Echte klacht, de horeca moet niet janken! Met die hoge prijzen voor bier en wijn en drisdrank, vaak postmix!quote:Horecaomzet lager, prijzen hoger
- door Redactie op 27-05-2010 @ 11:16
De omzet van de horeca was in het eerste kwartaal van 2010 bijna 6 procent lager dan in dezelfde periode een jaar geleden, maakt het Centraal Bureau voor de Statistiek donderdag bekend. De prijzen stegen met 2 procent en het omzetvolume kwam 7,6 procent lager uit, blijkt uit de CBS-cijfers.
Voor het eerst daalde in het eerste kwartaal ook de omzet van cafetaria's op jaarbasis en wel met 3 procent, waar over heel 2009 nog een stijging van 1,4 procent werd gerealiseerd.
Bij restaurants daalde de omzet in het eerste kwartaal op jaarbasis met 7,4 procent tegen een daling van 4,8 procent over heel 2009 en bij de hotels nam de omzetdaling af tot 4,4 procent tegen een daling van 8,8 procent over heel 2009.
Bij de cafés daalde de eerstekwartaalomzet met 7,3 procent tegen een daling van 7,5 procent over het volledige jaar 2009.
Preciesquote:Op donderdag 27 mei 2010 11:52 schreef RegularExpression het volgende:
"You wouldn't download a beer!"
je hebt wel gelijk in deze...quote:Op donderdag 27 mei 2010 11:54 schreef kwiwi het volgende:
[..]
De TT is een uitermate goede samenvatting hoor
Interessante conclusie trek jijquote:Op donderdag 27 mei 2010 11:51 schreef Stefan het volgende:
De horeca gaat ten onder aan thuisdrinkers
"Want een pul bier van een halve liter downloaden gaat ECHT niet snel op een 56KB verbinding."quote:Op donderdag 27 mei 2010 11:52 schreef RegularExpression het volgende:
"You wouldn't download a beer!"
Dat geloof ik zeker, de gemeentes liggen dwars maar koimen wel na raadsvergadering in je kroeg. Maar goed, 2,30/2,40 voor een biertje vind ik ook bizar.quote:Op donderdag 27 mei 2010 12:01 schreef Jerruh het volgende:
ik heb al teveel gezien hier dat ik stellig durf te beweren dat e gemeente sowieso niet de beste vriend is van de horeca... Behalve als ze weer eens een afscheidsborrel in je zaak hebben en ze denken drank voor goedkoper te kunnen scoren...
Daarom moet je glasvezel pakken, daar gaat het bier met de glazen tegelijk doorquote:Op donderdag 27 mei 2010 12:02 schreef Sigmund666 het volgende:
[..]
"Want een pul bier van een halve liter downloaden gaat ECHT niet snel op een 56KB verbinding."
Jij komt zeker weer aan met Bavaria ofzoquote:
Grolsch.quote:Op donderdag 27 mei 2010 12:04 schreef Stefan het volgende:
[..]
Jij komt zeker weer aan met Bavaria ofzo
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |