Hallo!
Ik volg dit topic nou al een tijdje, en ik wordt helemaal aangestoken door jullie! Ik wil ook heel graag mooie taarten en cupcakes maken, ik heb wel een redelijk creatief brein, het nadeel is dat ik niet zo goed met m'n handen ben. Ik ben twee keer geopereerd aan mijn linkerhand, en daarbij bén ik ook nog eens links. Ik heb laatst boterkoek gemaakt, en daarna heb ik heel erg staan kneden, iets wat gewoon erg zeer deed.
Ik ben ook een studente, waardoor ik gewoon niet zo heel veel geld heb. Ik krijg nog geen studiefinanciëring (ben een ukje van 17

). Heeft iemand tips voor mij? Hoe ik met de minste pijn (en het liefst ook zo min mogelijk geld) zo'n mooie creatie kan maken? Ik heb gelezen dat het fondant (ik houd niet van marsepein, vriendlief helaas wel) gewoon te koop is in kant en klare kleurtjes. Dat is wel fijn natuurlijk, en voor de biscuit pakken we een mixer, maar zijn er nog andere tips & tricks?
Heel veel liefs,
Saruna.