1 pakje liga = 140 cal maar met extra vezels. Een patatje met mayo is volgens caloriechecker.nl ongeveer 600 cal en bevat een boel meer vet.quote:Op woensdag 9 juni 2010 15:03 schreef willempjewever het volgende:
[..]
2 pakjes liga staat gelijk aan een kleine patat qua calorietjes, je kan beter rijstwafels en ontbijtkoek nemen.
Ik bedoelde natuurlijk patatjes zonder mayoquote:Op woensdag 9 juni 2010 15:09 schreef PdeHoog het volgende:
1 pakje liga = 140 cal maar met extra vezels. Een patatje met mayo is volgens caloriechecker.nl ongeveer 600 cal en bevat een boel meer vet.
Rijstwafels vind ik smerig, maar ontbijtkoek gaat er wel komen ja
quote:Op dinsdag 8 juni 2010 19:52 schreef willempjewever het volgende:
[..]
In principe mag je na 20:00 niet meer eten omdat je lichaam dan het niet kan verteren voordat je gaat slapen en daardoor slaap je onrustiger en val je minder af en heb je morgen geen zin in ontbijt.
quote:Op woensdag 9 juni 2010 15:17 schreef willempjewever het volgende:
[..]
Ik bedoelde natuurlijk patatjes zonder mayo
maar inderdaad wel meer vezels en minder vet. Maar ik kijk alleen maar naar calorieen omdat ik het anders zo veel werk vind.
Dat valt ook wel iets mee.quote:
Heee, dat wist ik ook nog nietquote:Op woensdag 9 juni 2010 15:21 schreef ColdFeet het volgende:
als je wat verder kijkt dan de kcal (volkorenproducten geven minder grote bloedsuikerpieken dan witte, eiwitten vullen langduriger dan koolhydraten),
1 koekje is 90 kcal, je zit dan op met 8 koekjes op 720 kcal.quote:Op woensdag 9 juni 2010 15:11 schreef Laydina het volgende:
ik eet soms op een dag wel 4 tot 6 van die pakjes liga milky breaks weg. Dus 8 koekjes.. Vast niet goed voor de lijn. Maar weet ook niet wat anders te eten
dat komt doordat ik heeeeeeel weinig lekker vind van dergelijke snacks
Ik sta nu redelijk stabiel. Maar ik ben inderdaad opzoek naar iets anders. Maar ben nog niks tegengekomen.quote:Op woensdag 9 juni 2010 15:26 schreef willempjewever het volgende:
1 koekje is 90 kcal, je zit dan op met 8 koekjes op 720 kcal.
Een volkorenboterham is 76 kcal, met die 8 koekjes eet je dus bijna evenveel als 9 boterhammen zonder beleg! Dan val je mijn inziens niks af.
ah kijk, dan is het een ander verhaal. Mijn vrouw blijft op gewicht met ontbijtkoek en die rijstwafels, maar daar moet je ook maar van houden... hier op het werk hebben ze een soort nutrabars, die zijn erg goed, maar ook best duur.quote:Op woensdag 9 juni 2010 15:27 schreef Laydina het volgende:
[..]
Ik sta nu redelijk stabiel. Maar ik ben inderdaad opzoek naar iets anders. Maar ben nog niks tegengekomen.
Die dingen zijn ook niet te eten. Enige wat ik een goede/lekkere vervanginge zou vinden is fruit. Maar dan moet ik veel kopen (duur) vaak naar de markt (doe ik niet altijd) en dat werkt dus ook niet. Dus dat is gewoon even k*tquote:Op woensdag 9 juni 2010 15:27 schreef willempjewever het volgende:
[..]
ah kijk, dan is het een ander verhaal. Mijn vrouw blijft op gewicht met ontbijtkoek en die rijstwafels, maar daar moet je ook maar van houden... hier op het werk hebben ze een soort nutrabars, die zijn erg goed, maar ook best duur.
Ik eet al heel gezond, altijd al gedaan. Ik ben dikker geworden omdat ik veel snoep in de avond. Overdag at ik altijd al 2 stuks fruit, 200 gram groente, bruine pasta/rijst/aardappels, weinig vlees etc. Het waren de zak chips en borrelnootjes en winegums die ik bij het tv kijken e.d. at in de avond. Ik hoef nu dus niet eens zoveel te laten. Ik ben nooit iemand geweest die bijv. 2 grote maaltijden nam bij het avondeten.quote:Op woensdag 9 juni 2010 15:21 schreef ColdFeet het volgende:
[..]
Dat valt ook wel iets mee.
WW, alleen maar naar kcal kijken? Jammer, zo'n afvalperiode is juist ook een goed moment om je te verdiepen in gezond en gevarieerd eten, en als je wat verder kijkt dan de kcal (volkorenproducten geven minder grote bloedsuikerpieken dan witte, eiwitten vullen langduriger dan koolhydraten), kun je nog behoorlijk wat winst behalen mbt je eetpatroon.
Dat dacht ik al een beetjequote:Op woensdag 9 juni 2010 15:21 schreef ColdFeet het volgende:
[..]
Dat valt ook wel iets mee.
WW, alleen maar naar kcal kijken? Jammer, zo'n afvalperiode is juist ook een goed moment om je te verdiepen in gezond en gevarieerd eten, en als je wat verder kijkt dan de kcal (volkorenproducten geven minder grote bloedsuikerpieken dan witte, eiwitten vullen langduriger dan koolhydraten), kun je nog behoorlijk wat winst behalen mbt je eetpatroon.
Dat slanke topic komt binnenkortquote:Op woensdag 9 juni 2010 15:41 schreef Sarabi het volgende:
Dat dacht ik al een beetje
Volgens mij kan WW hier (en zeker in het slanke topic) ook nog wel aardig wat leren
Er worden heel veel dingen gezegd door heel veel mensen, is het nog niet de waarheidquote:Op woensdag 9 juni 2010 16:03 schreef willempjewever het volgende:
[..]
Dat slanke topic komt binnenkort
Ik weet ook niet alles, hoorde wel veel de afgelopen jaren vanwege die cursussen en de verhalen die ik dan kreeg als de vrouwen thuis kwamen. Maar er was wel een regel dat je een uur of 2 of 3 voordat je ging slapen niets meer moest eten omdat je lichaam dan meer rust krijgt en je daardoor beter slaapt en tijdens je slaap kan je lichaam niet goed dingen verteren toch?
men word in iedergeval niet dikker van mijn verkeerde adviesquote:Op woensdag 9 juni 2010 16:08 schreef Sarabi het volgende:
kan het zijn dat ze dat advies zo maar volgen terwijl het misschien niet helemaal klopt?
Dat zou ik niet te hard roepen....quote:Op woensdag 9 juni 2010 16:13 schreef willempjewever het volgende:
[..]
men word in iedergeval niet dikker van mijn verkeerde advies
zie nu ook op websites staan dat het een fabeltje is wat al lang bestaat.
goedzo O*quote:Op woensdag 9 juni 2010 20:03 schreef PdeHoog het volgende:
OKIk heb lopen twijfelen of ik zou zondigen en een patatje zonder saus zou nemen, maar...... niet gedaan
In plaats daarvan 2 harinkjes en een groooooooooote bak salade
Nu zit ik vol
Ik ken het probleemquote:Op woensdag 9 juni 2010 20:39 schreef ROFLOL het volgende:
Shit, net een halve warme Turkse brood op. Als iemand met snacks of vettigs komt zeg ik altijd nee, en heb daar totaal geen last mee. Maar zodra er iemand met lekkere brood komt vreet ik het meteen op.
Heb vandaag een broodje kibbeling opquote:Op woensdag 9 juni 2010 20:41 schreef Sarabi het volgende:
[..]
Ik ken het probleem
Snoep hoeft voor mij niet, maar brood..........
ik moet gelijk aan een broodje mario denken (de Utrechtenaren weten wel waarover ik het heb). Als er iets is waarvoor ik het dieet voor 1 dag zou stoppen is het zo'n broodjequote:Op woensdag 9 juni 2010 20:39 schreef ROFLOL het volgende:
Shit, net een halve warme Turkse brood op. Als iemand met snacks of vettigs komt zeg ik altijd nee, en heb daar totaal geen last mee. Maar zodra er iemand met lekkere brood komt vreet ik het meteen op.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |