Pardon? 5 minuten vorige aflevering, einde nog 5 minuten flashback, veel tijdrekken. Misschien 5-10 minuten afleveringquote:
en 2 captains in puin. En de herintroductie van de Vizardsquote:Op woensdag 7 juli 2010 15:39 schreef Dj_Day-V het volgende:
[..]
Pardon? 5 minuten vorige aflevering, einde nog 5 minuten flashback, veel tijdrekken. Misschien 5-10 minuten aflevering
Wou net gaan slapen maar ga nu snel lezenquote:Op woensdag 7 juli 2010 23:55 schreef ArcticBlizzard het volgende:
Manga:
Wtf, lol
Dat is het enige wat ik erover kan zeggen hahaha
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Echt wel!quote:Op donderdag 8 juli 2010 11:55 schreef Lonewolf2003 het volgende:
Het verschijnen van de Vizards vond ik echt één van de gaafste momenten in Bleach sinds tijden.
Ik kan toch steeds wel genietenquote:Verder jammer genoeg weer veel tijdgerek. Maar dat is de laatste standaard bij Bleach. Je kan altijd de eerste 5 minuten als skippen.
Had ik ook. Was echt goed gedaan. Met het beeld dat op zwart ging alsof het eindnummer ging beginnen en dan plotseling: "Hold It"quote:Op donderdag 8 juli 2010 13:11 schreef wdn het volgende:
[..]
Echt wel!
Ik had toen ook meteen een "fuck episode is bijna af want cliffhanger" moment
quote:
Stond ook niksquote:Op zondag 11 juli 2010 17:40 schreef Seam het volgende:
[..]Ik had het gelukkig nog niet gezien. Ik ben zo ontzettend nieuwsgierig, maar ik vind een manga lezen net zo leuk als de antwoorden hier in spoilers te lezen krijg
Dus ik zal gewoon geduldig moeten zijn
Uraharaquote:Op dinsdag 13 juli 2010 14:51 schreef ShiroYasha het volgende:
Aarde aan Koeketrommel, waar blijf je?!
[ afbeelding ]
quote:Op dinsdag 13 juli 2010 14:05 schreef ShiroYasha het volgende:
kheb de spoilers van de volgende manga gelezen
moet ik niet doen, verpest het echt wel xD
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Snap dit stuk niet echt?
quote:Op dinsdag 13 juli 2010 15:58 schreef Dj_Day-V het volgende:
[..]SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Snap dit stuk niet echt?
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Ja gaat erg langzaamquote:Op dinsdag 13 juli 2010 16:02 schreef Dj_Day-V het volgende:
Ok doe maar in spoilers
Maar vind je het gek dat dalijk weer fillers komen als er zo weinig gebeurd in de manga
quote:Op dinsdag 13 juli 2010 16:03 schreef ShiroYasha het volgende:
[..]
Duurde zo lang, heb nu zelf al gepakt
Ik ben deze aan het eten, lekker en goedkoop
[ afbeelding ]
zelfgemaakt? van die bakjes met stokjes, waar je limonade in doet?quote:Op dinsdag 13 juli 2010 16:29 schreef Koeketrommel het volgende:
[..]Niet eerlijk. Ik zit aan een zelfgemaakt ijsje
Nee danoontjes met een lepel erinquote:Op dinsdag 13 juli 2010 16:31 schreef ShiroYasha het volgende:
[..]
zelfgemaakt? van die bakjes met stokjes, waar je limonade in doet?
die zijn wel geniaal.. doen me denken aan de goedkoopste waterijsjes, die haal ik altijd![]()
Nu zitten we eindelijk in het Bleach anime topic, en praten we over eten![]()
Ik ga btw ff naar de kapper, succes met het likken aan je ijsje
Nee hoor, zijn geen fillers zover als ik weet..quote:Op dinsdag 13 juli 2010 22:28 schreef ArcticBlizzard het volgende:
Fillers bij Bleach?
Wanneer, we hebben net F*cking veel fillers achter de rug!
Had wat moeite met lezen gisteren en dacht dat men het over naderende fillers had. Ik vond het al vreemd omdat we net enorm veel fillers hadden gehad. Enfin vandaag de manga woohooquote:Op dinsdag 13 juli 2010 23:55 schreef ShiroYasha het volgende:
[..]
Nee hoor, zijn geen fillers zover als ik weet..
Waar heb je het precies over?
Je kunt Bleach ook gewoon niet kijken he. Als het je allemaal zo tegenstaat. Zelfs de fillers/extra arcs zijn goed en het opvulwerk wat ze er nu door heen gooien zorgt er gewoon voor dat er iets meer ruimte komt tov. de manga. Dat is beter dan een week helemaal niks krijgen.quote:Op woensdag 14 juli 2010 14:02 schreef Lonewolf2003 het volgende:
Van die overbodige stukjes, zoals tig keer inzoomen op de hoofden van de verschillende Vizards.
Wie zegt dat het me allemaal tegenstaat. Tot nu toe overheerst het positieve nog het negatieve, dus kijk ik. Dat betekent niet dat ik niet ook kritisch mag zijn en mijn ongenoegen over mindere kanten mag laten horen.quote:Op woensdag 14 juli 2010 15:23 schreef wdn het volgende:
[..]
Je kunt Bleach ook gewoon niet kijken he. Als het je allemaal zo tegenstaat. Zelfs de fillers/extra arcs zijn goed en het opvulwerk wat ze er nu door heen gooien zorgt er gewoon voor dat er iets meer ruimte komt tov. de manga. Dat is beter dan een week helemaal niks krijgen.
Het is opvulwerk dat inzoomen maar het zorgt er ook voor dat de spanning opgebouwd wordt. Wat ze deze week gedaan hebben met de Vizards beviel mij dus wel.
Oh maar de afgelopen dagen zie ik alleen maar negatieve reacties hier (van jou en een enkele andere)quote:Op woensdag 14 juli 2010 15:55 schreef Lonewolf2003 het volgende:
[..]
Wie zegt dat het me allemaal tegenstaat. Tot nu toe overheerst het positieve nog het negatieve, dus kijk ik. Dat betekent niet dat ik niet ook kritisch mag zijn en mijn ongenoegen over mindere kanten mag laten horen.
Dat dat inzoomen voor de spanningsopbouw is, begrijp ik. Maar als je het teveel gebruikt, zoals in deze aflevering imho, dan krijg je bij mij het tegenovergestelde effect, namelijk dat ik me begin te vervelen.
Ik vond de laatste afleveringen gaafquote:Op woensdag 14 juli 2010 16:27 schreef wdn het volgende:
[..]
Oh maar de afgelopen dagen zie ik alleen maar negatieve reacties hier (van jou en een enkele andere)
Terwijl het allemaal echt niet zo slecht is (vind ik)
Niet de vertaler maar de raw provider. Ach ze zouden in de loop van de dag uit moeten komen en anders wachten op slechte vertalingen op onemangaquote:Op donderdag 15 juli 2010 01:22 schreef DEOman het volgende:
Kut mangastream, is de manga er eindelijk krijgt de vertaler een vriendin en heeft i er geen tijd meer voor![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Ik heb een hekel aan wachtenquote:Op donderdag 15 juli 2010 08:32 schreef ArcticBlizzard het volgende:
[..]
Niet de vertaler maar de raw provider. Ach ze zouden in de loop van de dag uit moeten komen en anders wachten op slechte vertalingen op onemanga
Ik snap wat je bedoelt, het viel mij ook op. De reden hiervoor is vaak niet eens spanningsopbouw, maar tijd. Het kost gewoon enorm veel tijd om animaties te maken. Daar heb je veel tekenaars voor nodig en die kosten nou eenmaal geld. Vergeet niet dat anime en manga ook maar franchises zijn. Daar moet geld verdiend worden.quote:Op woensdag 14 juli 2010 15:55 schreef Lonewolf2003 het volgende:
[..]
Wie zegt dat het me allemaal tegenstaat. Tot nu toe overheerst het positieve nog het negatieve, dus kijk ik. Dat betekent niet dat ik niet ook kritisch mag zijn en mijn ongenoegen over mindere kanten mag laten horen.
Dat dat inzoomen voor de spanningsopbouw is, begrijp ik. Maar als je het teveel gebruikt, zoals in deze aflevering imho, dan krijg je bij mij het tegenovergestelde effect, namelijk dat ik me begin te vervelen.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |