Hyves/FB?quote:Op maandag 31 mei 2010 21:34 schreef DrDentz het volgende:
[..]
Ze lacht ook om Johans grapjes. Een meisje met gevoel voor humor dus.
Nee, Mart Nooij werd onverwachts ontslagen hè.quote:Op dinsdag 1 juni 2010 12:16 schreef RobertoCarlos het volgende:
[..]
Is dat niet gelukt dan? Je zou tog in mei gaan?
Ok, zoiets vermoedde ik al, alhoewel je naar de voetbalschool van Mart zou gaan en die is tog niet weg?quote:Op dinsdag 1 juni 2010 12:18 schreef NelsonWandelaar het volgende:
[..]
Nee, Mart Nooij werd onverwachts ontslagen hè.
Ja ik vond het ook lachen.quote:Op dinsdag 1 juni 2010 13:46 schreef Veerboot het volgende:
Ondanks geen Hansie Hansie toch een alleraardigste aflevering
Stikte in men koffie.quote:Op woensdag 2 juni 2010 04:05 schreef DrDentz het volgende:
Telkens als ik nu een tabel zie met bv. VS - Japan - EU denk ik "de eu"
quote:Jan Smit en John de Mol in VI Oranje
Volkszanger Jan Smit is op donderdag 10 juni de eerste gast in VI Oranje, de show die door RTL 7 tijdens het WK twee keer per dag wordt uitgezonden. De Volendammer schuift op de vooravond van het WK aan in het Kurhaus te Scheveningen, waar een dag later Jozias van Aartsen, burgemeester van Den Haag, te gast is. Intussen is er nog een aantal gasten bekend: rapper Ali B bezoekt op 17 juni VI Oranje en op 18 juni is dat mediamagnaat John de Mol. Auteur Herman Koch is op 22 juni aanwezig. Voor het programma zijn inmiddels ook al enkele artiesten geboekt, onder anderen Alain Clark, DI-RECT en Jan Smit treden tijdens het WK op in het Kurhaus.
Bron: Voetbal International
wat een onzin nuquote:
Ja, so is Hans van Willigenburgquote:
Ja maar dat is anders.quote:
De opmerking sloeg ook niet op de kleur, maar meer op het gedrag...quote:Op vrijdag 4 juni 2010 21:45 schreef Omnifacer het volgende:
[..]
Ja maar dat is anders.
Hans van Willigenburg: gaat er in de winter weer af --> nepbruin
John Williams: blijft in de winter zitten --> echt bruin
Hence geen nepneger
Ahquote:Op vrijdag 4 juni 2010 21:46 schreef Adelante het volgende:
[..]
De opmerking sloeg ook niet op de kleur, maar meer op het gedrag...
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Voorkomen dat anderen weet hebben van hun hachelijke situatie...quote:Op vrijdag 4 juni 2010 21:54 schreef Omnifacer het volgende:
Amai, waarom doen die Japanners dat dan?
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Tja, wij Nederlanders gaan dan naar Qatar of Rusland om ons ego er weer bovenop te helpen.quote:Op vrijdag 4 juni 2010 21:54 schreef Omnifacer het volgende:
Amai, waarom doen die Japanners dat dan?
Ik snap het even niet. Wat bedoel je?quote:Op vrijdag 4 juni 2010 21:58 schreef Drassss het volgende:
[..]
Tja, wij Nederlanders gaan dan naar Qatar of Rusland om ons ego er weer bovenop te helpen.
Is een cursus assertiviteit & zelfvertrouwen niet een betere oplossing?quote:Op vrijdag 4 juni 2010 21:56 schreef Ofyles2 het volgende:
[..]
Voorkomen dat anderen weet hebben van hun hachelijke situatie...
Oh ik probeerde grappig te zijn en Advocaat/Ten Cate hierin te noemenquote:Op vrijdag 4 juni 2010 21:59 schreef Omnifacer het volgende:
[..]
Ik snap het even niet. Wat bedoel je?
Dat zit in de kleinste kinderschoenen vrees ik...quote:Op vrijdag 4 juni 2010 21:59 schreef Morendo het volgende:
[..]
Is een cursus assertiviteit & zelfvertrouwen niet een betere oplossing?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |