Ze rekenen in ieder geval positief, dus 82m2 leefruimte. Of je moet in de hal, trapkast of overloop leven.quote:Op zondag 20 juni 2010 11:13 schreef CollinDH het volgende:
Leuk ! Oude DRU-fabriek in Ulft ?
De plattegrond lijkt 2x 60m2 i.p.v. de door jouw genoemde 82m2.
Nee, niet van de binnenkant in ieder geval.quote:Op zondag 20 juni 2010 11:22 schreef Filatelistfetisjist het volgende:
Heb je misschien al een artist's impression van hoe het gaat worden?
quote:Op zondag 20 juni 2010 16:28 schreef aloe_vera het volgende:
Ontzettend tof pand!
Waar staat het? Heb het idee dat ik het ken, maar kan het niet echt thuisbrengen....
Fijne oplossing inderdaad!quote:Op dinsdag 22 juni 2010 18:43 schreef .Sparkling. het volgende:
Het lijkt laag op de foto's
De begane grond (berging en hal dus) is ongeveer 3,5 meter en op de eerste en tweede verdieping zijn ze ongeveer 2,5 meter. Wel is het op de plekken van de spanten wat lager, daar is het 1,75 op zijn laagst. Op de foto's kan je die punten zien bij de pilaren. Verder merken wij daar weinig van in huis omdat wij de muren hebben lopen bij de pilaren. Het meest gezien is het dus gewoon 2,5 meter.
Betalen ze bij monumentenzorg ook je aangepaste keuken dan?quote:Op donderdag 5 augustus 2010 18:31 schreef .Sparkling. het volgende:
Vanmiddag hebben we telefoon gekregen dat monumentenzorg eist dat er een raam in onze keuken geplaatst wordt. 2 Maanden voor oplevering! Onze keuken zou geplaatst worden aan de muur waar dit raam komt dus we moeten de opzet van de keuken gaan veranderen.Daar moeten we dinsdag voor langs komen en dan zien we weer verder.
Het zijn huurwoningen. Maar inderdaad monumentenzorg komt wel erg laat met hun toestemming voor het raamquote:Op donderdag 5 augustus 2010 19:25 schreef TradeMarkie het volgende:
[..]
Betalen ze bij monumentenzorg ook je aangepaste keuken dan?
En hebben ze daar zitten slapen of heeft de aannemer onjuiste gegevens aangeleverd? Beetje jammer om in deze fase nog zulk nieuws te krijgen.
Verder wel een hele mooie locatie
Het lijkt er op dat dit het eerste bouwwerk van de woningcorporatie is zo als ze bezig zijn. Nornaal zijn alle plannen rond en de tekeningen goed gekeurd en word er een prijs overeen gekomen met de aannemer.Maar zo als er nu gewerkt word zal de aannemmer wel blij zijn, hij kan zo verschillende posten als meerwerk opgevenquote:Op dinsdag 24 augustus 2010 11:16 schreef .Sparkling. het volgende:
Het waren inderdaad rookmelders. Het zijn er meer geworden op advies van de brandweer. Nou, prima! Ik slaap in ieder geval niet zomaar meer door een brand heen
Gisteren kregen we (eigenlijk per toeval) te horen dat we helemaal geen vloerverwarming krijgen. Waren de eerste plannen nog dat de huizen verwarmd zouden worden door middel van vloerverwarming en ventilatieconvectoren, is de planning nu dat er alleen op de begane grond vloerverwarming komt (en wij wonen niet begane grond) en in de badkamer, en de rest wordt gewone centrale verwarming geplaatst.
De informatievoorziening vanuit de woningcorporatie is zo ontzettend slecht. We worden er ondertussen nogal gek van. Over ongeveer 6 weken zou de opleverdatum moeten zijn en er veranderen steeds meer dingen.
De binnentuin is zelfs nog niet eens een vast plan voor, die is nog steeds in ontwikkeling. Momenteel is het alleen maar heel veel zand en dat zal over 6 weken vast nog niet veel beter zijn. Ook om het gebouw heen liggen nog geen wegen en het is afwachten of die er over 6 weken wel liggen. Hier kan de woningcorporatie niet zoveel aan doen uiteraad, maar het is vervelend om gewoon niks te weten.
Ja, dat hopen wij uiteraad ook. Maar ik weet niet zo goed wat ik van ze moet verwachten m.b.t. het afwerken dus nou ja. We maken er gewoon geen probleem van! Zo'n oplevering geeft al stress genoegquote:Op maandag 20 september 2010 19:32 schreef Vonkenboer het volgende:
Mwah, ik vind die buizen van waarschijnlijk de wtw units niet bepaald mooi of passen bij het gebouw. Je mag toch hopen dat ze daar nog een koofje omheen gaan timmeren![]()
Ahh. Ik bedoelde meer zoals bij de lichttoren in Eindhoven. De balken nog open en bloot etc.quote:Op vrijdag 4 maart 2011 14:43 schreef .Sparkling. het volgende:
Het is een huurhuis, dus wij hebben niets in te brengen gehad met uitzondering van de keuken en badkamer.
Nu moet ik bekennen dat ik geen loft ken maar een open plafond had denk ik ook niet gemogen. Ons hele plafond is ruw en vol deuken en gaatjes en zelfs die mogen ze niet afwerken.
Ik heb even moeten zoeken want ik kende het niet. Mooi zeg! Ja, hier hebben ze op veel plekken muren gezet onder de balken. In de woonkamer en op de overloop zijn de balken nog open maar verder niet. Ik snap je nu. Dat is inderdaad jammer. Het moesten eengezinswoningen worden en dat is denk ik de reden dat er op die plekken muren geplaatst zijn.quote:Op vrijdag 4 maart 2011 14:43 schreef friekin_ het volgende:
[..]
Ahh. Ik bedoelde meer zoals bij de lichttoren in Eindhoven. De balken nog open en bloot etc.
Ik hou wel van dat industriële en jullie pand had zich er prima voor geleend. Maar desalniettemin gefeliciteerd!!quote:Op vrijdag 4 maart 2011 14:47 schreef .Sparkling. het volgende:
[..]
Ik heb even moeten zoeken want ik kende het niet. Mooi zeg! Ja, hier hebben ze op veel plekken muren gezet onder de balken. In de woonkamer en op de overloop zijn de balken nog open maar verder niet. Ik snap je nu. Dat is inderdaad jammer. Het moesten eengezinswoningen worden en dat is denk ik de reden dat er op die plekken muren geplaatst zijn.
Een loft is een soort van grote studio.quote:Op vrijdag 4 maart 2011 14:43 schreef friekin_ het volgende:
[..]
Ahh. Ik bedoelde meer zoals bij de lichttoren in Eindhoven. De balken nog open en bloot etc.
Weet ik.quote:Op vrijdag 4 maart 2011 14:49 schreef bleiblei het volgende:
[..]
Een loft is een soort van grote studio.
Dwz. 1 grote ruimte ipv. een ruimte opgedeeld in kamers.
Mee eens. Ik vind ook dat er vrij weinig industrieel zichtbaar is nog, behalve de onafgewerkte plafonds en de ramen. Tja, ik zou het zelf anders doen.quote:Op vrijdag 4 maart 2011 14:48 schreef friekin_ het volgende:
[..]
Ik hou wel van dat industriële en jullie pand had zich er prima voor geleend. Maar desalniettemin gefeliciteerd!!
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |