abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_82259108


Poit: De oldbie in de slowchat. Ziet zich als pater familias van de slowchat en is dit eigenlijk ook. Heeft een klein vierkant gedeukt autootje genaamd Viefje waar meer aan mankeert dan aan een lelijke kreupele bejaarde met chronische diarree: het kopje is hard, de rest kun je drinken.
Rossdale: De slowchatter die af en toe eens binnen komt hupsen en daarna weer even afwezig is. Had de bril van Spanky gestolen en is erg blij dat hij zijn modrechten kwijt is. Snurkt niet, ondanks de valse beschuldigingen van Koei.
Lyzio: De boerse slowchatter. Viert fanatiek vasteloavend ofzoiets en is coach van iets. Heeft de Mexicaanse griep meegenomen van zijn vakantie. Koning der koningen door in het bezit te zijn van een heuze tap! Oprichter van het LBF! ALL HAIL!
koei: De leukste slowchatter, aldus haarzelf. Zorgt altijd voor een vrolijke noot en is de favoriete gesprekspartner van bronstige mannen (ook wel bekend als Poit). Maakt daarnaast ook hele mooie OP's, heeft een woeste verzameldrang van allerlei games- en niet-gamesgerelateerde troepjes en verzint slechte eigenschappen over Rossdale.
Pettigrew81: De workaholic slowchatter. Heeft drie of twee baantjes en heeft daarnaast nog tijd over voor zijn haat/liefde-verhouding met AQuila. Mocht je pillen nodig hebben, dan is hij je man!
disjfa: De oudste slowchatter. Met zijn bijna veertig jaren heeft hij AQuila in shock gebracht. Houdt van mensen beledigen en heeft een grote collectie vreemde plaatjes. Heeft een haat-liefde verhouding met Lyzio en is daarnaast de grootste snurker uit de SC, hoewel Rossdale een goede tweede is!
Reintji: De recreatieve slowchatter. Maakt toffe X-ray foto's en is daarmee wereldberoemd geworden. De Tshirts zouden voor veel geld te koop zijn bij Lennie.
Edwinuss: De apartste slowchatter. In de letterlijke betekenis van het woord. Verzint regelmatig verhalen over filmpjes van vreemdgaande vriendinnen, katten die stikken in kabels en huisgenoten die hem bedreigen. Heeft tevens de neiging om slappe beats te maken en is fanatiek UI bouwer. Heeft na Lennie en Petti ook besloten zijn nick aan te passen maar toch weer niet.
Fallen: De mysterieuze slowchatter. Gaat hardlopen op zondagochtend vroeg en zet slakjes overeind bij de padvinderij. Heeft irl HIMYM-momenten in de supermarkt inclusief het bijbehorende FAIL.
lkb9000: De slowchatter met tunnel. Heeft een eigen tunnel waar hij geld doorheen stopt en waar Poit jaloers op is. Doet een kunstzinnige opleiding en is dan ook een beetje 'apart'. Gaat raar doen na het eten van truffels.
Tain: De terug van weggeweest slowchatter! Is na een lange afwezigheid plots weer opgedoken en werkt nu als ambtenaar 'kneiterhard'! Tevens zit er een steekje los bij hem en vooral wat steekjes in zijn knie en wordt hij regelmatig voor knulliebullie uitgemaakt. Is er wel op vooruit gegaan door Amsterdam te verlaten voor Den Haag.
SpankmasterC: De slowchatter die zegt altijd bezig te zijn maar dat eigenlijk nooit is. Heeft als vreemde hobby het in de magnetron opwarmen van dode kraaien en staat voor alles open behalve voor poep opvangen in een zakje en daar vieze dingen mee doen. Meester Freddie!
Misan: De heel erg slowchatter die niet zo heel erg slowchatter meer is. Is verhuisd naar Nebo en heeft daarna de GAM SC aan de kant gezet
Socialdisorder: De lange slowchatter. Met zijn 3,91 is deze reus meer dan groot, hij is GIGANTISCH!! Daarnaast houdt ie erg van gesprekken met zn vriendinnetje hier in de SC voeren, en van slechte muziek!
Nebo: De hattrick slowchatter. Heeft na vele pogingen eindelijk een nieuw SC-topic aan mogen maken en scoorde vlak daarna ook gelijk een hattrick. Mag alleen nog maar aangelengde tequila's drinken.
GameBabe: de insider-slowchatter met haar eigen gamebedrijfje. Dankzij haar nickname krijgt ze bijna de complete mannelijke GAM-SC achter haar aan, die ze maar amper voor kan blijven omdat ze overtuigd vegetariërster is. Heeft inmiddels een klantenkaart bij Poit, wat haar een leuke korting op zijn diensten achter het station oplevert.
RitseB: De broekie slowchatter, zijn leeftijd wordt door disjfa gecompenseerd. Zet dit jaar zijn eerste stapjes in de grote enge wereld en kent truukjes om voor 5 cent gratis koffie te krijgen. Heeft zich erg snel omhooggeneukt in de crew en kan daardoor met Rossdale's knopjes spelen.
CraniuM: De eeuwige slowchatter. Deze jongen met hoofdletter M op het einde ja. De nieuwste en meest afwezige SC'er die er op dit moment is. Hij heeft meteen zijn stempel gedrukt door in no time een topic vol te kankeren met Edwinuss. Blijft voor altijd in de SC zegt hij maar is alweer een tijdje niet gesignaleerd. HE'S BACK in de SC.
De_Kok: De culinaire slowchatter. Zit onder de plak bij Poit en heeft een veel te grote TV voor z'n kamer. Daarnaast heeft hij ook nog een kneiter geil zusje waarvan hij geen foto's wil posten maar die wel gemakkelijk op Facebook is terug te vinden. Is beroemd om zijn 'kwaliteiten' in SingStar.
Gamer_V: De verdwaalde slowchatter. Vraagt zich af wat hij hier eigenlijk doet en heeft een stiekem fetisj voor tvp's. Niemand weet hoe Victor precies heet, maar bijnamen als Vladimir en Valentijn heeft hij des te meer. Is betrapt op breezers in de winkel kopen voor 'anderen'.
SummerBreeze: De breezerslet slowchatter. Is de breezerslet van SD en heeft een decolleté waar de Grand Canyon jaloers op is. Naast lustobject op zowel werk als de SC wordt ze gezien als de wijze lieve vrouw waarmee je geen ruzie wilt maken. Of dit komt daar haar foxy voorkomen of het feit dat ze een GVR als vriend heeft is niet duidelijk.
Lani: De vrouwelijke slowchatter. Houdt van Christian Bale met zo min mogelijk kleding aan, maar lieve ratjes zijn een goed alternatief. Neemt Poit niet mee op vakantie en woont in een huisje aan de rand van het bos.
Morpheus2002: De bazige slowchatter. Is ondanks zijn misleidende naam niet pas zeven jaren oud, maar al 19 jaar ouder. Draagt geen witte sokken naar het werk en zegt nog niet kaal te worden, maar aangezien hij ICT-er is heeft iedereen daar zo zijn twijfels bij...
Sigmund666: De oude meuk slowchatter. Deze man met baard uit Maastricht weet vaak de vinger op de zere plek te leggen bij kinderen uit de brugklas. Deze duivelsaanbidder is achievementhoer pur sang, hij speelt met gemak meerdere games per week uit.
badboynova: De domme slowchatter: koopt een slee op het moment dat het stopt met sneeuwen en heeft een usericon die je pas herkent na uitleg.
Nick-GizMo: De goene slowchatter. Woont in de buurt van het oude huis van Yvon Jaspers. Hij houdt van illegale meuk downloaden, maar mag er niet over praten. Nick werkt op de groenteafdeling van een landelijke supermarkt en is daarom letterlijk het groentje van de club.
PaRoDiUzZ: De kunstige slowchatter. Hij heeft een voorliefde voor oude baggergames (lees: Final Fantasy en andere RPG's ) en heeft vrouwelijk gezelschap waarmee hij naar de film gaat maar verder niet over uit wil wijden.
Sharpdressedman: De bestolen slowchatter. Deze onfortuinlijke man heeft persoonlijk ondervonden dat dieven geen Xbots zijn en liever de rest van het huis leegpikken dan een 360 mee te nemen. De boeven hebben gewonnen met verstoppertje spelen.
Morthill:De zure slowchatter. Heeft na het verlaten van FOK!games eindelijk z'n dwarszittende tampon kunnen verwijderen en doet inmiddels een poging om te genieten van het leven. Studeert iets en is, naast studiebol, het kuttelikkertje van menig docent.

Historisch SC-hoogtepuntjesverzamelplaats:
Volgens Poit "Meest legendatische TT + OP OOIT!"
Volgens Spanky "Meest legendarische tietjes in OP OOIT!"


DE OP IS HIER TE VINDEN
Voor deze slowchat gelden bepaalde richtlijnen: minimaal 1 discriminerende grap, 2 (half)naaktfoto's en 3 leuke plaatjes per topic. Nieuwe mensen die in de OP van deze slowchat willen kunnen een (naakt)foto sturen naar Poit (dames) of koei (heren).
pi_82259168
Heel het topic is ie afwezig, en ineens is ie der .
Je lijkt wel op FL !
quote:
Op woensdag 2 juni 2010 21:48 schreef Sigmund666 het volgende:
Wacht gewoon tot de 2G iPad. Iedereen die nu perse zo'n ding wil hebben. Volgende modellen hebben betere features en zien er slanker, mooier en flitsender uit dan de eerste modellen die iedereen nu massaal wil gaan inkopen.
(en nee, dat is geen lulkoek)
Dat is altijd he, en met alles is dat zo
Koop maar niet die tv, want over 2 weken komt die. Oh koop die mp3 speler maar niet, want over een maand komt die

Snap je punt wel, en je hebt opzich wel gelijk. Maar als je zo denkt, dan kun je beter niks kopen
Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the the universe
Don’t take my kindness for weakness and then expect me to treat you the same
pi_82259205
quote:
Op woensdag 2 juni 2010 22:03 schreef koei het volgende:

[..]

Nee Ik denk dat hij geen blijvertje wil worden... Net als Pheno...
Wat voor foto? Aha ik zie al...
pi_82259234
quote:
Op woensdag 2 juni 2010 22:28 schreef Nick-GizMo het volgende:
Heel het topic is ie afwezig, en ineens is ie der .
Je lijkt wel op FL !
Heb tegenwoordig ook een beetje een leven dus ben niet altijd meer op FOK!

Ik kwam toevallig op het goede moment.
pi_82259340


Mannenbillen!
RitseB: Dat leer je nog wel, koei heeft altijd gelijk
pi_82259343
Sapperdeflap
DavidDuchovny: Alle programma's op SBS 6 zijn van grootse kwaliteit
  woensdag 2 juni 2010 @ 22:30:57 #7
187674 Sigmund666
Do not feed the Residents
pi_82259386
Wat een kut TT Ed. Je stelt me teleur!
U heeft de issues, ik heb de tissues.
Your shit's weak! My shit will fuck you up son! YEAH BUDDY!
pi_82259410
quote:
Op woensdag 2 juni 2010 22:28 schreef Edwinuss het volgende:

[..]

Heb tegenwoordig ook een beetje een leven dus ben niet altijd meer op FOK!

Ik kwam toevallig op het goede moment.
Denk je nou echt dat we dat geloven Edje? Een leven hebben
RitseB: Dat leer je nog wel, koei heeft altijd gelijk
pi_82259425
quote:
Op woensdag 2 juni 2010 22:30 schreef Sigmund666 het volgende:
Wat een kut TT Ed. Je stelt me teleur!
Geen inspiratie. Het spijt me.

Noem dan eens een goede TT.
pi_82259478
quote:
Op woensdag 2 juni 2010 22:31 schreef koei het volgende:

[..]

Denk je nou echt dat we dat geloven Edje? Een leven hebben
pi_82259643
Bij deze trouwens een +1 voor RudyCarell omdat hij de eerste is die ook daadwerkelijk een foto heeft gestuurd om in de OP te komen Ik ga me binnenkort even buigen over de OP-toevoeging
RitseB: Dat leer je nog wel, koei heeft altijd gelijk
  woensdag 2 juni 2010 @ 22:35:43 #12
187674 Sigmund666
Do not feed the Residents
pi_82259690
quote:
Op woensdag 2 juni 2010 22:31 schreef Edwinuss het volgende:

[..]

Geen inspiratie. Het spijt me.

Noem dan eens een goede TT.
Bazen en bazinnen van de SC
Waar we de verkiezingen afwachten
Waar de zomer binnenkomt
U heeft de issues, ik heb de tissues.
Your shit's weak! My shit will fuck you up son! YEAH BUDDY!
pi_82259738
quote:
Op woensdag 2 juni 2010 22:34 schreef koei het volgende:
Bij deze trouwens een +1 voor RudyCarell omdat hij de eerste is die ook daadwerkelijk een foto heeft gestuurd om in de OP te komen Ik ga me binnenkort even buigen over de OP-toevoeging
Als hij er maar niet in komt...
pi_82259740
quote:
Op woensdag 2 juni 2010 22:35 schreef Sigmund666 het volgende:

[..]

Bazen en bazinnen van de SC
Waar we de verkiezingen afwachten
Waar de zomer binnenkomt
Allemaal al een keer gedaan ben ik bang..
pi_82259742
quote:
Op woensdag 2 juni 2010 22:28 schreef Edwinuss het volgende:

[..]

Heb tegenwoordig ook een beetje een leven dus ben niet altijd meer op FOK!

Ik kwam toevallig op het goede moment.
wat voor leven heb je dan en waar heb je um weggehaald?
Our business in the field of fight, Is not to question, but to prove our might.
[TK] enkele Blu-ray films (in seal)
pi_82259835
quote:
Op woensdag 2 juni 2010 22:36 schreef Sharpdressedman het volgende:

[..]

wat voor leven heb je dan en waar heb je um weggehaald?
Nieuw meisje leren kennen en collega's waar ik wat meer mee omga.
pi_82259885
quote:
Op woensdag 2 juni 2010 22:37 schreef Edwinuss het volgende:

[..]

Nieuw meisje leren kennen en collega's waar ik wat meer mee omga.
tof, de eerste weken van het afspreken

wilde dat ik wat toffe collega;s had maar die zitten allemaal in Zaltbommel
Our business in the field of fight, Is not to question, but to prove our might.
[TK] enkele Blu-ray films (in seal)
  woensdag 2 juni 2010 @ 22:40:10 #18
111656 Poit
12-08-12
pi_82259975
Hihi, ik heb net een windje gelaten
Op donderdag 14 juni 2012 15:25 schreef Rossdale het volgende:
Ik vind je meer een met testosteron gevulde teddybeer :D
  woensdag 2 juni 2010 @ 22:42:18 #19
106133 SpankmasterC
BOOMSHAKALAKA
pi_82260103
Vandaag gewerkt, viel me zwaar na gisteren zes uur lang borrellen
Op woensdag 30 juli 2014 17:12 schreef Nebo het volgende:
Jouw lul is jongvolwassen en in de bloei van zijn leven Spankster.
pi_82260138
quote:
Op woensdag 2 juni 2010 22:38 schreef Sharpdressedman het volgende:

[..]

tof, de eerste weken van het afspreken
Ja, het is zeer tof maar er zijn een aantal dingen waar ik een beetje aan twijfel..

Ze is doet zich zeer volwassen voor en is intelligent maar ze is jonger. Op dit moment woont ze ook nog thuis en haar ouders zijn echt van de oude stempel.

Maar dat was mijn vorige vriendin ook.
pi_82260227
quote:
Op woensdag 2 juni 2010 22:38 schreef Sharpdressedman het volgende:

[..]

tof, de eerste weken van het afspreken

wilde dat ik wat toffe collega;s had maar die zitten allemaal in Zaltbommel
In de grote stad Zaltbommel bommel... heerst een grote watersnood nood nood nood...

Sommige plaatsnamen kan ik nooit meer normaal lezen... Een oud klasgenootje van me woont tegenwoordig in Heerhugowaard en ik moet altijd lachen als ik dat lees. Een paar jaar geleden met softbal had er iemand een boekje met sextips mee, waaronder de tip dat je moest aftrekken op het tempo van Heer-hu-go-waard En Teteringen is tegenwoordig te-teringen
RitseB: Dat leer je nog wel, koei heeft altijd gelijk
pi_82260285
quote:
Op woensdag 2 juni 2010 22:42 schreef Edwinuss het volgende:

[..]

Ja, het is zeer tof maar er zijn een aantal dingen waar ik een beetje aan twijfel..

Ze is doet zich zeer volwassen voor en is intelligent maar ze is jonger. Op dit moment woont ze ook nog thuis en haar ouders zijn echt van de oude stempel.

Maar dat was mijn vorige vriendin ook.
Maar de vraag is of het uit ging met je vorige vriendin daardoor. Als dat een andere oorzaak had dan zie ik geen probleem!
RitseB: Dat leer je nog wel, koei heeft altijd gelijk
pi_82260862
Op dinsdag 21 februari 2012 22:30 schreef JoanFranka het volgende:
PINGUINS RULEREN!! Dat zijn echt een van de grappigste dieren op aarde hahahaa
  woensdag 2 juni 2010 @ 22:59:28 #24
187674 Sigmund666
Do not feed the Residents
pi_82261188
quote:
Op woensdag 2 juni 2010 22:54 schreef Pheno het volgende:
[ afbeelding ]
Fuck Throttle
U heeft de issues, ik heb de tissues.
Your shit's weak! My shit will fuck you up son! YEAH BUDDY!
pi_82261418
quote:
Op woensdag 2 juni 2010 22:28 schreef Edwinuss het volgende:

[..]

Heb tegenwoordig ook een beetje een leven dus ben niet altijd meer op FOK!

Ik kwam toevallig op het goede moment.
Niet zo negatief , die had je eerst ook
quote:
Op woensdag 2 juni 2010 22:54 schreef Pheno het volgende:
[ afbeelding ]
Jammer van de piercing
Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the the universe
Don’t take my kindness for weakness and then expect me to treat you the same
  woensdag 2 juni 2010 @ 23:07:27 #26
187674 Sigmund666
Do not feed the Residents
pi_82261724
quote:
Op woensdag 2 juni 2010 23:02 schreef Nick-GizMo het volgende:

[..]

Niet zo negatief , die had je eerst ook
[..]

Jammer van de piercing
Alsof je d'r zou afslaan als ze vlak voor je stond man.
"Nope, je hebt een piercing. Weg jij! "

U heeft de issues, ik heb de tissues.
Your shit's weak! My shit will fuck you up son! YEAH BUDDY!
pi_82261847
quote:
Op woensdag 2 juni 2010 23:07 schreef Sigmund666 het volgende:

[..]

Alsof je d'r zou afslaan als ze vlak voor je stond man.
"Nope, je hebt een piercing. Weg jij! "

Haha dat zeg ik niet, en helemaal niet als ze langs me ligt . Maar heb niks met piercings
Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the the universe
Don’t take my kindness for weakness and then expect me to treat you the same
  woensdag 2 juni 2010 @ 23:16:44 #29
87936 Rossdale
#MaximumAttack
pi_82262250


Ik ben ook niet zo'n fan van piercings, maar soms stoor ik me er totaal niet aan
Please sir. When moon? When Mustang?
pi_82262453
quote:
Op woensdag 2 juni 2010 23:16 schreef Rossdale het volgende:
[ afbeelding ]

Ik ben ook niet zo'n fan van piercings, maar soms stoor ik me er totaal niet aan
Wow, dat is echt een mooi meisje Goede toevoeging aan het topic Ross!
RitseB: Dat leer je nog wel, koei heeft altijd gelijk
pi_82262470
quote:
Op woensdag 2 juni 2010 23:16 schreef Rossdale het volgende:
[ afbeelding ]

Ik ben ook niet zo'n fan van piercings, maar soms stoor ik me er totaal niet aan
Our business in the field of fight, Is not to question, but to prove our might.
[TK] enkele Blu-ray films (in seal)
pi_82262496
Die zal ik er zeker niet uiitgooien als je die ineens in je bed vindt...
pi_82262677
quote:
Op woensdag 2 juni 2010 23:16 schreef Rossdale het volgende:
[ afbeelding ]

Ik ben ook niet zo'n fan van piercings, maar soms stoor ik me er totaal niet aan
Hallelujah
Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the the universe
Don’t take my kindness for weakness and then expect me to treat you the same
pi_82262697
En weer Joran van der Sloot nieuws
Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the the universe
Don’t take my kindness for weakness and then expect me to treat you the same
  woensdag 2 juni 2010 @ 23:24:19 #35
187674 Sigmund666
Do not feed the Residents
pi_82262704
quote:
Ik heb kaarten besteld
Rick is een motherfucking baas. Ik heb zelfs een tattoo op mijn linkerkont staan:

Never gonna give you up!
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
U heeft de issues, ik heb de tissues.
Your shit's weak! My shit will fuck you up son! YEAH BUDDY!
  woensdag 2 juni 2010 @ 23:25:06 #36
87936 Rossdale
#MaximumAttack
pi_82262749
quote:
Op woensdag 2 juni 2010 23:20 schreef koei het volgende:

[..]

Wow, dat is echt een mooi meisje Goede toevoeging aan het topic Ross!
De vrouw van Tijger Houts, die van die golfclub

En dan gaat die knuppel tig keer vreemd
Please sir. When moon? When Mustang?
pi_82262785
En er komen morgen genoeg bans op fok

Marianne Thieme te gast op FOK!
Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the the universe
Don’t take my kindness for weakness and then expect me to treat you the same
pi_82263051
Tetten.
  woensdag 2 juni 2010 @ 23:30:32 #39
187674 Sigmund666
Do not feed the Residents
pi_82263116
Marianne Thieme
U heeft de issues, ik heb de tissues.
Your shit's weak! My shit will fuck you up son! YEAH BUDDY!
pi_82263147
quote:
Op woensdag 2 juni 2010 23:29 schreef Edwinuss het volgende:
Tetten.
Titten
Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the the universe
Don’t take my kindness for weakness and then expect me to treat you the same
pi_82263253
Borstjes.
  woensdag 2 juni 2010 @ 23:36:08 #42
187674 Sigmund666
Do not feed the Residents
pi_82263459
Of ga de neuk uit!
U heeft de issues, ik heb de tissues.
Your shit's weak! My shit will fuck you up son! YEAH BUDDY!
pi_82263460
quote:
Op woensdag 2 juni 2010 23:32 schreef Edwinuss het volgende:
Borstjes.
Mokka punten
Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the the universe
Don’t take my kindness for weakness and then expect me to treat you the same
  woensdag 2 juni 2010 @ 23:38:21 #44
187674 Sigmund666
Do not feed the Residents
pi_82263588
Prammen
U heeft de issues, ik heb de tissues.
Your shit's weak! My shit will fuck you up son! YEAH BUDDY!
pi_82263635
Pruimen?
DavidDuchovny: Alle programma's op SBS 6 zijn van grootse kwaliteit
  woensdag 2 juni 2010 @ 23:39:06 #46
258885 Solique
I Kill You !
pi_82263637
Ook niet onaardig

| Ubernerdus Prutserus | Kwalitatief Uitermate Teleurstellend |
| DeviantArt: Soliquenl | Last.fm: SoliqueNL | Geocaching: Solique
  woensdag 2 juni 2010 @ 23:39:53 #47
187674 Sigmund666
Do not feed the Residents
pi_82263678
Boobs.
U heeft de issues, ik heb de tissues.
Your shit's weak! My shit will fuck you up son! YEAH BUDDY!
pi_82263812
  woensdag 2 juni 2010 @ 23:43:58 #49
187674 Sigmund666
Do not feed the Residents
pi_82263924
Spelbreker!
U heeft de issues, ik heb de tissues.
Your shit's weak! My shit will fuck you up son! YEAH BUDDY!
pi_82264137
quote:
Op woensdag 2 juni 2010 23:39 schreef Solique het volgende:
Ook niet onaardig

[ afbeelding ]
Een beetje jammer van die ene hand. Haar haar alleen zou net genoeg verhullen denk ik...
RitseB: Dat leer je nog wel, koei heeft altijd gelijk
pi_82264238
pi_82264266
quote:
Op woensdag 2 juni 2010 23:39 schreef Solique het volgende:
Ook niet onaardig

[ afbeelding ]
Wat een kutkop heeft die...
DavidDuchovny: Alle programma's op SBS 6 zijn van grootse kwaliteit
pi_82264367
quote:
Op woensdag 2 juni 2010 23:49 schreef Nebo het volgende:

[..]

Wat een kutkop heeft die...
quote:
Op woensdag 2 juni 2010 23:39 schreef Solique het volgende:
Ook niet onaardig

[ afbeelding ]
Deze niet dan?
pi_82265542
quote:
Op woensdag 2 juni 2010 23:50 schreef Edwinuss het volgende:

[..]


[..]

Deze niet dan?
Hč sorry, ik was afgeleid door de tepels. Ja die ook
DavidDuchovny: Alle programma's op SBS 6 zijn van grootse kwaliteit
pi_82265719
pi_82266757
Vervelen jullie je ook zo ontzettend hard?
  donderdag 3 juni 2010 @ 00:57:24 #57
12648 Fallen
135335 and rising...
pi_82266891
Nee, maar ik heb dan ook een fles rose achterover geslagen...
He didn't set up the rhyme with meaningless words.
As you predicted or assumed everything was calculated
Every word had purpose just not always on the surface.
But you couldn't look below, life is fast when you're shallow.
pi_82267044
Cool man.
pi_82267045
Ik ook niet... Moet voor morgen 7.00 uur mn eerste drie hoofdstukken van mn scriptie doormailen (eigenlijk vandaag voor 17:00 uur al, maar ik hoop dat dat niet zoveel uit maakt ). Heb nu de voorlopige versies van H1 en 2 af. Even tijd voor een break en dan H2 herschrijven en beginnen aan H3. En zo nog maar een bak koffie zetten ook al hou ik daar eigenlijk helemaal niet van
RitseB: Dat leer je nog wel, koei heeft altijd gelijk
  donderdag 3 juni 2010 @ 01:03:56 #60
87936 Rossdale
#MaximumAttack
pi_82267061
Zo lekker tukken en als ik wakker wordt keihard aan de klus
Please sir. When moon? When Mustang?
pi_82267063
quote:
Op donderdag 3 juni 2010 01:03 schreef koei het volgende:
Ik ook niet... Moet voor morgen 7.00 uur mn eerste drie hoofdstukken van mn scriptie doormailen (eigenlijk vandaag voor 17:00 uur al, maar ik hoop dat dat niet zoveel uit maakt ). Heb nu de voorlopige versies van H1 en 2 af. Even tijd voor een break en dan H2 herschrijven en beginnen aan H3. En zo nog maar een bak koffie zetten ook al hou ik daar eigenlijk helemaal niet van
dat wordt vreemd poepen morgen, met veel scheetjes ook!
Op woensdag 30 juli 2014 17:12 schreef Nebo het volgende:
Jouw lul is jongvolwassen en in de bloei van zijn leven Spankster.
pi_82267083
Vervelend koei. Succes.
pi_82267097
quote:
Op donderdag 3 juni 2010 01:03 schreef Rossdale het volgende:
Zo lekker tukken en als ik wakker wordt keihard aan de klus opnieuw omdraaien.
  donderdag 3 juni 2010 @ 01:06:54 #64
12648 Fallen
135335 and rising...
pi_82267149
quote:
Op donderdag 3 juni 2010 01:03 schreef koei het volgende:
Ik ook niet... Moet voor morgen 7.00 uur mn eerste drie hoofdstukken van mn scriptie doormailen (eigenlijk vandaag voor 17:00 uur al, maar ik hoop dat dat niet zoveel uit maakt ). Heb nu de voorlopige versies van H1 en 2 af. Even tijd voor een break en dan H2 herschrijven en beginnen aan H3. En zo nog maar een bak koffie zetten ook al hou ik daar eigenlijk helemaal niet van
Ouch, sterkte... ik ga wel zo mijn nest in. Ik ben wel klaar met vandaag...

Look mam, I'm spinning!
He didn't set up the rhyme with meaningless words.
As you predicted or assumed everything was calculated
Every word had purpose just not always on the surface.
But you couldn't look below, life is fast when you're shallow.
pi_82267325
quote:
Op donderdag 3 juni 2010 01:03 schreef SpankmasterC het volgende:

[..]

dat wordt vreemd poepen morgen, met veel scheetjes ook!
Dat is in ieder geval een goed vooruitzicht!
RitseB: Dat leer je nog wel, koei heeft altijd gelijk
pi_82267365
quote:
Op donderdag 3 juni 2010 01:13 schreef koei het volgende:

[..]

Dat is in ieder geval een goed vooruitzicht!
Ja daarom, ik denk: ik maar je ff lekker!
Op woensdag 30 juli 2014 17:12 schreef Nebo het volgende:
Jouw lul is jongvolwassen en in de bloei van zijn leven Spankster.
  donderdag 3 juni 2010 @ 01:19:17 #67
12648 Fallen
135335 and rising...
pi_82267461
* Fallen gaat lekker slapen!

Weltrusten!
He didn't set up the rhyme with meaningless words.
As you predicted or assumed everything was calculated
Every word had purpose just not always on the surface.
But you couldn't look below, life is fast when you're shallow.
  donderdag 3 juni 2010 @ 01:29:53 #68
87936 Rossdale
#MaximumAttack
pi_82267667
quote:
Op donderdag 3 juni 2010 01:19 schreef Fallen het volgende:
* Fallen gaat lekker slapen!

Weltrusten!
Goed plan! Truste
Please sir. When moon? When Mustang?
pi_82268732
Goedemorgen
<@Richardfun> top Morthill ^O^
<@Richardfun> goeie HR, 10x beter dan fliepke
Ludo-Schiedam: "Morthill is juist een goede objectieve reviewer."
pi_82268735
<@Richardfun> top Morthill ^O^
<@Richardfun> goeie HR, 10x beter dan fliepke
Ludo-Schiedam: "Morthill is juist een goede objectieve reviewer."
pi_82268752
quote:
Op donderdag 3 juni 2010 04:12 schreef Morthill het volgende:
Rick Astley komt naar Nederland

oh yeah
Hij heeft toch maar één hit gehad?
RitseB: Dat leer je nog wel, koei heeft altijd gelijk
pi_82268785
quote:
Op woensdag 2 juni 2010 23:16 schreef Rossdale het volgende:
[ afbeelding ]

Ik ben ook niet zo'n fan van piercings, maar soms stoor ik me er totaal niet aan
Ah, Elin.

Op dinsdag 21 februari 2012 22:30 schreef JoanFranka het volgende:
PINGUINS RULEREN!! Dat zijn echt een van de grappigste dieren op aarde hahahaa
  donderdag 3 juni 2010 @ 05:50:11 #73
239294 PierreTT
Man man man, wat een drama!
pi_82268790
(zeer vroege) tvp, heb alleen geen zin om een pic van een mooie vrouw te zoeken
Half bezopen is weggegooid geld.
pi_82268833
Goedemorgen allen.
Our business in the field of fight, Is not to question, but to prove our might.
[TK] enkele Blu-ray films (in seal)
pi_82268993
quote:
Op donderdag 3 juni 2010 06:26 schreef Sharpdressedman het volgende:
Goedemorgen allen.
Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the the universe
Don’t take my kindness for weakness and then expect me to treat you the same
pi_82269058
Zo, ik vind het mooi geweest! Bijna tien pagina's aan tekst geproduceerd vannacht! Hadden er eigenlijk 12 moeten zijn, maar ik ben alsnog tevreden. Eerst straks eens horen wat hier allemaal al mis mee is
RitseB: Dat leer je nog wel, koei heeft altijd gelijk
pi_82269213
Ik schrijf meestal in de ochtend. Dinsdagmiddag kreeg ik te horen dat er een hoofdstuk door mij geschreven moest worden voor een offerte, daar wacht ik dan ook mee tot in de ochtend, in de middag ben ik gewoon te brak om iets te schrijven
Op dinsdag 21 februari 2012 22:30 schreef JoanFranka het volgende:
PINGUINS RULEREN!! Dat zijn echt een van de grappigste dieren op aarde hahahaa
pi_82269232
quote:
Op donderdag 3 juni 2010 04:12 schreef Morthill het volgende:
Rick Astley komt naar Nederland

oh yeah
Rocks? Check.
Laser beams? Check.
Acid? Check.
Body bag? Check.
  donderdag 3 juni 2010 @ 07:49:55 #79
248025 Pettigrew81
do re mi solativeren
pi_82269250
quote:
Op donderdag 3 juni 2010 06:26 schreef Sharpdressedman het volgende:
Goedemorgen allen.
It's a bird! It's a plane! Wait, it's just that flying fuck I don't give.
[i]Heavy metal and mullets, it's how we were raised.
Maiden and Priest were the gods that we praised.[/i]
Just broke my personal record for most consecutive days lived.
pi_82269402
quote:
Op donderdag 3 juni 2010 07:45 schreef Pheno het volgende:
Ik schrijf meestal in de ochtend. Dinsdagmiddag kreeg ik te horen dat er een hoofdstuk door mij geschreven moest worden voor een offerte, daar wacht ik dan ook mee tot in de ochtend, in de middag ben ik gewoon te brak om iets te schrijven
Ik kan overdag juist amper schrijven. 's nachts is voor mij de beste tijd... En de nacht voor de deadline werkt het best, daarvoor komt er ook niet zoveel uit mn vingers als het onderwerp me niet ligt
RitseB: Dat leer je nog wel, koei heeft altijd gelijk
pi_82269468
quote:
Op donderdag 3 juni 2010 04:34 schreef koei het volgende:

[..]

Hij heeft toch maar één hit gehad?
Daarom wordt het stiekem een heel kort concert. Hij speelt eerst Never Gonna Give You Up. Dan geeft hij aan dat hij zijn nieuwe hits gaat spelen, en dan speelt 'ie gewoon nog een keer Never Gonna Give You Up. Dat zou nou echt briljant zijn.
DavidDuchovny: Alle programma's op SBS 6 zijn van grootse kwaliteit
pi_82269528
quote:
Op donderdag 3 juni 2010 08:11 schreef Nebo het volgende:

[..]

Daarom wordt het stiekem een heel kort concert. Hij speelt eerst Never Gonna Give You Up. Dan geeft hij aan dat hij zijn nieuwe hits gaat spelen, en dan speelt 'ie gewoon nog een keer Never Gonna Give You Up. Dat zou nou echt briljant zijn.
Ik stem voor!
RitseB: Dat leer je nog wel, koei heeft altijd gelijk
  donderdag 3 juni 2010 @ 08:30:35 #83
87936 Rossdale
#MaximumAttack
pi_82269721
Goodmoaning
Please sir. When moon? When Mustang?
pi_82269735
quote:
Op donderdag 3 juni 2010 08:11 schreef Nebo het volgende:

[..]

Daarom wordt het stiekem een heel kort concert. Hij speelt eerst Never Gonna Give You Up. Dan geeft hij aan dat hij zijn nieuwe hits gaat spelen, en dan speelt 'ie gewoon nog een keer Never Gonna Give You Up. Dat zou nou echt briljant zijn.
Met een videowall met alle rickrolls op youtube. Lijkt me puik.
En vooruit, dat duet met Kylie, al moet hij dan oprotten en willen we de versie met Kermit de Kikker zien.
Op dinsdag 21 februari 2012 22:30 schreef JoanFranka het volgende:
PINGUINS RULEREN!! Dat zijn echt een van de grappigste dieren op aarde hahahaa
  donderdag 3 juni 2010 @ 08:59:12 #85
258885 Solique
I Kill You !
pi_82270215
Goedemoggels
| Ubernerdus Prutserus | Kwalitatief Uitermate Teleurstellend |
| DeviantArt: Soliquenl | Last.fm: SoliqueNL | Geocaching: Solique
pi_82270339
quote:
Op donderdag 3 juni 2010 04:12 schreef Morthill het volgende:
Rick Astley komt naar Nederland

oh yeah
Zou hij die trenchcoat ook meenemen?
pi_82270508
Transformers gepreordered
Rocks? Check.
Laser beams? Check.
Acid? Check.
Body bag? Check.
  donderdag 3 juni 2010 @ 09:15:52 #88
270524 Flodder450
99% slechtheid, 1% plankton
pi_82271558
Goedemorgen

Wat een vrouwelijk schoon op de vrouwe vroege (damn in ben er met mijn koppie ook niet helemaal bij ) morgen

@Koei: Goed bezig!
@Edje: Als het leuk is met het meisje dan zou ik me er niet te druk om maken. Liefde is niet rationeel, zolang het goed voelt is het goed
Chase down your passion like it's the last bus of the night.
If you think you can, you can! If you think you can't, you're right!
Problems are only opportunities with thorns on them.
pi_82271576
quote:
Op donderdag 3 juni 2010 09:11 schreef Tain het volgende:
Transformers gepreordered
Welke transformers? Ik wist niet dat er uberhaupt nog iets van de transformers aan zat te komen...

En het is echt helemaal uitgestorven hier op de uni. Lijkt wel alsof het een feestdag is ofzo. Parkeerterrein is vrijwel helemaal leeg en in de centrale hal staat ook niemand...

En ik heb honger maar niks te eten bij me
RitseB: Dat leer je nog wel, koei heeft altijd gelijk
pi_82271627
quote:
Op donderdag 3 juni 2010 08:17 schreef koei het volgende:

[..]

Ik stem voor!
Ik ga sowieso. Maar volgens mij weet niemand hier ook dat Paul Young, T-Pau, Nik Kershaw en Marc Almond komen!
pi_82271736
quote:
Op donderdag 3 juni 2010 09:48 schreef koei het volgende:

[..]

Welke transformers? Ik wist niet dat er uberhaupt nog iets van de transformers aan zat te komen...

En het is echt helemaal uitgestorven hier op de uni. Lijkt wel alsof het een feestdag is ofzo. Parkeerterrein is vrijwel helemaal leeg en in de centrale hal staat ook niemand...

En ik heb honger maar niks te eten bij me
Op uni's is toch altijd genoeg te snaaien?
Chase down your passion like it's the last bus of the night.
If you think you can, you can! If you think you can't, you're right!
Problems are only opportunities with thorns on them.
pi_82271760
quote:
Op donderdag 3 juni 2010 09:48 schreef koei het volgende:

[..]

Welke transformers? Ik wist niet dat er uberhaupt nog iets van de transformers aan zat te komen...

En het is echt helemaal uitgestorven hier op de uni. Lijkt wel alsof het een feestdag is ofzo. Parkeerterrein is vrijwel helemaal leeg en in de centrale hal staat ook niemand...

En ik heb honger maar niks te eten bij me
Transformers: War for Cybertron
http://www.destructoid.co(...)amazing-175137.phtml
Rocks? Check.
Laser beams? Check.
Acid? Check.
Body bag? Check.
pi_82271922
Hmmm naar wie zal ik zo gaan kijken op de uni. Femke Halsema of Job Cohen?
DavidDuchovny: Alle programma's op SBS 6 zijn van grootse kwaliteit
  donderdag 3 juni 2010 @ 10:01:10 #95
187674 Sigmund666
Do not feed the Residents
pi_82271978
Job Cohen natuurlijk. Die drinkt thee met Geertje tot Barack!

U heeft de issues, ik heb de tissues.
Your shit's weak! My shit will fuck you up son! YEAH BUDDY!
  donderdag 3 juni 2010 @ 10:04:04 #96
158038 AQuila360
Xbox Ultimate
pi_82272091
quote:
Op donderdag 3 juni 2010 09:59 schreef Nebo het volgende:
Hmmm naar wie zal ik zo gaan kijken op de uni. Femke Halsema of Job Cohen?
Geen van beide... maar anders toch Femke
Shaderon: i say boom boom boom now let me hear you say weehooo
SpankmasterC: Tut mir leit Herr AQuila, es soll nicht wieder passieren!
RickoKun: Hey hoi! Ik kom bij dit topiqueje checken weetjuh!
pi_82272229
quote:
Op donderdag 3 juni 2010 09:53 schreef Tain het volgende:

[..]

Transformers: War for Cybertron
http://www.destructoid.co(...)amazing-175137.phtml
Zag net de reclame. Ik wil ook Shockwave.
Met die andere trailers erbij moet dit toch niet mis kunnen gaan
Op dinsdag 21 februari 2012 22:30 schreef JoanFranka het volgende:
PINGUINS RULEREN!! Dat zijn echt een van de grappigste dieren op aarde hahahaa
  donderdag 3 juni 2010 @ 10:12:59 #98
187674 Sigmund666
Do not feed the Residents
pi_82272363
Bah, ik heb nog steeds epileptische neigingen na gisteren een stukje Alan Wake gespeeld te hebben
Die emergency flares zijn echt belachelijk fel
U heeft de issues, ik heb de tissues.
Your shit's weak! My shit will fuck you up son! YEAH BUDDY!
pi_82272503
Dan moet je een half uur Adon spelen met SSF IV. Dat lachje is echt tenenkrommend irritant
Op dinsdag 21 februari 2012 22:30 schreef JoanFranka het volgende:
PINGUINS RULEREN!! Dat zijn echt een van de grappigste dieren op aarde hahahaa
  donderdag 3 juni 2010 @ 10:19:02 #100
106133 SpankmasterC
BOOMSHAKALAKA
pi_82272533
quote:
Op donderdag 3 juni 2010 08:30 schreef Rossdale het volgende:
Goodmoaning
Op woensdag 30 juli 2014 17:12 schreef Nebo het volgende:
Jouw lul is jongvolwassen en in de bloei van zijn leven Spankster.
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')