of 'ie het obscuurst is, vraag ik me af. Hij's in ieder geval obscuurder dan die van jouquote:Op donderdag 3 juni 2010 00:14 schreef Maanvis het volgende:
Ja, dit is misschien spam maar het is ook heel interessant voor FOK!
Hier kun je zien hoe populair je voornaam is in Nederland:
http://www.meertens.knaw.nl/nvb/
De populariteit van mijn naam neemt gestaag af
http://www.meertens.knaw.nl/nvb/populariteit/naam/Sander
Nu is de vraag: Wie heeft de obscuurste voornaam?
Doopnamen denk ik.quote:Op donderdag 3 juni 2010 00:21 schreef zarGon het volgende:
Wat bedoelen ze met 'volgnaam' eigenlijk?
Dat kan ook 'relatief'quote:Op donderdag 3 juni 2010 00:24 schreef Maanvis het volgende:
Vrouwen die Anne heten:
[ afbeelding ]
Mannen die Anne heten:
[ afbeelding ]
Lijkt me niet:quote:
2e, 3e naam idd.quote:Op donderdag 3 juni 2010 00:30 schreef Eix het volgende:
Volgens mij is de volgnaam dus de 2e of 3e voornaam.En de voornaam dus de 1e 'echte' voornaam zoals bekend bij de gemeente.
klopt, zie ik nuquote:
De kaartjes werken dan wel overigensquote:Op donderdag 3 juni 2010 00:39 schreef chibibo het volgende:
23 mannen en 20 vrouwen hebben mijn voornaam als eerste naam. Hij komt als naam voor bij zowel mannen als vrouwen die in Nederland zijn geboren. Er zijn te weinig gegevens voor het tonen van populariteit.
Geinig.
ff kijken of iemand er al over begonnen was, en iddquote:Op donderdag 3 juni 2010 00:23 schreef Memento-Mori het volgende:
http://www.meertens.knaw.nl/nvb/naam/is/joran
Hoax.quote:
quote:De voornaam 'strontboer' is niet gevonden
das balen voor die buitenlandse mannen die kut heten...quote:Op donderdag 3 juni 2010 01:24 schreef HEvaRe het volgende:
wanneer je met geslachtsdelen gaat smijten krijg je ook nog hits.....
(en dan niet alleen de Engelse versie...)
L*l
K*t
Er is me opgevallen dat je het wel op de echte voornaam moet zoeken, niet op de roepnaam. Dus als je Henk heet dan moet je op hendrikus zoeken. Aangezien je als Hendrikus bij de burgelijke stand bent opgegevenquote:Op donderdag 3 juni 2010 01:37 schreef JohnnyBraincloud het volgende:
Leuk
De Beppen beginnen langzaamaan uit te sterven:
http://www.meertens.knaw.nl/nvb/naam/is/bep
De Maria's geven een indicatie van hoop en ontkerkelijking:
http://www.meertens.knaw.nl/nvb/naam/is/maria
Er is niemand in nederland die "god" heet ?
http://www.meertens.knaw.nl/nvb/naam/is/god
Er zijn meisjes/vrouwen die "Oepske" heten
"Oepske komt als naam voor bij vrouwen die in Nederland zijn geboren"
Ook leuk om de verspreiding van je familienaam te zien trouwens. En hoe de jansen's bijna heel nederland hebben overgenomen
http://www.meertens.knaw.nl/nfb/detail_naam.php?gba_lcnaam=jansen&gba_naam=Jansen&nfd_naam=Jansen&operator=eq&taal=
quote:Maria: zie ook maria , María , Mária , Mària , Mariá , Marìa , MAria , Máriá , Mariâ , MarÍa , Marïa , MARIA en MaRIA
Volgens mij toont die grafiek juist aan dat er na 1945 steed minder mannen met Adolf als voornaam ingeschreven staan. Ze overlijden en er komen weinig nieuwe Adolfjes bij. Zo tegen 1990 zijn er nog maar weinig, wat inmiddels 45 jaar na WO2 is.quote:Op donderdag 3 juni 2010 09:32 schreef Dichtpiet. het volgende:
http://www.meertens.knaw.nl/nvb/populariteit/naam/Adolf ... wtf ... wat een mensen nog die hun kind zo noemen na '45
Nee, die grafiek geeft alleen de geboortes/inschrijvingen aan met die voornaam.quote:Op donderdag 3 juni 2010 10:45 schreef WheeleE het volgende:
[..]
Volgens mij toont die grafiek juist aan dat er na 1945 steed minder mannen met Adolf als voornaam ingeschreven staan. Ze overlijden en er komen weinig nieuwe Adolfjes bij. Zo tegen 1990 zijn er nog maar weinig, wat inmiddels 45 jaar na WO2 is.
is de waarde op de y-as nu het het voorkomen van de naam in het betreffende jaar of het aantal keer dat de naam aan het kind is gegeven in dat jaar?quote:Op donderdag 3 juni 2010 10:45 schreef WheeleE het volgende:
[..]
Volgens mij toont die grafiek juist aan dat er na 1945 steed minder mannen met Adolf als voornaam ingeschreven staan. Ze overlijden en er komen weinig nieuwe Adolfjes bij. Zo tegen 1990 zijn er nog maar weinig, wat inmiddels 45 jaar na WO2 is.
idd ... dus raar dat ze nog ver tot in de jaren '50 (en in iets mindere mate daarna) doorgingen met kinderen adolf noemenquote:Op donderdag 3 juni 2010 10:50 schreef mstr het volgende:
[..]
Nee, die grafiek geeft alleen de geboortes/inschrijvingen aan met die voornaam.
Ik zeg niets met Bertquote:Op donderdag 3 juni 2010 10:59 schreef Dichtpiet. het volgende:
[..]
http://www.meertens.knaw.nl/nvb/naam/is/elmo![]()
[ afbeelding ]
hoe komt dat? ken ik die?quote:Op donderdag 3 juni 2010 12:17 schreef Cyntiaa het volgende:
http://www.meertens.knaw.nl/nvb/naam/is/cyntia
Niet erg populair meer
http://www.meertens.knaw.nl/nvb/naam/is/ardquote:Vanaf 1970 was hij echter drie jaar achter elkaar 's werelds beste schaatser. In 1970 en 1972 combineerde hij de wereldtitel met de Europese. In 1971 werd hij wereldkampioen met winst op drie van de vier afstanden, in 1972 won hij ze allemaal.
Bij de Olympische Spelen van 1972 in Sapporo vergooide hij met een val zijn kansen op de 500 meter, maar was daarna van zeldzame klasse: hij won het goud op de drie overige afstanden. Bij de 10.000 meter werd op aandringen van trainer Leen Pfrommer de startvolgorde gewijzigd, zodat in plaats van Schenk zijn landgenoot Verkerk als eerste zou starten. Verkerk had tot Schenk op het ijs verscheen op dat moment de snelste tijd neergezet[1].
Schenk grossierde in wereldrecords: hij reed er achttien gedurende zijn carrière. Aan het eind van het seizoen 1970-1971 stonden alle records, behalve die op de 500 meter, op zijn naam (1000, 1500, 3000, 5000, 10.000 meter, sprint vierkamp, kleine vierkamp, grote vierkamp.
Fa-sci-ne-rend.quote:Op donderdag 3 juni 2010 13:26 schreef Maraca het volgende:
Jij vermaakt je wel hé
Dat weet ik! Het zijn Hendrik, Hendrik, Hendrik, Hendrik en Hendrik.quote:Op donderdag 3 juni 2010 00:33 schreef Maanvis het volgende:
ik vraag me af wie die 5 vrouwen zijn die 'hendrik' als voornaam hebben
Verbaast me niks inderdaad. Maar zet er een G voor en je komt om in de resultaten,quote:Op donderdag 3 juni 2010 13:47 schreef I.R.Baboon het volgende:
Te weinig gegevens voor het tonen van populariteit
(maar hij geeft er nog wel 10 aan in Nederland, wat me nog aan de hoge kant lijkt)
Rixt.quote:Op donderdag 3 juni 2010 13:41 schreef picodealion het volgende:
Vijf mannen met de voornaam van mijn moeder. Bizar, de naam komt al zo weinig voor.
Meest vertegenwoordigd op Ameland, niet verrassend. Degene die de naam raadt krijgt van mij een biertje.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |