Dat was hier al lang bekend..quote:Op dinsdag 8 juni 2010 23:22 schreef DrDentz het volgende:
http://www.ad.nl/ad/nl/10(...)an-in-Colombia.dhtml
Ook dat.quote:Op dinsdag 8 juni 2010 23:25 schreef Robijn48 het volgende:
[..]
De mijne ook niet, en vooral niet als het honderd keer per dag herhaald wordt
Dat dus.quote:Op dinsdag 8 juni 2010 23:27 schreef capricia het volgende:
En als Joran het gedaan heeft, verdient hij gewoon gevangenisstraf. Niet allerlei lijfstraffen er nog eens bij.
Ik weet dat er veel mensen anders over denken en hopen dat hij minimaal 10 keer per dag verkracht wordt. Maar persoonlijk houd ik daar niet van.
Dat zal wel weer breed uitgemeten worden in de pers, zodra dat gaat gebeurenquote:Op dinsdag 8 juni 2010 23:25 schreef Drumpie het volgende:
[..]
Dat was hier al lang bekend..
Edit: Iemand al iets gehoord of ze al begonnen zijn met de reconstructies?
Ik persoonlijk vind dat gedoe erom heen nogal sensatiegericht, ook al weet ik dat het schijnt voor te komen.quote:Op dinsdag 8 juni 2010 23:27 schreef capricia het volgende:
[..]
Ook dat.
En als Joran het gedaan heeft, verdient hij gewoon gevangenisstraf. Niet allerlei lijfstraffen er nog eens bij.
Ik weet dat er veel mensen anders over denken en hopen dat hij minimaal 10 keer per dag verkracht wordt. Maar persoonlijk houd ik daar niet van.
Het is niet dat Capricia de menselijkheid uitgevonden heeft.quote:
Zo te zien welquote:Op dinsdag 8 juni 2010 23:25 schreef Drumpie het volgende:
[..]
Edit: Iemand al iets gehoord of ze al begonnen zijn met de reconstructies?
Ze hebben zn laptop in beslag genomen, dus lijkt me dat eea wel te traceren valt (IE geschiedenis, IP adres, dat soort dingen).quote:Op dinsdag 8 juni 2010 23:44 schreef _Boo_ het volgende:
Is er trouwens nog iets bekend geworden over waarom zij uberhaupt met Joran mee ging naar die hotelkamer?
Ik vind het verhaal van Joran niet erg aannemelijk. Als je zo goed van vertrouwen bent om met een onbekende mee te gaan naar zijn hotelkamer ga je dan nog de volgende ochtend informatie over diegene opzoeken in Google? Andersom lijkt me logischer.
Als zijn laptop aan stond, vind ik het helemaal niet ongeloofwaardig. De mens is erg nieuwsgierig. En dan hangt het af van wat die persoon vervolgens op de laptop tegenkomt of iemand nog nieuwsgieriger wordt.quote:Op dinsdag 8 juni 2010 23:44 schreef _Boo_ het volgende:
Is er trouwens nog iets bekend geworden over waarom zij uberhaupt met Joran mee ging naar die hotelkamer?
Ik vind het verhaal van Joran niet erg aannemelijk. Als je zo goed van vertrouwen bent om met een onbekende mee te gaan naar zijn hotelkamer ga je dan nog de volgende ochtend informatie over diegene opzoeken in Google? Andersom lijkt me logischer.
Zo, dat is een mooi lijstje. Pas 22 jaar en al 2 moorden op zijn bordje. De andere akkefietjes beschouwen we maar even als hobbyismequote:Op dinsdag 8 juni 2010 20:37 schreef Drumpie het volgende:
Hier alle interessante punten op een rijtje sinds 2005 tot nu.
[..]
Bron: http://nos.nl/artikel/135(...)t-in-het-nieuws.html
Hij ging naar buiten met een rugzak op zijn rug en een weekendtas in zijn hand. Maar dan zal hij zijn laptop op die kamer laten staan.quote:Op dinsdag 8 juni 2010 23:48 schreef djenneke het volgende:
[..]
Als zijn laptop aan stond, vind ik het helemaal niet ongeloofwaardig. De mens is erg nieuwsgierig. En dan hangt het af van wat die persoon vervolgens op de laptop tegenkomt of iemand nog nieuwsgieriger wordt.
Een normaal mens wil ook dat zijn dochter in goede gezondheid opgroeit, en niet ten prooi valt aan tyfuslijers zoals J vd S. Beschaving of niet, die bloedhond moet aan de hoogste boom worden opgehangen.quote:Op dinsdag 8 juni 2010 23:34 schreef Stali het volgende:
[..]
Het is niet dat Capricia de menselijkheid uitgevonden heeft.
Een normaal mens wil geen achterlijke en barbaarse straffen, dit is al heel veel langsgekomen.
Ik heb de post van SeLang gelezen en zo wens je het niemand toe. Het is ver van de beschaving wil je zo'n straf iemand toewensen.
Ik heb geen bron, maar naar wat ik begrepen heb, zou ze er sws een paar dagen zijn (bij Joran). En zouden ze daarna bij die 'kennis' (die de aangifte gedaan heeft van vermissing) een afspraak hebben. Of zo...quote:Op dinsdag 8 juni 2010 23:44 schreef _Boo_ het volgende:
Is er trouwens nog iets bekend geworden over waarom zij uberhaupt met Joran mee ging naar die hotelkamer?
Ik vind het verhaal van Joran niet erg aannemelijk. Als je zo goed van vertrouwen bent om met een onbekende mee te gaan naar zijn hotelkamer ga je dan nog de volgende ochtend informatie over diegene opzoeken in Google? Andersom lijkt me logischer.
Ik hoorde op rtl4 nieuws dat dat uitgesteld is vanwege teveel Pers bij het hotel.quote:Op dinsdag 8 juni 2010 23:25 schreef Drumpie het volgende:
[..]
Edit: Iemand al iets gehoord of ze al begonnen zijn met de reconstructies?
Tuurlijk kun je primair reageren, sjeezus, waarschijnlijk zou ik er ook geen moeite mee hebben wanneer het om mijn dochter zou gaan. Hoewel ik het helemaal niet kan weten hoe ik daadwerkelijk zou reageren. Dat weet ik gewoon niet. Het is sowieso geen gezonde jongen die Joran, dit is in ieder geval echt iets dat vaststaat als een huis.quote:Op dinsdag 8 juni 2010 23:51 schreef Hathor het volgende:
[..]
Een normaal mens wil ook dat zijn dochter in goede gezondheid opgroeit, en niet ten prooi valt aan tyfuslijers zoals J vd S. Beschaving of niet, die bloedhond moet aan de hoogste boom worden opgehangen.
Ik hoop dat je gelijkt hebt, weet je dat..quote:Op dinsdag 8 juni 2010 23:34 schreef Stali het volgende:
[..]
Het is niet dat Capricia de menselijkheid uitgevonden heeft.
Een normaal mens wil geen achterlijke en barbaarse straffen, dit is al heel veel langsgekomen.
Ik heb de post van SeLang gelezen en zo wens je het niemand toe. Het is ver van de beschaving wil je zo'n straf iemand toewensen.
O, ik dacht dat er iets was met een 'zakelijke afspraak'. Geld? Joran had gokschulden, en aangezien ze rechtstreeks uit het casino kwamen, ligt het voor de hand (als je de afloop kent) dat er op die hotelkamer een ruzie is ontstaan over geld. Dat vind ik nog steeds de meest aannemelijke theorie; dat laptop-verhaal is een beetje ver gezocht. Het kán, maar dan heeft Stephany niet gedaan wat de meeste vrouwen in die situatie zouden doen, namelijk: 1) ervandoor gaan (wat misschien niet kom omdat hij alweer in de deuropening stond), en 2) doen alsof je neus bloedt en belangstelling en/of begrip veinzen. Ze is vast niet gaan gillen toen ze die informatie ontdekte.quote:Op dinsdag 8 juni 2010 23:52 schreef capricia het volgende:
[..]
Ik heb geen bron, maar naar wat ik begrepen heb, zou ze er sws een paar dagen zijn (bij Joran). En zouden ze daarna bij die 'kennis' (die de aangifte gedaan heeft van vermissing) een afspraak hebben. Of zo...
Oh.quote:Op woensdag 9 juni 2010 00:08 schreef SSeth het volgende:
Als niemand anders dan Joran en het slachtoffer op de hotelkamer was, dan kun je nooit achterhalen wat er precies is gebeurd. Joran kan dus lullen wat ie wil over wat er in de hotelkamer is gebeurd, niemand anders was erbij en hij heeft niets te verliezen.
Zelf heb ik het vermoeden dat het in werkelijkheid gewoon om een ordinaire roofmoord gaat, en dat het verhaal van die laptop gewoon bullshit is. Maarja, dat is alleen een vermoeden.
Ghurka's zijn ook klein...quote:Op dinsdag 8 juni 2010 23:59 schreef BadKeukenTegel het volgende:
Joran wordt met geen vinger aangeraakt door die kleine mannen aldaar. Naar alle waarschijnlijkheid zal Joran degene zijn die de hoogste baas verkracht.
Even los van de aanvullig die ik bij het quoten nu zie.quote:Op woensdag 9 juni 2010 00:06 schreef capricia het volgende:
[..]
Ik hoop dat je gelijkt hebt, weet je dat..![]()
Maar ik lees soms zoveel haatdragende posts...daar word ik misselijk van.
Ter aanvulling: Ik vraag me af hoe er gereageerd zou worden als Peru de doodstraf nog zou kennen.
En bijzonder opmerkelijk dat ze het daar afgeschaft hebben, maar in de VS kennelijk niet (maar dat geheel terzijde.. )
Zelf heb ik er wel bedenkingen bij dat kennelijk vanuit Peru er vanalles lekt...geeft mij geen goed gevoel qua rechtsgang.quote:Op woensdag 9 juni 2010 00:13 schreef MaJo het volgende:
Ik ben benieuwd wat voor nieuws er de komende dagen gaat vrijkomen...
Mijn mod-schap strekt niet verder dan de AEX. Elders ben ik gewoon poster op dit forum, met dezelfde rechten als jij.quote:Op woensdag 9 juni 2010 00:15 schreef Stali het volgende:
[..]
Even los van de aanvullig die ik bij het quoten nu zie.
Ja, jij bent mod en gewoon niet meehuilen met de wolven. Men heeft recht op die mening van willen lynchen. Het hoort er allemaal bij..
Ik ga trouwens mijn tent in nu. En nee, het gaat nog niet zo slecht dat ik erin moet wonen..
Slaap lekker..
Ik weet niet, maar die Bert de Rooij komt een beetje over als een brekebeen. Adviseurquote:Op woensdag 9 juni 2010 00:10 schreef Zhe-AnGeL het volgende:
'Mogelijk valse bekentenis Joran' AMSTERDAM - Joran van der Sloot heeft mogelijk onder zware druk een valse bekentenis afgelegd over de moord op Stephany Flores. Dat zegt zijn Nederlandse advocaat, Bert de Rooij.
Joran van der Sloot wordt getoond aan de Peruaanse en internationale pers, tot grote ergernis van de Nederlandse ambassade in Peru. Van der Sloot moest in gevangeniskleding drie keer heen en weer lopen, terwijl er foto's en video's werden gemaakt.
Volgens De Rooij heeft Joran kort voor zijn bekentenis in een telefoongesprek met zijn moeder aangegeven dat hij bang was voor de verhoormethoden van de Peruaanse politie, zegt hij tegen RTL Nieuws. De huilende Joran zou die methoden hebben aangeduid als 'barbaars.'
De Rooij vertegenwoordigt Van der Sloot in deze zaak niet, maar hij adviseert hem wel.
OMG hij begint weer helemaal overnieuw. Wel niet wel niet
Ik hoorde net van iemand dat ie nu mogelijk ook nog verdacht wordt van een moord in Bolivia. Iemand daar al iets over gehoord?quote:Op woensdag 9 juni 2010 00:13 schreef MaJo het volgende:
Ik ben benieuwd wat voor nieuws er de komende dagen gaat vrijkomen...
Dat is apart inderdaad en niet zo heel logisch, maar misschien was hij hem juist vergeten omdat hij nog aanstond. Het is een stretch, I know.quote:Op dinsdag 8 juni 2010 23:50 schreef mazaru het volgende:
[..]
Hij ging naar buiten met een rugzak op zijn rug en een weekendtas in zijn hand. Maar dan zal hij zijn laptop op die kamer laten staan.
Volgens mij klopt hier iets niet.
Klopt wel meer niet.quote:Op woensdag 9 juni 2010 00:18 schreef djenneke het volgende:
[..]
Dat is apart inderdaad en niet zo heel logisch, maar misschien was hij hem juist vergeten omdat hij nog aanstond. Het is een stretch, I know.
Precies, niet erg slim van hem, dus het zal wel een smoes zijn om aan te geven waarom hij haar de nek brak.quote:Op woensdag 9 juni 2010 00:20 schreef capricia het volgende:
[..]
Klopt wel meer niet.
Wat ik begrepen heb, is hij koffie gaan drinken met zijn laptop aan enzo. En werd boos dat zij erin zat toen hij terug kwam.
Dan pleur je toch die laptop uit?
Ik laat ook mijn fok-sessies niet ingelogd staan als ik weg ga...
Bedoel je Colombia, of issie echt lekker aan het moorden geweest door heel ZA?quote:Op woensdag 9 juni 2010 00:16 schreef J0kkebr0k het volgende:
[..]
Ik hoorde net van iemand dat ie nu mogelijk ook nog verdacht wordt van een moord in Bolivia. Iemand daar al iets over gehoord?
Ik kan dat eigenlijk nog niet terugvinden, of hij nu wel of niet eerst was gaan koffiehalen...quote:Op woensdag 9 juni 2010 00:20 schreef capricia het volgende:
[..]
Klopt wel meer niet.
Wat ik begrepen heb, is hij koffie gaan drinken met zijn laptop aan enzo. En werd boos dat zij erin zat toen hij terug kwam.
Dan pleur je toch die laptop uit?
Ik laat ook mijn fok-sessies niet ingelogd staan als ik weg ga...
Kan ook. Linkje?quote:Op woensdag 9 juni 2010 00:23 schreef Miless het volgende:
[..]
Bedoel je Colombia, of issie echt lekker aan het moorden geweest door heel ZA?
Maar rond 8 uur 's ochtends na een avond/nacht pokeren in het casino. Maw: Ze zijn kennelijk niet eens wezen slapen (veronderstelling!).quote:Op woensdag 9 juni 2010 00:24 schreef djenneke het volgende:
[..]
Ik kan dat eigenlijk nog niet terugvinden, of hij nu wel of niet eerst was gaan koffiehalen...
En ik heb ook wel eens een pc of laptop aan laten staan toen dat misschien niet zo handig was...
Jij denkt dat ik alle topics ga nalezen als ik thuiskomquote:Op dinsdag 8 juni 2010 22:44 schreef Felixa het volgende:
[..]
Dat is al tig keer gemeld, dat is van een reconstructie.
quote:Op woensdag 9 juni 2010 00:27 schreef Miless het volgende:
[..]
http://www.ad.nl/ad/nl/10(...)an-in-Colombia.dhtml
Ik heb bezoek ontvangen terwijl mijn pc nog aanstond, met het geboortekaartje van onze aanstaande spruit vol in beeld (met naam en al, die we echt nog geheim willen houden). Sterker nog, onze pc staat eigenlijk bijna altijd aan. Dat geldt trouwens sowieso voor veel internetpokeraars. Ik vind het niet raar. Zeker niet als je geen bezoek hebt gepland, maar het om een of andere reden zo loopt.quote:Op woensdag 9 juni 2010 00:26 schreef capricia het volgende:
[..]
Maar rond 8 uur 's ochtends na een avond/nacht pokeren in het casino. Maw: Ze zijn kennelijk niet eens wezen slapen (veronderstelling!).
Die laptop stond waarschijnlijk gewoon al aan...en ze waren met z'n tweeen in die kamer. Hij gaat weg, en laat alles aan...Da's merkwaardig.
Het is niet dat je in je eentje thuis bent en ff boodschappen gaat doen met fok op de achtergrond aan.
Hier staan 3 pc's aan en een laptop máár als mijn visite zonder het te vragen opeens achter mijn pc zit dan geloof ik dat ik behoorlijk pissed zou worden. Niet dat ik dan over zou gaan tot geweld maar ik kan mij wel voorstellen dat je over de zeik gaat .quote:Op woensdag 9 juni 2010 00:33 schreef djenneke het volgende:
[..]
Ik heb bezoek ontvangen terwijl mijn pc nog aanstond, met het geboortekaartje van onze aanstaande spruit vol in beeld (met naam en al, die we echt nog geheim willen houden). Sterker nog, onze pc staat eigenlijk bijna altijd aan. Dat geldt trouwens sowieso voor veel internetpokeraars. Ik vind het niet raar. Zeker niet als je geen bezoek hebt gepland, maar het om een of andere reden zo loopt.
Ik waardeer het ook niet. Maar ik had in het genoemde voorbeeld mijn beeld vol aan laten staan en als je binnen komt lopen, loop je er echt vol langs.quote:Op woensdag 9 juni 2010 00:36 schreef Loedertje het volgende:
[..]
Hier staan 3 pc's aan en een laptop máár als mijn visite zonder het te vragen opeens achter mijn pc zit dan geloof ik dat ik behoorlijk pissed zou worden. Niet dat ik dan over zou gaan tot geweld maar ik kan mij wel voorstellen dat je over de zeik gaat .
Okay.quote:Op woensdag 9 juni 2010 00:38 schreef djenneke het volgende:
[..]
Ik waardeer het ook niet. Maar ik had in het genoemde voorbeeld mijn beeld vol aan laten staan en als je binnen komt lopen, loop je er echt vol langs.![]()
Maar inderdaad waardeer ik het ook niet als iemand er zomaar aan gaat zitten. Toch is het al een paar keer gebeurd...En dan vinden mensen het nog raar ook als ik er iets van zeg. Dat vind ik dan weer heel raar.
Maar ze leven nog wel hoor
ha ha ja dat is een scherpequote:Op woensdag 9 juni 2010 01:01 schreef Loedertje het volgende:
Nou ja als je mogelijk geld gaat uitlenen aan iemand die zegt dat hij binnenkort veel geld krijgt door de erfenis van zijn overleden vader dan zou je kunnen gaan googlen
quote:Op woensdag 9 juni 2010 00:58 schreef johan555 het volgende:
Als Stephany (denk ik ) ook maar enige argwaan zou hebben gehad dan was ze toch nooit met hem naar die kamer gegaan ?
mailtje aan zijn vriendje in nederland, over de moeder van Nathalee bv?quote:Op woensdag 9 juni 2010 01:11 schreef Nadine26 het volgende:
[..]
![]()
Misschien kréég ze argwaan. Maar waardoor? Best kans dat ze zijn mails heeft gecheckt. Daaruit bleek dat hij financieel aan de grond zat, zoiets? Ze besefte dat hij haar niet kon terugbetalen, ze confronteerde hem toen hij terugkwam met de koffie, en ja, kijk, dát soort geintjes moet je bij Joor dus niet flikken
Waarvan ze de helft niet kan lezen , of had ze een talenknobbel?quote:Op woensdag 9 juni 2010 01:11 schreef Nadine26 het volgende:
Best kans dat ze zijn mails heeft gecheckt.
In welke taal denk jij dat Joran met zijn vriendje in NL mailt?quote:Op woensdag 9 juni 2010 01:12 schreef Zhe-AnGeL het volgende:
[..]
mailtje aan zijn vriendje in nederland, over de moeder van Nathalee bv?
Nou ja... nou ja... die afpersingskwestie speelde nog maar heel recent, dat ging allemaal via Amerika...quote:Op woensdag 9 juni 2010 01:14 schreef Loedertje het volgende:
[..]
In welke taal denk jij dat Joran met zijn vriendje in NL mailt?
Hoe groot acht jij de kans dat die meid dat heeft kunnen lezen?
Of iets van de afpersing, dat moet toch in het Engels zijn geweest...quote:Op woensdag 9 juni 2010 01:12 schreef Loedertje het volgende:
[..]
Waarvan ze de helft niet kan lezen , of had ze een talenknobbel?
Nathalee Holloway?quote:Op woensdag 9 juni 2010 01:14 schreef Loedertje het volgende:
[..]
In welke taal denk jij dat Joran met zijn vriendje in NL mailt?
Hoe groot acht jij de kans dat die meid dat heeft kunnen lezen?
Het gaat er bij mij niet in. Ik denk dan: Hoe veel jaren heeft Joran in NL doorgebracht? Hoeveel vermissingen waren en toen hier? Ah...Joran..quote:Op woensdag 9 juni 2010 01:21 schreef johan555 het volgende:
Van der Sloot investigated by strange disappearance of two youths in Colombia
Tuesday, 08/06/2010
van der slootBOGOTA-Faced with similar characteristics to the case of the Peruvian Stephany Ramirez Flores, Colombian police investigated the correlation between the disappearance of two youths, who were frequent visitors to exclusive casinos with the stay of the dutchman , Joran van der Sloot , also involved in the killing of American Natalee Holloway.
It was established that the convicted murderer and confessed Stephany Flores, arrived in Bogota on 6 May and visited several amusement arcades, as can be seen in the videos from security cameras, making friends with several of the attendees at those houses game.
Stel dat hij daar ook mee te maken heeft.quote:Op woensdag 9 juni 2010 01:19 schreef Loedertje het volgende:
Wat weet men eigenlijk over die 2 meisjes die vermist zijn? Waren dat meisjes die net veel geld hadden gewonnen?
Het zullen eerder de mailtjes met Holloway zijn geweest in combinatie met Inet search.quote:Op woensdag 9 juni 2010 01:14 schreef Loedertje het volgende:
[..]
In welke taal denk jij dat Joran met zijn vriendje in NL mailt?
Hoe groot acht jij de kans dat die meid dat heeft kunnen lezen?
wow als dat zo is komt ie echt nooit meer vrijquote:Op woensdag 9 juni 2010 01:21 schreef johan555 het volgende:
Van der Sloot investigated by strange disappearance of two youths in Colombia
Tuesday, 08/06/2010
van der slootBOGOTA-Faced with similar characteristics to the case of the Peruvian Stephany Ramirez Flores, Colombian police investigated the correlation between the disappearance of two youths, who were frequent visitors to exclusive casinos with the stay of the dutchman , Joran van der Sloot , also involved in the killing of American Natalee Holloway.
It was established that the convicted murderer and confessed Stephany Flores, arrived in Bogota on 6 May and visited several amusement arcades, as can be seen in the videos from security cameras, making friends with several of the attendees at those houses game.
Belgie is ook niet zo ver van NL vandaan. Wie weet hoeveel meisjes ze daar nog vermissen?quote:Op woensdag 9 juni 2010 01:24 schreef Mercer het volgende:
[..]
Stel dat hij daar ook mee te maken heeft.
O, wacht: er was toch ook sprake van dat Joran een 'rijke vrouw' aan de haak wilde slaan? Die ook wel lelijk mocht zijn? Als ze maar geld had?quote:Op woensdag 9 juni 2010 01:21 schreef johan555 het volgende:
Van der Sloot investigated by strange disappearance of two youths in Colombia
Tuesday, 08/06/2010
van der slootBOGOTA-Faced with similar characteristics to the case of the Peruvian Stephany Ramirez Flores, Colombian police investigated the correlation between the disappearance of two youths, who were frequent visitors to exclusive casinos with the stay of the dutchman , Joran van der Sloot , also involved in the killing of American Natalee Holloway.
It was established that the convicted murderer and confessed Stephany Flores, arrived in Bogota on 6 May and visited several amusement arcades, as can be seen in the videos from security cameras, making friends with several of the attendees at those houses game.
Dat is anders, hij staat op de camera's van casino's waar die meisjes zijn geweest.quote:Op woensdag 9 juni 2010 01:26 schreef capricia het volgende:
[..]
Belgie is ook niet zo ver van NL vandaan. Wie weet hoeveel meisjes ze daar nog vermissen?
quote:Op woensdag 9 juni 2010 01:23 schreef Aloulou het volgende:
Het blijft voor mij een beetje een vreemd verhaal. Als Joran iets geleerd zou moeten hebben van de verdwijning van Nathali Holloway is het wel dat het belangrijkste is het lichaam ergens te dumpen waar de politie het nooit zal vinden. Zonder een lichaam wordt erg lastig een zaak sluitend te maken. Ook zijn vader (advocaat en rechter in opleiding toendertijd) wist dit zeer goed en zal hem dit waarschijnlijk geadviseerd en geholpen hebben. Nu neemt deze dombo een meisje mee naar zijn kamer (camera's alom in veel hotels), maakt haar af, laat haar achter en reist vanaf dat moment duizend kilometer met taxi richting de grens. Of dit verhaal klopt niet of hij is gewoon niet zo slim als ik hem had verwacht.
Die was lesbisch en ongesteld,bovendien met verkeerde vader.quote:Op woensdag 9 juni 2010 01:26 schreef Nadine26 het volgende:
Joran heeft diverse 'exclusive casinos' afgeschuimd, op zoek naar een rijk meisje en in die categorie valt Stephany Flores (hoewel ze niet lelijk was, maar oké, dat was een meevaller).
Nou ja, Joran zou niet de eerste zijn die Zuid-Amerika verwart met een (boeven)paradijs. Beetje het Las Vegas-idee: 'What happens in Vegas, stays in Vegas', maar dan vertaald naar Zuid-Amerika. Lekker chaotisch en ongeorganiseerd, grote steden met veel criminaliteit, geen haan die kraait naar een vermissinkje meer of minderquote:Op woensdag 9 juni 2010 01:23 schreef Aloulou het volgende:
Het blijft voor mij een beetje een vreemd verhaal. Als Joran iets geleerd zou moeten hebben van de verdwijning van Nathali Holloway is het wel dat het belangrijkste is het lichaam ergens te dumpen waar de politie het nooit zal vinden. Zonder een lichaam wordt erg lastig een zaak sluitend te maken. Ook zijn vader (advocaat en rechter in opleiding toendertijd) wist dit zeer goed en zal hem dit waarschijnlijk geadviseerd en geholpen hebben. Nu neemt deze dombo een meisje mee naar zijn kamer (camera's alom in veel hotels), maakt haar af, laat haar achter en reist vanaf dat moment duizend kilometer met taxi richting de grens. Of dit verhaal klopt niet of hij is gewoon niet zo slim als ik hem had verwacht.
volgens mij had hij toen hij vanuit Aruba naar Colombia ging net 10.000 $ ontvangen van die afpersing.quote:Op woensdag 9 juni 2010 01:32 schreef Loedertje het volgende:
Blijf het stupide vinden, je huurt een kamer op jouw naam, brengt in jouw kamer iemand om,laat het lijk achter en denkt dan werkelijk dat je daarmee weg kan komen en niemand je zal verdenken
In dit geval heeft ie de dochter van de verkeerde getroffen.quote:Op woensdag 9 juni 2010 01:35 schreef Nadine26 het volgende:
Plus: overmoedReken maar dat iemand overmoedig raakt als hij is weggekomen met een zaak als die van Holloway.
Zelfde vreemde gevoelens hier. Dat is niet echt Joran, die toch wel qua IQ intelligent is imo...quote:Op woensdag 9 juni 2010 01:32 schreef Loedertje het volgende:
Blijf het stupide vinden, je huurt een kamer op jouw naam, brengt in jouw kamer iemand om,laat het lijk achter en denkt dan werkelijk dat je daarmee weg kan komen en niemand je zal verdenken
Intelligentie heeft niets te maken met een woedeprobleem. Daarna vluchten, zo gek is dat toch niet?quote:Op woensdag 9 juni 2010 01:39 schreef capricia het volgende:
[..]
Zelfde vreemde gevoelens hier. Dat is niet echt Joran, die toch wel qua IQ intelligent is imo...
Joran weet wel feilloos losgeslagen dochters te vinden.quote:Op woensdag 9 juni 2010 01:39 schreef capricia het volgende:
[..]
Zelfde vreemde gevoelens hier. Dat is niet echt Joran, die toch wel qua IQ intelligent is imo...
Idem...dus zal het niet met opzet gebeurd zijn maar in een vlaag van verstandsverbijstering?quote:Op woensdag 9 juni 2010 01:32 schreef Loedertje het volgende:
Blijf het stupide vinden, je huurt een kamer op jouw naam, brengt in jouw kamer iemand om,laat het lijk achter en denkt dan werkelijk dat je daarmee weg kan komen en niemand je zal verdenken
Die gast heeft 3 dagen de tijd gehad bij zijn vlucht. Ook een vliegtuig genomen etc.quote:Op woensdag 9 juni 2010 01:42 schreef Faithfulness het volgende:
[..]
Intelligentie heeft niets te maken met een woedeprobleem. Daarna vluchten, zo gek is dat toch niet?
Ja, dat dacht ik in eerste instantie ook. Tot ik wat oude tv-beelden zag van een Joran die totaal onverwachts (en op een veelzeggend moment, want: voor de tv-camera's) volledig doorsloeg. Toen de leugendetector niet het gewenste resultaat gaf, smeet hij in drift een glas door de ruimte en stampvoette weg. Het ging nergens over, het was een flauwekulprogramma, en bovendien heeft hij genoeg fantasie om er een mooie punt aan te draaien. Maar toch: pisnijdig. Hij heeft ook dat 'Pauw & Witteman'-momentje gehad, tenslotte.quote:Op woensdag 9 juni 2010 01:39 schreef capricia het volgende:
[..]
Zelfde vreemde gevoelens hier. Dat is niet echt Joran, die toch wel qua IQ intelligent is imo...
Is hij intelligent of gestoord intelligentquote:Op woensdag 9 juni 2010 01:39 schreef capricia het volgende:
[..]
Zelfde vreemde gevoelens hier. Dat is niet echt Joran, die toch wel qua IQ intelligent is imo...
Hij wist natuurlijk niet van tevoren hoeveel tijd hij had om te vluchtenquote:Op woensdag 9 juni 2010 01:46 schreef capricia het volgende:
[..]
Die gast heeft 3 dagen de tijd gehad bij zijn vlucht. Ook een vliegtuig genomen etc.
Hij had ook in Nl kunnen zitten dus...toch?
Daar heeft die jongen al jarenlang last van.quote:
In de spits of de telegraaf stond zijn vlucht. Dat was inclusief een binnenlandse vlucht (vliegtuig). Snapte het toen al niet... Kan ook foute info zijn...geen idee.quote:Op woensdag 9 juni 2010 01:47 schreef Faithfulness het volgende:
[..]
Hij wist natuurlijk niet van tevoren hoeveel tijd hij had om te vluchten
En vliegtuig? Hij heeft een taxi genomen, geen vlucht.
Idem hoe komt hij er mee weg?quote:Op woensdag 9 juni 2010 01:50 schreef sig000 het volgende:
[..]
Daar heeft die jongen al jarenlang last van.
Als de FBI 'm opgepakt had op Aruba vanwege de afpersing dan leefde het Peruaanse meisje nog en misschien ook nog 2 Columbiaanse.
Wel gestoord, niet intelligent.quote:Op woensdag 9 juni 2010 01:47 schreef Zhe-AnGeL het volgende:
[..]
Is hij intelligent of gestoord intelligent
Vind ik ook, dat is puur een bekentenis, maar zelfs het hele verhaal bij Peter R was nog niet voldoende bewijs vond men.quote:Op woensdag 9 juni 2010 01:53 schreef piepie het volgende:
[..]
Wel gestoord, niet intelligent.
Hoe dom is hij wel niet om de moeder van Nathalie Holloway af te persen?
Dat is ongeveer hetzelfde als bekennen dat hij haar lijk heeft weggewerkt.
Wat je leest is maar net wat je gelooft....nu lees ik weer hier in dit topic ergens dat Joran juist geld geboden is om de plek van het lijk aan te wijzen. Dus geen afpersing, maar meer dat de familie toch wel graag het lijk wil kunnen ophalen of zo... tja, van wie kwam het initiatief uit? Ik weet het niet...quote:Op woensdag 9 juni 2010 01:53 schreef piepie het volgende:
[..]
Wel gestoord, niet intelligent.
Hoe dom is hij wel niet om de moeder van Nathalie Holloway af te persen?
Dat is ongeveer hetzelfde als bekennen dat hij haar lijk heeft weggewerkt.
Goh jij bent een van de weinigen die dat dus ook mega raar vindt.quote:Op woensdag 9 juni 2010 01:54 schreef Mercer het volgende:
Ik blijf het vreemd vinden dat het precies op 30 mei is gebeurd. Heel vreemd!
Wat is er misgegaan in jouw leven ? Je anale fixatie is ook behoorlijk bizar. Een normaal mensen gaat toch niet continu lopen roepen dat iemand anders maar anaal verkrecht zou moeten worden.quote:Op woensdag 9 juni 2010 01:53 schreef Zhe-AnGeL het volgende:
die Joran, die nu in zijn ster wordt gepakt.
Psychopaten schijnen dat op te kunnen roepen in bepaalde mensen
is mij een groot raadsel.
Hm als ouder zijnde van Nathalee kan ik me dat goed indenken, dan ga je toch voor alles wat haalbaar zou kunnen zijn.quote:Op woensdag 9 juni 2010 01:56 schreef capricia het volgende:
[..]
Wat je leest is maar net wat je gelooft....nu lees ik weer hier in dit topic ergens dat Joran juist geld geboden is om de plek van het lijk aan te wijzen. Dus geen afpersing, maar meer dat de familie toch wel graag het lijk wil kunnen ophalen of zo... tja, van wie kwam het initiatief uit? Ik weet het niet...
Lees de topics maar door dan snap je dat wel denk ikquote:Op woensdag 9 juni 2010 01:57 schreef Loedertje het volgende:
[..]
Wat is er misgegaan in jouw leven ? Je anale fixatie is ook behoorlijk bizar. Een normaal mensen gaat toch niet continu lopen roepen dat iemand anders maar anaal verkrecht zou moeten worden.
Dat is nu een raadsel voor mij.
Inderdaad, de zogenaamde perfecte misdaad plegen, met grote bek op TV en dan zo je laten kennen? Dan heb je echt een groot probleem, in Joran zijn geval de cash om al zijn verslavingen te financieren en blijkbaar was pa ook niet zo rijk als iedereen dacht.quote:Op woensdag 9 juni 2010 01:53 schreef piepie het volgende:
[..]
Wel gestoord, niet intelligent.
Hoe dom is hij wel niet om de moeder van Nathalie Holloway af te persen?
Dat is ongeveer hetzelfde als bekennen dat hij haar lijk heeft weggewerkt.
Dat is niet zo, en al zou het zo zijn interesseert dat me niets.quote:Op woensdag 9 juni 2010 01:57 schreef Zhe-AnGeL het volgende:
[..]
Goh jij bent een van de weinigen die dat dus ook mega raar vindt.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |