Fijne manier van probleem oplossen heb je, zeker ook een voorstander van het invoeren van de sharia.quote:Op zondag 13 juni 2010 20:53 schreef Monco10 het volgende:
[..]
Ik denk dat we jou beter samen met de allochtone criminelen en de kansarme rest op de boot kunnen zetten.
Voetbal ook al niet interessant?quote:Op zondag 13 juni 2010 20:53 schreef Monco10 het volgende:
[..]
Ik denk dat we jou beter samen met de allochtone criminelen en de kansarme rest op de boot kunnen zetten.
en de autochtone criminelen worden dan relatief lekker vertroeteld? want je krijgt een harde pik van neergestoken te worden door een autochtoon? dus dan moeten ze daar even voor beloond worden in vergelijking met de allochtonen?quote:Op zondag 13 juni 2010 20:53 schreef Monco10 het volgende:
[..]
Ik denk dat we jou beter samen met de allochtone criminelen en de kansarme rest op de boot kunnen zetten.
Dat is waar. Als de PVV een seculiere partij zou zijn, dan zouden ze zich ook niet zo intensief met de Islam bemoeien. Ze houden zich maar al te graag met religie bezig. Het verbod op de hoofddoek ligt daar ook volledig mee in lijn. In een land met een dominante joods-christelijke cultuur dragen ambtenaren namelijk ook geen hidjab.quote:Op zondag 13 juni 2010 20:49 schreef Dichtpiet. het volgende:
[..]
In een seculier land wordt er in de grondwet niet geblaat over een "dominante joods-christelijke cultuur"
quote:Op zondag 13 juni 2010 20:57 schreef Monco10 het volgende:
[..]
nee want die duitsers staan al met 2-0 voor
Liever onderdrukt door mensen in Staphorst dan door tuig in Veenendaal, Gouda of Overvecht.quote:Op zondag 13 juni 2010 20:51 schreef Dichtpiet. het volgende:
[..]
tof voor je, ga maar in staphorst wonen dan. dan blijf ik lekker samen met de andere seculieren moslims in de moderne islamitische wereld.
tja wanneer je het geloof niet terug ziet in het beleid wat die ambtenaren uitvoeren ... dan zie ik het probleem niet zo eigenlijk.quote:Op zondag 13 juni 2010 20:57 schreef Picchia het volgende:
[..]
Dat is waar. Als de PVV een seculiere partij zou zijn, dan zouden ze zich ook niet zo intensief met de Islam bemoeien. Ze houden zich maar al te graag met religie bezig. Het verbod op de hoofddoek ligt daar ook volledig mee in lijn. In een land met een dominante joods-christelijke cultuur dragen ambtenaren namelijk ook geen hidjab.
De autotochtone criminelen worden ook hard aangepakt.quote:Op zondag 13 juni 2010 20:56 schreef Dichtpiet. het volgende:
[..]
en de autochtone criminelen worden dan relatief lekker vertroeteld? want je krijgt een harde pik van neergestoken te worden door een autochtoon? dus dan moeten ze daar even voor beloond worden in vergelijking met de allochtonen?
jij leeft nog in de middeleeuwen? er is ook nog zoiets als een seculiere rechtstaat, zonder invloed van geloof.quote:Op zondag 13 juni 2010 20:58 schreef Gillette_M5 het volgende:
[..]
Liever onderdrukt door mensen in Staphorst dan door tuig in Veenendaal, Gouda of Overvecht.
ja, maar die worden niet over de grens gezet. integendeel: in verhouding worden die lekker op hun wenken bediend.quote:Op zondag 13 juni 2010 20:59 schreef Monco10 het volgende:
[..]
De autotochtone criminelen worden ook hard aangepakt.
Ken je de programma's niet ofzo?
Ach dat vind ik niet zo'n probleem, als je de grootste veroorzaker bent van problemen mag je ook als eerste hard aangepakt worden. Die autochtone criminelen zetten we daarna wel op de boot. Eerst het low hanging fruit pakken.quote:Op zondag 13 juni 2010 21:00 schreef Dichtpiet. het volgende:
[..]
ja, maar die worden niet over de grens gezet. integendeel: in verhouding worden die lekker op hun wenken bediend.
Tot nu toe is er nog niet 1 crimineel over de grens gezet, dus het loopt wel los (quote:Op zondag 13 juni 2010 21:00 schreef Dichtpiet. het volgende:
[..]
ja, maar die worden niet over de grens gezet. integendeel: in verhouding worden die lekker op hun wenken bediend.
Het is heel simpel eigenlijk.quote:Op zondag 13 juni 2010 20:58 schreef Dichtpiet. het volgende:
[..]
tja wanneer je het geloof niet terug ziet in het beleid wat die ambtenaren uitvoeren ... dan zie ik het probleem niet zo eigenlijk.
Volgens die redenering kun je ook zeggen dat de overheid een afspiegeling moet zijn van die verschillende stromingen..quote:Op zondag 13 juni 2010 21:05 schreef Picchia het volgende:
In het geval van ambtenaren kan nog meegewogen worden dat ze neutraliteit moeten uitstralen, omdat ze in dienst staan van personen uit allerlei verschillende stromingen, het Nederlandse volk. Een hoofddoek straalt dat niet uit.
Een afspiegeling in welke zin? Niet in religieuze zin neem ik aan.quote:Op zondag 13 juni 2010 21:20 schreef Whiskers2009 het volgende:
[..]
Volgens die redenering kun je ook zeggen dat de overheid een afspiegeling moet zijn van die verschillende stromingen..
Waarom eigenlijk niet? Als het beleid/de overheidsbesluiten maar niet geënt zijn op religie.quote:Op zondag 13 juni 2010 21:21 schreef Picchia het volgende:
[..]
Een afspiegeling in welke zin? Niet in religieuze zin neem ik aan.
In een seculiere staat speelt religie geen rol voor de overheid. Dus hoeft de overheid ook geen afspiegeling te vormen op basis van de religies die er zijn binnen de staat. En hoeven er ook geen uitzonderingen opgesteld te worden ten behoeve van Moslima's. Dat zou afbreuk doen aan het seculiere karakter van de overheid. Dat betekent niet dat ambtenaren areligieus moeten zijn, want daar bemoeit ze zich niet mee.quote:Op zondag 13 juni 2010 21:26 schreef Whiskers2009 het volgende:
[..]
Waarom eigenlijk niet? Als het beleid/de overheidsbesluiten maar niet geënt zijn op religie.
We eisen toch ook niet van EK- en TK-leden of ministers en staatssecretarissen dat ze atheist zijn?
Of van raadsleden, wethouders etc. Het "bestuur" zeg maar..
Jij hebt het over radicaal seculiere staten.quote:Op zondag 13 juni 2010 21:33 schreef Picchia het volgende:
[..]
In een seculiere staat speelt religie geen rol voor de overheid. Dus hoeft de overheid ook geen afspiegeling te vormen op basis van de religies die er zijn binnen de staat. En hoeven er ook geen uitzonderingen opgesteld te worden ten behoeve van Moslima's. Dat betekent niet dat ambtenaren areligieus moeten zijn.
En in een Joods-Christenlijke staat hoef je daar al helemaal niet mee aan te komen.
Volgende vers: Zij zweren bij Allah, dat zij niets zeiden, maar voorzeker zij spraken het woord des ongeloofs en na de Islam te hebben aanvaard, verwierpen zij deze en zij besloten tot hetgeen zij niet konden volbrengen. Zij koesterden haat alleen omdat Allah en Zijn boodschapper hen uit Zijn overvloed hadden verrijkt. Als zij berouw tonen zal het beter voor hen zijn, maar indien zij zich afwenden zal Allah hen met een pijnlijke straf in deze wereld en in het Hiernamaals straffen en zij zullen op aarde vriend noch helper hebben.quote:Op zondag 13 juni 2010 20:16 schreef ooge het volgende:
[..]
"O Prophet! Make war against the unbelievers [all non-Muslims] and the hypocrites and be merciless against them. Their home is hell, an evil refuge indeed." (Koran, 9:73)
Dit gaat over een oorlog. Niet over een heilige oorlog.quote:"When you meet the unbelievers in jihad [holy war], chop off their heads. And when you have brought them low, bind your prisoners rigorously. Then set them free or take ransom from them until the war is ended." (Koran, 47:4)
Waar is 34?quote:"The punishment of those who wage war against Allah and his messenger and strive after corruption in the land will be to be killed or crucified, or to have their hands and feet chopped off on opposite sides, or to be expelled out of the land. Such will be their humiliation in the world, and in the next world they will face an awful horror." (Koran, 5:33-34)
16. En wanneer Wij Ons voornemen een stad te verwoesten, zenden Wij Ons gebod tot haar machthebbers, maar zij overtreden dit, derhalve wordt de verordening tegen haar van kracht, en verwoesten Wij haar geheel.quote:"When we decide to destroy a population, we send a definite order to them who have the good things in life and yet sin. So that Allah's word is proven true against them, then we destroy them utterly." (Koran, 17:16-17)
36. Voorzeker, de ongelovigen besteden hun rijkdommen om anderen van de weg van Allah af te leiden. Zij zullen doorgaan ze te verspillen maar daarna zullen zij spijt hebben en worden overwonnen. En zij die verwerpen zullen in de hel worden verzameld.quote:"In order that Allah may separate the pure from the impure, put all the impure ones [all non-Muslims] one on top of another in a heap and cast them into hell. They will have been the ones to have lost." (Koran, 8:37)
11. Hoe menige stad vol van ongerechtigheid hebben Wij vernietigd en na haar hebben Wij een ander volk verwekt!quote:"How many were the populations we utterly destroyed because of their sins, setting up in their place other peoples." (Koran, 21:11)
11. Toen Hij slaap over u deed komen als beveiliging van Hem en water van de wolken over u nederzond, opdat Hij u daardoor mocht reinigen en het vuil van Satan van u mocht verwijderen en opdat Hij uw hart mocht sterken en u mocht doen volhouden.quote:"Remember Allah inspired the angels: I am with you. Give firmness to the believers. I will instill terror into the hearts of the unbelievers: you smite them above their necks and smite all their fingertips off of them." (Koran, 8:12)
Ik word helemaal niet onderdrukt in Goudaquote:Op zondag 13 juni 2010 20:58 schreef Gillette_M5 het volgende:
[..]
Liever onderdrukt door mensen in Staphorst dan door tuig in Veenendaal, Gouda of Overvecht.
IK verzin het niet hoor.. En zeg er ook niks pro of contra over. Ik zeg alleen dat jij het hebt over secularistische staten. En dat is NL niet.quote:Op zondag 13 juni 2010 21:43 schreef Picchia het volgende:
Radicaal, pff. Je kunt ook naar een 'beetje seculiere' staat streven, maar dan moet je ook niet piepen als de overheid zich wel met religie bemoeit.
Ok, nu ben je dus ook tegen de Christenen, dan ga ik even vertellen dat ik dus mooi niet ophoud te geloven dat God bestaat en dat de oerknal door God is gemaakt. Ook ga ik niet afwijken van een geloof met principes, die nog niet zo slecht zijn voor je gezondheid en levensstijl. Ook ga ik niet afwijken van een geloof waarbij ik in moeilijke situaties hulp zou kunnen vragen.quote:Op zondag 13 juni 2010 20:23 schreef ooge het volgende:
[..]
Beste zou zijn om alle religies illegaal te maken, maar iemands geloof neem je daarmee nog niet weg dus dat werk in de praktijk niet.
Dus moeten we gewoon een paar generaties wachten totdat de mensen zelf afstand hebben gedaan van religie. In de westerse cultuur zie je dat we al aardig op de goede weg zijn, hoeveel mensen gaan er tegenwoordig nog naar de kerk? alleen een paar dorpsbewoners en bejaarden.
probleem is dat moslims die uit de armere landen hierheen komen nog flink achterlopen op deze ontwikkeling en nog veel meer aan het geloof vasthouden, daarom moeten we ze een handje helpen en op z'n minst het verbod op nieuwe moskees invoeren, maar dat verbod dan ook laten gelden voor kerken.
En dat is de reden dat partijen als het CDA bang zijn voor de PVV, liever extra moskees zolang hun eigen kerken ook maar groeien.
Je doet goed je best de ware islam te verbergen moet ik zeggen. RESTECP hiervoor.quote:Op zondag 13 juni 2010 21:43 schreef naatje_1 het volgende:
[..]
Volgende vers: Zij zweren bij Allah, dat zij niets zeiden, maar voorzeker zij spraken het woord des ongeloofs en na de Islam te hebben aanvaard, verwierpen zij deze en zij besloten tot hetgeen zij niet konden volbrengen. Zij koesterden haat alleen omdat Allah en Zijn boodschapper hen uit Zijn overvloed hadden verrijkt. Als zij berouw tonen zal het beter voor hen zijn, maar indien zij zich afwenden zal Allah hen met een pijnlijke straf in deze wereld en in het Hiernamaals straffen en zij zullen op aarde vriend noch helper hebben.
Ofwel: Zij zullen niet geliefd zijn, en Allah zal hun straffen. Dat is toch ook bij het Christendom zo?
[..]
Dit gaat over een oorlog. Niet over een heilige oorlog.
4. Wanneer gij de ongelovigen (in oorlog) ontmoet, treft dan hun nek en wanneer gij overwinnaar zijt, bindt hen dan vast. En wanneer de oorlog opgehouden is, laat hen dan vrij uit gunst of voor een losprijs. Zo zij het. En indien Allah wilde, had Hij hen Zelf kunnen bestraffen. Doch Hij wilde sommigen uwer door anderen op de proef stellen. En degenen die terwille van Allah worden gedood, hun werken zal Hij zeker niet vruchteloos maken.
[..]
Waar is 34?
34. Dit, met uitzondering van hen die berouw tonen, voordat gij hen in uw macht hebt. Weet derhalve, dat Allah Vergevensgezind, Genadevol is.
[..]
16. En wanneer Wij Ons voornemen een stad te verwoesten, zenden Wij Ons gebod tot haar machthebbers, maar zij overtreden dit, derhalve wordt de verordening tegen haar van kracht, en verwoesten Wij haar geheel.
17. Hoevele geslachten hebben Wij niet verdelgd na Noach! Voldoende kent en ziet uw Heer de zonden van Zijn dienaren.
Dit gaat overigens over de strijd tegen de kinderen van Israël en daar maken wij geen deel van uit.
[..]
36. Voorzeker, de ongelovigen besteden hun rijkdommen om anderen van de weg van Allah af te leiden. Zij zullen doorgaan ze te verspillen maar daarna zullen zij spijt hebben en worden overwonnen. En zij die verwerpen zullen in de hel worden verzameld.
37. Zodat Allah de bozen van de goeden moge scheiden en de bozen bij elkander moge drijven en hen allen tezamen moge ophopen en hen dan in de hel moge werpen. Dit zijn de verliezers.
38. Zeg tot degenen die niet geloven, dat als zij ophouden (u te vervolgen), hetgeen voorby is hen zal worden vergeven en indien zij er weer in vervallen, voorwaar, dan is er akeeds het voorbeeld van vroegere volkeren.
Dit gaat over wat er na het leven komt, dat gedeelte over de hel.
[..]
11. Hoe menige stad vol van ongerechtigheid hebben Wij vernietigd en na haar hebben Wij een ander volk verwekt!
Nou nou...
[..]
11. Toen Hij slaap over u deed komen als beveiliging van Hem en water van de wolken over u nederzond, opdat Hij u daardoor mocht reinigen en het vuil van Satan van u mocht verwijderen en opdat Hij uw hart mocht sterken en u mocht doen volhouden.
12. Toen uw Heer aan de engelen openbaarde: "Ik ben met u; versterkt de gelovigen. Ik boezem ontzag in de harten der ongelovigen. Slaat daarom hun hoofd af en slaat alle toppen van hun vingers af."
13. Dit is, omdat zij zich tegen Allah en Zijn boodschapper hebben verzet. En wie tegen Allah en Zijn boodschapper strijdt, (wete) Allah is voorzeker streng in vergelding.
14. Dat is (uw straf), ondergaat haar daarom en weet dat er voor de ongelovigen de straf van het Vuur is.
Dit gaat alweer over de hel, of ben ik nou gek?
http://www.moskeevenray.nl/koran_dutch/index.html
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |