Als je vrienden hebt, kun je de verjaardag van je vriendin niet onthouden?quote:Op donderdag 27 mei 2010 13:54 schreef Kimbell het volgende:
Was vriendin erg over de zeik? Wat een onzin zeg, kan gebeuren. Wees blij dat ie vrienden heeft.
Wel onthouden. Als je het vraagt dan zal ie zeggen: 27 mei!quote:Op donderdag 27 mei 2010 13:56 schreef Lienekien het volgende:
[..]
Als je vrienden hebt, kun je de verjaardag van je vriendin niet onthouden?
En met die ijle lucht in de bergen: onmogelijk!quote:Op donderdag 27 mei 2010 13:57 schreef Maanvis het volgende:
[..]
Wel onthouden. Als je het vraagt dan zal ie zeggen: 27 mei!
Maar de link leggen tussen vandaag, 27 mei en het feit dat het dus de verjaardag is... Dat is lastig!
Ik weet niet of ik het zou kunnen opbrengen om geen cynisch sms'je aan hem te sturen.quote:Op donderdag 27 mei 2010 14:03 schreef dalaiblama het volgende:
Ik bemoei me ermee omdat die vriendin mijn zusje is
Ze is best wel boos maar twijfelt of ze hem ermee moet confronteren. Ik heb gezegd dat ze het moet laten omdat het het niet waard is. Hij zit ook daar en dan verpest ze zijn mannenuitje![]()
Alle andere mensen zeggen dat ze iets sarcastisch moet sturen en hem verder in zijn sop moet laten gaar koken.
Blijkbaar is het een doodzonde ofzo. Wrs is die gast met zijn hoofd ergens anders. Het verbaasd me dat mensen heel erg geschokt reageren duis vandaar dat ik benieuwd was of dat hier ook zo is.
Dat doen vrouwen wel, maar mannen niet hoor.quote:Op donderdag 27 mei 2010 14:06 schreef Felixa het volgende:
Als je op vakantie bent en bang bent het te vergeten, kun je het nog altijd in je telefoon zetten zodat er op haar verjaardag een alarmpje afgaat. Zo moeilijk is dat niet.
Het is niet lullig, het is menselijk. Als jij morgenvroeg uit je bed stapt dan zeg je ook niet meteen "28 mei! Verjaardag van me friendjuh!", daar kom je pas achter als je op je werk naar de kalender kijkt.quote:Op donderdag 27 mei 2010 13:59 schreef Lienekien het volgende:
[..]
En met die ijle lucht in de bergen: onmogelijk!![]()
Toch lullig. Ben benieuwd hoe hij het heeft aangepakt toen 'ie erachter kwam. Ik hoop niet dat zijn vriendin hem er bij thuiskomst aan moest herinneren.
Lullig is ook menselijk, hoor.quote:Op donderdag 27 mei 2010 14:09 schreef Maanvis het volgende:
[..]
Het is niet lullig, het is menselijk. Als jij morgenvroeg uit je bed stapt dan zeg je ook niet meteen "28 mei! Verjaardag van me friendjuh!", daar kom je pas achter als je op je werk naar de kalender kijkt.
Ik gebruikHyves
en een
poezenkalender op de plee
om verjaardagen niet te vergeten.
qftquote:Op donderdag 27 mei 2010 14:07 schreef Naamah het volgende:
Bergen? Misschien heeft ie wel geen bereik, weet jij veel? Ik zou 'm er pas bij thuiskomst mee confronteren, aangeven dat je (ze in dit geval) het niet leuk vind en hem de kans geven het goed te maken. Ook niet moeilijker over doen dan nodig is..
Dan denkt ie ook van "Waar heb ik dat nou weer aan te danken" waarop jij zegt "JE BENT JARIG!!!" en waarop hij zegt "O JA?! JAAA!" .. want zo zijn mannen. En daarna hebben jullie appeltaart met extra slagroomquote:Op donderdag 27 mei 2010 14:15 schreef Lienekien het volgende:
[..]
Lullig is ook menselijk, hoor.
En ik zou zijn verjaardag NOOIT vergeten. Als ik die ochtend naast hem wakker word, bespring ik 'm onmiddellijk.
Sommige mensen zijn nu eenmaal wat vergeetachtiger dan anderen.quote:Op donderdag 27 mei 2010 14:15 schreef Lienekien het volgende:
[..]
Lullig is ook menselijk, hoor.
En ik zou zijn verjaardag NOOIT vergeten. Als ik die ochtend naast hem wakker word, bespring ik 'm onmiddellijk.
En dan zegt 'ie: "Hmm. Appeltaart!"quote:Op donderdag 27 mei 2010 14:17 schreef Maanvis het volgende:
[..]
Dan denkt ie ook van "Waar heb ik dat nou weer aan te danken" waarop jij zegt "JE BENT JARIG!!!" en waarop hij zegt "O JA?! JAAA!" .. want zo zijn mannen. En daarna hebben jullie appeltaart met extra slagroom.
En dan komttie met de bling-blingquote:Op donderdag 27 mei 2010 14:25 schreef Lienekien het volgende:
[..]
En dan zegt 'ie: "Hmm. Appeltaart!"
Nou, het is ZIJN verjaardag. Dus hij krijgt een bon voor een nacht in een hotel, een CD, een boek en aftershave.quote:
Ik zou na die nacht al blij zijn hahahahquote:Op donderdag 27 mei 2010 14:27 schreef Lienekien het volgende:
[..]
Nou, het is ZIJN verjaardag. Dus hij krijgt een bon voor een nacht in een hotel, een CD, een boek en aftershave.
En dat kan je dan een jaar lang tegen hem gebruiken (sommigen zelfs jaaaaaren) eigenlijk dus het beste verjaardagscadeau dat je kunt wensenquote:Op donderdag 27 mei 2010 14:34 schreef conleche het volgende:
Ik zou teleurgesteld zijn en dat kinderachtig vinden en dan weer teleurgesteld zijn in mezelf. Zoiets.
Ik zou zoiets NOOIT doen!quote:Op donderdag 27 mei 2010 14:36 schreef XiC het volgende:
[..]
En dat kan je dan een jaar lang tegen hem gebruiken (sommigen zelfs jaaaaaren) eigenlijk dus het beste verjaardagscadeau dat je kunt wensen
quote:Op donderdag 27 mei 2010 14:39 schreef conleche het volgende:
[..]
Ik zou zoiets NOOIT doen!Nou ja, misschien als grapje.
Deze vrouw niet (meer). Directheid FTW! Als ik een felicitatie wil vraag ik er wel om, da's beter dan in een hoekje gaan zitten kniezen.quote:Op donderdag 27 mei 2010 15:31 schreef CorwinofAmber het volgende:
Gewoon een SMS sturen dat ze een hele leuke verjaardag heeft gehad en mooie cadeaus dan gaan er bij hem wel een aantal radertjes in zo'n zatgezopen hoofd draaien en komt er zo'n "OH SHIT" moment.
Tenminste, zo doen de meeste vrouwen & moeders dat (guilty as charged on mommy account).
Niemand die om je geeft vergeet je verjaardag uit onaardigheid! Het is gewoon dat opstaan en datum checken en link leggen tussen datum en verjaardagquote:Op donderdag 27 mei 2010 16:22 schreef Ripley het volgende:
Ik zou het een kutstreek vinden. Maar ik hecht dan ook echt aan mijn verjaardag. Mijn vriendje is zo iemand die het wel zou kunnen vergeten, niet uit onaardigheid maar uit warrigheid. Daarom herinner ik hem er gewoon aan
Mijn ex wist ook niet eens de verjaardag van zijn vader, moeder en zusje, dus daar herinnerde ik hem ook aan. Ik dnek dat ie nu ook een outlook blingbling heeft, want ik ben overbodig bestempeldquote:Op donderdag 27 mei 2010 16:25 schreef Maanvis het volgende:
[..]
Niemand die om je geeft vergeet je verjaardag uit onaardigheid! Het is gewoon dat opstaan en datum checken en link leggen tussen datum en verjaardag. En op vakantie denk je vaak niet eens aan de datum. Ik zie de datum ook altijd pas op m'n werk
.
O en ik gebruik thuis ookoutlook
om verjaardagen en moederdag/vaderdag niet te vergeten. Dan komt er zo'n blingbling op belangrijke momenten
.
Nu je het zegt.. mijn volgende vriendin geef ik gewoon een account waarmee ze afspraken kan plannen in mijn agenda in outlook. IDEAAL!quote:Op donderdag 27 mei 2010 16:26 schreef Ripley het volgende:
[..]
Mijn ex wist ook niet eens de verjaardag van zijn vader, moeder en zusje, dus daar herinnerde ik hem ook aan. Ik dnek dat ie nu ook een outlook blingbling heeft, want ik ben overbodig bestempeld
Zijn mobiel is van de berg afgerold.quote:Op donderdag 27 mei 2010 16:59 schreef dalaiblama het volgende:
Madam heeft op aandringen van moeders toch maar gesmst enkele uren geleden en je raad het al, geen reactie
Nu is ze pas echt pissig
Speculeer mee over de toedracht
ik denk dat ze niet eens de tijd krijgt om kwaaad te worden als ie terug is. deze relatie, beste mensen, is voorbij.quote:Op donderdag 27 mei 2010 16:59 schreef dalaiblama het volgende:
Madam heeft op aandringen van moeders toch maar gesmst enkele uren geleden en je raad het al, geen reactie
Nu is ze pas echt pissig
Speculeer mee over de toedracht
iets sarcastisch van ' ik ben een beetje laat, maar alsnog gefeliciteert met mijn verjaardag! groetjes'quote:Op donderdag 27 mei 2010 17:02 schreef loveli het volgende:
Oeh! Wat heeft ze gesmst? "Lieverd je bent m'n verjaardag vergeten" of "lamlul, weet je niet welke dag het was?'
Ik las geile bergdeerne te snel en nu neukt ie in mijn hoofd een berggeit.quote:Op donderdag 27 mei 2010 17:07 schreef Ripley het volgende:
Hij ligt een geile bergdeerne te neuken of staat te zuipen met zijn makkers
Is het een huttentocht? Dan heb je als het goed is je gsm in een plastic zakje diep in je tas gestopt.quote:Op donderdag 27 mei 2010 16:59 schreef dalaiblama het volgende:
Madam heeft op aandringen van moeders toch maar gesmst enkele uren geleden en je raad het al, geen reactie
Nu is ze pas echt pissig
Speculeer mee over de toedracht
Ik ken zijn voorkeuren niet.quote:Op donderdag 27 mei 2010 17:11 schreef Copycat het volgende:
[..]
Ik las geile bergdeerne te snel en nu neukt ie in mijn hoofd een berggeit.
Je zusje kan niet spellen.quote:Op donderdag 27 mei 2010 17:10 schreef dalaiblama het volgende:
[..]
iets sarcastisch van ' ik ben een beetje laat, maar alsnog gefeliciteert met mijn verjaardag! groetjes'
ik moet bekennen deze intriges wel interessant te vnden. wat zou er zijn gebeurd, wat is de reden, waarom is hij niet in contact. vragen!.
het vergeten is natuurlijk wel lomp want ik heb begrepen dat ze voor hij vertrok zaterdag het nog met hem had over haar verjaardag. het lijkt me dat je dat niet vergeet in een dag
het is wel sneu enzo want ze is echt bedroefd.
hij hoeft helemaal niet zijn best te doen om het goed te maken. mannen kijken porno en vergeten verjaardagen. dat zit in hun chromosomen!quote:Op donderdag 27 mei 2010 18:14 schreef Ripley het volgende:
om het hier op uit te maken vind ik wat ver gaan. Ze moet het gewoon even uitleggen en hij moet even zijn best doen om het goed te maken.
Het kwetst haar en dat had hij van te voren kunnen weten. Dus gewoon even extra lief tegen d'r doenquote:Op donderdag 27 mei 2010 18:16 schreef Maanvis het volgende:
[..]
hij hoeft helemaal niet zijn best te doen om het goed te maken. mannen kijken porno en vergeten verjaardagen. dat zit in hun chromosomen!
Ja dat wist ie vantevoren, maar op de dag zelf... ja .. hoe weet je dan welke datum het is als je met een kater wakker wordt in je skihutquote:Op donderdag 27 mei 2010 18:17 schreef Ripley het volgende:
[..]
Het kwetst haar en dat had hij van te voren kunnen weten. Dus gewoon even extra lief tegen d'r doen
er stond ook dat ze een redelijke relatie hebben. die biatch grijpt alles aan om er een punt achter te zetten.quote:Op donderdag 27 mei 2010 18:16 schreef Copycat het volgende:
Eerst weet ze niet of ze hem er wel mee wil confronteren en als hij het boetekleed aantrekt en -imo- met een plausibel excuus komt, is ze zo verbolgen dat ze er net zo lief een punt achter zet?
Je zus is zeker een vrouw?
Bedoelt je zus echt dat ze het gaat uitmaken? Of is ze gewoon nog kwaad?quote:Op donderdag 27 mei 2010 18:00 schreef dalaiblama het volgende:
Hij heeft contact gezocht.
'duizendmaal sorry. echt het was hier nogal hectisch en ik heb de dagen helemaal door elkaar gehaald'
hij heeft ook een paar keer gebeld maar ze vertikt het om op te nemen
dat vind ik wel lullig trouwens maar ze zegt dat dit de deur dicht doet en hij haar rug op kan![]()
wat zouden jullie doen??
die mutsen zijn gewoon slecht geconditioneerd.quote:Op donderdag 27 mei 2010 18:28 schreef Maanvis het volgende:
Als ik de reacties van de vrouwen in dit topique zie dan ben ik echt ontzettend blij dat ik vrijgezel ben.
Hoezo?quote:Op donderdag 27 mei 2010 18:28 schreef Maanvis het volgende:
Als ik de reacties van de vrouwen in dit topique zie dan ben ik echt ontzettend blij dat ik vrijgezel ben.
haha, dat is precies wat ze zei!quote:Op donderdag 27 mei 2010 18:31 schreef Ripley het volgende:
[..]
Hoezo?zij vind het belangrijk, hij niet. Hij had net als jij een bliepje in zijn telefoon kunnen zetten als ie zo vergeetachtig is - hij wist dat ze er aan hecht.
word later niet zo'n man die op een goede dag van zijn werk thuis komt en 'ineens' is zijn vrouw met de noorderzon vertrokken. zo'n man die niet al jaren ziet dat het verkeerd gaat.quote:Op donderdag 27 mei 2010 18:33 schreef dalaiblama het volgende:
nee joh, ze is gewoon boos! ze gaat zo ook wat terugsturen maar zit nog na te denken over wat. ze wil niet lullig zijn.
tot dusver heeft ze ' je bent in elk geval consequent in je horkerigheid, veel plezier daar en doe voorzichtig'
ik ben vooral blij dat ik niet hem ben![]()
wel een fascinerend proces trouwens, nooit geweten dat vrouwen zo kwetsbaar zijn.
door die bliepjes gaat de spontaniteit wel weg. als het een verplichting wordt om bepaalde data niet te vergeten, en anders dat er megaheibel is, dan weet ik nog zo net niet of ik wel zin in zo'n relatie hebquote:Op donderdag 27 mei 2010 18:31 schreef Ripley het volgende:
[..]
Hoezo?zij vind het belangrijk, hij niet. Hij had net als jij een bliepje in zijn telefoon kunnen zetten als ie zo vergeetachtig is - hij wist dat ze er aan hecht.
als ik iets belangrijk vind, vind ik het fijn als mijn vriend daar de moeite voor neemt. En ik vind mijn vrejaardag belangrijk.quote:Op donderdag 27 mei 2010 18:36 schreef Maanvis het volgende:
[..]
door die bliepjes gaat de spontaniteit wel weg. als het een verplichting wordt om bepaalde data niet te vergeten, en anders dat er megaheibel is, dan weet ik nog zo net niet of ik wel zin in zo'n relatie hebt
Ze kan heel passioneel boos worden maar is daar ook in nano-seconden weer overheen. Die gozer zit nu wrs dat laatste smsje te analyseren. Hij kent haar dus hij twijfelt nu of het sarcastisch bedoeld was en hij een probleem heeft als hij thuiskomt, of dat ze echt relaxed reageert.quote:Op donderdag 27 mei 2010 18:22 schreef missbutterfly het volgende:
Haha een echte vrouwenreactie! Ik snap haar. Waarschijnlijk houdt de koppigheid op als ze hem ziet/spreekt? Iig zo zou het bij mij gaan..
Mwoah ik onthoud dingen die belangrijk zijn wel hoor.quote:Op donderdag 27 mei 2010 18:37 schreef Purdey het volgende:
Zijn mannen niet iets minder goed in het onthouden van verjaardagen/valentijnsdag/vader-moederdag/zoveel-jaar-samen dagen? Ik zou er niet zo moeilijk over doen iig
zo te zien vind jij dat helemaal niet zo belangrijk, anders had je het wel goed geschreven.quote:Op donderdag 27 mei 2010 18:37 schreef Ripley het volgende:
[..]
als ik iets belangrijk vind, vind ik het fijn als mijn vriend daar de moeite voor neemt. En ik vind mijn vrejaardag belangrijk.
Jouw vriend doet daar moeite voor omdat ie anders gezeik krijgt en omdat jij 'm daar telkens aan herinnert. Want zoals je zeg vergeet ie het andersquote:Op donderdag 27 mei 2010 18:37 schreef Ripley het volgende:
[..]
als ik iets belangrijk vind, vind ik het fijn als mijn vriend daar de moeite voor neemt. En ik vind mijn vrejaardag belangrijk.
slikken?quote:Op donderdag 27 mei 2010 18:41 schreef Maanvis het volgende:
Doe jij ook dingen voor hem die je anders niet zou doen, maar die je voor 'm doet omdat je anders gezeik krijgt?
Jaquote:Op donderdag 27 mei 2010 18:41 schreef Maanvis het volgende:
[..]
Jouw vriend doet daar moeite voor omdat ie anders gezeik krijgt en omdat jij 'm daar telkens aan herinnert. Want zoals je zeg vergeet ie het anders.
Doe jij ook dingen voor hem die je anders niet zou doen, maar die je voor 'm doet omdat je anders gezeik krijgt?
Netjesquote:Op donderdag 27 mei 2010 18:43 schreef Ripley het volgende:
[..]
Jaik bijt nagels en friemel nogal veel met mijn handen, hij ergert zich daar aan. Dus doe ik dat niet waar hij bij is omdat ik anders elke 5 minuten een geirriteerde blik of een opmerking krijg
Ik hecht wel aan verjaardagen maar vergeet ze vaak gewoonquote:Hij vergeet het anders omdat hij niet hecht aan verjaardagen. Ik wel, dus daar houdt hij rekening mee
Ach, superveel gezeur. Ik gef dta dan gewoon aan en dan weet ie wat ik er van vind hequote:Op donderdag 27 mei 2010 18:47 schreef Maanvis het volgende:
[..]
Netjes.
[..]
Ik hecht wel aan verjaardagen maar vergeet ze vaak gewoon. Dus ik heb hulpjes om me dat te herrinneren. Maar als ik er superveel gezeur mee zou hebben in een relatie zou ik liever in het hoofd van Kopijkat een berggeit gaan nuecken dan dat nog terugga naar zo'n zeurdoos
.
Zou je lachen, zou je schelden, zou je zeggen dat het een klootzak is? Zou je janken, zou je vloeken, en zeggen dat je 'm niet meer kent?quote:Op donderdag 27 mei 2010 18:49 schreef Ripley het volgende:
[..]
Ach, superveel gezeur. Ik gef dta dan gewoon aan en dan weet ie wat ik er van vind he
ik denk dat dat komt omdat je piemel wat minder groot is.quote:Op donderdag 27 mei 2010 19:25 schreef dalaiblama het volgende:
Valt me nog mee van dr ze is tegen mij nooit zo tolerant!
oh god. weer zo'n muts. daar heb je toch ook jezelf mee? bedenk dan iets waar ie echt van baalt.quote:Op donderdag 27 mei 2010 18:48 schreef friekin_ het volgende:
Jij krijgt zeker een tijd geen seks meer dan.
Xbox wegnemenquote:Op donderdag 27 mei 2010 19:32 schreef zoalshetis het volgende:
[..]
oh god. weer zo'n muts. daar heb je toch ook jezelf mee? bedenk dan iets waar ie echt van baalt.
dan heeft hij het recht die terug te nemen. je kunt als vrouw, want de meeste mannen begrijpen toch helemaal geen jota van jullie, beter psychologisch te werk gaan.quote:
Ontzettend stom natuurlijk maar kan gebeuren, het is anders als je bv samenwoont en het dan vergeet maar als je met vrienden in de bergen zit kun je daar zo in opgaan dat het kan gebeuren. Als ze echt van hem houdt en hij betuigt zijn spijt en maakt het goed moet dit niet onoverkoombaar zijn.quote:Op donderdag 27 mei 2010 13:46 schreef dalaiblama het volgende:
Gaat niet over mij trouwens, maar vraagstuk waar ik benieuwd ben wat de algemen opvattingen zijn.
Vriend en vriendin wonen samen. Relatie redelijjk, niet bijzonder heftig. Vriend zit op de dag van de verjaardag van vriendin in de bergen met een paar vrienden ( was al heel lang gepland ).
Vriend vergeet vriendin's verjaardag en laat niets horen.
Wat vinden jullie daarvan? Ik heb gezegd dat het arelaxed is maar niet einde van de wereld. Andere mensen zeggen allemaal dat het een belachelijke actie is.
Wat vindt Nederland?
quote:Op zondag 30 mei 2010 08:26 schreef Prince_Alexander het volgende:
[..]
Ontzettend stom natuurlijk maar kan gebeuren, het is anders als je bv samenwoont en het dan vergeet maar als je met vrienden in de bergen zit kun je daar zo in opgaan dat het kan gebeuren. Als ze echt van hem houdt en hij betuigt zijn spijt en maakt het goed moet dit niet onoverkoombaar zijn.
quote:Op donderdag 27 mei 2010 19:25 schreef dalaiblama het volgende:
Eind goed al goed. Hij heeft nog duizend keer sorry gezegd en dat hij zich vreselijk voelt omdat hij niets kan doen vanuit daar.
Waarop zij heeft aangegeven dat hij daar nu ook niet mee bezig moet zijn maar zich wel alvast mag bedenken op welke manier hij dit goed gaat maken.
Valt me nog mee van dr ze is tegen mij nooit zo tolerant!
Wel jammer dat er niet meer suspense is
Goh wat aardig van d'rquote:Op donderdag 27 mei 2010 19:25 schreef dalaiblama het volgende:
Waarop zij heeft aangegeven dat hij daar nu ook niet mee bezig moet zijn maar zich wel alvast mag bedenken op welke manier hij dit goed gaat maken.
quote:Op donderdag 27 mei 2010 14:34 schreef conleche het volgende:
Ik zou teleurgesteld zijn en dat kinderachtig vinden en dan weer teleurgesteld zijn in mezelf. Zoiets.
Ik heb de afgelopen 4 jaar niet de verjaardag van mijn vriend kunnen vieren, omdat hij steeds in het buitenland wasquote:Op dinsdag 8 juni 2010 18:24 schreef P.F het volgende:
[..]
Ik zou zeggen: Hoe kun je weg gaan op MIJN verjaardag. Ik ben ook redelijk ontsteld dat ik jarig ben als mijn vriend een half jaar in het buitenland zit (50% kans) maar hij vond het geen goed argument om later te gaan
Meen ik ook niet serieusquote:Op dinsdag 8 juni 2010 18:54 schreef EllaN het volgende:
[..]
Ik heb de afgelopen 4 jaar niet de verjaardag van mijn vriend kunnen vieren, omdat hij steeds in het buitenland was. Als je net een dag ofzo na zijn vertrekdatum jarig bent, ok. Maar verwachten dat hij heel zijn plannen omgooit voor jouw verjaardag gaat wel ver hoor
.
Gelukkigquote:Op woensdag 9 juni 2010 13:35 schreef P.F het volgende:
[..]
Meen ik ook niet serieusMaar het wordt wel een eenzame verjaardag
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |