Sowieso vind ik dit een beetje een dubieuze opmerking. Ik lever constructief bijdrages aan de discussie, maar je hebt ze blijkbaar niet gelezen, zodat ik ze nog eens kan quoten voor je.quote:
quote:Op donderdag 10 juni 2010 16:33 schreef Bragi het volgende:
Je ziet het vandaag toch ook? Geen getroll van buitenaf (een Lamon, of een piemels postende Adelante), geen gedoe.
quote:Op donderdag 10 juni 2010 16:41 schreef Bragi het volgende:
Klopt. Maar dan moet 'ie wel met een aardige insteek onze SC binnenkomen en niet met steken onder water ons proberen uit te lokken. Hij post bewust met als enige intentie om ons op te naaien en zo een ban aan te naaien. En ja, sommigen happen dan en veroorzaken gedonder. Maar dat gedonder is er niet als Lamon niet post. Neem dat ook eens in overweging, behalve enkel naar zijn PM'tjes te kijken.
quote:Op donderdag 10 juni 2010 16:50 schreef Bragi het volgende:
Dat snijdt geen hout, dat begrijp je hopelijk ook wel. Iemand die trollend de SC binnenkomt, moeten wij "maar gewoon negeren", terwijl degene die trollt "gewoon welkom" is en wij normaal tegen diegene moeten doen.
quote:Op donderdag 10 juni 2010 16:54 schreef Bragi het volgende:
De kans dat van de twintig users er één hapt op een troll is groot en haast onontkoombaar. Toch verdedig je die ene troll ten opzichte van de grote groep. Da's krom beredeneren en slaat gewoon nergens op.
Je meet met twee maten.
Als je tegen ons zegt "negeer hem maar gewoon", dan zou je datzelfde ook tegen hem moeten zeggen over de SC.
Het komt toch van twee kanten nietwaar?
En wat is makkelijker in het gareel te houden c.q. te controleren? Een grote groep losse individuen of één individu die intentioneel ruzie probeert te stoken.
quote:Op donderdag 10 juni 2010 16:56 schreef Bragi het volgende:
Als het zo wordt dat "wij" geband gaan worden als er gedonder is, zal ik iedere seconde dat het nodig is dit soort posts TR'en en aankaarten in de FB. Dat wordt dus erg druk in de FB. Succes.
quote:Op donderdag 10 juni 2010 17:03 schreef Bragi het volgende:
Doe je normaal, word je zo omarmd. Zie een WillFerrell, een TheKC, een Japsnars, een ynuhh. Allemaal mensen die normaal doen. Die nooit de intentie hebben gehad om onrust te zaaien.
Dus als ik zeg dat jij een grote neus hebt, dan moet ik opkankeren? Want Bragi, zo staat het er met regelmaat echt. Is het dan echt zo moeilijk zoiets te negeren? In het echte leven kun je bepaalde impulsen toch ook negeren? Of geef je aan alles toe?quote:Op donderdag 10 juni 2010 16:50 schreef Bragi het volgende:
[..]
Dat snijdt geen hout, dat begrijp je hopelijk ook wel.
Iemand die trollend de SC binnenkomt, moeten wij "maar gewoon negeren", terwijl degene die trollt "gewoon welkom" is en wij normaal tegen diegene moeten doen.
En wat doen we met alle bashposts?quote:Op donderdag 10 juni 2010 18:53 schreef Biogarde het volgende:
En geef die trolls maar aan in het FB-topic of PM ze me. Dan kijk ik en ga ik teruglezen en neem ik maatregelen waar nodig.
Zulke dingen kun je negeren, ja. Maar niet als ze consequent (en onderhuids) in elke post worden geplaatst. Uitgerekend door iemand die normaliter niet in de SC post (van je vrienden kan je ook meer hebben dan van anderen, nietwaar?quote:Op donderdag 10 juni 2010 18:52 schreef Biogarde het volgende:
[..]
Dus als ik zeg dat jij een grote neus hebt, dan moet ik opkankeren? Want Bragi, zo staat het er met regelmaat echt. Is het dan echt zo moeilijk zoiets te negeren? In het echte leven kun je bepaalde impulsen toch ook negeren? Of geef je aan alles toe?
Klopt. Ik ben het dan zeker ook niet eens met alle reacties die dan gemaakt worden. Maar ik denk dat zulke opmerkingen een combinatie zijn van a) de persoonlijkheid van die user en b) het feit dat zo'n opmerking niet als op zich zelf staand wordt opgevat, maar gekleurd wordt door eerdere opmerkingen van de troll. Kun je dat de ontvanger kwalijk nemen? Misschien. Misschien ook niet.quote:En jij reageert dan nog normaal en volwassen, maar ik zie echt, echt met regelmaat de meest ziekelijke verwensingen.
Context.quote:Op donderdag 10 juni 2010 18:56 schreef AdvancedPower het volgende:
[..]
En wat doen we met alle bashposts?
Voor zover ik conclusies kan trekken naar aanleiding van één post doet Lamon. (voor nu) weer normaal.quote:Op donderdag 10 juni 2010 18:53 schreef Biogarde het volgende:
En geef die trolls maar aan in het FB-topic of PM ze me. Dan kijk ik en ga ik teruglezen en neem ik maatregelen waar nodig.
Rugnummers!quote:Op donderdag 10 juni 2010 18:58 schreef ynuhh het volgende:
Komt ook deels door de hoeveelheid alpha-mannetjes in de slowchat.
En dat laatste wil ik dan graag weten, want ik kan dan wellicht iets voor je betekenen.quote:Op donderdag 10 juni 2010 18:57 schreef Bragi het volgende:
[..]
Voor zover ik conclusies kan trekken naar aanleiding van één post doet Lamon. (voor nu) weer normaal.
Maar als hij weer gaat posten zoals gisteren en de dagen ervoor, dan kun je echt héél veel PM's, TR's en feedbackposts verwachten.En na verloop van tijd zul je denken: "jezus, doe 's normaal, stel je niet zo aan!
" Want het is niet één bikkelharde post die het 'm doet, het zijn die tientallen zuigende posts.
Zo stelde Lamon. mij gister constant de vraag waarom ik lieg over mijn vriendin. Kun je negeren, ja, maar hij bleef er maar op ingaan, ook als ik niet op hem reageerde.
Ik weet ook niet hoe dat gaat in andere SC's, maar wij zijn in de KLB SC ook vrij zelfregulerend. Relletjes of woordenwisselingen onderling worden vaker zonder dan met tussenkomst van mods opgelost, gesust of in de kiem gesmoord.quote:Op donderdag 10 juni 2010 18:56 schreef Biogarde het volgende:
En nou word ik niet warm of koud van de sfeer in een topic (forumbreed), maar die in die SC van jullie is heel apart. Jullie zijn een soort van constant op je hoede. Met als gevolg dat er soms iets te scherp geageerd wordd.
Tsja, dan kom ik wellicht toch terug op het bovenstaande; dat we het zelf willen oplossen. Dat zijn we gewend van de kleine relletjes onderling, dus we denken dat we het in dit geval ook wel aankunnen.quote:Op donderdag 10 juni 2010 18:59 schreef Biogarde het volgende:
[..]
En dat laatste wil ik dan graag weten, want ik kan dan wellicht iets voor je betekenen.
Afgesproken. Maar reguleer het dan ook zo dat men stopt met opzoeken en dan ook echt stopt met rellen/vloeken/you name it. Want mijn collega's (moderators) en ik kunnen niets voor je doen wanneer het een tenniswedstrijd wordt/is geworden. Want je krijgt het anders never nooit opgelost. Dus het moet in dit geval echt van twee kanten komen.quote:Op donderdag 10 juni 2010 19:00 schreef Bragi het volgende:
[..]
Ik weet ook niet hoe dat gaat in andere SC's, maar wij zijn in de KLB SC ook vrij zelfregulerend. Relletjes of woordenwisselingen onderling worden vaker zonder dan met tussenkomst van mods opgelost, gesust of in de kiem gesmoord.Dus in dat licht begrijp ik het ook wel dat het soms wat uit de hand loopt als zo'n rel/woordenwisseling plaatsvindt in de SC met iemand van 'buitenaf' (lees: iemand die normaal niet meepost).
[..]
Tsja, dan kom ik wellicht toch terug op het bovenstaande; dat we het zelf willen oplossen. Dat zijn we gewend van de kleine relletjes onderling, dus we denken dat we het in dit geval ook wel aankunnen.
Maar ik wil best gaan TR'en voortaan. Als de rest van de SC dat dan ook doet...
Jullie zullen het waarschijnlijk dan wel druk krijgen, maar als dat ervoor nodig is.
Ik wil mensen best even een reminder geven als het de verkeerde op dreigt te gaan.quote:Op donderdag 10 juni 2010 19:04 schreef Biogarde het volgende:
[..]
Afgesproken. Maar reguleer het dan ook zo dat men stopt met opzoeken en dan ook echt stopt met rellen/vloeken/you name it. Want mijn collega's (moderators) en ik kunnen niets voor je doen wanneer het een tenniswedstrijd wordt/is geworden. Want je krijgt het anders never nooit opgelost. Dus het moet in dit geval echt van twee kanten komen.
En het is niet allemaal negatief hoor, jullie lossen het idd ook zelf regelmatig op.
Neuh, maar een TR van wie dan ook is afdoende. Wij/ik lees met regelmaat mee (of post mee), maar ben er ook niet altijd.quote:Op donderdag 10 juni 2010 19:06 schreef Bragi het volgende:
[..]
Ik wil mensen best even een reminder geven als het de verkeerde op dreigt te gaan.
Maar ik ga niet voor vloekpolitie spelen.Want dan kom je gewoon op het persoonsgebonden/subjectieve uit en zoiets is dus ook niet aan mij.
Maar natuurlijkquote:Op donderdag 10 juni 2010 19:11 schreef Biogarde het volgende:
En ik ga er vanuit dat iedereen hier meeleest. De rust moet terug, maar dat begint bij jezelf.
Hope so, want ik heb nogal de neiging 'm te slussen. En dat is wel het laatste waar ik zin in heb.quote:
Dat zou jammer zijn. En oneerlijk aan de ene kant. Maar goed. We zien wel hoe het loopt. Anders zal de SC naar PUB SC moetenquote:Op donderdag 10 juni 2010 19:17 schreef Biogarde het volgende:
[..]
Hope so, want ik heb nogal de neiging 'm te slussen.
Doe maar niet.quote:Op donderdag 10 juni 2010 19:18 schreef wise het volgende:
[..]
Dat zou jammer zijn. En oneerlijk aan de ene kant. Maar goed. We zien wel hoe het loopt. Anders zal de SC naar PUB SC moeten
Noh, neem een biertje en geniet van het leven.quote:Op donderdag 10 juni 2010 19:17 schreef Biogarde het volgende:
[..]
Hope so, want ik heb nogal de neiging 'm te slussen. En dat is wel het laatste waar ik zin in heb.
Maar goed, een mens kan veranderen
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |