Eigen schuld, had je maar niet moeten stoppen.quote:Op maandag 14 juni 2010 20:28 schreef kapiteinpannekoek het volgende:
Ik heb een kater van het bier drinken van vanmiddag....
i knowquote:Op maandag 14 juni 2010 20:30 schreef Ticootje het volgende:
[..]
Eigen schuld, had je maar niet moeten stoppen.
Ik ben de laatste dagen alleen maar moequote:Op maandag 14 juni 2010 20:38 schreef Ticootje het volgende:
Zo ik ben weer klaar voor vandaag. Ik moe!
yep check. Geen weekend gehad waar ik lekker kon opladen. Nu dus ff op m'n tandvlees door tot donderdag en dan lekker ff niets doen.quote:
Gewoon, je vaste supermarkt.quote:Op maandag 14 juni 2010 20:52 schreef Tinuviel het volgende:
Gefeliciteerd BasboussaBeterschap ook voor je! Morgen is vast weer een beter dag. Ga je je verjaardag nog wel vieren?
Hier ook geen buzzpoll gehad. Bij welke supermarkt?
Ik ga zometeen ijs eten met aardbeien !quote:Op maandag 14 juni 2010 21:15 schreef Ticootje het volgende:
Ik heb zin in eten. Ik had al een reep chocola open gemaakt, maar dat was het niet. Chips kraakt teveel en ik heb geen zin in gekraak. En eigenlijk weet ik gewoon niet waar ik trek in heb.
Ik zal het mn baas vragenquote:Op dinsdag 15 juni 2010 08:48 schreef freecell het volgende:
Het ET, das maf, dat zou dan toch ook uit de test moeten komen?
En arme Tico, kan je niet ff weer gaan pitten?
joh, zou dat het zijn? dat heb ik ook sinds een paar weken.quote:Op dinsdag 15 juni 2010 08:19 schreef moussy het volgende:
di pluizende krulwilgen zijn echt afschuwelijk, ik begin 's morgens met mn neus snuiten en dan kan ik daarna genieten van een bloedneus
ja , kutdagquote:Op dinsdag 15 juni 2010 09:17 schreef freecell het volgende:
[..]
Ja
Jij
Knuffel!![]()
[..]
hm, dat maakt de kans kleiner
Beduidend...quote:Op dinsdag 15 juni 2010 09:17 schreef freecell het volgende:
[..]
Ja
Jij
Knuffel!![]()
[..]
hm, dat maakt de kans kleiner
Het is een bug die niet aan mij ligt. Dus ik hoop dat het 'vanzelf' opgelost wordt, omdat meer mensen er last van hebben. Rockabella's tweets doen ook heel raar.quote:
Ook stom dat je niet iets lichts mag eten dan! Helemaal als je er pas om 3 uur hoeft te zijn...quote:Op dinsdag 15 juni 2010 09:20 schreef Kleurdoos het volgende:
[..]
ja , kutdag
en nog erger is dat ik bijna niets mag eten.. als er iets een straf is voor me
Het is wel weer mooi weer
En over een dag is ie er ook nog. Joh, neem eens lekker rust. Dat heb je verdiend. Ja, zomaar.quote:Op dinsdag 15 juni 2010 10:06 schreef debuurvrouw het volgende:
Ik moet eigenlijk mijn keuken poetsen.Maar ik zit echt enorm te Woggen.
Buh, voor het eerst sinds echt dágen dat ik niet iets móetmoet. Ja nou ja, die keuken dus, maar die is er over een uur ook nog wel.
Mja, maar morgen komen ze foto's maken in mijn keuken.quote:Op dinsdag 15 juni 2010 10:22 schreef Spuuglokje het volgende:
[..]
En over een dag is ie er ook nog. Joh, neem eens lekker rust. Dat heb je verdiend. Ja, zomaar.
Waarom komen ze foto's maken in jouw keuken? Is het voor een stylisch blad of voor de verkoop van je huis? Zonee, dan zou ik lekker niks doen.quote:Op dinsdag 15 juni 2010 10:27 schreef debuurvrouw het volgende:
[..]
Mja, maar morgen komen ze foto's maken in mijn keuken.dus dan moet het eigenlijk wel ff netjes zijn.
Vandaar de moet.
Decor, voor reklame.quote:Op dinsdag 15 juni 2010 10:28 schreef Spuuglokje het volgende:
[..]
Waarom komen ze foto's maken in jouw keuken? Is het voor een stylisch blad of voor de verkoop van je huis? Zonee, dan zou ik lekker niks doen.
Erg hè? Ik heb dat dus ook, omdat het móet wil het niet. Maar goed, als jij dan boodschappen doet ruim ik het puin in mijn keuken ff op. doen we allebei een moetje.quote:Op dinsdag 15 juni 2010 10:37 schreef Spuuglokje het volgende:
Ik ga maar eens boodschappen doen. Kan mezelf bijna niet van mijn stoel af slepen.maar vanmiddag kan ik niet omdat Wouter dan praktijkexamen EHBO heeft en we mogen kijken bij de dipomauitreiking. Dus moet het nu echt. En dat 'moeten' verlamt. Enorm.
Ik ben nog niet weg, dus ik moet dan niet alleen boodschappen doen, ik moet ook nog opschieten!quote:Op dinsdag 15 juni 2010 10:38 schreef debuurvrouw het volgende:
[..]
Erg hè? Ik heb dat dus ook, omdat het móet wil het niet. Maar goed, als jij dan boodschappen doet ruim ik het puin in mijn keuken ff op. doen we allebei een moetje.
quote:Op dinsdag 15 juni 2010 10:44 schreef Spuuglokje het volgende:
[..]
Ik ben nog niet weg, dus ik moet dan niet alleen boodschappen doen, ik moet ook nog opschieten!Maar elk nadeel hep zun voordeel, ik mag met de auto omdat ik anders niet op tijd terug ben!
Yeps.. al is het de komende week alleen proberen de conditie van haar longen weer op peil te brengen.quote:Op dinsdag 15 juni 2010 11:06 schreef lily het volgende:
sterkte KD![]()
En spannend voor je oma, Diaan..
en de laatste 4 bandjes zijn naar jullie onderweg. Nu ze op zijn bij de Plus word ik door de heren naar AH gestuurd
Stil in een hoekje gaan zitten en wachten tot het over is.quote:Op dinsdag 15 juni 2010 11:05 schreef Sonnetje85 het volgende:
ik ben de was aan t doen
De 2e was draait al...dus nu hoef ik even niets
Wil eigenlijk t huis gaan dweilen...
Moet ik er een paar sturen?? PM me je adres dan maar even..quote:Op dinsdag 15 juni 2010 11:09 schreef lily het volgende:
Ja, Peesies zegt David dan... (hij heeft niet door dat het woord beesies een afgeleide van beest is)
ik heb een hele hoop oranje...en 1 blauwequote:Op dinsdag 15 juni 2010 11:28 schreef _Ingrid_ het volgende:
Zijn die beessies zo leuk als ze eruit zien op het plaatje?
kim wil er ook 1, maar we komen eik amper bij AH. Is zeker bij 15,- boodschappen?
Kun je niet van die vloeibare stopper in je systeem gooien. Werkt vaak heel goed.quote:Op dinsdag 15 juni 2010 12:13 schreef Diaan73 het volgende:hmm er lekt een radiateur van mn auto... nou weer naar garage enz. pfff daar heb ik toch helemaal geen zin in.
ze zijn wel grappig maar verharen als de pest.. Ik vind steeds overal van die pluisjes.quote:Op dinsdag 15 juni 2010 11:28 schreef _Ingrid_ het volgende:
Zijn die beessies zo leuk als ze eruit zien op het plaatje?
kim wil er ook 1, maar we komen eik amper bij AH. Is zeker bij 15,- boodschappen?
Ik las er net iets over op internet.... misschien wel het proberen waard en hoef ik alleen maar naar de auto-onderdelen winkel te fietsen. Bedankt voor de tip!!quote:Op dinsdag 15 juni 2010 12:14 schreef Ticootje het volgende:
[..]
Kun je niet van die vloeibare stopper in je systeem gooien. Werkt vaak heel goed.
Ja en die dingen zitten maar met een paar moeren vast..quote:Op dinsdag 15 juni 2010 12:20 schreef moussy het volgende:
radiateur van de sloop is ook niet zo heel duur.
Zoek een garage die ook gewoon onderdelen van de sloop afhaalt.quote:Op dinsdag 15 juni 2010 12:23 schreef Diaan73 het volgende:
Maar hij moet er ook nog ingezet worden... wij zijn beiden echt leken op het gebied van auto's.
ff googlen op mitella aanleggenquote:Op dinsdag 15 juni 2010 12:24 schreef _Ingrid_ het volgende:
Kim heeft haar arm gebroken en heeft dus een mitella. Alleen gaat ze toch telkens met haar arm er half uit, verschuift ze hem etc. Krijg hem niet fatsoenlijk. Iemand een makkelijke uitleg?
Ik ga straks maar even erachteraan bellen.quote:Op dinsdag 15 juni 2010 12:25 schreef Ticootje het volgende:
[..]
Zoek een garage die ook gewoon onderdelen van de sloop afhaalt.
alleen als je een kokende motor wil als het water er echt uit looptquote:Op dinsdag 15 juni 2010 12:30 schreef Diaan73 het volgende:
[..]
Ik ga straks maar even erachteraan bellen.
Kan ik er nog een ritje mee rijden eigenlijk? Op en neer naar school?
Wel degene die in beeld moet met je ring eraan hoop ikquote:Op dinsdag 15 juni 2010 12:38 schreef innepin het volgende:
KDSterkte
Oh Ingrid, wat sneu voor Kim, hoe heeft ze d'r arm gebroken dan?
Ik ben net naar de manicure geweestalleen duurde t erg lang en D. moest echt weg en ik dus naar huis, dus nu is maar één hand gedaan
FAIL.
En in bavaria jurkje langsgaan...quote:Op dinsdag 15 juni 2010 12:42 schreef moussy het volgende:
ow en het scheelt echt als je zelf, vrouw dus, naar de sloop belt
Ik krijg een beetje een strakke plasser van zulk soort praatquote:Op dinsdag 15 juni 2010 12:40 schreef moussy het volgende:
[..]
alleen als je een kokende motor wil als het water er echt uit loopt
*rolt zwaar shaggie en krabt aan zak*
Vorige week maandag van de wc gevallen bij mijn ouders en die donderdag erop van de schommel gevallen/geduwd met gym op dezelfde arm gevallen.quote:Op dinsdag 15 juni 2010 12:38 schreef innepin het volgende:
Oh Ingrid, wat sneu voor Kim, hoe heeft ze d'r arm gebroken dan?
Toch gedaan en met niet kokende motor thuisi gekomen!!quote:Op dinsdag 15 juni 2010 12:40 schreef moussy het volgende:
[..]
alleen als je een kokende motor wil als het water er echt uit loopt
*rolt zwaar shaggie en krabt aan zak*
alleen als je kinderen ze niet willenquote:Op dinsdag 15 juni 2010 11:20 schreef Diaan73 het volgende:
[..]
Moet ik er een paar sturen?? PM me je adres dan maar even..
ook niet als je schattige 5 jarige kleuter het heeeel graag wilquote:Op dinsdag 15 juni 2010 11:29 schreef _NIKKI_ het volgende:
Nou ze zijn wel leuk, maar om er nou speciaal voor naar de AH te gaan.![]()
ik zou gewoon ff een pak luiers gaan halen en wat wasmiddel ofzo.. Zit je ook op 15 euro en dat soort dingen zijn toch overal dezelfde prijs.quote:Op dinsdag 15 juni 2010 13:01 schreef lily het volgende:
[..]
ook niet als je schattige 5 jarige kleuter het heeeel graag wil
Of je koopt een aanbieding, zoals 2e soep in zak van Unox voor de halve prijs. Krijg je ook een beesie bij.quote:Op dinsdag 15 juni 2010 13:06 schreef Ticootje het volgende:
[..]
ik zou gewoon ff een pak luiers gaan halen en wat wasmiddel ofzo.. Zit je ook op 15 euro en dat soort dingen zijn toch overal dezelfde prijs.
die van mij hebben verplicht bananen mee naar schoolquote:Op dinsdag 15 juni 2010 13:11 schreef Spuuglokje het volgende:
[..]
Of je koopt een aanbieding, zoals 2e soep in zak van Unox voor de halve prijs. Krijg je ook een beesie bij.
Twan heeft al 4 kleuren en Lennon gooit er alleen mee... dus ik hou nog wat over!!quote:
Hee wat toevallig, die van mij ook!quote:Op dinsdag 15 juni 2010 13:13 schreef moussy het volgende:
[..]
die van mij hebben verplicht bananen mee naar school
Nee de andere handquote:Op dinsdag 15 juni 2010 12:43 schreef debuurvrouw het volgende:
[..]
Wel degene die in beeld moet met je ring eraan hoop ik![]()
Kan je later nog terug?
Misschien ga ik dat maar eerst proberen. Peace wilde eigenlijk dat het gemaakt/vervangen werd.quote:
Diaan ik kan je nog een goede sloop aanbevelen. Helaas is dat wel met eigen uitbouw uit de vorige auto en inbouw in je eigen auto.quote:Op dinsdag 15 juni 2010 14:04 schreef Diaan73 het volgende:
hmm toen wij onze "grote" auto hebben gekocht, hebben 6 maanden bovaggarantie erbij genomen. Nou ja, in de zin dat de auto goedkoper was als we dat niet zouden doen. Achteraf goede keuze geweest!! Er mankeerden toch nog wel wat dingetjes dat eerste halfjaar.. vooral stomme dingen zoals een raam dat niet meer dicht wil.. eerst rechts, later links.
Ja leuk zijn ze hè??quote:Op dinsdag 15 juni 2010 14:06 schreef lily het volgende:
Ja, haha. Mijn bijrijdersraam kon ook niet meer open. Maar dat was een reparatie van 90 euro dus dat ging nog (leve de electrische ramen).
kon je de auto niet terugbrengen en je geld terugeisen?quote:Op dinsdag 15 juni 2010 13:42 schreef lily het volgende:
Die auto ellende altijd, bah.
Ik heb laatst een grotere auto gekocht (bij ons thuis ben ik de enige die auto rijdt).
Ik had 1 voorwaarde (op het feit dat alledrie de kinderen er fatsoenlijk inpassen na dan) een airco. Ik had een Opel Astra met airco dus die wilde ik niet meer missen.
Na veel zoeken grotere, en voor ons betaalbare, auto gevonden met airco uiteraard. Naar Breda ervoor gereden. Nou prima auto maar de airco moet alleen worden bijgevuld.
Bij thuiskomst bleek met bijvullen dat het ding hartstikke lek is. Reparatie kost 600 euro![]()
![]()
En dat heb ik nu ff niet (althans niet om daaraan uit te geven).
En even rondbellen bij andere garages? Dat scheelt soms wel honderden euros.quote:Op dinsdag 15 juni 2010 14:35 schreef lily het volgende:
Hij was uiteraard al op mijn naam overgeschreven. Ik kwam er pas een week of 3 later achter omdat ik toen pas die airco liet bijvullen.
Mijn eigen auto was ook verkocht.
en even terug naar Breda... (tijd is tegenwoordig ook erg kostbaar).
heel veel gedoe zou dat opgeleverd hebben..
Kwestie van dikke pech (maar zeker associaal).
Ja, heb ik al gedaan.quote:Op dinsdag 15 juni 2010 14:41 schreef Ticootje het volgende:
En even rondbellen bij andere garages? Dat scheelt soms wel honderden euros.
Het is een sloop waar dus honderden auto's staan. Je hebt daar goede kansen een bepaald onderdeel te vinden. Echter moet je het wel zelf demonteren uit de sloopauto en inbouwen in je eigen auto. Kennen jullie niet iemand die er handig in is?quote:Op dinsdag 15 juni 2010 14:15 schreef Diaan73 het volgende:
[..]
Ja leuk zijn ze hè??
Tinuviel, hoe bedoel je dat?
das toch meestal zo bij de sloopquote:Op dinsdag 15 juni 2010 15:00 schreef Tinuviel het volgende:
[..]
Het is een sloop waar dus honderden auto's staan. Je hebt daar goede kansen een bepaald onderdeel te vinden. Echter moet je het wel zelf demonteren uit de sloopauto en inbouwen in je eigen auto. Kennen jullie niet iemand die er handig in is?
Okay op die manier... mn oom zou het kunnen, maar die doet dat niet meer, is te druk met pc's en mn oma denk ik.quote:Op dinsdag 15 juni 2010 15:00 schreef Tinuviel het volgende:
[..]
Het is een sloop waar dus honderden auto's staan. Je hebt daar goede kansen een bepaald onderdeel te vinden. Echter moet je het wel zelf demonteren uit de sloopauto en inbouwen in je eigen auto. Kennen jullie niet iemand die er handig in is?
Oh, ik bel gewoon naar de sloop, en dan kan ik gewoon een los onderdeel komen halen. Mevroutje.quote:Op dinsdag 15 juni 2010 15:09 schreef moussy het volgende:
[..]
das toch meestal zo bij de sloop
Als 'vrouw' belt kan je de mazzel hebben dat ze het onderdeel er wel ff uithalen hoor, mevroutje ()
Wèffiequote:
quote:Op dinsdag 15 juni 2010 15:29 schreef Memmel het volgende:
Ik neem gewoon een tang mee en knip het met een veilige marge rondom los. No problemo. Ook al eens een grille van de sloop gehaald. en een motortje voor de ruitenwisser.
Ik ben een ware Ludolf...
Er is ook ergens een website waar je aan kan geven wat je zoekt en dan krijg je bericht van allerlei sloop-zaken of ze het hebben en wat het daar kost.quote:Op dinsdag 15 juni 2010 15:16 schreef Ticootje het volgende:
[..]
Oh, ik bel gewoon naar de sloop, en dan kan ik gewoon een los onderdeel komen halen. Mevroutje.
Ja en dan kunnen ze het zelfs opsturen.quote:Op dinsdag 15 juni 2010 15:51 schreef Brighteyes het volgende:
[..]
Er is ook ergens een website waar je aan kan geven wat je zoekt en dan krijg je bericht van allerlei sloop-zaken of ze het hebben en wat het daar kost.
Zo ben ik toen aan mijn nieuwe dashboard-metertjes gekomen.
Weet even niet meer hoe dat heet. Wellicht dat ze je in PTA verder kunnen helpen?
Tof! Die voeg ik toe aan de afdeling "Muziek voor Rienk"quote:Op dinsdag 15 juni 2010 15:51 schreef Oxymoron het volgende:
Tip van Oxy: voor als je iets leuks aan je kind/jezelf wilt laten zien en horen
En dan bij ''related'' zie je allemaal soortgelijke filmpjes.![]()
Ja idd ja!quote:Op dinsdag 15 juni 2010 15:53 schreef Ticootje het volgende:
[..]
Ja en dan kunnen ze het zelfs opsturen.
is goed!quote:Op dinsdag 15 juni 2010 15:54 schreef Memmel het volgende:
vick, ja gezien, effe kijken wanneer het gaat lukken!
Jeeeeeequote:Op dinsdag 15 juni 2010 15:56 schreef Vicky het volgende:
[..]
is goed!Yihaaaa, uitnodiging voor sollicitatiegesprek
quote:Op dinsdag 15 juni 2010 15:56 schreef Vicky het volgende:
[..]
is goed!Yihaaaa, uitnodiging voor sollicitatiegesprek
Kim heeft bij de knoop zo'n stukje zitten, zodat het niet zeer doet in haar nek.quote:Op dinsdag 15 juni 2010 12:48 schreef moussy het volgende:
deze mitella dingen zitten ook lekker, doen niet zo'n pijn in je nek.
[ afbeelding ]
Ach wat erg.quote:Op dinsdag 15 juni 2010 16:20 schreef De_Taartjesfee het volgende:
Trieste manier om kennis te gaan maken met je buurman..bezorg hem een rouwstuk
Sneu verhaal..die hadden een nieuw huis gekocht voor hun oude dag..toen bleek zij ziek en ze kon het er mooi mee doen
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |