DM/MCquote:Op vrijdag 28 mei 2010 22:14 schreef Habbezak het volgende:
[..]
leuk dat je ook kan zien op welke positie hij speelt
Het is toch ''loyaliteit naar club/speler''?quote:Op zaterdag 29 mei 2010 00:03 schreef Happel het volgende:
Hoe verhoog je als manager de club player loyalty?
Alles is redelijk hoog, alleen dat niet .
Key moments heb ik aanstaan, en dan in 2d weergave. Als ik tactieken maak heb ik in het begin wel de optie aan staan die meer laat zien.quote:Op zaterdag 29 mei 2010 00:29 schreef Jetfly het volgende:
Een vraagje, hoe simuleren jullie het spel? Snel of gewoon rustig?
Hoe bedoel je?quote:Op zaterdag 29 mei 2010 00:29 schreef Jetfly het volgende:
Een vraagje, hoe simuleren jullie het spel? Snel of gewoon rustig?
Diaby is een vaste klant op de transferlijst in FM, ik heb hem eigenlijk nog nooit goede cijfers zien scoren of enigzins indrukwekkende stats zien verkrijgen. Je kunt hem proberen te huren voor de rest van het seizoen, misschien gaat ie bij jou wel voetballen.quote:Op zaterdag 29 mei 2010 00:17 schreef poiuytr het volgende:
Iemand trouwens ervaringen met Diaby van Arsenal in FM? Is dit een versterking voor Ajax op het middenveld? Scouten is het nu denk ik te laat voor omdat de transferperiode bijna voor bij is.
Laten jullie het spel snel simuleren of langzaam.. je kunt toch aangeven, in een soort van balkje, snel langzaam o.i.d...quote:
Iets over het midden naar de snelle kant, dat ik het goed kan volgen, maar dat er wel wat tempo inzitquote:Op zaterdag 29 mei 2010 00:55 schreef Jetfly het volgende:
[..]
Laten jullie het spel snel simuleren of langzaam.. je kunt toch aangeven, in een soort van balkje, snel langzaam o.i.d...
Ik doe super-snelquote:Op zaterdag 29 mei 2010 01:25 schreef Boe-man het volgende:
[..]
Iets over het midden naar de snelle kant, dat ik het goed kan volgen, maar dat er wel wat tempo inzit
Wijs ik altijd af, dat heeft geen enkel effect. Beter dat dan dat ik iets verkeerd zeg, wat iets te vaak gebeurt in FMquote:Op zaterdag 29 mei 2010 08:18 schreef Happel het volgende:
Hoe pakken jullie die pers conferenties aan waar een nieuwe speler wordt gepresenteerd? Doen jullie die altijd wel of laten jullie dat gewoon links liggen?
Ik doe ze af en toe, wanneer ik denk een grote speler binnen te hebben gehaald, maar het resulteert er altijd in dat de betreffende speler niet blij is met wat ik zeg. Maakt niet uit wat ik over hem zeg.
quote:Op zaterdag 29 mei 2010 10:32 schreef Irritatie100 het volgende:
[..]
Wijs ik altijd af, dat heeft geen enkel effect. Beter dat dan dat ik iets verkeerd zeg, wat iets te vaak gebeurt in FM
Bij mij vragen ze altijd iets voor de aanschafprijs en wat ik daar ook op zeg, dat is altijd verkeerdquote:Op zaterdag 29 mei 2010 11:57 schreef Lastpost het volgende:
Ik zeg altijd dat het een versterking is, dat ik blij ben, dat ie ons versterkt en dat ik een goede band heb met de speler, daar reageren zij en/of de spelersgroep vrijwel altijd goed op eigenlijk.
Gevonden, je moet wachten tot dat trial day daadwerkelijk heeft plaatsgevondenquote:Op zaterdag 29 mei 2010 12:28 schreef DRidder het volgende:
Ik speel nu in de Coca Cola L2, en er wordt een trial day georganiseerd. Heb al een aantal players gescout waar ik wel interesse in heb, maar ik kan niemand signen. Geen 'make offer' of approach to sign knopje. Weet iemand hoe dat kan?
Halen, ik weet niet wie je er allemaal hebt staan, maar voor een gemiddelde selectie is het zeker een aanwinst.quote:Op zaterdag 29 mei 2010 00:17 schreef poiuytr het volgende:
Sinds vandaag ook Bondscoach van Brazilië geworden alleen op het moment weinig uitdagingen, maar kon de baan niet laten liggen. Brazilië is al geplaatst voor het WK in 2014 omdat ze het gastland zijn. Net even oefen interland gespeeld tegen Ecuador en speelde ze echt helemaal weg alleen was het niet aan de cijfers te zien (4-0).
Iemand trouwens ervaringen met Diaby van Arsenal in FM? Is dit een versterking voor Ajax op het middenveld? Scouten is het nu denk ik te laat voor omdat de transferperiode bijna voor bij is.
Op dit moment: De Zeeuw, Dessena en Zuccilini. Dit gaat dan om de positie MC/VMC. Kan eventueel altijd ook nog Aissati of VdV als MC gebruiken maar speel zeer aanvallend dus heb op de MC/VMC plek liever een een verdedigend ingestelde man staan.. Denk dat ik hem toch maar een seizoen gaan huren.quote:Op zaterdag 29 mei 2010 12:52 schreef Voltreffer het volgende:
[..]
Halen, ik weet niet wie je er allemaal hebt staan, maar voor een gemiddelde selectie is het zeker een aanwinst.
Zuculini is sowieso al veel beter dan Diaby!quote:Op zaterdag 29 mei 2010 16:43 schreef poiuytr het volgende:
[..]
Op dit moment: De Zeeuw, Dessena en Zuccilini. Dit gaat dan om de positie MC/VMC. Kan eventueel altijd ook nog Aissati of VdV als MC gebruiken maar speel zeer aanvallend dus heb op de MC/VMC plek liever een een verdedigend ingestelde man staan.. Denk dat ik hem toch maar een seizoen gaan huren.
Targetman kan wel als je minstens één echt aanvallende middenvelder hebt. En dan de Targetman op Attacking zettenquote:Op zaterdag 29 mei 2010 12:01 schreef Irritatie100 het volgende:
[..]
Bij mij vragen ze altijd iets voor de aanschafprijs en wat ik daar ook op zeg, dat is altijd verkeerd
Vraagje trouwens: ik speel met 1 spits. Heeft het zin om hem in te stellen als targetman, of komt een targetman alleen goed uit de verf als hij iemand naast zich heeft spelen?
Ik speel met een AML, AMC en AMR. Die AMC is ingesteld als nummer 10 en de targetman altijd op attacking. Als hij alleen speelt bakt hij er vrij weinig van, maar met 2 spitsen doet hij het altijd wel goed. Moet ik dan misschien de AMC anders instellen? Die spits heeft op zich wel erg leuke stats.quote:Op zaterdag 29 mei 2010 18:25 schreef Jorwol het volgende:
[..]
Zuculini is sowieso al veel beter dan Diaby!
[..]
Targetman kan wel als je minstens één echt aanvallende middenvelder hebt. En dan de Targetman op Attacking zetten![]()
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |