Eens..quote:Op vrijdag 18 juni 2010 16:38 schreef Morrigun99 het volgende:
[..]
Met de opmerking "die vooral zichzelf serieus nemen" probeerde ik ook enig cynisme in te bouwen. Want de mensen bij de NOS nemen het duidelijk allemaal véél te serieus. Ik overschat ze niet hoor. Ik vind ze gewoon doodsaaie zeurpieten.
Dat Sportzomer zoveel kijkers heeft, heeft uiteraard ook te maken met generaties die zijn opgegroeid met Studio Sport (bv. de babyboomers) die minder snel naar een commerciële zender zullen uitwijken. Mijn vader was ook zo'n type, totdat ik hem meerdere malen op het bestaan van VI wees. Nu is hij gezwicht en deelt hij de mening van "onze generatie".
Jackquote:Derksen vindt dat Van Gelder makkelijk in Nederland had kunnen blijven. "Het is allemaal weggegooid geld. Ze vliegen gasten in op onze belastingcenten en dan roept Van Gelder ook nog tegen Ronald Koeman voor ze weg gaan: 'Neem je wel je golfclubs mee naar Zuid-Afrika'. Van onze belastingcenten!"
Ja, precies én tevens exactly. Het viel me op dat Wilfred er niets over zei.quote:
volgens mij is ie tipsy....die begon lukraak ff leuk over spanje terwijl het volledig over die serven en die gekke handsbal gingquote:
Hij spoort niet, hij begon zonder enkele aanleiding over Spanje te praten.quote:Op vrijdag 18 juni 2010 18:10 schreef Merkie het volgende:
Die Jacobs lult echt constant onzin.
Jij spoort ook niet, dus jij zou die Jacobs toch precies moeten kunnen volgenquote:Op vrijdag 18 juni 2010 18:16 schreef BansheeBoy het volgende:
[..]
Hij spoort niet, hij begon zonder enkele aanleiding over Spanje te praten.²
Gijpquote:Op vrijdag 18 juni 2010 18:22 schreef marcodej het volgende:
"Piemeltje effe goed doen.... lekker hé"
Komt door het sjaaltje.quote:Op vrijdag 18 juni 2010 18:35 schreef BansheeBoy het volgende:
Ik kan die man niet serieus nemen, vraag me niet waarom.²
Regi Blinker is een prettige gast. Die heeft ten minste geen sjaal om.quote:Op vrijdag 18 juni 2010 18:38 schreef Kwaliteit het volgende:
Alles beter dan Ali B
Nee hoor. Ik vond Ali B. een vermakelijke gast die ook nog wat te melden had.quote:Op vrijdag 18 juni 2010 18:38 schreef Kwaliteit het volgende:
Alles beter dan Ali B
quote:Op vrijdag 18 juni 2010 18:40 schreef Merkie het volgende:
[..]
Nee hoor. Ik vond Ali B. een vermakelijke gast die ook nog wat te melden had.
Hebben ze geleerd van Elia.quote:
eens.quote:Op vrijdag 18 juni 2010 18:40 schreef Merkie het volgende:
[..]
Nee hoor. Ik vond Ali B. een vermakelijke gast die ook nog wat te melden had.
Ja, dat vond ik. Hij is fresh en maak leuke grappen.quote:
Neem jij het serieus dan?quote:Op vrijdag 18 juni 2010 18:44 schreef BansheeBoy het volgende:
Volgens Johan is het WK een evenement.²
Oh nee hé. De meest nare man die ik ooit heb gezien. Ontzettend veel kapsones en ik denk dat hij af en toe een lijntje snuift.quote:
Ja, Karim Touzani. Je kunt hem samen met Ali B. boeken.quote:Op vrijdag 18 juni 2010 18:54 schreef Masterboy het volgende:
Touzani ofzo?
ik moest meteen lachen toen Wilfred de naam zeiquote:Op vrijdag 18 juni 2010 18:58 schreef HaagsPietje het volgende:
[..]
en volgens mij had niemand het aan tafel door![]()
volgens mij niet, karim was een clubvoetballer, deze had volgens mij een andere voornaam?!quote:Op vrijdag 18 juni 2010 19:01 schreef BansheeBoy het volgende:
[..]
Ja, Karim Touzani. Je kunt hem samen met Ali B. boeken.²
ja, Derk Johansenquote:Op vrijdag 18 juni 2010 19:05 schreef frensje het volgende:
[..]
ik moest meteen lachen toen Wilfred de naam zei![]()
en idd. niemand had het door
Nee, terecht. Straks gaat iedereen leuk willen doen.quote:Op vrijdag 18 juni 2010 19:07 schreef HaagsPietje het volgende:
[..]
ja, Derk Johansen![]()
slecht dat Wilfred dat niet opmerkte toen ie het hardop voorlas....
ja, jammer genoeg hebben ze geen redactie die elk binnenkomend mailtje eerst even controleren........quote:Op vrijdag 18 juni 2010 19:18 schreef Symer het volgende:
[..]
Nee, terecht. Straks gaat iedereen leuk willen doen.
Je hebt gelijk, sorry. Naam is Soufiane.quote:Op vrijdag 18 juni 2010 19:06 schreef HaagsPietje het volgende:
[..]
volgens mij niet, karim was een clubvoetballer, deze had volgens mij een andere voornaam?!
quote:Op vrijdag 18 juni 2010 18:48 schreef BansheeBoy het volgende:
[..]
Oh nee hé. De meest nare man die ik ooit heb gezien. Ontzettend veel kapsones en ik denk dat hij af en toe een lijntje snuift.²
John de Mol was de man van DE aflevering van de Hummer van Wesleyquote:Op vrijdag 18 juni 2010 19:21 schreef bascross het volgende:
[..]
![]()
Wat een afgunst. John de Mol is een held. Verder was het een mooie uitzending. Gijp was in vorm.
Hij is al een keer eerder uitgenodigd geweest. En hem wil je niet horen of zien. Hij is ontzettend naar.quote:Op vrijdag 18 juni 2010 19:22 schreef Mestras het volgende:
John de Mol vs Johan Derksen lijkt me interessant!
De Mol is juist een zeer interessante manquote:Op vrijdag 18 juni 2010 19:30 schreef BansheeBoy het volgende:
[..]
Hij is al een keer eerder uitgenodigd geweest. En hem wil je niet horen of zien. Hij is ontzettend naar.²
Maar hij voelt zich verheven boven de rest en daar houd ik niet zo van.quote:Op vrijdag 18 juni 2010 19:31 schreef Yankee het volgende:
[..]
De Mol is juist een zeer interessante man
dat vind ik dus juist heel erg meevallen bij hemquote:Op vrijdag 18 juni 2010 19:34 schreef BansheeBoy het volgende:
[..]
Maar hij voelt zich verheven boven de rest en daar houd ik niet zo van.²
een soort Ali B dus?quote:Op vrijdag 18 juni 2010 19:34 schreef BansheeBoy het volgende:
[..]
Maar hij voelt zich verheven boven de rest en daar houd ik niet zo van.²
Die hebben blijkbaar ook niet alles in de gaten.quote:Op vrijdag 18 juni 2010 19:19 schreef HaagsPietje het volgende:
[..]
ja, jammer genoeg hebben ze geen redactie die elk binnenkomend mailtje eerst even controleren........
jij bent zekerg geen vaste kijker van VI hahaha???quote:Op vrijdag 18 juni 2010 19:41 schreef Symer het volgende:
[..]
Die hebben blijkbaar ook niet alles in de gaten.
Reageer erop en voor je het weet gaan Ko Mies, Beau Ter Ham en Sytze Vliegen ook mailtjes sturen.
Bij wijze van spreken letterlijk?quote:Op vrijdag 18 juni 2010 19:44 schreef HaagsPietje het volgende:
[..]
jij bent zekerg geen vaste kijker van VI hahaha???![]()
![]()
al die voorbeelden die jij aanhaalt zijn bij wijze van spreken allemaal al letterlijk voorbijgekomen de afgelopen maanden![]()
![]()
ok, veel plezier bij studio sportzomer met alle andere saaierds!quote:Op vrijdag 18 juni 2010 19:48 schreef Symer het volgende:
[..]
Bij wijze van spreken letterlijk?
Mensen die leuk proberen te doen om het leuk doen mogen wegblijven
Die 'lollige' mailtjes komen van dezelfde categorie kijk-mij-nou mensen als die droeftoeter die in het publiek zat te schreeuwen.quote:Op vrijdag 18 juni 2010 19:51 schreef HaagsPietje het volgende:
[..]
ok, veel plezier bij studio sportzomer met alle andere saaierds!
Blijft geweldigquote:Op vrijdag 18 juni 2010 19:22 schreef HaagsPietje het volgende:
[..]
John de Mol was de man van DE aflevering van de Hummer van Wesley
Mooiste stukje van dit jaar denk ikquote:
Ja maar volgens mij kan het hier niemand wat schelen wat jij vindt.quote:Op vrijdag 18 juni 2010 22:23 schreef BansheeBoy het volgende:
Jongens, houdt John de Mol in de gaten. Ik heb een hekel aan die gast.²
Nou en.quote:Op vrijdag 18 juni 2010 22:23 schreef BansheeBoy het volgende:
Jongens, houdt John de Mol in de gaten. Ik heb een hekel aan die gast.²
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |