Wedstrijd wordt geboycot door de Fans omdat er ALTIJD een verplichte combi is en ze dat zat zijn...quote:Op maandag 26 juli 2010 14:40 schreef ReMcOrE het volgende:
ik las ergens dat er nog maar 400 van de 3.200 kaarten verkocht waren voor a.s. zaterdag
Van Twente kant is het meer omdat ze maar 3,200 kaartjes hebben. Terwijl ajax er veel meer heeft, en normaal is de verdeling tijdens de johan fruitschaal zo rond de 50/50 in kaartjes.quote:Op maandag 26 juli 2010 19:51 schreef DaDude1987 het volgende:
[..]
Wedstrijd wordt geboycot door de Fans omdat er ALTIJD een verplichte combi is en ze dat zat zijn...
Lijkt me toch ook een vrij logische verdeling, die 50/50quote:Op maandag 26 juli 2010 19:53 schreef TwenteFC het volgende:
[..]
Van Twente kant is het meer omdat ze maar 3,200 kaartjes hebben. Terwijl ajax er veel meer heeft, en normaal is de verdeling tijdens de johan fruitschaal zo rond de 50/50 in kaartjes.
Ja, had het er van de week nog over met een Ajacied.quote:Op maandag 26 juli 2010 23:18 schreef DaDude1987 het volgende:
@ TwenteFC: Ah ok! Thnx!
Ik hoorde dat Ajaxsupporters ook de wedstrijd boycotten omdat alle kaartje steeds duurder worden bij Ajax....
Tiote naar Galatasaray?quote:Op maandag 26 juli 2010 17:39 schreef Breekfast het volgende:
Ik hoop trouwens wel dat Twente nog een middenvelder erbij neemt.
Nu heb je Brama Jansen en Tiote, als er 1 van die wegvalt wordt het al een stuk minder.
AChja, het komt altijd goed.quote:Op dinsdag 27 juli 2010 15:42 schreef ReMcOrE het volgende:
[..]
als je de geruchten mag geloven wel jah
Eens maar toch heb ik ze liever bij de eerste vijfquote:Op dinsdag 27 juli 2010 20:38 schreef TwenteFC het volgende:
En of ze nu 1e worden of 18e, het is en blijft de mooiste club
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.“I became insan3, with long intervals of horrible sanity.”
en in oktober/november beginnen ze met de uitbreiding van de 2e ring naar een U-vormquote:Op woensdag 28 juli 2010 18:00 schreef TwenteFC het volgende:
De nieuwe begroting van FC Twente is nu 35,9 Miljoen. ( excl. CL geld).
Weer een paar miljoen hoger, gaat mooi zo.
Wat lul jij nou poep dan? T gaat erom dat er nu een treincombi is. Terwijl alle SVs hebben aangegeven dat er minimaal een auto-buscombi moet komen. Dit is de belangrijkste reden. Niet dat er maar 3200 kaarten beschikbaar zijn. Al zal dat ook wel meespelen.quote:Op maandag 26 juli 2010 19:53 schreef TwenteFC het volgende:
[..]
Van Twente kant is het meer omdat ze maar 3,200 kaartjes hebben. Terwijl ajax er veel meer heeft, en normaal is de verdeling tijdens de johan fruitschaal zo rond de 50/50 in kaartjes.
Jij zal het vast beter weten.quote:Op donderdag 29 juli 2010 22:54 schreef Paupertje het volgende:
[..]
Wat lul jij nou poep dan? T gaat erom dat er nu een treincombi is. Terwijl alle SVs hebben aangegeven dat er minimaal een auto-buscombi moet komen. Dit is de belangrijkste reden. Niet dat er maar 3200 kaarten beschikbaar zijn. Al zal dat ook wel meespelen.
VI-stemmers hebben er vertrouwen in.quote:Op vrijdag 30 juli 2010 04:10 schreef Drizzt_DoUrden het volgende:
Alsof de JC-schaal wat uitmaaktWat mij betreft wint Ajax die pot met 10-0, WIJ hebben de hoofdprijs van het jaar al binnen
quote:Welke club wint zaterdag de Johan Cruijff Schaal?
28% Ajax
72% FC Twente
Hoop echt dat die Rosales komt, ik heb niets tegen Stam, maar hij hij zat toch al wel aan zijn top.quote:Op vrijdag 30 juli 2010 18:29 schreef ReMcOrE het volgende:
[..]
'Rosales en Chadli op weg naar Twente'
daarom, Twente verkoopt nooit iemand zonder dat er een lijstje achter de hand is met potentiële vervangersquote:Op vrijdag 30 juli 2010 18:35 schreef TwenteFC het volgende:
[..]
Hoop echt dat die Rosales komt, ik heb niets tegen Stam, maar hij hij zat toch al wel aan zijn top.
Deze jongen is heel iets minder, of misschien al wel even goed als Stam en kan alleen nog maar groeien.
Hij is al binnen, snel gehandeld van FC Twente.quote:C Twente strikt Rosales en Chadli
Vrijdag 30-7-2010 - Erwin
Het waren nog geruchten maar op de eigen site bevestigt FC Twente dat het Roberto Rosales en Nacer Chadli heeft aangetrokken.
Rosales (links) komt over van AA Gent en tekent een contract voor drie seizoen met een optie voor nog een jaar. De 21-jarige verdediger komt uit Venezuela en zal Ronnie Stam moeten doen vergeten. Stam tekende eerder vandaag een contract bij het Engelse Wigan Athletic.
Chadli (rechts) tekent ook een contract voor drie jaar bij de Enschedese landskampioen. De 20-jarige Belg kan zowel voorin op de flanken worden geposteerd als aanvallend op het middenveld. Volgens de Stentor betaalde FC Twente zo’n ¤400.000 aan AGOVV Apeldoorn voor Chadli.
YESquote:Op vrijdag 30 juli 2010 18:56 schreef TwenteFC het volgende:
[..]
Hij is al binnen, snel gehandeld van FC Twente.![]()
![]()
Toen Rosales afgelopen dinsdag niet opgesteld werd in de Champions League-voorrondewedstrijd tegen Kiev had ik al een voorgevoel.quote:Op vrijdag 30 juli 2010 19:33 schreef DaDude1987 het volgende:
Potdomme, dat doen ze supersnel i.t.t Ajax
Zal wss wel op aanraden van Preud'Homme gekomen zijn want op de linksback positie hebben we eigenlijk genoeg opties.quote:FC Twente haalt ook linksback Buysse uit België'
31/07/2010 08:34
Na het binnenhalen van Nacer Chadli en Roberto Rosales hangt de volgende transfer van FC Twente alweer in de lucht. Bart Buysse is de beoogde nieuwe linksback.
FC Twente opende al de onderhandelingen met SV Zulte Waregem over de transfersom. Het contract van de 23-jarige verdediger loopt nog een jaar door. De Belgische club verwacht de overgang niet te kunnen tegenhouden. 'Tegen Nederlandse clubs kunnen wij niet op', zei manager Vincent Mannaert tegen De Telegraaf.
De linksback staat na vier seizoenen bij Zulte Waregem positief tegenover een verhuizing naar FC Twente. 'Buysse heeft een goed gesprek achter de rug en wil heel graag de stap maken', aldus zijn zaakwaarnemer Patrick Vervoort.
we zitten in de champions league, gewoon op de nos :pquote:Op maandag 2 augustus 2010 16:15 schreef ReMcOrE het volgende:
JC-schaal binnen, mooi werknu op naar vrijdag, 2 maanden gratis EL is net besteld
dat uiteraard ookquote:Op maandag 2 augustus 2010 19:07 schreef Erosjuhhh het volgende:
[..]
we zitten in de champions league, gewoon op de nos :p
omdat het toch gratis isquote:
Ik noem iets geks, competitie wedstrijden?quote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |