Vanwege één oranje vogeltje..quote:Op zaterdag 12 juni 2010 22:34 schreef Lauwierent het volgende:
[..]
Beter je krijgt zelf de kanker. Ik persoonlijk vind dat dierenleed gelijk staat aan mensenleed. Die gasten die dit gedaan hebben mogen van mij part 30 jaar vastgezet worden in een bajes in Guatamala en daar 30x per dag "geraped" worden.
Spuitje erin dan maar.quote:Op zondag 13 juni 2010 14:24 schreef pumpkin_Ruby het volgende:
Ik sprak vanochtend de man die deze meeuw gevangen heeft en hij zei dat het slecht gaat met de meeuw. Hij eet niet zelf en dat kan ook niet blijven duren natuurlijk.
Ik denk dat mensen die zich als bovenstaande profileren meer problemen hebben dan een pubertje die een meeuwtje oranje spuit.quote:Op zaterdag 12 juni 2010 06:32 schreef woid het volgende:
[..]
kom jij nou maar eerst bij mij langsleer ik je knuffelen
tuurlijk welquote:Op zondag 13 juni 2010 14:24 schreef pumpkin_Ruby het volgende:
Ik sprak vanochtend de man die deze meeuw gevangen heeft en hij zei dat het slecht gaat met de meeuw. Hij eet niet zelf en dat kan ook niet blijven duren natuurlijk.
quote:Op vrijdag 11 juni 2010 12:54 schreef Flounder het volgende:
[..]
Bron
Mensen die zeuren over een oranje strikje bij een hond, die dat dierenmishandeling noemen, zijn wat mij betreft erg triest.
Maar bovenstaande is regelrechte dierenmishandeling.![]()
[ afbeelding ]
quote:Op vrijdag 11 juni 2010 16:06 schreef HostiMeister het volgende:
[..]
Zal mij allemaal een zier zijn, ook al verf je me oranje, of mijn kat, of mijn ouders. Ik ga geen geld ophalen voor afrikaantjes, daarvoor worden er al genoeg van mijn belastingcenten overgemaakt. Maar om nou te stellen dat dit echt zulke dieren mishandeling is? Dat beest wordt verzorgd en zal prima overleven tot de winter in dat geval zo niet, jammer, maar helaas. Het is maar een meeuw.
als je niet zo een mongool was geweest,had je gelezen dat de verf diper gaat dan zijn veren en ook mischien dood moet/gaatquote:Op vrijdag 11 juni 2010 15:48 schreef HostiMeister het volgende:
[..]
Beest is oranje geverfd, komt in de rui en gaat weer vrolijk verder met het onderschijten van mensen, prima toch. Stel je anders effe aan.
quote:Op zaterdag 12 juni 2010 03:39 schreef NietTeVolgen het volgende:
Ik vind het wel een goeie grap met die meeuw
Nou, je kunt ook te ver gaan.quote:Op zondag 13 juni 2010 17:16 schreef theturk het volgende:
[..]
zullen we ff met jouw doen snijden met messen in je lichaam voor rood sperma voor wit en blauwe ogen samen de vlag van NL
quote:Op zondag 13 juni 2010 17:16 schreef theturk het volgende:
[..]
zullen we ff met jouw doen snijden met messen in je lichaam voor rood sperma voor wit en blauwe ogen samen de vlag van NL
gewoon dierenmishandeling. maar leuk dat jij die tokkies kunstenaars noemtquote:Op zondag 13 juni 2010 17:59 schreef Smaharba het volgende:
Ik vind het er wel vet uit zien. Respect voor de kunstenaars.
Wel zielig en sneu verder.
quote:Op zondag 13 juni 2010 17:16 schreef theturk het volgende:
[..]
zullen we ff met jouw doen snijden met messen in je lichaam voor rood sperma voor wit en blauwe ogen samen de vlag van NL
Die krijgen giftig voer. Merken ze jaren later pas wat van.quote:Op maandag 14 juni 2010 18:00 schreef danielkk het volgende:
In de efteling vliegen ze duiven ook zo rond, komisch gezicht. Maar geen idee hoe die hun kleuren krijgen. Kleur hormonen ofzo? Zag er niet echt naar uit dat ze er last van hadden. Hekel aan dierenleed en circussen en andere crap.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |