SP maak ik ook geen verwijt, ik vind het de enige linkse en oprechte partij (zij leveren een deel van hun salaris in etc), SP is een leuke protestpartij en dat zal ook altijd zo blijven, maar wel nuttig. En ja je hebt gelijk, CDA en VVD zijn net zo hard verantwoordelijk voor de puinzooi als de pvda. De verzuiling die eraan gaat komen komt echt niet door de pvv, het zit in de oerinstinct van de mens om op zichzelf te blijven, dat kun je de Moslims niet aanrekenen, maar ook kun je Wilders en de rest van Nederland niet verwijten dat het rascisme is. Het probleem is dat de globalisering te snel gaat, voor zowel de Nederlanders als de Moslims, oplossing is gewoon die Globalisering te stoppen. Waar mogelijk.quote:Op vrijdag 11 juni 2010 22:07 schreef Rosite het volgende:
Phpmystyle, ik ga op 1 punt effies in en dan stop ik, want er komt bezoek: verdiep je eens in de geschiedenis van de verkiezingen en de uitslagen daarvan en kijk welke partijen regeerden: de CDA en de VVD hebben daar veel en veel vaker in gezeten dan de PvdA. Dus als het gaat om verantwoordelijkheid voor het integratiebeleid dan is het errrrruuug vreemd dat je daar de PvdA alleen noemt. De SP heeft er zelfs nooit in gezeten, dus die kun je al helemaal niet verantwoordelijk houden.
ff offtopic, heb jij ook PVV gestemd php?quote:Op vrijdag 11 juni 2010 22:14 schreef phpmystyle het volgende:
Waarom staat globalisering geschreven met een hoofdletter, als ik'm wil wijzigen dan staat ie weer zonder hoofdletter
Nope, ik mocht nog niet stemmen, maar ik heb mijn ouders daar wel toe bewogen, heb ik de pvv toch 2 stemmen bezorgd.quote:Op vrijdag 11 juni 2010 22:18 schreef Gillette_M5 het volgende:
[..]
ff offtopic, heb jij ook PVV gestemd php?
Wat heeft globalisering ermee te maken?quote:Op vrijdag 11 juni 2010 22:12 schreef phpmystyle het volgende:
[..]
SP maak ik ook geen verwijt, ik vind het de enige linkse en oprechte partij (zij leveren een deel van hun salaris in etc), SP is een leuke protestpartij en dat zal ook altijd zo blijven, maar wel nuttig. En ja je hebt gelijk, CDA en VVD zijn net zo hard verantwoordelijk voor de puinzooi als de pvda. De verzuiling die eraan gaat komen komt echt niet door de pvv, het zit in de oerinstinct van de mens om op zichzelf te blijven, dat kun je de Moslims niet aanrekenen, maar ook kun je Wilders en de rest van Nederland niet verwijten dat het rascisme is. Het probleem is dat de globalisering te snel gaat, voor zowel de Nederlanders als de Moslims, oplossing is gewoon die Globalisering te stoppen. Waar mogelijk.
Heel veel mensen-bijvoorbeeld in Amerika- weten amper waar Nederland ligt, dus ik denk dat 'het buitenland' helemaal niet zo bezig is met Nederland.quote:Op vrijdag 11 juni 2010 22:31 schreef naatje_1 het volgende:
Als ik facebook had, zou ik dat ook doen, want ik schaam mij voor de PVV. Die mensen in het buitenland kijken nu echt allemaal van wtf, dat dit kan in Nederland enzo, dus vandaar.
Schoft.quote:Op vrijdag 11 juni 2010 22:21 schreef phpmystyle het volgende:
[..]
Nope, ik mocht nog niet stemmen, maar ik heb mijn ouders daar wel toe bewogen, heb ik de pvv toch 2 stemmen bezorgd.
Wie zegt dat ik het over Amerika heb? Ik heb het over Groot-Britannië en Duitsland.quote:Op vrijdag 11 juni 2010 22:34 schreef Lavenderr het volgende:
[..]
Heel veel mensen-bijvoorbeeld in Amerika- weten amper waar Nederland ligt, dus ik denk dat 'het buitenland' helemaal niet zo bezig is met Nederland.
Laat staan dat ze zich met de binnenlandse politiek bemoeien.
FR heeft lepen, rascist in de zuiverste vorm, BE heeft De Winter, ergens tussen Wilders en Lepen in zegmaar. Denemarken heeft de Deense Volks Unie, vergelijkbaar met de pvv. En al die landen zijn er tot noch toe geen massa deportaties voorgevallen.quote:Op vrijdag 11 juni 2010 22:31 schreef naatje_1 het volgende:
Als ik facebook had, zou ik dat ook doen, want ik schaam mij voor de PVV. Die mensen in het buitenland kijken nu echt allemaal van wtf, dat dit kan in Nederland enzo, dus vandaar.
Ik vond die peilingen zo slecht dat ik vond dat Geertje wel een beuk in z'n rug nodig had. Maar jij hebt ook gestemd?quote:
Precies en elk land heeft extreme(re) partijen, in ieder geval waar extremere uitspraken worden gedaan. Niemand uit het buitenland geeft ene drol om een clubje op facebook, ze denken waarschijnlijk eerder what the hell is this crap?! Maar goed aan de andere kant, als die mensen daar blij van worden na de grote klap die ze hebben gekregen, laat ze maar gaan.quote:Op vrijdag 11 juni 2010 22:34 schreef Lavenderr het volgende:
[..]
Heel veel mensen-bijvoorbeeld in Amerika- weten amper waar Nederland ligt, dus ik denk dat 'het buitenland' helemaal niet zo bezig is met Nederland.
Laat staan dat ze zich met de binnenlandse politiek bemoeien.
Inderdaad!quote:Op vrijdag 11 juni 2010 22:34 schreef Lavenderr het volgende:
[..]
Heel veel mensen-bijvoorbeeld in Amerika- weten amper waar Nederland ligt, dus ik denk dat 'het buitenland' helemaal niet zo bezig is met Nederland.
Laat staan dat ze zich met de binnenlandse politiek bemoeien.
Dus 2 landen waar hetzelfde probleem heerst. 2 Landen waar rechts het grootst is.quote:Op vrijdag 11 juni 2010 22:36 schreef naatje_1 het volgende:
[..]
Wie zegt dat ik het over Amerika heb? Ik heb het over Groot-Britannië en Duitsland.
Dan alsnog, iedereen kijkt naar de Nederlandse politiek, als ze kijken, niet naar Rutte, maar naar Wilders.quote:Op vrijdag 11 juni 2010 22:39 schreef Torrio het volgende:
[..]
Dus 2 landen waar hetzelfde probleem heerst. 2 Landen waar rechts het grootst is.
Goh, wat erg een democratisch gekozen volksvertegenwoordiger!quote:Op vrijdag 11 juni 2010 22:41 schreef naatje_1 het volgende:
[..]
Dan alsnog, iedereen kijkt naar de Nederlandse politiek, als ze kijken, niet naar Rutte, maar naar Wilders.
Werd hij niet in GB geweigerd vanwege zijn plannen dan...quote:Op vrijdag 11 juni 2010 22:42 schreef Swetsenegger het volgende:
[..]
Goh, wat erg een democratisch gekozen volksvertegenwoordiger!
En later gewoon toegelaten....quote:Op vrijdag 11 juni 2010 22:43 schreef naatje_1 het volgende:
[..]
Werd hij niet in GB geweigerd vanwege zijn plannen dan...
Eerst wel, toen ze wat meer wisten niet meer.quote:Op vrijdag 11 juni 2010 22:43 schreef naatje_1 het volgende:
[..]
Werd hij niet in GB geweigerd vanwege zijn plannen dan...
quote:
Dan alsnog, ze hadden een verkeerd beeld van hem, dus ook van de Nederlandse kiezer. Want wat zij zien, is precies hetzelfde als wat de PVV stemmer te zien krijgt. Tenzij men zich verdiept in programma's, maar dat gebeurt bij deze groep bijna nooit.quote:Op vrijdag 11 juni 2010 22:43 schreef Torrio het volgende:
[..]
Eerst wel, toen ze wat meer wisten niet meer.
En dan ga JIJ je excuses aanbieden... logisch.quote:Op vrijdag 11 juni 2010 22:47 schreef naatje_1 het volgende:
[..]
[..]
Dan alsnog, ze hadden een verkeerd beeld van hem,
En dat weet jij, hoe??quote:Op vrijdag 11 juni 2010 22:47 schreef naatje_1 het volgende:
[..]
[..]
Dan alsnog, ze hadden een verkeerd beeld van hem, dus ook van de Nederlandse kiezer. Want wat zij zien, is precies hetzelfde als wat de PVV stemmer te zien krijgt. Tenzij men zich verdiept in programma's, maar dat gebeurt bij deze groep bijna nooit.
Nee, ik zei dat ik me schaam en dat ik me kan voorstellen dat mensen willen laten zien dat niet iedereen PVV stemt.quote:Op vrijdag 11 juni 2010 22:52 schreef Swetsenegger het volgende:
[..]
En dan ga JIJ je excuses aanbieden... logisch.
Nee je zei dat als je facebook had je het ook zou doen. Je excuses aanbieden dus. Omdat je je schaamt. Omdat andere LANDEN een verkeerd beeld van WIlders hebben....quote:Op vrijdag 11 juni 2010 22:55 schreef naatje_1 het volgende:
[..]
Nee, ik zei dat ik me schaam en dat ik me kan voorstellen dat mensen willen laten zien dat niet iedereen PVV stemt.
Precies, dat soort sukkels heb je overal wel. Er zijn zat tokkies die PvdA stemmen. Wat te denken van extreem linkse mensen, de Volkert vd G's. Die stemmen Groenlinks.quote:Op vrijdag 11 juni 2010 21:28 schreef Torrio het volgende:
Lekker blèren tegen buitenlanders die geen er geen zak om geven, nee dat verbeterd het beeld over Nederland. Een paar extreem rechtsePVV stemmers en de rest een zielig hoopje trieste mensen die zich ongelofelijk druk maken wat buitenlanders van ze vinden.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |