Omdat het leven ook luxer is geworden denk je al snel dat je al die luxe ook minstens bij je moet hebben op een camping. Maar net wat Bluezz al zegt, voor een leuke ervaring heb je al die luxe helemaal niet nodig joh.quote:Op zaterdag 7 augustus 2010 23:44 schreef Duderella het volgende:
Wat ik zo bizar vind, is dat wij vroeger met het hele gezin (vier kinderen) in een kever stapten en gingen kamperen. Er mochten dan zelfs nog vriendjes mee. Ja goed, er waaide wel eens iets van de/het imperiaal, maar we deden het wél destijds. Waarom is kamperen zo ingewikkeld geworden?
De meeste hotels kunnen daar best tegen.quote:Op zondag 8 augustus 2010 21:53 schreef Isabeau het volgende:
[..]
Ik moest vanmorgen tijdens het stortregenen nog denken aan al die arme mensen die in tentjes aan het kamperen zijnHoe is jullie tent bestand tegen veel regen?
Dat is idd fijn, vooral als je een goed kuipzeil aan je tent hebt dat op 25 cm hoogte aan je tent vast zit.quote:Op zondag 8 augustus 2010 22:18 schreef SeLang het volgende:
Ik vind het altijd wel tof veel regen (tenminste s'avonds als ik al in m'n tentje ben). Goeie test
En met het geluid van de regen op het tentdoek slaap ik altijd zo lekker![]()
Het belangrijkste is dat je je tent op het hoogste punt neerzet. Water stroomt uiteraard naar het laagste punt. Ook plekken die "vlak" lijken te zijn hebben een hoogste punt. Kwestie van eerst even heel goed kijken voordat je je tent neerzet.quote:Op maandag 9 augustus 2010 13:58 schreef kahaarin het volgende:
[..]
Dat is idd fijn, vooral als je een goed kuipzeil aan je tent hebt dat op 25 cm hoogte aan je tent vast zit.Wij hebben iig nooit nattigheid in de tent gehad.
![]()
Lachgasquote:Op maandag 9 augustus 2010 19:10 schreef Duderella het volgende:
Welk gas raden jullie aan, ter kokkerel?
R U kidding?quote:Op maandag 9 augustus 2010 19:12 schreef LieLie het volgende:
[..]
Lachgas
Maar wat voor keukending heb je?
Ja, natuurlijkquote:Op maandag 9 augustus 2010 19:14 schreef Duderella het volgende:
[..]
R U kidding?![]()
We hebben nog geen keukending. Gaan we morgen even halen. Maar we vroegen ons af of we Butaan(?)gas moeten nemen of dat andere.
Maw: wat is het gangbaarste?
Tja bij dergelijke temperaturen gaat ze vast niet camperenquote:Op maandag 9 augustus 2010 19:24 schreef SeLang het volgende:
Benzine. Overal te krijgen, is het goedkoopst en kookt het snelst (en ook bij lage temperaturen waar Campingaz niet meer werkt).
Ik heb vaak breezermeisjes moeten helpen die hun water niet aan de kook kregen met een gasbrandertje.
[ afbeelding ]
Allebei goed verkrijgbaar dus?quote:Op maandag 9 augustus 2010 19:26 schreef du_ke het volgende:
[..]
Tja bij dergelijke temperaturen gaat ze vast niet camperen. Butaan of Propaan maakt niet zo heel veel uit eigenlijk voor simpel koken. Verder vooral veel barbecueën
Zolang je het op een bbq doet wel volgens mij hoor!quote:Op maandag 9 augustus 2010 19:30 schreef Duderella het volgende:
[..]
Allebei goed verkrijgbaar dus?
En mag je op campings altijd BBQ' en eigenlijk?
Neh joh! Met z'n tweeën op vakantie past zat!quote:Op maandag 9 augustus 2010 21:08 schreef Ole het volgende:
Dude zit straks helemaal opgevouwen in de auto hoor
Joh, ik ben met 11 man weggeweest met 3 auto's van dat formaat en 1 dakkoffer en dat wou ook best (met wat proppenquote:Op maandag 9 augustus 2010 21:09 schreef LieLie het volgende:
[..]
Neh joh! Met z'n tweeën op vakantie past zat!
[ afbeelding ]
Ik prop nietquote:Op maandag 9 augustus 2010 21:14 schreef du_ke het volgende:
[..]
Joh, ik ben met 11 man weggeweest met 3 auto's van dat formaat en 1 dakkoffer en dat wou ook best (met wat proppen)
Oh!quote:Op maandag 9 augustus 2010 21:09 schreef LieLie het volgende:
[..]
Neh joh! Met z'n tweeën op vakantie past zat!
[ afbeelding ]
O ik ben wel benieuwd!quote:Op maandag 9 augustus 2010 22:07 schreef Bluezz het volgende:
Roze stoelen
Ik krijg ineens zo'n zin om onze kampeerzooiboedelbak van 9 personen naar Schoorl van de laatste vakantie in te scannen, maar ik hou het nog ff geheim voor als dude de foto's hier een keer live kan zien![]()
Pics orquote:Op maandag 9 augustus 2010 22:41 schreef Duderella het volgende:
O ik ben wel benieuwd!![]()
Ook wel naar hoe onze auto er morgenavond uitziet.
Ja zal ik even posten, als ik eraan denk!quote:
Je mag ze ook wel online zetten hoorquote:Op maandag 9 augustus 2010 23:04 schreef Duderella het volgende:
Ja zal ik even posten, als ik eraan denk!
quote:Op maandag 9 augustus 2010 23:33 schreef Bluezz het volgende:
[..]
Je mag ze ook wel online zetten hoor![]()
pfffffff flauwe doosch vandaag
Ja precies!quote:Op maandag 9 augustus 2010 23:50 schreef Bluezz het volgende:
In duitsland heb je ook winkels moet je maar denken
Mij lijkt trouwens qua luchtbed zo'n zelfopblaasbaar ding errug fijn
Alles op de grillquote:Op maandag 9 augustus 2010 23:55 schreef Duderella het volgende:
[..]
Ja precies!
Kopen we daar wel een gasstelletje. Of gewoon een magnetron en dan alles pingen!
Dat kan in Duitsland ook meer dan uitstekend. Voor 10 euro pp kan je vaak prima eten met wat drinken erbij nog ookquote:
Dat had ik in het eerste topic al gepost. Maar nee, mevrouw Dude moest per se zelf spaghetti met zand klaarmakenquote:Op dinsdag 10 augustus 2010 01:10 schreef du_ke het volgende:
Dat kan in Duitsland ook meer dan uitstekend. Voor 10 euro pp kan je vaak prima eten met wat drinken erbij nog ook
Aangezien je toch zo'n beetje je hele huis mee op vakantie neemt kan een flink zonnepaneel er ook nog wel bijquote:Op maandag 9 augustus 2010 23:55 schreef Duderella het volgende:
O hemel, nu echt hopen dat we stroom hebben in de alpen.
Er zit een grill onder het gasstel, daar kun je dingen onder roosteren.quote:Op maandag 9 augustus 2010 20:15 schreef Duderella het volgende:
Ja die leek me ook wel wat Lie! En die van kahaarin ook. Hoe zit dat met dat tosti-ijzer, op dat plaatje?
Nee hoor, wij liggen op zo eentje: http://www.vrijbuiter.nl/(...)-top-airbed-kit-106/quote:Op maandag 9 augustus 2010 23:48 schreef Duderella het volgende:
Is het jullie trouwens opgevallen dat wij morgen álles nog moeten kopen, behalve tent en tafel?O wacht een badminton-set hebben we ook al.
Ons luchtbed (hadden we nog liggen) vinden we te smal. Morgen eens kijken of er ook 'normale' breedtes te krijgen zijn voor twee. Dat zal toch wel gewoon in ons slaapdeel passen, of is dat standaard bemeten op twijfelaar-maten?
Zand schuurt de maag..quote:Op dinsdag 10 augustus 2010 11:49 schreef Rewimo het volgende:
[..]
Dat had ik in het eerste topic al gepost. Maar nee, mevrouw Dude moest per se zelf spaghetti met zand klaarmaken
Oh wij zijn net terug. Met álles.quote:Op dinsdag 10 augustus 2010 07:52 schreef Renesite het volgende:
Hoe laat ben je bij de vrijbuiter Dude? Ik ben vanmiddag vrij - observeervrij
Die hebben we gekocht. Scheelde weer zo'n halve keuken kopen, want er zitten al pootjes onder. En dat grilletje leek ons inderdaad wel handig voor dunne stukkies (die braadworst op de verpakking geloofde ik sowieso al niet.quote:Op dinsdag 10 augustus 2010 12:50 schreef kahaarin het volgende:
[..]
Er zit een grill onder het gasstel, daar kun je dingen onder roosteren.![]()
Is best lekker om mee te hebben, er kunnen ook best champignons en groente onder, vlees alleen dunne stukjes want anders duurt het best lang.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |