en ik gaf nog wel een linkje naar de computeruitdraaiquote:Op donderdag 17 juni 2010 12:47 schreef Faithfulness het volgende:
[..]
Als er IEMAND is die ik als zeer onbetrouwbare bron beschouw is het plonsplons wel.
Alles van het internet is onbetrouwbaar, lieverd. Maar dat wil je niet echt inzien geloof ik.quote:Op donderdag 17 juni 2010 15:27 schreef plonsplons het volgende:
[..]
en ik gaf nog wel een linkje naar de computeruitdraai
niet onbetrouwbaar maar zeer bevooroordeeld !!!
valentijn was op die nacht dat is een feit, ik geloof nooit dat valentijn joran heeft gehopen, dat heb je me nooit horen roepen , trouwens onze lorenzo is ook daury niet hoor, wel een beetje vreemde verklaring gaf lorenzo trouwens over de dag dat joran hem belde voor date met natalee.quote:Op donderdag 17 juni 2010 12:51 schreef Luna3 het volgende:
[..]
Plons Plons' theorie valt in het water, want die had het over arme Valentijn. Die braaf studeert in Boston en Joran allang niet meer als broer wilde. Lorenzo is een dealer, halfbroer met een strafblad.
ps: Lorenzo van Gijn...uhm, een reporter met een Japanse achtergrond?
heb ik gezegd alles ??? . ik heb gezegd zou geen kwaad kunnen te horen wat valetijn gezien en of gehoort heeft hij was wakker en zat op pc 5 minuten nog voordat joran thuis kwam en hem waarschijnlijk van de pc weg jaagdequote:Op donderdag 17 juni 2010 12:54 schreef zoefbust het volgende:
[..]
Plonsplons schreef gisteren dat dat broertje 's nachts op was en dus van alles gezien moet hebben .
Zat Valentijn zo laat nog op de pc ? is dat ergens terug te vinden ?quote:Op donderdag 17 juni 2010 15:35 schreef plonsplons het volgende:
[..]
heb ik gezegd alles ??? . ik heb gezegd zou geen kwaad kunnen te horen wat valetijn gezien en of gehoort heeft hij was wakker en zat op pc 5 minuten nog voordat joran thuis kwam en hem waarschijnlijk van de pc weg jaagde
Laten we gewoon niet zulke vage beweringen gaan maken. Het is voor die broers OOK erg. En dan gaan we ook nog even namen, foto's en vermoedens erbij plaatsen. Lekker is dat.quote:Op donderdag 17 juni 2010 15:35 schreef plonsplons het volgende:
[..]
heb ik gezegd alles ??? . ik heb gezegd zou geen kwaad kunnen te horen wat valetijn gezien en of gehoort heeft hij was wakker en zat op pc 5 minuten nog voordat joran thuis kwam en hem waarschijnlijk van de pc weg jaagde
Hij was wakker, dat is alles, weet jij veel, misschien had hij een ipod op, muziek aan in zijn kamer. Ik vind dit zooooo zoeken naar dingen....... en mensen moedwillig verdacht maken.quote:Op donderdag 17 juni 2010 15:01 schreef zoefbust het volgende:
[..]
Dat onderzoekje wat luna 3 doet is juist wel interessant .
De broer is volgens plons plons die nacht in Aruba getuige geweest (want hij was wakker) van alles wat er zich rondom het huis afspeelde .(hekje open- hekje dicht -startende auto's etc.)
NEEHEEHEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE!!!quote:Op donderdag 17 juni 2010 15:01 schreef zoefbust het volgende:
Dat onderzoekje wat luna 3 doet is juist wel interessant .
De broer is volgens plons plons die nacht in Aruba getuige geweest (want hij was wakker) van alles wat er zich rondom het huis afspeelde .(hekje open- hekje dicht -startende auto's etc.)
Maar er heeft toch ook niemand een foto gepost van de twee broertjes? En alleen Plof Plok Plons zegt dat er eentje bij betrokken zou zijn. Geloof ik ook niet. Ik vind het ook super erg voor die twee dat iedereen ze nu de rest van hun leven confronteerd met hun duistere foute broer.quote:Op donderdag 17 juni 2010 15:48 schreef Maron het volgende:
[quote]Op donderdag 17 juni 2010 15:41 schreef Faithfulness het volgende:
[..]
Laten we gewoon niet zulke vage beweringen gaan maken. Het is voor die broers OOK erg. En dan gaan we ook nog even namen, foto's en vermoedens erbij plaatsen. Lekker is dat.
Joran had ook jouw broer kunnen zijn. Of de mijne. Echt walgelijk om hen hierbij te betrekken.
Ik had er ook niet over moeten beginnen..
Ik had gisteren de foto´s van de broertjes gepost, maar direct daarna weer weggehaald.quote:Op donderdag 17 juni 2010 15:56 schreef Luna3 het volgende:
[..]
Maar er heeft toch ook niemand een foto gepost van de twee broertjes? En alleen Plof Plok Plons zegt dat er eentje bij betrokken zou zijn. Geloof ik ook niet. Ik vind het ook super erg voor die twee dat iedereen ze nu de rest van hun leven confronteerd met hun duistere foute broer.
alles op internet , wat doen we dan hierquote:Op donderdag 17 juni 2010 15:29 schreef Faithfulness het volgende:
[..]
Alles van het internet is onbetrouwbaar, lieverd. Maar dat wil je niet echt inzien geloof ik.
Hobby, je kan een geplaatste reactie ook aanpassen...
Die zijn dood, en de nabestaanden kunnen geen Nederlands lezen.quote:Op donderdag 17 juni 2010 15:55 schreef missyB het volgende:
Buiten dat mag ik toch ook aannemen dat de politie toendertijd wel gesproken heeft met diegenen die die nacht thuis waren?
Ik vind het wel beetje hypocriet om hier over van alles en nog wat te speculeren, inclusief over stephany en natalee maar de gebroeders van der sloot niet?
Zolang het netjes blijft kun je er toch gewoon over spreken?
wel opletten hoor heb in vorige hoofdstuk linkje gegeven , en ik stooi niet met linkjes hoor anders wordt ik als link dumper benoemdquote:Op donderdag 17 juni 2010 15:40 schreef zoefbust het volgende:
[..]
Zat Valentijn zo laat nog op de pc ? is dat ergens terug te vinden ?
Volgens mij zijn die broertjes hele normale jongens die gewoon naar school gaan en aan sport doen .quote:Op donderdag 17 juni 2010 15:55 schreef missyB het volgende:
Buiten dat mag ik toch ook aannemen dat de politie toendertijd wel gesproken heeft met diegenen die die nacht thuis waren?
Ik vind het wel beetje hypocriet om hier over van alles en nog wat te speculeren, inclusief over stephany en natalee maar de gebroeders van der sloot niet?
Zolang het netjes blijft kun je er toch gewoon over spreken?
Aha: daaaar is de boosdoener. Halloquote:Op donderdag 17 juni 2010 15:57 schreef Felixa het volgende:
[..]
Ik had gisteren de foto´s van de broertjes gepost, maar direct daarna weer weggehaald.
Er werd niet "normaal" over hen gepraat, er werd hen medeplichtigheid verweten.quote:Op donderdag 17 juni 2010 16:02 schreef missyB het volgende:
Nou dat vind ik nou echt een dooddoener faith.
Dus omdat ze dood zijn mag hun naam besmeurd worden, wat hier op fok wel degelijk staat en gestaan heeft, en omdat de broertjes nederlands kunnen lezen mag het hier niet staan?
Sorry schiet mij maar lek.
Maar als hier normaal over de jongens gepraat word al dan niet met speculaas zie ik daar totaal geen kwaad in.
Oke, zeg ik het anders. Het is voor die broertjes LOGISCHER om hier uit te komen dan voor de nabestaanden van.quote:Op donderdag 17 juni 2010 16:03 schreef missyB het volgende:
en wie zegt dat de nabestaanden geen nederlands kunnen lezen?
wellicht is er ergens een neef of nicht die dat wel kan, of het word vertaald door bv een googlemasjien etc etc
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |