat iemand Joran zou willen schrijven. (Die hij vaag kent van een paar telefoontjes) Mag dat?
Ik vind je reactie alsnog triest, mag dat?
  zondag 20 juni 2010 @ 15:11:33 #28
16715 Mylene
*schatje*
pi_83055850
Nogmaals het artikel uit de papieren Telegraaf, voor de mensen die het gemist hebben.

Dit keer met foto's.
quote:


DE arrestatie van Joran was niet alleen wereldnieuws. Het was voor zijn moeder Anita van der Sloot (53) op Aruba na jaren ook een eindpunt. Voor het eerst spreekt ze. Zijn moeder zal Joran niet opzoeken in zijn Peruaanse cel. „Als hij dit heeft gedaan, moet hij de consequenties dragen. Ik kan hem niet omarmen.” Zij stelt dat haar zoon de afgelopen jaren psychisch zwaar in de problemen raakte. „Zijn vertrek naar Peru was een vlucht, om te ontkomen aan een kliniek.”

’HAD JORAN MAAR NAAR MIJ GELUISTERD’

Moeder Anita van der Sloot Moeder Anita van der Sloot verbreekt na jaren stilzwijgen

ORANJESTAD (Aruba), zaterdag
Elke zoon heeft een moeder. Ook de van moord verdachte Joran. Anita van der Sloot vond enkele weken terug een briefje: ’Ik ben weg, maak je geen zorgen’. Ze zag haar oudste zoon voor het eerst weer toen hij door de Peruaanse politie geboeid op de tv werd getoond.
Jarenlang stond ze achter hem. „Ik geloofde Joran. Ondanks zijn vele leugens. Ik voelde dat hij niets met de verdwijning van Natalee Holloway had te maken in 2005. Hij had haar achtergelaten op het strand. Dat geloof ik nog steeds.” Maar, zegt ze ook: „Stephany kan hij hebben gedood.”
In een half jaar tijd verloor ze twee leden van haar gezin. In februari overleed haar man, de ex-rechter Paul van der Sloot, tijdens een spelletje tennis. „Hij is ervan beschuldigd dat hij Joran had geholpen. Het is niet zo. Niemand hamerde er harder op bij Joran dat hij de waarheid moest spreken. Op tv werd een karikatuur van Paul gemaakt. Hij was een zachte, eerlijke, betrokken man.”



• Joran als peutertje van ongeveer drie jaar oud op schoot bij zijn moeder. „Hij was een lief jochie, dat gek op dieren en zijn oma was. Hij is geleidelijk aan de weg kwijtgeraakt.”





„Na verdwijning Natalee had hij al in gesloten kliniek gemoeten”

Anita van der Sloot, een onderwijzeres op Aruba, trad nooit eerder op de voorgrond. Ze meed de pers. Ja, één keer vergezelde ze Joran en Paul naar een tv-programma, waar haar zoon een glas wijn naar Peter. R. de Vries gooide. „Die sarde hem, joeg op hem.”

Wanhopig
Nu wil ze voor één keer praten. Niet om haar zoon goed te praten. Juist niet. „Hij loog zoveel, dat we er wanhopig van werden. Hij zei ook tegen me: ’Mama, ik weet soms zelf niet meer of iets een leugen is of de waarheid’. Joran is ziek in zijn hoofd, maar hij wilde geen hulp.”
Haar zoon is een monster in de ogen van velen. Maar kan iemand het haar kwalijk nemen dat zij Joran vooral als haar zoon ziet? „Hij was een lief jochie, dat gek op dieren en zijn oma was. Vrolijk, open. Hij is geleidelijk aan de weg kwijtgeraakt. Het ging sluipend.”
„Nadat hij was opgepakt voor de verdwijning van Natalee, was hij getraumatiseerd. We maakten toen een grote fout. We stuurden hem naar Nederland om te studeren. Hij had in een gesloten kliniek gemoeten, hij had toen al psychische hulp nodig. Hij kreeg geen rust, werd achtervolgd.”
„Toen hij in de val liep van Peter R. de Vries, ging het nog sneller bergafwaarts. Ik heb de ruwe videobanden gezien van de undercoveractie. Zijn bekentenis was óók een knap staaltje montage. Joran probeerde indruk te maken. Dat was niet in orde. Hij werd daarna nagewezen. Hij deed of het hem koud liet. Joran deed stoer…” Ze houdt haar vingers een stukje van elkaar: „Hij heeft zo’n hartje, als jochie al.”
Volgens Anita sprak Paul geregeld verwijtend. „Dan zei hij: ’Waarom zeg je dat toch allemaal?’ Joran haalde dan zijn schouders op: ’Ik weet het niet, papa, het gaat vanzelf’. In overleg met zijn school in Arnhem besloten we dat hij weg moest uit Nederland. Hij kon naar een aan de Arnhemse hogeschool gelieerde businessschool bij Bangkok, Thailand.”
Joran had toen al gesprekken met een psychiater, zegt ze. Hij moest behandeling, maar zag het volgens Anita niet zitten om opgenomen te worden. „Hij ontkende het. Hij was volwassen, we konden hem ook niet dwingen. Altijd was er de zorg. Hij raakte in de ban van pokeren. Dat was geen spel meer, hij kon níet stoppen. Hij was verslaafd.”

„Het lukt me nu niet te huilen om hem”

De familie hoopte dat Joran een nieuw leven kon oppakken in Thailand. Dat lukte niet, beaamt Anita. „Hij werd opnieuw opgezocht door De Vries. Hij moest nog negen maanden tot afstuderen. Maar leerlingen en ouders klaagden dat Joran daar ook op school zat. Ze vonden het niet veilig. Joran werd weg gestuurd.”
Sindsdien zwierf hij de hele wereld over. „We hadden geen enkele grip. Dan weer was hij lief, andere momenten was hij op zoek naar geld. Hij lichtte een journalist van Fox News, Greta van Susteren op, om geld. Hij verzon dat hij Natalee had verkocht als seksslavin. Hij werd steeds meer een psychisch geval. Zijn twee jongere broers keken er bezorgd en met afgrijzen naar. ’Ma, neem afstand’, zeiden ze. ’Hij sleept je mee de afgrond in’.”
De opmaat naar zijn arrestatie in Peru begon in februari, zo voelt ze dat. „Toen Paul overleed, zijn we samengekomen in Arnhem om hem te cremeren. Mijn twee jongste zoons vlogen in vanuit de VS, waar ze studeren. Ik kwam uit Aruba, en Joran kwam weer ergens anders vandaan.”
„Twee dagen heeft Joran gehuild. Hij hing zelfs huilend over de kist. ’Het is mijn schuld, papa’, zei hij. ’Ik heb je een hartaanval bezorgd’.” Vervolgens trok hij in bij zijn moeder op Aruba. „Maandenlang zei hij nauwelijks iets. Hij lachte niet meer, terwijl hij altijd een vrolijke jongen was. Hij ging zelfs niet meer pokeren. Pas in april en mei ging het iets beter. Hij ging het hek schilderen.”
Anita nam toen het besluit dat hij opgenomen moest worden. „Ik had een afspraak gemaakt met een Nederlandse kliniek. De verzekering via Menzis was al geregeld. Twee dagen voor hij naar Nederland zou, vond ik dat briefje toen ik thuiskwam. Hij was vertrokken naar Peru voor een pokertoernooi. Iemand had hem uitgenodigd. Hij vluchtte voor zijn behandeling.”
Enkele dagen voor de dood van Stephany in Lima belde hij naar huis. „Hij klonk vreemd en gejaagd”, zegt Anita. „Hij zei dat hij werd achtervolgd. Hij was samen met een meisje aangehouden en beroofd. Twee mannen hadden hem foto’s van Natalee laten zien. Hij was heel angstig en onsamenhangend. Was het waar? Of zat het in zijn hoofd?”

De dag voor zijn aanhouding sprak ze hem opnieuw. „Ik zei: Joran, je wordt internationaal gezocht. Er is een meisje dood. Waar ben je?” Hij was op weg naar Chili. „Hij klonk angstig. ’Een meisje dood?’ Toen viel hij even stil en zei: ’Het is toch niet Stephany? Nee, niet Stephany!’ Ik zei dat hij zich moest aangeven.”

Doelwit
Achteraf bleek dat Joran vooraf doelwit was van een FBI-actie op Aruba. „Ik vond het al gek dat de advocaat van de familie Holloway op het eiland was. Ik geloof nu dat Joran in Peru Stephany inderdaad mogelijk iets heeft aangedaan. Misschien in een woedeaanval? Ik weet het niet. Ik vind het intens verdrietig dat die zakenman Flores zijn dochter is kwijtgeraakt, en ik mijn zoon. Zo voelt het.”
Af en toe knagen de toevalligheden. „Precies vijf jaar na Natalees verdwijning? De Holloways waren met hem bezig. Die zakenman Flores hield een persconferentie en sprak alleen over Natalee. Maar het ging om zijn eigen dochter. Ik weet het soms niet meer. Ik volg alles… Maar ik moet ook afstand nemen, mezelf nu redden.”
Zij vindt dat het tijd is om Joran „te laten gaan”.
„Had hij maar naar zijn moeder geluisterd. Dan was dit nooit gebeurd. Als hij niet zo was opgejaagd, mogelijk ook niet. Het is: als, als, als… Maar wanneer hij Stephany heeft gedood, dan moet hij daar de last van dragen. Ik zal hem niet opzoeken in zijn cel, ik kan hem niet omarmen. Maar hij moet wél een eerlijk proces krijgen. Hij is psychisch ontspoord. Dat moet toch meewegen?”
Anita van der Sloot blijft alleen achter op Aruba. „Ik kan om Joran niet huilen zoals om Paul, of zoals ik zou willen. Aan rouwen kom ik niet toe. Ik wil een fonds oprichten voor gevangenen in Peru, niet enkel voor Joran. Nu hoort iedereen hoe zij daar gevangen zitten. Daar moet verbetering in komen, er moet een uitleveringsverdrag komen. Wie een misdaad pleegt, moet boeten. Hij blijft wel mijn zoon, hoe erg ook wat hij heeft gedaan. Dit is het enige wat ik nog kan. Ik heb mijn zoons goed willen opvoeden. Twee doen het heel goed, een raakte in de problemen. Mijn wens is dat hij toch menselijk wordt behandeld en dat hij psychische hulp krijgt.”
bron
pi_83055880
Joran van der Sloot to open in jail
Published on : 20 June 2010 - 12:08pm | By Pablo Gámez (RNW)

The case against Dutch murder suspect Joran van der Sloot gets underway on Monday, he will hear the charges against him during a formal opening in the Miguel Castro Castro prison in Peru where he is being held.

The charges will be read out against the Dutchman by Judge Carlos Morales.

The arraignment will take place behind closed doors. In legal terms, what follows is the pre-trial investigation. Van der Sloot's detention can be extended up to twelve months.

During the investigation, the authorities will try to clarify the facts and determine any guilt. Police sources earlier reported that van der Sloot had confessed to the murder of 21-yearold Stephany Flores.

Student Flores was seen on CCTV entering van der Sloot's hotel room after the two had been at a poker tournament - the next day she was found dead and in the meantime van der Sloot had fled to Chile. He was handed back over to the Peruvian authorities after giving himself up to police.

Lawyers for van der Sloot have remained silent but question marks are said to have been raised about the confession.

If declared guilty, Van der Sloot faces a minimum of 15 years imprisonment.

In an exclusive interview with Radio Netherlands Worldwide, Edward Álvarez, lawyer of the Flores family, insists that despite concerns that Joran van der Sloot will get a fair trial in Peru:

"Peru is a democracy and therefore it has an unconditional respect for fundamental rights, among which the judiciary, and the institutions of the penal system guarantee that Joran van der Sloot's will get a fair trial. The principle of the assumption of innocence cannot be questioned until there is a solid and definite judgement."

The way in which Joran van der Sloot was put on display for the national and international press after his arrest provoked criticism in The Netherlands, suggesting that Van der Sloot "had already been condemned by the media."

Álvarez recognises that "there has been mass media attention. This happens frequently in the Peruvian legal system but we cannot, in any case, doubt the assumption of Joran van der Sloot's innocence. Neither can it be presented in a situation that affects his human dignity."

The organisation Prison Law, which supports prisoners worldwide, is one of the bodies that has raised concerns. Spokeswoman Rachel Imamkhan says he has little trust in the Peruvian justice system.

"My experience is that there is little chance of a fair trial in that country. Peru is a party to international treaties but in practice you see little of that."

What may help, according to Imamkhan is the international attention for the case

Evidence
Judge Morales Córdova will have at his disposal the results of psychological and psychiatric tests of Joran van der Sloot, as well as the autopsy report and expert reports in the preliminary investigation.

But Álvarez says there are still gaps:

"There are still many things to finish in the pre-trial investigation. One of the primary things is the reading of the contents of Joran van der Sloot's laptop. We do not know yet what information it contains. We also need to investigate the record of telephone calls that Stephany Flores received. We know that she received calls from Joran during the days before her death. There are people at the casino that were aware of Joran van der Sloot's presence: whether he won money and whether it is true if he entered the place with so much money."

The hard disc of Van der Sloot's computer could also contain information about the murder of US citizen Nathalee Holloway in Aruba in 2005. Van der Sloot remains a suspect in that unresolved case.

Aruba and the US have already asked Peru about the kind of information that the laptop contains.


Extradition
Lawyer Álvarez insists that Joran van der Sloot "will definitely not be extradited. Peru does not have an agreement with the Netherlands, which makes this scenario impossible. Van der Sloot will have to serve his sentence in Peru."

RNW sources who wish to remain anonymous say that Joran van der Sloot's mother is trying to manage her son's extradition to the Netherlands.

http://www.rnw.nl/interna(...)-der-sloot-open-jail
pi_83055894
quote:
Op zondag 20 juni 2010 15:10 schreef JoepiePoepie het volgende:
Faithfulness, hoe vind je de topictitel nu ?
Hij is nog steeds incompleet
Maar goed, jij blij, ik blij!
  zondag 20 juni 2010 @ 15:13:08 #31
259209 JoepiePoepie
groetjes van opa en oma
pi_83055908
quote:
Op zondag 20 juni 2010 15:11 schreef Mylene het volgende:
Nogmaals het artikel uit de papieren Telegraaf, voor de mensen die het gemist hebben.

Dit keer met foto's.
[..]

bron
Mylene, ik wil niet zeuren hoor, maar als je ook nog even #50 in de topictitel zet, dan is iedereen tevreden en kunnen we met z'n allen weer ontopic gaan .
quote:
Op zondag 20 juni 2010 15:12 schreef Faithfulness het volgende:
Hij is nog steeds incompleet
Alleen in de lijst , niet als je op het topic geklikt hebt .
Op dinsdag 11 januari 2011 13:20 schreef Bastard het volgende:
Je lijkt af en toe wel een kind dat alles maar roept wat in je hoofd opkomt!
pi_83055939
quote:
Op zondag 20 juni 2010 15:11 schreef Faithfulness het volgende:
Ik vind je reactie alsnog triest, mag dat?
Jahoor, dat mag ook. Maar hij mag van mij ook best aan Joran schrijven hoor. Ik veroordeel niks.
Heb er alleen een mening over.
  zondag 20 juni 2010 @ 15:14:11 #33
16715 Mylene
*schatje*
pi_83055947
quote:
Op zondag 20 juni 2010 15:13 schreef JoepiePoepie het volgende:

[..]

Mylene, ik wil niet zeuren hoor, maar als je ook nog even #50 in de topictitel zet, dan is iedereen tevreden en kunnen we met z'n allen weer ontopic gaan .
Dat had ik al gedaan .
pi_83055987
quote:
Op zondag 20 juni 2010 15:13 schreef Luna3 het volgende:

[..]

Jahoor, dat mag ook. Maar hij mag van mij ook best aan Joran schrijven hoor. Ik veroordeel niks.
Heb er alleen een mening over.
Dat je die mening wereldkundig maakt is alleen compleet nutteloos, maar goed, laten we erover ophouden!
  zondag 20 juni 2010 @ 15:15:55 #35
259209 JoepiePoepie
groetjes van opa en oma
pi_83056013
quote:
Op zondag 20 juni 2010 15:14 schreef Mylene het volgende:
Dat had ik al gedaan .
Mag die spatie tussen # en 50 weg?

Edit: Bedankt
Op dinsdag 11 januari 2011 13:20 schreef Bastard het volgende:
Je lijkt af en toe wel een kind dat alles maar roept wat in je hoofd opkomt!
pi_83056045
quote:
Op zondag 20 juni 2010 15:15 schreef Faithfulness het volgende:
Dat je die mening wereldkundig maakt is alleen compleet nutteloos, maar goed, laten we erover ophouden!
Uhm, maar je mag wel wereldkundig maken dat je Joran graag een brief wil gaan schrijven? Hou toch op man.
Actie = Reactie hoor. Zeker op FOK!
pi_83056100
quote:
Op zondag 20 juni 2010 15:16 schreef Luna3 het volgende:

[..]

Uhm, maar je mag wel wereldkundig maken dat je Joran graag een brief wil gaan schrijven? Hou toch op man.
Actie = Reactie hoor. Zeker op FOK!
Mevrouw
En ik vind dat een stuk meer ontopic dan jouw mening erover.

Bovendien:
quote:
Op zondag 20 juni 2010 15:00 schreef Luna3 het volgende:

[..]

Wil je advies over een-en-ander hebben? Of homo-alert? Nou ja, van mij mag je.
Mening is: "Ik vind dat..." Ik kan dat totaal niet uit jouw post opmaken. Jij wel?
pi_83056131
OT: Joran was wel een schattig kindje

Oke, kom maar op, wie ziet er al een gemene, evil blik in zijn kinderfoto?
pi_83056279
quote:
Op zondag 20 juni 2010 15:18 schreef Faithfulness het volgende:
Mevrouw
En ik vind dat een stuk meer ontopic dan jouw mening erover.

Bovendien:
...

Mening is: "Ik vind dat..." Ik kan dat totaal niet uit jouw post opmaken. Jij wel?
Het waren vragen aan de brieven-wannawriter. Dat kon je zien aan de "?'s"
Met de bedoeling om een inzicht te kunnen krijgen waarom iemand die hem niet kent in hemelsnaam
een brief wil schrijven. Want ik snap dat niet. Ook ontopic dus. Of beiden Off-topic, wat jij wilt. Maar jouw mening over mijn mening is eigenlijk nog off-topic-er, niet waar?!!
pi_83056281
kzieutniet!


Ik vind het leuk lief jochie als peutertje zijnde
pi_83056286
Joran van der Sloot zal niet spreken
Abogado del holandés asegura que guardará silencio en el interrogatorio de mañana. Dutchman's advocaat zegt dat zal zwijgen tijdens de hoorzitting van morgen. La madre del reo señala que su hijo “está traumatizado”. De gedetineerde moeder zei dat haar zoon "is getraumatiseerd."

1 1 2 2 3 3 4 4 5 5 Compartir Aandeel Enviar Verzenden .
Holandés buscaría alargar proceso judicial. Nederland streven naar de gerechtelijke procedure te verlengen. (USI) (USI)
En silencio. In de stilte. Así se mantendrá el holandés Joran van der Sloot en el interrogatorio que el Cuarto Juzgado Penal de Lima realizará mañana por el asesinato de Stephany Flores Ramírez (21). Dit zorgt ervoor dat de Nederlander Joran van der Sloot in het verhoor dat de vierde Strafhof van Lima vindt morgen voor de moord op Flores Stephany Ramirez (21).

El abogado del extranjero, Máximo Altez Navarro, informó que su defendido no dirá una sola palabra hasta que sea aceptado el hábeas corpus que presentó ante el Poder Judicial para anular la investigación policial. De buitenlandse advocaat, Max Hoogheid Navarro, zei dat zijn cliënt zal geen woord totdat het wordt aangenomen dat habeas corpus ingediend bij de rechterlijke macht op het onderzoek van de politie voorrang. Con esta medida, Altez busca que Van der Sloot vuelva a declarar ante la Policía con la presencia de un fiscal, un traductor y la propia defensa. Met deze maatregel, HH Van der Sloot wil om terug te keren om te getuigen bij de politie met de aanwezigheid van een officier van justitie, een vertaler en zelfverdediging.

El letrado espera argumentar ante las autoridades judiciales que el holandés asesinó a Stephany Flores empujado por una “emoción violenta” y no por robo. Standby raadsman betoogde voor de gerechtelijke autoriteiten dat de Nederlander gedood Flores Stephany geduwd door een "heftige emotie" en niet diefstal. De esa manera, el extranjero podría recibir una condena menor a la de 15 años de prisión . Op deze manier kan de vreemdeling ontvangt een mindere straf tot 15 jaar in de gevangenis.

El interrogatorio judicial ha sido programado para las 10:00 am en el penal Miguel Castro Castro, donde se encuentra recluido el holandés desde el pasado 11 de junio. Het gerechtelijk onderzoek is gepland voor 10:00 op de Miguel Castro Castro gevangenis, waar de Nederlander is aangehouden, sinds 11 juni.

VENDRÁN ABOGADOS. De otro lado, Altez informó que, dentro de 15 días, llegarán al país los abogados del extranjero de Van der Sloot. Advocaten komen. Aan de andere kant, HH gemeld dat binnen 15 dagen aankomen in het land van de buitenlandse advocaten van Van der Sloot.

Trascendió que entre ellos se encontraría Joseph Tacopina, quien también defendió al cantante Michael Jackson cuando fue denunciado por agresión sexual contra menores. Er werd geleerd dat er bij hen zou Joseph Tacopina, die ook verdedigd de zanger Michael Jackson toen hij werd beschuldigd van seksueel geweld tegen minderjarigen. Tacopina defendió a Van der Sloot cuando fue enjuiciado por la desaparición de la joven norteamericana Natalee Holloway, en 2005. Tacopina verdedigde Van der Sloot toen hij werd berecht voor de verdwijning van het Amerikaanse meisje Natalee Holloway, in 2005.

“NO ES UN MONSTRUO”. En tanto, la madre del holandés, Anita van der Sloot, defendió la inocencia de su hijo en una misiva escrita a la cadena de noticias ABC . "Niet een monster." Ondertussen, Hollander's moeder, Anita van der Sloot, verdedigde de onschuld van zijn zoon in een brief geschreven naar het nieuws-netwerk ABC . En la carta, la madre aseguró que Joran “no es el monstruo que le gustaría ver ( a los medios de comunicación)”. In de brief, zei de moeder dat Joran "is niet het monster dat je zou willen (de media)." Además, contó que su hijo se encuentra “traumatizado, deprimido y tiene una adicción”. Bovendien, zei zijn zoon is "getraumatiseerd, depressief en heeft een verslaving."

La progenitora del extranjero apresado en Perú insistió en que Joran van der Sloot “no es un asesino” y que la situación en la que está envuelto “apesta” pues se trata de “una gran trampa en su contra”. De buitenlandse moedermaatschappij gevangen in Peru drong erop aan dat Joran van der Sloot "niet een moordenaar is" en dat de situatie waarin hij betrokken is "klote" omdat het "een grote val tegen hem." El abogado del holandés negó que la madre o familiares de su defendido estén arribando a la capital en los próximos días. De Nederlander ontkende dat de advocaat van de moeder of de familie van zijn cliënt zijn aankomst in de hoofdstad in de komende dagen.


http://translate.google.nl/translate?hl=nl&sl=es&u=http://peru21.pe/noticia/497848/joran-van-der-sloot-no-hablara&ei=wxUeTMfBENagOPnbjJcM&sa=X&oi=translate&ct=result&resnum=1&ved=0CBgQ7gEwAA&prev=/search%3Fq%3Dhttp://peru21.pe/noticia/497848/joran-van-der-sloot-no-hablara%26hl%3Dnl%26sa%3DG%26rlz%3D1G1GGLQ_NLNL385
pi_83056310
quote:
Op zondag 20 juni 2010 15:23 schreef Luna3 het volgende:

[..]

Het waren vragen aan de brieven-wannawriter. Dat kon je zien aan de "?'s"
Met de bedoeling om een inzicht te kunnen krijgen waarom iemand die hem niet kent in hemelsnaam
een brief wil schrijven. Want ik snap dat niet. Ook ontopic dus. Of beiden Off-topic, wat jij wilt. Maar jouw mening over mijn mening is eigenlijk nog off-topic-er, niet waar?!!
quote:
Op zondag 20 juni 2010 15:15 schreef Faithfulness het volgende:

[..]

Dat je die mening wereldkundig maakt is alleen compleet nutteloos, maar goed, laten we erover ophouden!
Loslaten is moeilijk he?
  zondag 20 juni 2010 @ 15:24:48 #43
259209 JoepiePoepie
groetjes van opa en oma
pi_83056327
quote:
Op zondag 20 juni 2010 15:19 schreef Faithfulness het volgende:
OT: Joran was wel een schattig kindje

Oke, kom maar op, wie ziet er al een gemene, evil blik in zijn kinderfoto?
Ik denk dat zo'n beetje alle criminelen schattige kindjes zijn geweest, omdat sowieso bijna iedereen een schattig kindje is geweest .
Op dinsdag 11 januari 2011 13:20 schreef Bastard het volgende:
Je lijkt af en toe wel een kind dat alles maar roept wat in je hoofd opkomt!
pi_83056401
quote:
Op zondag 20 juni 2010 15:23 schreef missyB het volgende:
kzieutniet!
Ik vind het leuk lief jochie als peutertje zijnde
Vind het heel slim van moeders dat ze die foto vrij heeft gegeven aan de pers. Er wordt hiermee op ons gevoel ingespeeld, en niet alleen op de wetenschap die wij nu hebben. Iedereen die deze foto met moeders ziet, begrijpt dat het ook een kind is van een moeder met inmiddels heel veel verdriet om waar het fout is gegaan met haar zoontje...
pi_83056457
quote:
Op zondag 20 juni 2010 15:24 schreef Faithfulness het volgende:
Loslaten is moeilijk he?
...daar weet de moeder van Joran alles van. Jaaaa, on-topic!
  zondag 20 juni 2010 @ 15:29:46 #46
259209 JoepiePoepie
groetjes van opa en oma
pi_83056500
quote:
Op zondag 20 juni 2010 15:00 schreef zoefbust het volgende:
Dat regeltje complot mag er ook uit ,want er is helemaal geen complot .
Jawel toch? Er schuilt toch een groot complot achter de verdwijning van het filmpje?
Op dinsdag 11 januari 2011 13:20 schreef Bastard het volgende:
Je lijkt af en toe wel een kind dat alles maar roept wat in je hoofd opkomt!
pi_83056503
quote:
Op zondag 20 juni 2010 15:28 schreef Luna3 het volgende:

[..]

...daar weet de moeder van Joran alles van. Jaaaa, on-topic!
Haha! Ik blijf het triest vinden voor die vrouw. Of ze nu fouten heeft gemaakt met Joran of niet, zij heeft dit natuurlijk nooit voor haar zoon (en zijn slachtoffer(s)) gewenst.
pi_83056562
een lieve babyfoto doet niks af aan het feit dat ie nu toch wel verknipte moordenaar geworden is.
Mijn sympathie voor joran door het plaatsen van zon foto is in elk geval niet gegroeid
pi_83056578
quote:
Op zondag 20 juni 2010 15:29 schreef JoepiePoepie het volgende:

[..]

Jawel toch? Er schuilt toch een groot complot achter de verdwijning van het filmpje?
Groot complot ?
  Redactie Frontpage / Weblog zondag 20 juni 2010 @ 15:33:11 #50
80791 crew  Paul
Winnaar 5 FOK-awards 2022
pi_83056628
quote:
Op zondag 20 juni 2010 15:15 schreef JoepiePoepie het volgende:

[..]

Mag die spatie tussen # en 50 weg?

Edit: Bedankt
Winnaar FOK-Eredivisie-Toto 2025
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')