Ohja, zn kleine teen tegen de tafelpoot toen. Hij ging een maand niet trainen.quote:Op zondag 6 juni 2010 16:30 schreef Morendo het volgende:
[..]
We hebben het over Robben hé![]()
Als hij zijn teen tegen de tafel stoot reageert hij net zo.
Volgens de reglementen mag je een kale wisselen voor een kale?quote:Op zondag 6 juni 2010 16:31 schreef Smoofie het volgende:
Ik zie net op twitter dat Cambiasso meegaat ipv robben..
quote:Op zondag 6 juni 2010 16:32 schreef Saekerhett het volgende:
Heb trouwens net gehoord dat Van Persie, Van der Vaart en Sneijder slaande ruzie hebben gehad. Ze zijn door Bert per direct op het vliegtuig naar huis gestuurd.
Jaap Stamquote:Op zondag 6 juni 2010 16:32 schreef Morendo het volgende:
[..]
Volgens de reglementen mag je een kale wisselen voor een kale?
Dat weten wij ook niet.quote:
Idd. Zonder betrouwbare bron heb je er niks aan.quote:Op zondag 6 juni 2010 16:33 schreef marcodej het volgende:
Anders laten we dat hele twitter gewoon even links liggen.
Het ligt anders. Van Marwijk heeft de vrouw van Mark van Bommel gebald. Echt waar! Slaande ruzie uitgebroken.quote:Op zondag 6 juni 2010 16:32 schreef Saekerhett het volgende:
Heb trouwens net gehoord dat Van Persie, Van der Vaart en Sneijder slaande ruzie hebben gehad. Ze zijn door Bert per direct op het vliegtuig naar huis gestuurd.
Dat vraag ik je niet.quote:
quote:Op zondag 6 juni 2010 16:33 schreef gebruikersnaam het volgende:
Volgens de twitter van van der wiel was robben om 16:00 uur in het ziekemhiis, en is er nog geen diagnose.
En therry heeft het intussen gedaan met de vrouw van robben! Wat een nieuwsquote:Op zondag 6 juni 2010 16:34 schreef Morendo het volgende:
[..]
Het ligt anders. Van Marwijk heeft de vrouw van Mark van Bommel gebald. Echt waar! Slaande ruzie uitgebroken.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |