Als je nou opgelet had op school, en dus had geweten dat armoedegrens 1 woord is bijvoorbeeld, was je misschien aangenomen voor een baan ipv dat je CV vol spelfouten zo de kliko was ingemieterd.quote:Op vrijdag 21 mei 2010 01:18 schreef dubbel1 het volgende:
[..]
Het recht van de sterkste (rijkste) inderdaad.Met de VVD aan de macht zullen alleen maar meer en meer mensen onder de armoede grens komen. Door de crisis zal dat al stijgen, maar nog meer als de VVD het voor het zeggen krijgt. Bah.
Het is " populistisch gepraat" , beetje opvallend wederom he, dat de anti-VVDers de taal nogal slecht beheersen, en maar klagen dat ze geen goeie baan hebbenquote:Op vrijdag 21 mei 2010 01:23 schreef Schenkstroop het volgende:
In mijn stad is VVD niet zo slim
Wel slim genoeg om te winnen (door populistische gepraat) maar wel de boel verneuken.
Dus als je niet op de VVD stemt ben je een loser?quote:Op donderdag 20 mei 2010 22:57 schreef EchtGaaf het volgende:
TT spreekt voor zich. De partij is slechts bedoeld voor de winnaars onder ons.
Verliezers bestaan niet of worden gemarginaliseerd.
Verwerpelijk imo.
Dus: zou je ook VVD stemmen als je pech hebt?
Ohoho! pak iemand maar op taalfoutjes he held. Win!quote:Op vrijdag 21 mei 2010 01:26 schreef HeatWave het volgende:
[..]
Het is " populistisch gepraat" , beetje opvallend wederom he, dat de anti-VVDers de taal nogal slecht beheersen, en maar klagen dat ze geen goeie baan hebben.
Och, die armoedegrens in Nederland, tsja, wat moet je daar nou van zeggen.quote:Op vrijdag 21 mei 2010 00:52 schreef dubbel1 het volgende:
Meer dan 1 miljoen mensen in dit land leven onder de armoedegrens.
Heb je hem gepakt op een 'e' te veel? Goed hoorquote:Op vrijdag 21 mei 2010 01:26 schreef HeatWave het volgende:
[..]
Het is " populistisch gepraat" , beetje opvallend wederom he, dat de anti-VVDers de taal nogal slecht beheersen, en maar klagen dat ze geen goeie baan hebben.
Principieel zijn is nooit naïef, ook al zal het soms in je nadeel werken omdat je alleen maar principieel kunt zijn als de principes ook voor jezelf gelden. Anders verlies je het morele gezag.quote:Op vrijdag 21 mei 2010 01:55 schreef Merkie het volgende:
Ik stem VVD omdat hun principes het meest overeenkomen met mijn principes. Misschien naïef, ik hoop het niet.
Wie iedere VVD'er lijkt te zeggen: eigen schuld van die smerige luie donders die alleen maar lui op de bank willen zitten en leven van andersmans centen. Toch?quote:Op vrijdag 21 mei 2010 02:35 schreef Bolkesteijn het volgende:
[..]
Och, die armoedegrens in Nederland, tsja, wat moet je daar nou van zeggen.
Nederland is zo ontzettend rijk aan kansen, armoede is een keuze geworden.quote:Op vrijdag 21 mei 2010 02:38 schreef dubbel1 het volgende:
[..]
Wie iedere VVD'er lijkt te zeggen: eigen schuld van die smerige luie donders die alleen maar lui op de bank willen zitten en leven van andersmans centen. Toch?
Armoedegrens... zucht. Ik wil niet de hele discussie weer op gang brengen in dit topic, maar er is (vrijwel) geen échte armoede in dit land. Puur omdat 'armoede' hier betekent dat je niet elk jaar op vakantie kan, dat je geen auto kan betalen, dat je niet op een sportschool kan zitten etc etc. Échte armoede is: droog brood eten en onder een brug slapen. Hoeveel van die 1 miljoen armoede-lijers leven op die manier in Nederland?quote:Op vrijdag 21 mei 2010 00:52 schreef dubbel1 het volgende:
Meer dan 1 miljoen mensen in dit land leven onder de armoedegrens.
Hopelijk kunnen de VVD stemmers onder jullie nog een beetje slapen
Inderdaad, slaap lekker verder. De kenners zeggen dat er wél armoede is in dit land. Mensen die lang niet iedere dag warm kunnen eten en geen nieuwe kleren kunnen kopen als de oude kleren versleten zijn, Mensen die meubels hebben die al lang vervangen hadden moeten worden en mensen die hun kinderen geen fris kunnen laten drinken. Maar jij weet het beter natuurlijk. Slaap lekker verder. Maar misschien moet je je eigen sprookjes wel geloven omdat je anders niet met jezelf zou kunnen leven.quote:Op vrijdag 21 mei 2010 02:41 schreef DaverzNL het volgende:
[..]
Armoedegrens... zucht. Ik wil niet de hele discussie weer op gang brengen in dit topic, maar er is (vrijwel) geen échte armoede in dit land. Puur omdat 'armoede' hier betekent dat je niet elk jaar op vakantie kan, dat je geen auto kan betalen, dat je niet op een sportschool kan zitten etc etc. Échte armoede is: droog brood eten en onder een brug slapen. Hoeveel van die 1 miljoen armoede-lijers leven op die manier in Nederland?
En dan ga ik nu lekker slapen
Dat geloof je echt hè? Dat is nog het erge aan dit alles. Dat types als jij dat écht geloven. Misschien is dat ook een beschermtaktiek, zodat je niet hoeft wakker te liggen van al die mensen die echt geen cent te makken hebben. Struisvogelpolitiek past goed bij mensen als jij.quote:Op vrijdag 21 mei 2010 02:39 schreef Bolkesteijn het volgende:
[..]
Nederland is zo ontzettend rijk aan kansen, armoede is een keuze geworden.
Ik geloof niks, ik ben juist heel erg eigenwijs. Ik heb heel snel een houding van "Nou, dat zullen we nog wel eens zien.". Het is een kwestie van kansen grijpen. Als ik bijvoorbeeld zie hoe ondernemend veel mensen van Turkse afkomst zijn, dan snap je ook waarom die groep mensen het behoorlijk goed doet in de economie en de samenleving, ze grijpen die kansen die overal liggen. Het is geen geloof, het is een constatering. Kijk om je heen, observeer de omgeving, wees creatief en put energie uit tegenslagen. Wie dat doet zal nooit in een positie van armoede terecht komen, zelfs al verlies je een been bij een auto ongeluk om maar eens wat te noemen.quote:Op vrijdag 21 mei 2010 03:01 schreef dubbel1 het volgende:
Dat geloof je echt hè? Dat is nog het erge aan dit alles. Dat types als jij dat écht geloven. Misschien is dat ook een beschermtaktiek, zodat je niet hoeft wakker te liggen van al die mensen die echt geen cent te makken hebben. Struisvogelpolitiek past goed bij mensen als jij.
En niet te vergeten de huisjesmelkers die onze beperkte voorraad woningen in dit land op sublieme wijze optimaliseren en natuurlijk de enorme managers-toplaag die altijd hele goede plannen bedenken waar vooral zijzelf (het bedrijf waarvoor ze werken weer iets minder, maar je kan niet iedereen tevreden stellen) beter van worden. De ziekenhuisdirecteuren, de directeuren van diverse voormalige nutsbedrijven. De beursspeculanten.quote:Op vrijdag 21 mei 2010 03:28 schreef StormWarning het volgende:
Nee, dan die bankdirecteuren. Die willen tenminste werken, pakken kansen en vormen zo een lichtend voorbeeld voor de rest van de maatschappij, voor de ambitieloze sukkels die er zelf voor kiezen om arm te zijn.![]()
Ik woon in dezelfde stad als jij. Wat hebben ze verneukt?quote:Op vrijdag 21 mei 2010 01:23 schreef Schenkstroop het volgende:
In mijn stad is VVD niet zo slim
Wel slim genoeg om te winnen (door populistische gepraat) maar wel de boel verneuken.
dat dusquote:Op donderdag 20 mei 2010 23:30 schreef DaverzNL het volgende:
Ik stem VVD omdat ik die partij het meest sociaal vind. Ik zie om mij heen genoeg mensen met een uitkering, die het niet de moeite waard vinden om te gaan werken. Niet alleen is dat financieel gezien ongelofelijk a-sociaal van die mensen, ook komen dat soort mensen minder onder de mensen, waardoor een kans op een baan weer verkleind wordt.
quote:Op vrijdag 21 mei 2010 08:31 schreef marky het volgende:
Ik heb mijn hele werkzame carriere niet zo veel geluk gehad ik heb gewoon altijd aangepakt wat me voor de voeten kwam. Ook nu dreigt er weer door overname een reorganisatie waar ik niet weet wat dat voor mij gaat betekenen. Mocht ik mijn baan kwijt raken dan ben ik niet te beroerd om straks gewoon postrondes te gaan lopen en krantewijken te nemen. Alles om maar gewoon aan het werk te blijven
wat ben je toch lekker naief. Ondank decennia aan bewijzen dat ze voornamelijk de overheid doen groeien, de staatsscuhld doen toennemen en lekker repressief bezig zijn toch volhouden dat de VVD de overheid zal doen inkrimpen.quote:Op vrijdag 21 mei 2010 02:31 schreef Bolkesteijn het volgende:
Als zou ik zwervend onder een brug slapen dan zou ik nog VVD stemmen. Niet dat ik nou zo'n hartstochtelijke VVD'er ben, maar de partij zit het minst ver af van mijn kapitalistische en minarchistische idealen en principes.
Sorry, ik heb geen uitkering. Ik werk zelfs in de door VVDers verafgode financiële wereld, en nog zal ik nooit VVD stemmen.quote:Op vrijdag 21 mei 2010 08:06 schreef L3IPO het volgende:
Wel mooi dat al die hippies hier nu lekker op de VVD afgeven, omdat ze weten dat de VVD na de verkiezingen de grootste partij zal zijn
Daar gaan jullie uitkeringen![]()
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |