quote:Op dinsdag 1 juni 2010 09:44 schreef planethugo het volgende:
soms worden bepaalde dingen idd te makkelijk afgedaan maar Dexter is niet van HBO, maar zou het zo maar wel kunnen zijn. Al hebben die series zoals brtausi zegt die scherpte nét wel bij bepaalde details en plots.
Maar hoe dan ook: Dexter is voor mij de beste lopende serie van het moment waar ik altijd weer met veel plezier naar (uit)kijk.
quote:Op dinsdag 1 juni 2010 09:52 schreef pinquit het volgende:
dat in dat huis is idd raar.. maar ik denk dat ie daar ook nog wel problemen mee gaat krijgen, of niet? iedereen keek m ook echt zo wantrouwend aan meteen.
zeg, weet iemand hoe rita weet dat dexters moeder in front of him vermoord is? want deb weet het niet eens. heeft ie dat verteld ofzo? (opzich wel logisch, maar kan t me niet herinneren)
quote:Op dinsdag 1 juni 2010 11:25 schreef pinquit het volgende:
whaha! ik was aan t stofzuigen toen de tv aanstond, ik zet de stofzuiger uit en ik hoor ineens dat tussendoor/eindliedje van Dexterdus ik kijk wth er opstaat; "DNA onbekend" van de ncrv
Al die Nederlandse programma's recyclen die film- en seriemuziek..echt hopeloosquote:Op dinsdag 1 juni 2010 11:56 schreef TNA het volgende:
Wat die muziek van Dexter betreft, die wordt wel vaker gebruikt. In 'Wie is de mol' zat het ook vrijwel iedere aflevering
Ach, de componist zal er flink voor betaald worden!quote:Op dinsdag 1 juni 2010 12:19 schreef pinquit het volgende:
had t nog nooit gehoord. ik vind het eigenlijk niet kunnen
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
quote:Op dinsdag 1 juni 2010 22:48 schreef criminal_mind het volgende:
Jammer dat we Rita dit jaar niet meer zullen zien.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
quote:Op woensdag 2 juni 2010 09:05 schreef Rucebo het volgende:
[..]SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.You're are forgetting I was a professional twice over, an analyst and a therapist. The worlds first analrapist
quote:Op woensdag 2 juni 2010 09:05 schreef Rucebo het volgende:
[..]SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Rita kan ook wel uit de OP trouwens
Mary had a little lamb
Then Mary had dessert
quote:Op donderdag 3 juni 2010 13:49 schreef De_Hertog het volgende:
[..]Naar mijn idee niet, ook al is ze nu dood, ze zal vast nog wel regelmatig een indirecte rol spelen (bv in flashbacks) en voor de duidelijk moet ze er wel in blijven staan.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Rita kan ook wel uit de OP trouwens
Het moet misschien wel worden vermeldt dat ze intussen dood is
Lack of planning on your part does not constitute an emergency on my part!
Zeetakje: "Smiles per gallon is more important than miles per gallon"
Hattrick: Raging Bulls United (764020)
HT jeugd: Dolle Stiertjes (1449195)
ah gelukkig, ik ben niet de enigequote:Op zaterdag 5 juni 2010 00:54 schreef Luna3 het volgende:
Had ik al gepost dat ik een beetje verliefd ben op Dexter?
...he does in my dreams. Maar daar heet 'ie Michael. Gelukkig heet mijn lover ook Michael, dus kan ik me niet verspreken, haha.quote:
quote:Op zaterdag 5 juni 2010 15:03 schreef Luna3 het volgende:
[..]
...he does in my dreams. Maar daar heet 'ie Michael. Gelukkig heet mijn lover ook Michael, dus kan ik me niet verspreken, haha.
ps; m'n vriendje weet het en vind het prima, die snapt net als jij dat Dexter niet bestaat denk ik
Misschien een bittere appel die even door moest worden gebeten maar voor leuke wendingen kan gaan zorgen, maar ik was er ook niet blij meequote:Op maandag 7 juni 2010 03:35 schreef Repeat het volgende:
Zo seizoen 4 is af.
Wat een kuteinde zegHou ik helemaal niet van.
Jij houdt natuurlijk meer van het standaard zoetsappige Amerkaanse eindequote:Op maandag 7 juni 2010 03:35 schreef Repeat het volgende:
Zo seizoen 4 is af.
Wat een kuteinde zegHou ik helemaal niet van.
http://s.sho.com/9Tm2FPquote:We just slashed our prices on our first three seasons of Dexter! Download seasons 1-3 of Dexter and take advantage of the sale going on now at iTunes!
I volunteer!!quote:Op dinsdag 8 juni 2010 20:49 schreef skittelman het volgende:
rita was maar een sufkut,nieuwe chickies voor dexter
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |