Oké.quote:Op zaterdag 5 juni 2010 18:08 schreef Outlined het volgende:
Sod klopt Nadal in 4 sets, mark my words
quote:Op zaterdag 5 juni 2010 18:08 schreef Outlined het volgende:
Sod klopt Nadal in 4 sets, mark my words
Als hij morgen verliest, betekent dat volgens mij niet dat hij vorig jaar geblesseerd was. Soderling speelde ook gewoon heel goed volgens mij.quote:Op zaterdag 5 juni 2010 17:56 schreef Norrage het volgende:
[..]
het is vooral even de vraag dat Nadal morgen wijs maakt dat ie vorig jaar echt de waarheid sprak dat ie toen geblesseerd was...als ie morgen weer verliest...
[..]
Je klinkt overtuigd. Heb je er ook geld op gezet op Betfair of een andere wedsite?quote:Op zaterdag 5 juni 2010 18:08 schreef Outlined het volgende:
Sod klopt Nadal in 4 sets, mark my words
nee, vind ik ingewikkeldquote:Op zaterdag 5 juni 2010 18:29 schreef Federer-fan het volgende:
[..]
Je klinkt overtuigd. Heb je er ook geld op gezet op Betfair of een andere wedsite?
Vorig jaar speelde Nadal niet zijn beste tennis tegen Soderling, maar hij speelde heus niet slecht. Soderling speelde gewoon vorig jaar super goed. En daarom won hij ook al was het close. Ik denk niet dat Soderling dat niveau morgen kan halen en ik denk dat Nadal morgen beter speelt dan vorig jaar. Dus ik gok toch op Nadal.quote:Op zaterdag 5 juni 2010 17:56 schreef Norrage het volgende:
[..]
het is vooral even de vraag dat Nadal morgen wijs maakt dat ie vorig jaar echt de waarheid sprak dat ie toen geblesseerd was...als ie morgen weer verliest...
maar wat mij betreft was ie toen echt niet helemaal fit, dus in principe is Nadal gewoon echt 100x beter dan Sods...maar het wordt een intrigerende finale!!!!
Ik hoop zeker ook op een Wimbledonfinale tussen Federer en Nadal.quote:Op zaterdag 5 juni 2010 20:49 schreef Opnaarutrecht het volgende:
Nadal wint in straight sets. Soderling heeft vorig jaar een keertje van Nadal gewonnen, toen de Spanjaard al half in de kreukels lag. Wimbledon wordt echt spannend. Ik verwacht dat daar Federer en Nadal tegenover elkaar in de finale staan.
Ik ook maar ik gun het Roddick na vorig jaar in principe ook wel.quote:Op zaterdag 5 juni 2010 20:53 schreef Federer-fan het volgende:
[..]
Ik hoop zeker ook op een Wimbledonfinale tussen Federer en Nadal.
Ja, ik ook.quote:Op zaterdag 5 juni 2010 21:08 schreef Floris_Roos het volgende:
[..]
Ik ook maar ik gun het Roddick na vorig jaar in principe ook wel.
Hopelijk zit Federer niet erg in zijn maag met zijn nederlaag tegen Soderling. Ik hoop dat hij Halle wint, zodat hij zelfvertrouwen tankt.quote:Op zaterdag 5 juni 2010 20:53 schreef Federer-fan het volgende:
[..]
Ik hoop zeker ook op een Wimbledonfinale tussen Federer en Nadal.
Tanken vind ik altijd een verwarrend woord in die context, omdat 'tanken' in tennis 'weggeven' betekent.quote:Op zaterdag 5 juni 2010 21:32 schreef Opnaarutrecht het volgende:
[..]
Hopelijk zit Federer niet erg in zijn maag met zijn nederlaag tegen Soderling. Ik hoop dat hij Halle wint, zodat hij zelfvertrouwen tankt krijgt.
Helemaal mee eensquote:Op zaterdag 5 juni 2010 21:15 schreef Mykonos het volgende:
Ik ben toch voor Söderling, gun het die kerel wel. Maar het wordt wel afwachten of hij zijn niveau van tegen Federer weet te halen. Tegen Berdych was t maar matig.
Aan de andere kant, Nadal is wel heel goed dit toernooi, vrees toch dat hij weer gaat winnen. Gok ook op 4 sets..
Ik zie Berdych, Baghdatis en Gasquet nog wel stunten op Wimbledon. Alledrie geweldige grasspelers die in vorm zijn. Maar Wimby wordt weer interessant zeker, zeker leuker dan dat suffe WK voetbalquote:Op zaterdag 5 juni 2010 21:39 schreef Federer-fan het volgende:
[..]
Tanken vind ik altijd een verwarrend woord in die context, omdat 'tanken' in tennis 'weggeven' betekent.
Ik hoop ook dat hij Halle wint ja. Volgens Betfair is hij sowieso zwaar favoriet voor Wimbledon. Alleen hij en Nadal spelen redelijk goed, verder lijkt iedereen geblesseerd of niet in vorm: Djokovic, Murray, Del Potro, Roddick, Davydenko, Gonzalez, Nalbandian, etc.
94-1 om precies te zijn.quote:Op zaterdag 5 juni 2010 21:56 schreef Floris_Roos het volgende:
Het ligt eraan wie de eerste set wint. Nadal heeft een bazen score op Grans Slams als hij de eerste set wint. Volgens mij 82 om 1 gewonnen /verloren.
Bedoel je met 'stunten' 'het toernooi winnen'?quote:Op zaterdag 5 juni 2010 22:01 schreef Norrage het volgende:
[..]
Ik zie Berdych, Baghdatis en Gasquet nog wel stunten op Wimbledon. [...]
Ik zou zeggen 85-15.quote:Op zaterdag 5 juni 2010 18:20 schreef Eppie_NL het volgende:
Wat ik denk/vind:
- Nadal vorig jaar niet fit was toen ie tegen Soderling moest.
- Soderling speelt gewoon goed. Serveert goed. Slaat ballen diep terug. Veel vertrouwen (ff winnen van Federer).
Soderling maakt dus morgen echt wel kans, maar Nadal toch wel nog steeds favoriet (60-40 in het voordeel van Nadal).
Echt? Ik denk namelijk dat Wimbledon een heel saai toernooi gaat worden dit jaar met de meest voor de hand liggende finalequote:Op zaterdag 5 juni 2010 22:01 schreef Norrage het volgende:
[..]
Ik zie Berdych, Baghdatis en Gasquet nog wel stunten op Wimbledon. Alledrie geweldige grasspelers die in vorm zijn. Maar Wimby wordt weer interessant zeker, zeker leuker dan dat suffe WK voetbal
Tja opgefokte murray zal daar wel weer beter spelen. Ik hoop op een goede Gasquet. Ik ben zelf deels Frans en hij is na Nadal mijn favoriete speler. Wat een techniek, te puur! Daarnaast stel het wordt de obvious finale, mogen we dan niet in onze handjes wrijven? Ik kijk uit naar een nieuwe 2008 finale. Wat een wedstrijd was dat!quote:Op zaterdag 5 juni 2010 23:10 schreef Miracle_Drug het volgende:
[..]
Echt? Ik denk namelijk dat Wimbledon een heel saai toernooi gaat worden dit jaar met de meest voor de hand liggende finale![]()
En het WK, ik ben wellicht sadistisch, maar ik ben geen fan van voetbal en al helemaal niet van het Nederlands elftal.. Dus wat mij betreft mag dat na de 1e ronde voorbij zijn
yep baas, maar als ik nadal zo zag, had hij denk ik toen het toernooi gewonnen als hij soderling niet tegen kwamquote:
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |