Dat is mijn probleem met de PVV-stemmers. Dat denigrerende toontje. Woorden als 'inpakken en oprotten'. Alsof het ongedierte is. Die mensen zijn wat jou betreft helemaal niet welkom. Waarom geef je ze dan überhaupt de kans om nog werk te vinden als je ze toch niet moet?quote:Op donderdag 10 juni 2010 18:48 schreef cvboer het volgende:
Er zijn genoeg dingen waar de PVV wat aan kan gaan doen, 1. strenger imigratiebeleid, binnen 2 maanden moet je een baan hebben van 38 uur per week, zo niet: inpakken en oprotten. 2, geen recht op een uitkering, 3. geen dubbele nationaliteit, 4. Verplicht nederlands leren praten en schrijven. 5. verbod op het bouwen van moskeeën, 6. Bij werk in publieke functies ( politie, baliewerk enz, enz geen hoofddoekje. en zo zijn er vast nog wel meer dingen. Verder is het zaak om overtredingen strenger aan te pakken, bij 3 zware overtredingen terug naar land van herkomst.
Bepaalde bevolkingsgroepen weigeren zich domweg aan te passen aan onze maatstaven, en daar erger ik mij aan. Dat soort lui mogen ze streng aanpakken.
Prima toch? Nederland is al zwaar overbevolkt. Nu nog even PVV in de regering en de dodenlijst kan worden uitgebreid met VVD en CDA. Helaas heeft Al-Qaida geen plannen om Nederland op het WK te pakken, maar we komen echt nog wel aan de beurt.quote:Op woensdag 9 juni 2010 23:47 schreef Multivitamine het volgende:
Nu de PVV best groot is zullen terroristen zo denken van "eehhhh, die Nederlandje is anti-islam" en zullen ze vaker aanslagen gaan plegen hierHoe kan ik nu nog over straat gaan zonder bang te zijn? Straks vliegen ze hier ook een vliegtuig een gebouw in.
Welnee.quote:Op donderdag 10 juni 2010 19:15 schreef ouderejongere het volgende:
[..]
Prima toch? Nederland is al zwaar overbevolkt. Nu nog even PVV in de regering en de dodenlijst kan worden uitgebreid met VVD en CDA. Helaas heeft Al-Qaida geen plannen om Nederland op het WK te pakken, maar we komen echt nog wel aan de beurt.
Dat is waar, maar dat geldt evenzeer voor Wilders, die de massamoordenaar Ariel Sharon ziet als een lichtend voorbeeld.quote:Op donderdag 10 juni 2010 19:20 schreef Torrio het volgende:Dat is niet de schuld van de PVV, maar van die achterlijke mongolen die daadwerkelijk over aanslagen en moorden nadenken.
Zodra Wilders oproept tot het gebruiken van geweld zal hij niemand meer achter zich hebben staan, dat zou hij nooit willen en kunnen doen. En dat is nou precies het gevaar wat Wilders bedoelt, sommige van die mensen gaan zó ver en zijn zo ver verblind door godsdienst, dat is eng.quote:Op donderdag 10 juni 2010 19:26 schreef Leevancleef het volgende:
[..]
Dat is waar, maar dat geldt evenzeer voor Wilders, die de massamoordenaar Ariel Sharon ziet als een lichtend voorbeeld.
Natuurlijk niet, dit is KLB. Maar als er wel een serieuze discussie ontstaat, gaan mensen daar in mee.quote:Op donderdag 10 juni 2010 19:27 schreef Multivitamine het volgende:
Mensen die denken dat de OP serieus bedoeld was
Alle immigranten ( waar ze ook maar wegkomen ) zijn in mijn ogen inderdaad "ongedierte" als ze zich niet gedragen. De echte vluchteling is van mij nog steeds welkom, echter, al die gelukzoekers zijn hier niet welkom. Nederland is veels te soft, en daar gaat Wilders verandering in brengen. Er is in mijn ogen ook niks mis met een strenger immigrantenbeleid.quote:Op donderdag 10 juni 2010 19:06 schreef Mystikvm het volgende:
[..]
Dat is mijn probleem met de PVV-stemmers. Dat denigrerende toontje. Woorden als 'inpakken en oprotten'. Alsof het ongedierte is. Die mensen zijn wat jou betreft helemaal niet welkom. Waarom geef je ze dan überhaupt de kans om nog werk te vinden als je ze toch niet moet?
Bovendien, 'onze maatstaven'? Spreek voor jezelf.
En gelukkig, anders was er ook geen discussiequote:Op donderdag 10 juni 2010 19:29 schreef Torrio het volgende:
[..]
Natuurlijk niet, dit is KLB. Maar als er wel een serieuze discussie ontstaat, gaan mensen daar in mee.
Als je sympathiseert met Sharon en stelt dat rassenrellen niet per se een negatief fenomeen zijn zegt dat genoeg.quote:Op donderdag 10 juni 2010 19:28 schreef Torrio het volgende:
[..]
Zodra Wilders oproept tot het gebruiken van geweld zal hij niemand meer achter zich hebben staan, dat zou hij nooit willen en kunnen doen. En dat is nou precies het gevaar wat Wilders bedoelt, sommige van die mensen gaan zó ver en zijn zo ver verblind door godsdienst, dat is eng.
Heeft hij dat gezegd?quote:Op donderdag 10 juni 2010 19:33 schreef Leevancleef het volgende:
[..]
Als je sympathiseert met Sharon en stelt dat rassenrellen niet per se een negatief fenomeen zijn zegt dat genoeg.
Wilders roept niet op geweld, maar dat is zuiver opportunisme. Hij roept niet op geweld omdat dat verboden is, niet omdat hij er principieel tegen is.
Flikker zelf op, broekie. Iedereen heeft maatstaven die min of meer gelijk zijn. iets wat normaal is. Of vind jij het normaal dat bepaalde groepen maar doen waar ze zin in hebben? Ik weet niet hoe oud jij bent, maar gezien je post ben je zeker niet ouder dan 18 á 20 jaar.quote:Op donderdag 10 juni 2010 19:14 schreef Leevancleef het volgende:
Ja, fuck off met je onze maatstaven. Alsof jij als cv-monteur dezelfde maatstaven hebt als ik. Flikker toch op man, plebejer.
Nee, maar dat blijkt uit de rest van zijn uitspraken. Als je Sharon verafgoodt ben je geen vredelievende persoon.quote:
De rest van zijn uitspraken? Noem er eens een paar dan..quote:Op donderdag 10 juni 2010 19:39 schreef Leevancleef het volgende:
[..]
Nee, maar dat blijkt uit de rest van zijn uitspraken. Als je Sharon verafgoodt ben je geen vredelievende persoon.
En Cvboer, ik mag dan net als jij de Nederlandse nationaliteit hebben, maar daar houden de overeenkomsten ook wel weer op. Ik deel geen waarden met PVV'ers.
Dat is je goed rechtquote:Op donderdag 10 juni 2010 19:39 schreef Leevancleef het volgende:
[..]
Nee, maar dat blijkt uit de rest van zijn uitspraken. Als je Sharon verafgoodt ben je geen vredelievende persoon.
En Cvboer, ik mag dan net als jij de Nederlandse nationaliteit hebben, maar daar houden de overeenkomsten ook wel weer op. Ik deel geen waarden met PVV'ers.
In Israël bedient hij zich wel van steviger taal als hij weer op een zionistisch feestje is. Zijn afkeer van de islam komt niet uit Nederland maar die heeft hij meegenomen uit Israël en projecteert het hier. Dat is waarom ik de PVV niet moet.quote:
Volgens mij heeft Geert Wilders niets tegen buitenlanders, en classificeert hij ze ook niet als crimineel. Lijkt me dan dus ook een aanname van jouw kant dat hij naar dat soort stemmen vist. Ik kan het me niet voorstellen.quote:Op donderdag 10 juni 2010 19:44 schreef Mystikvm het volgende:
[..]
In Israël bedient hij zich wel van steviger taal als hij weer op een zionistisch feestje is. Zijn afkeer van de islam komt niet uit Nederland maar die heeft hij meegenomen uit Israël en projecteert het hier. Dat is waarom ik de PVV niet moet.
Ik ben het natuurlijk eens met het weigeren van kansarme immigranten die niet vluchten. Iemand die in Nederland komt moet wel iets toe kunnen voegen. Maar de argumentatie van de 'tokkies' komt vaak niet verder dan 'buitenlanders zijn crimineel en die moeten dood'. Als je om dat soort argumenten op een partij stemt (en nu is dat de PVV) dan ben je verminderd toerekeningsvatbaar. En als je als partij naar dat soort stemmen gaat vissen om je eigen agenda (zie Israël) te promoten dan ben je niet echt zuiver bezig.
Jawel man.quote:Op donderdag 10 juni 2010 19:45 schreef henrydg het volgende:
TS woont toch helemaal niet in Nederland?
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |