Tranen omdat die andere hoer er ook steeds opstaatquote:Op woensdag 16 juni 2010 14:26 schreef Splutje het volgende:
Tranen
http://voe.blogg.no/1276621256_a_shoulder_you_can_cr.html
Vooral die prachtige emotionele muziekquote:Op woensdag 16 juni 2010 14:31 schreef Penisbaard het volgende:
[..]
Tranen omdat die andere hoer er ook steeds opstaat
quote:Op woensdag 16 juni 2010 14:32 schreef Splutje het volgende:
[..]
Vooral die prachtige emotionele muziek
Tot zover de avonturen van Maikuuuulquote:Op maandag 14 juni 2010 22:22 schreef Maikuuul het volgende:
Toenstraks liep ik door mijn wijk.
Er zaten een aantal figuren bij een cafe te chillen, toen kwam er een wijf met flinke tieten langs, ze zeiden er iets over, dat meisje kreeg een knalrode kop, en ik kon alles meemaken
dikke tieten had ze welbohhhh
Ze komt uit noorwegen en is even oud als de doelgroep. Dat trekt pubers aanquote:Op woensdag 16 juni 2010 14:23 schreef __Saviour__ het volgende:
maar wat is die voe nou precies, behalve een standaard blondje met wat foto's?
heeft ze nog enig talent dat deze internetroem rechtvaardigt?
WIE IS DIE KLOOTZAK?!quote:Op woensdag 16 juni 2010 12:44 schreef Penisbaard het volgende:
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Mensen die Voe durven aan te raken
Nog steeds gruwelijk goed geefbaar.quote:
Grrrrrrrquote:
Ja ik weet dat ze een grafkop heeft, maar gvd zeg, ze heeft het hoofd van een 8-jarige en het lichaam van minstens iemand 10 jaar ouder.quote:Op woensdag 16 juni 2010 19:29 schreef Maanvis het volgende:
[..]
Grrrrrrr
Ik bekeek dat plaatje dus van onder naar boven, en ik dacht lekker dinnnggg.. totdat ik haar hoofd zag
Die neusquote:Op woensdag 16 juni 2010 19:33 schreef Stroopwafels het volgende:
[ afbeelding ]
Micha zonder make-up.
Nou, geil manquote:Op woensdag 16 juni 2010 19:32 schreef Grand_Skye het volgende:
[..]
Ja ik weet dat ze een grafkop heeft, maar gvd zeg, ze heeft het hoofd van een 8-jarige en het lichaam van minstens iemand 10 jaar ouder.
Lichaam van een ana patiëntje ja.quote:Op woensdag 16 juni 2010 19:32 schreef Grand_Skye het volgende:
[..]
Ja ik weet dat ze een grafkop heeft, maar gvd zeg, ze heeft het hoofd van een 8-jarige en het lichaam van minstens iemand 10 jaar ouder.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |