quote:
Muil houden, vrouwen hebben ook behoeftes.quote:Op maandag 24 mei 2010 15:41 schreef _Michiel_ het volgende:
vrouwen horen ook geen porno te kijken.
vrouwen horen porno te maken.
Quote dan, ipv het doen laten voorkomen dat je dit soort onzin zelf bedenkt.quote:Op maandag 24 mei 2010 15:43 schreef AdvancedPower het volgende:
Vrouwen horen porno te maken! Niet te kijken!
ja, we weten dat jullie ook poepenquote:Op maandag 24 mei 2010 15:42 schreef L.no het volgende:
[..]
[..]
Muil houden, vrouwen hebben ook behoeftes.
quote:Op maandag 24 mei 2010 15:44 schreef Fortune_Cookie het volgende:
[..]
ja, we weten dat jullie ook poepen
Dat dacht ik dus ook. Had echt een wtf moment. Waarschijnlijk kon de director dat zielige gefriemel ook niet meer aanzien.quote:Op maandag 24 mei 2010 15:42 schreef Chowi het volgende:
Vrouwvriendelijke porno en het eindigt met een cumshot in haar oog in één post..
quote:Op maandag 24 mei 2010 15:44 schreef Fortune_Cookie het volgende:
[..]
ja, we weten dat jullie ook poepen
En jij hoort in een instelling! Niet op fok!quote:Op maandag 24 mei 2010 15:43 schreef AdvancedPower het volgende:
Vrouwen horen porno te maken! Niet te kijken!
quote:Op maandag 24 mei 2010 15:41 schreef _Michiel_ het volgende:
vrouwen horen ook geen porno te kijken.
vrouwen horen porno te maken.
Heb je de relatie daarom beëindigd? Klinkt me niet als een type voor vrouwvriendelijke porno.quote:Op maandag 24 mei 2010 15:40 schreef friekin_ het volgende:
Dan begint de vent zijn werk te doen, maar het lijkt precies op dat gedoe van een ex van me.
quote:Op maandag 24 mei 2010 16:02 schreef friekin_ het volgende:
[..]
Nee, wel zijn broek op zijn enkels.
Hoi Bob!
quote:Op maandag 24 mei 2010 15:42 schreef L.no het volgende:
[..]
[..]
Muil houden, vrouwen hebben ook behoeftes.
quote:Op maandag 24 mei 2010 15:42 schreef L.no het volgende:
[..]
[..]
Muil houden, vrouwen hebben ook behoeftes.
Logisch. Er zijn meer mannen in KLB. Vrouwen kunnen makkelijker seks krijgen en geven er minder om.quote:Op maandag 24 mei 2010 16:15 schreef friekin_ het volgende:
Om even te benadrukken hoe goed vrouwvriendelijke porno bij de doelgroep ligt:
32 posts > waarvan 3 vrouwelijke posters
651 views van mannen die tetten willen zien.
Mensen die in 1 subforum postenquote:Op maandag 24 mei 2010 16:19 schreef Fortitude het volgende:
[..]
Logisch. Er zijn meer mannen in KLB. Vrouwen kunnen makkelijker seks krijgen en geven er minder om.
Nee dankjequote:
Hup hup, ga er maar eventjes voor liggen. En eventjes weg met die lesbische ideëen! Okay ben je klaar?quote:
Wat slechtquote:Op maandag 24 mei 2010 16:28 schreef RickoKun het volgende:
[..]
Hup hup, ga er maar eventjes voor liggen. En eventjes weg met die lesbische ideëen! Okay ben je klaar?
Ja dat kopt helemaalquote:Op maandag 24 mei 2010 16:29 schreef friekin_ het volgende:
[..]
Als je ook dildo's en vibo's gebruikt, moet je niet zeiken. Geen verschil.
quote:Op maandag 24 mei 2010 16:38 schreef Breathtaking het volgende:
Vrouwvriendelijke pornohoe vrouwonvriendelijker hoe beter.
ja maar dat wordt toch vaak geregisseerd door man, zie daar het dilemmaquote:Op maandag 24 mei 2010 16:58 schreef Fascination het volgende:
Ik vind vrouwvriendelijke porno ook niet veel aan, maar er mag soms weleens wat meer vanuit het perspectief van de vrouw gefilmd worden.
En dat perspectief is?quote:Op maandag 24 mei 2010 16:58 schreef Fascination het volgende:
Ik vind vrouwvriendelijke porno ook niet veel aan, maar er mag soms weleens wat meer vanuit het perspectief van de vrouw gefilmd worden.
Nou bijvoorbeeld dat wanneer de vrouw de man oraal bevredigt, de camera niet filmt vanuit het oogpunt van de man, maar vanuit de vrouw.quote:
quote:Op maandag 24 mei 2010 17:04 schreef jeroen25 het volgende:
Porno met een verhaal![]()
Uitgebreid voorspel
Tederheid en zachte strelingen![]()
Mensen die sex hebben uit oprechte liefde
Achteraf knuffelen
Dan beweegt het beeld toch veel te erg.quote:Op maandag 24 mei 2010 17:07 schreef Fascination het volgende:
[..]
Nou bijvoorbeeld dat wanneer de vrouw de man oraal bevredigt, de camera niet filmt vanuit het oogpunt van de man, maar vanuit de vrouw.
Trouwen achterafquote:Op maandag 24 mei 2010 17:04 schreef jeroen25 het volgende:
Porno met een verhaal![]()
Uitgebreid voorspel
Tederheid en zachte strelingen![]()
Mensen die sex hebben uit oprechte liefde
Achteraf knuffelen
Okay dan stop ik nu mijn fonkelende aderlijke penis in je, zachtjes begin ik je te penetreren.quote:
Ja eng he als mensen zo open over sex praten ?quote:Op maandag 24 mei 2010 17:09 schreef friekin_ het volgende:
Oh mijn god. Het wordt gewoon een topic waar mensen praten over hun visie op vrouwvriendelijke porno
Ik snap het niet helemaal, kun je het painten?quote:Op maandag 24 mei 2010 17:08 schreef RickoKun het volgende:
[..]
Okay dan stop ik nu mijn fonkelende aderlijke penis in je, zachtjes begin ik je te penetreren.
Onwijs. Ik ben heel preuts opgevoed, dat merk je toch.quote:Op maandag 24 mei 2010 17:10 schreef Pixie. het volgende:
[..]
Ja eng he als mensen zo open over sex praten ?
brrrr
Een kwaliteitsinjectie, gezien het begon met chocozaad.quote:Op maandag 24 mei 2010 17:09 schreef friekin_ het volgende:
Oh mijn god. Het wordt gewoon een topic waar mensen praten over hun visie op vrouwvriendelijke porno
Dat is niet zo vreemd..quote:Op maandag 24 mei 2010 17:11 schreef Buitendam het volgende:
[..]
Een kwaliteitsinjectie, gezien het begon met chocozaad.
Chocozaad zou ultiem vrouwvriendelijk zijn. Goed voor de huid, lekkere textuur, lekkere smaak, je kan evt. vlekken lekker weglikken, je kan er liters van verorberen. MM.quote:Op maandag 24 mei 2010 17:11 schreef Buitendam het volgende:
[..]
Een kwaliteitsinjectie, gezien het begon met chocozaad.
quote:
Die man laat die vrouw tv kijken terwijl hij haar aan het palen isquote:Op maandag 24 mei 2010 17:15 schreef friekin_ het volgende:
[..]
![]()
Maar wat is daar vrouwvriendelijk aan?
Oh! Ik dacht dat hij aan het huilen was omdat hij zich verplaatste in de vrouwquote:Op maandag 24 mei 2010 17:17 schreef RickoKun het volgende:
[..]
Die man laat die vrouw tv kijken terwi
jl hij haar aan het palen is
Dat is niet vrouwonvriendelijk. Als ik van chocozaad, chocotieten maak heb je dezelfde eigenschappen, dus dan zou het manvriendelijke porno zijn?quote:Op maandag 24 mei 2010 17:12 schreef friekin_ het volgende:
[..]
Chocozaad zou ultiem vrouwvriendelijk zijn. Goed voor de huid, lekkere textuur, lekkere smaak, je kan evt. vlekken lekker weglikken, je kan er liters van verorberen. MM.
Mannen hechten niet zoveel waarde aan chocolade. Meer aan bier. Tepels waar bier uit kwam zou ideaal zijn.quote:Op maandag 24 mei 2010 17:19 schreef Buitendam het volgende:
[..]
Dat is niet vrouwonvriendelijk. Als ik van chocozaad, chocotieten maak heb je dezelfde eigenschappen, dus dan zou het manvriendelijke porno zijn?
Niet. Want mannen janken als baby's als het gaat om het juiste biermerk. Dan splijt de pornoindustrie in vele verschillende vormen.quote:Op maandag 24 mei 2010 17:20 schreef friekin_ het volgende:
[..]
Mannen hechten niet zoveel waarde aan chocolade. Meer aan bier. Tepels waar bier uit kwam zou ideaal zijn.
Ik ruik investeringsmogelijkheden.quote:Op maandag 24 mei 2010 17:22 schreef Buitendam het volgende:
[..]
Niet. Want mannen janken als baby's als het gaat om het juiste biermerk. Dan splijt de pornoindustrie in vele verschillende vormen.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |