ja ik moet dat wel ja.. maar zijn bijna alleen maar bankpasjes van de rabo haha... heb niet vaak aangetekendequote:Op vrijdag 18 juni 2010 23:55 schreef xxiessiexx het volgende:
[..]
Ik mocht eerst ook geen gerechtelijke brieven rondbrengen (waar ik heel blij mee was want dat scheelde weer een paar huizen), maar na een uitleg van de TC over hoe t moest mocht ik t ineens welHelemaal niet tof. Alleen de gewone aangetekenden zonder poespas zijn wel ok, waar alleen een handtekening voor hoeft te worden gezet. Maar die zijn zeldzaam de laatste tijd.
Moeten jullie ook op zaterdag aangetekenden rondbrengen dan? Want dat heeft hier sowieso nooit gehoeven.
Haha ik zei hetquote:Op zaterdag 19 juni 2010 13:11 schreef Bartjes het volgende:
Zo ook klaar om 11.30 al dus das we lekker![]()
Alleen ben ik vandaag postverdeler geweest. Wat een @#%#(^&^$ werk is dat zeg![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
eens maar nooit meer, ik ga wel weer voorbereiden en fietsen ofzo want dit is echt niets.
Dus volgende week maar eens aangeven aan de teamcoach, hij was er vandaag niet.
Met Jack van Gelder is het volgens mij ook wel een leukere belevenisquote:Op zaterdag 19 juni 2010 16:13 schreef Peterselieman het volgende:
[..]
Jup. Was niet anders. Had de radio er onderweg wel bij
quote:Op zaterdag 19 juni 2010 16:44 schreef xxiessiexx het volgende:
Met Jack van Gelder is het volgens mij ook wel een leukere belevenis
Ik dacht wel zoiets gehoord te hebben.quote:Op zaterdag 19 juni 2010 17:12 schreef gelebeer het volgende:
Zit bij het salaris deze maand ook de winstuitkering?
quote:Op zaterdag 19 juni 2010 21:58 schreef cryforhelp het volgende:
Ik ga van de zomer waarschijnlijk via een uitzendbureau als koerier voor TNT rondrijden in een busje. Weet iemand wat ik me daarbij moet voorstellen? Het uitzendbureau dacht dat het lange dagen zouden zijn, dat vind ik niet erg, want wordt toch per uur betaald als het goed is.
van teletekstquote:TNT-Post is bezig met een groot
onderzoek naar postfraude.Medewerkers
zouden facturen van bedrijven openen en
daarop stickers plakken met de tekst:
"Let op,ons bankrekeningnummer is
gewijzigd".
De bankrekeningnummers op de facturen
zijn steeds verschillend en ze zijn van
verschillende banken.De enveloppen zijn
aan de zijkant geopend en het duurt
ongeveer een week voordat ze worden
bezorgd.
Veel bedrijven hebben de afgelopen
dagen aangifte gegaan bij de politie.Op
welke schaal er wordt gefraudeerd,is
nog niet duidelijk.
Ik wist niet dat de koeriers en post aparte takken waren. Zou iemand mij willen uitleggen wat daar het verschill tussen is dan?quote:Op zaterdag 19 juni 2010 22:17 schreef Peterselieman het volgende:
[..]
Het hangt erg van de plaats af waar je terecht komt. Over de lengte van de dagen kan ik weinig zeggen, omdat we in dit topic vooral op de postdiensten zijn gericht en niet zozeer op de koerierstak van het bedrijf.
quote:Op zaterdag 19 juni 2010 22:32 schreef cryforhelp het volgende:
[..]
Ik wist niet dat de koeriers en post aparte takken waren. Zou iemand mij willen uitleggen wat daar het verschill tussen is dan?
Het gaat om Enschede en de ruime omgeving trouwens.
oh jee... ik ben onschuldigquote:
"Medewerkers"quote:
dat is wel lef hebben idd...quote:Op zondag 20 juni 2010 01:14 schreef Ohrpolster. het volgende:
[..]
"Medewerkers"alsof de hele zaal enveloppen zit te openen en stickers zit te plakken. Het lijkt me dat hier gaat om 1 iemand, waarschijnlijk ergens vroeg in het sorteerproces (lijkt me niet dat je tijdens het zetten van de wijk effe alle rekeningen eruit gaat vissen).
Ja.quote:Op zondag 20 juni 2010 11:27 schreef Troeta het volgende:
Dat zie je toch zo'n stickertje op een rekening?? Zouden daar nou veel mensen in getrapt zijn?
wat was de opbrengst?quote:
vandaar dat je stoptquote:
Hier niet, zal morgen wel zover zijn.quote:
Inderdaad, had hier 2 tassen vol.quote:Op maandag 21 juni 2010 14:40 schreef gelestipjes het volgende:
Hier was nog wel redelijk wat post, mede door een speciale voetbal international uitgave die vandaag mee moest.
quote:Op maandag 21 juni 2010 14:52 schreef VixenFromHell het volgende:
Gatverdamme, ik moet morgen bij elk adres op een aparte lijst invullen hoeveel HAH ik er in de bus gooi. Dus 1 voor een huis zonder sticker, en 0 invullen bij huizen met sticker etc. Dat gaat vast veel tijd kosten
Och ik kan bij mijn (boeren)wijk zo uit mijn hoofd opdreunen waar er NEE/NEE stickers zijn.quote:Op maandag 21 juni 2010 14:52 schreef VixenFromHell het volgende:
Gatverdamme, ik moet morgen bij elk adres op een aparte lijst invullen hoeveel HAH ik er in de bus gooi. Dus 1 voor een huis zonder sticker, en 0 invullen bij huizen met sticker etc. Dat gaat vast veel tijd kosten
En de NEE/JA stickers niet?quote:Op maandag 21 juni 2010 15:50 schreef rub3n het volgende:
[..]
Och ik kan bij mijn (boeren)wijk zo uit mijn hoofd opdreunen waar er NEE/NEE stickers zijn.
Olderbroekerweg 13 en 16
That's it!
Lol...ik zou 't niet van alle adressen weten (heb dan ook geen boerenwijk), maar van huizen met een bus die vanaf de straat niet zichtbaar is weet ik 't wel, scheelt toch een hoop lopenquote:Op maandag 21 juni 2010 15:50 schreef rub3n het volgende:
[..]
Och ik kan bij mijn (boeren)wijk zo uit mijn hoofd opdreunen waar er NEE/NEE stickers zijn.
Olderbroekerweg 13 en 16
That's it!
Oja da's hier ook morgen.quote:Op maandag 21 juni 2010 14:52 schreef VixenFromHell het volgende:
Gatverdamme, ik moet morgen bij elk adres op een aparte lijst invullen hoeveel HAH ik er in de bus gooi. Dus 1 voor een huis zonder sticker, en 0 invullen bij huizen met sticker etc. Dat gaat vast veel tijd kosten
Tussen Elburg en Biddinghuizen??quote:Op maandag 21 juni 2010 15:50 schreef rub3n het volgende:
[..]
Och ik kan bij mijn (boeren)wijk zo uit mijn hoofd opdreunen waar er NEE/NEE stickers zijn.
Olderbroekerweg 13 en 16
That's it!
Ach in de meeste gevallen is het gewoon droog. Ik heb ook al lang het regenpak niet meer nodig gehad.quote:Op maandag 21 juni 2010 22:29 schreef Pieno het volgende:
Zo! Zaterdag m'n eerste werkdag bij de TNT gehad... Laatste weken hele tijd mooi weer, gaat het zaterdag keihard regenen. Behoorlijk nat dussss..
Op naar de volgende zaterdag;)..
ik heb m zaterdag nog aangehad, alleen de jas dan. Ook lekker oranjequote:Op maandag 21 juni 2010 22:44 schreef Bartjes het volgende:
[..]
Ach in de meeste gevallen is het gewoon droog. Ik heb ook al lang het regenpak niet meer nodig gehad.
Die heb ik niet. Boeren nemen gewoon alle reclame folders tot zich. Hoeven ze hun computer met inbellijn niet op te starten! (fout grapje, ik weet)quote:
Bij mij is geen enkele bus vanaf de straat zichtbaar!quote:Op maandag 21 juni 2010 18:04 schreef Ohrpolster. het volgende:
[..]
Lol...ik zou 't niet van alle adressen weten (heb dan ook geen boerenwijk), maar van huizen met een bus die vanaf de straat niet zichtbaar is weet ik 't wel, scheelt toch een hoop lopen
Jup, die weg ja!quote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |