Als het niet zo is en mijn laser wordt vernietigd zoals ze dat zo mooi noemen, betaal jij dan een nieuwe?quote:
quote:Op zaterdag 29 mei 2010 23:24 schreef joepie91 het volgende:
Oh, revpolen: nou heb je stiekem toch een nuttig product besteld voor me.
Ja.quote:Op zaterdag 29 mei 2010 23:23 schreef LiFePo4 het volgende:
[..]
Als het niet zo is en mijn laser wordt vernietigd zoals ze dat zo mooi noemen, betaal jij dan een nieuwe?
Heb volgens mij geen eens een account. Hij haalt altijd al me gegevens van paypal af, en krijg code via email. :pquote:Op zondag 30 mei 2010 01:10 schreef Chuck.Norris het volgende:
kijk gewoon of je bestelling bij je account staat..
welke kan ik nou het beste bestellen van DX? Of moet ik toch terug naar de media markt?quote:Op zaterdag 29 mei 2010 12:53 schreef neo2000 het volgende:
[..]
Nee, maar in het verleden is wel eens gebleken dat DX echte uitgeleverd heeft, en op een gegeven moment de leverancier van de kaartjes deze verwisseld heeft. Kreeg DX dus een slechte/neppe batch.
Dit is naar mijn weten voornamelijk met sd geheugen gebeurd. Ik heb er zelf meermaals Sony MS besteld, en dit is altijd wel OK geweest. Daar weet je van dat het fakes zijn, en dat de fakes een stuk langzamer zijn dan de originele, maar bijvoorbeeld voor gebruik in een PSP maakt dit niet zo heel veel uit. Als je een SD kaartje koopt en hierbij blijkt4 GB sd 2 gb of slechts 1 gb te zijn, is het een ander verhaal natuurlijk. Tevens is Sony memory stick daar ongeveer 1/4 van de prijs van wat ze hier kosten, dus dan nog wel de moeite. Bij SD geheugen is het prijsverschil _echt_ minimaal, dus waarom dan risico's nemen?
Ik weet dat in het verleden, Jack wel eens wat linkjes gehad heeft van webshops in Nederland waar sd geheugen verkocht werd, en hij verbaasde zichzelf over de prijzen. Dat die zo meevielen hier dan. het loont gewoonweg niet om dit vanuit China te laten komen met de grote kans op fakes.
Als je er geen cardreader in hebt zitten?quote:Op zondag 30 mei 2010 01:57 schreef julian6 het volgende:
gvd uitzuigers daar
heb je dan naast die sd card ook nog een cardreader nodig om de bestanden naar je pc over te zetten?
Gewoon even registreren met je PayPal-adres. Dan komen de orders uit het verleden automatisch in je nieuwe account te staan.quote:Op zondag 30 mei 2010 01:21 schreef Berend. het volgende:
[..]
Heb volgens mij geen eens een account. Hij haalt altijd al me gegevens van paypal af, en krijg code via email. :p
Dat dus, alhoewel die dan weer net duur is. Maar als je het snel moet hebben..quote:
DP is weg dus moet je maar een mailtje sturen met taobao link of erom vragen.quote:Op zondag 30 mei 2010 10:29 schreef Hardrebel het volgende:
Dacht van ik kijk even naar een nieuwe zonnebrilletje , kan ik ze nergens meer vinden(was vorig jaar zo'n hype)/
Ik geloof 9 dagen na bestelling. Maar dat was puur Hong Kong Post, want BuyInCoins zelf had het binnen 12 uur ingepakt en gepost.quote:Op zondag 30 mei 2010 05:26 schreef Skaai het volgende:
Joepie hoe lang duurde het tot je bestelling van buy in coins binnen kwam ?
Dat klinkt wel goed, FocalPrice schiet nog niet echt opquote:Op zondag 30 mei 2010 21:39 schreef joepie91 het volgende:
[..]
Ik geloof 9 dagen na bestelling. Maar dat was puur Hong Kong Post, want BuyInCoins zelf had het binnen 12 uur ingepakt en gepost.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |