abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
  donderdag 20 mei 2010 @ 19:10:23 #1
149959 SQ
snelle trees
pi_81685972
Een aantal maanden geleden startte Nune de swapdoos. De swapdoos is een ontzettend leuk initiatief, waarbij er 1 doos is en een hele rits meiden. In de doos zit nagellak en wat nagelgerelateerde spulletjes zoals nailart, crèmepjes en verzorging. De doos reist het hele land door waarbij er steeds dingetjes uit worden gehaald en er weer terug in worden gestopt.

Helaas eindigde de eerste Doos in een klein fiasco. Door onduidelijke regels en gebrek aan naleving hiervan verzandde het initiatief al snel in een dumpdoos vol afgedankte spullen, maar vooral met dingen die niets meer met het oorspronkelijke idee te maken hadden. Het gevolg: teleurstelling alom.

Lees meer hier: [Show hier je nagels] De Swapdoos #4

Toch zou het jammer zijn als dit initiatief een vroege dood stierf en daarom heb ik besloten om Nune op te volgen als hoedster van de swapdoos. Nieuwe ronden, nieuwe kansen! En hopelijk dit keer met duidelijker spelregels zodat de Doos van begin tot eind een ontzettend leuk verrassingspakket blijft!



INTRODUCING NAGELSWAPDOOS 2.0!

De spelregels. Goed lezen graag.


  • Als je mee wil doen met de nagelswapdoos, stuur je een PM naar Stormqueen. Zij maakt de route. Deze wordt niet vooraf bekend gemaakt.
  • De Doos moet uiterlijk een week na ontvangst weer op reis zijn. Dit om te voorkomen dat mensen erg lang moeten wachten. Mocht je door vakantie of andere redenen een tijdlang verhinderd zijn, meld dit dan via PM aan Stormqueen. Dan kan zij er voor zorgen dat je eventueel opschuift in de route.
  • Je haalt minimaal 5 items uit de doos. Dit is om er voor te zorgen dat de variatie er in blijft. Je stopt voor de items die je er uit haalt, ook weer spullen terug. Er is een marge van drie minder, vijf meer. Rekenvoorbeeld: je haalt 8 spullen uit de doos. Je moet minimaal 5 en maximaal 13 spullen er voor terug stoppen.
  • Alle spullen die in de doos gaan, zijn nagelgerelateerd. Onder nagelgerelateerd vallen nagellakken, nailartspullen, nagelverzorging. Dus geen badschuim, parfum, sieraden, snoep, andere cosmetica en make-up, enzovoorts.
  • Voordat de doos weer op reis kan, stuur je een PM aan Stormqueen met een lijstje wat je er uit haalt en wat je er in stopt. Zonder dit lijstje wordt de nieuwe naam niet vrijgegeven. Het klinkt flauw, maar dit is de enige manier om te waarborgen dat de Doos niet verandert in een troepbak. Zodra deze PM erdoor is krijg je het adres van de volgende eigenaresse.
  • Je ruilt eerlijk. Geen toffe, unieke, hard to find items tegen HEMA of Essence die iedereen om de hoek kan kopen voor een kruimel. Ook niet tegen tien Essence. Als je twijfelt, neem je contact op met Stormqueen.
  • De variatie moet gewaarborgd blijven. Als er al twee vijlen in de doos zitten, spreekt het voor zich dat er geen derde bij hoeft. Hetzelfde geldt voor kleuren lak: als er al een paar van dezelfde kleur in zitten, gooi er dan niet nog meer van hetzelfde bij. Dit ging de eerste keer goed mis. En dit is ook de reden dat er nu streng op gecontroleerd wordt.
  • Om dit alles nog even kracht bij te zetten zal Stormqueen steekproefsgewijs degene die de Doos op dat moment heeft vragen een lijst te maken met alles wat er in zit.
  • Uiteraard blijft het Swapschrift gehandhaafd.
  • Als De Doos bij jou is geweest post je in dit topic een leuk verslagje met foto's over wat je allemaal uit de doos hebt gehaald
  • Meisjes die de vorige ronde wel aangemeld waren maar niet aan de beurt zijn gekomen krijgen voorrang!
  • Het verzenden van de doos kost 6,75 via TNT post!



    Waarom zo streng?

    Omdat het nodig blijkt. En om het voor iedereen leuk te houden. Want voor de laatste moet het net zo tof zijn als voor de eerste!

    Stormqueen is eerste aanspreekpunt, maar alles gaat in overleg met princess-a. Zo blijft het enigszins democratisch. Princess-a en stormqueen overleggen dus onderling als er vragen en/of opmerkingen zijn.
    We hebben geen definitief aantal deelnemers. Dus inschrijven loopt gewoon door. Wel is het zo dat de coördinator de Doos ook nog een keer krijgt. Om te voorkomen dat hier ruzie over komt bepaal ik nu dat ik als 20e zelf weer aan de beurt ben. (aangezien ik weet wat er in en uit gaat wil ik dat nu alvast vast hebben liggen zodat ik niet achteraf het verwijt kan krijgen dat ik de doos op een goed moment naar me toe heb gehaald). Mocht het animo enorm zijn loopt dit gewoon door per 20 (dus dan ben ik ook weer als 40e, enz.). Princess-a gaat als 10e, en daarna eventueel als 30e.



    Nog even dit:
    Als je denkt dat je niet aan de spelregels kan voldoen, moet je je niet aanmelden. Schat dit dus even in. Het is heus niet zo dat er alleen hele dure dingen in de doos mogen, maar als je eigenlijk niets te ruilen hebt, kun je het beter niet doen.

    Tenslotte:

    Ik wil eigenlijk op de meet van 8 mei de Doos weer verder sturen. En Lindytje zal de eerste zijn! We starten dus al snel. Hopelijk wordt Doos 2.0 superleuk, supertof en een geweldige verrassing voor iedereen die meedoet! Ik reken op jullie!



    LIJST VAN DEELNEMERS:
    klik op de naam voor het verslagje
    AANMELDEN VIA PM BIJ STORMQUEEN!

    Het restje eerste ronders:
  • Lindytje
  • Mirjam
  • MissJ
  • PartyHardy
  • Nune

    En dan gaan we verder met...
  • Zoeperzazke
  • Diconnected
  • Milka82
  • MinderMutsig
  • princess-a
  • Ooi86
  • miss--moana
  • deerntie
  • snakelady
  • SpaceInvaders
  • Joysa
  • liizsle
  • mirannie
  • Vamperotica
  • Stormqueen

    Deelnemers komen met naam in een pot. Elke keer als iemand zich aanmeldt gooi ik haar naam in de pot. Elke keer als de doos verder reist trek ik een nieuwe naam uit de pot!!

    Game on, girlz!

    [ Bericht 0% gewijzigd door SQ op 20-05-2010 19:21:09 ]
  • disclaimer
    pi_81686120
    'Met een banaan door het water, later'
    Franky boy | fanmail, hatemail, lovemail, sexmail | Tom
    pi_81686159
    pi_81686161
    Die cavia
    All good things are wild and free.
    pi_81686166
    hey, zitten we een beetje tegelijk de OP te editten
    'Met een banaan door het water, later'
    Franky boy | fanmail, hatemail, lovemail, sexmail | Tom
    pi_81686186
    TVP
      donderdag 20 mei 2010 @ 19:15:36 #7
    149959 SQ
    snelle trees
    pi_81686228
    quote:
    Op donderdag 20 mei 2010 19:14 schreef Mirjam het volgende:
    hey, zitten we een beetje tegelijk de OP te editten
    Ohnoes, blijf met je klauwen van mijn OP af
    disclaimer
    pi_81686302
    quote:
    Op donderdag 20 mei 2010 19:15 schreef Stormqueen het volgende:

    [..]

    Ohnoes, blijf met je klauwen van mijn OP af
    'Met een banaan door het water, later'
    Franky boy | fanmail, hatemail, lovemail, sexmail | Tom
    pi_81686378
    Maar SQ, je staat er zelf niet meer bij

    En ben eigenlijk wel benieuwd tot hoeveel dames er mee mogen doen.

    Oh, en ik heb zoveel leuks staan voor de doos
    pi_81686430
    Leuke buit PartyHardy
    The way that you flip your hair gets me overwhelmed.
      donderdag 20 mei 2010 @ 19:21:44 #11
    149959 SQ
    snelle trees
    pi_81686510
    quote:
    Op donderdag 20 mei 2010 19:18 schreef mirannie het volgende:
    Maar SQ, je staat er zelf niet meer bij

    En ben eigenlijk wel benieuwd tot hoeveel dames er mee mogen doen.

    Oh, en ik heb zoveel leuks staan voor de doos
    Nu wel weer.
    En er is geen limiet. Limieten schrikken af Maar ik denk echt niet dat we 100 aanmeldingen krijgen
    disclaimer
    pi_81688539
    Tvp
    No farewell could be the last one.
    If you long to meet again...
      donderdag 20 mei 2010 @ 20:08:39 #13
    215872 PartyHardy
    Live life to the fullest
    pi_81688723
    tvp
    What if the hokey-pokey is really what it's all about?
    pi_81688997
    Leuk verslag en vooral die foto van je cavia met Poes er bovenop

    Veel plezier Nune!
    The best thing that you can do in life is follow your heart. Take risks.
    Don't just take the safe and easy choices because you're afraid of what might happen.
    Don't have any regrets and know that everything happens for a reason.
    pi_81690196
    Geniaal die cavia!
    Tevens TVP
    pi_81692381
    Zouden jullie mijn naam even willen editten? Liiszle ipv Liizsle

    tevens leuk verslag! cavia
    But if your mind's right Then we just might spend some time and we call it what we want..
      donderdag 20 mei 2010 @ 21:22:08 #17
    203250 Diconnected
    Zeg maar Dico.
    pi_81692400
    teevuuhpeejO+
    it's the map in my mind that sends me on my way.
    pi_81692638
    PH wat een leuke cavia . En welk lakje is die rode CG, die is mooi namelijk!
    Aids.
    pi_81693312
    Teeveepee
      donderdag 20 mei 2010 @ 22:00:17 #20
    215872 PartyHardy
    Live life to the fullest
    pi_81694610
    quote:
    Op donderdag 20 mei 2010 21:26 schreef Mss het volgende:
    PH wat een leuke cavia . En welk lakje is die rode CG, die is mooi namelijk!
    Lief istie he? en al heeel oud!

    Dat is Hot lava love, ik vind hem ook heel mooi!
    Dit zijn trouwens die french manicure lakjes, dat witte kwastje is anders gevormd en dat lakt heerlijk!



    Thanks Mirjam en Tammymara
    What if the hokey-pokey is really what it's all about?
    pi_81695986
    Leeeeuuuukkk Veel plezier Nune!
    Life isn't about waiting for the storm to pass.. It's about learning to dance in the rain
    pi_81698827
    Nou, Dat doe je beter dan ik. Die van mij zagen eruit of ik mijn plafond had proberen te witten,Als ik die op had.Kon niet overweg met dat kwastje,Blij dat ze bij iemand terecht zijn gekomen die ze wel kan gebruiken Heel erg mooi!
    pi_81699380
    quote:
    Op donderdag 20 mei 2010 22:00 schreef PartyHardy het volgende:

    [..]

    Lief istie he? en al heeel oud!

    Dat is Hot lava love, ik vind hem ook heel mooi!
    Dit zijn trouwens die french manicure lakjes, dat witte kwastje is anders gevormd en dat lakt heerlijk!

    [ afbeelding ]

    Thanks Mirjam en Tammymara
    Wauw wat mooi gedaan zeg en wat een prachtige nagels heb je
    The best thing that you can do in life is follow your heart. Take risks.
    Don't just take the safe and easy choices because you're afraid of what might happen.
    Don't have any regrets and know that everything happens for a reason.
    pi_81699544
    terug-veulteleuk-pakket-post!
    I had a signature once. It was awful.
    pi_81699664
    Grapje ik mag niets zeggen want ik verklap het anders.
      donderdag 20 mei 2010 @ 23:23:42 #26
    149959 SQ
    snelle trees
    pi_81699802
    quote:
    Op donderdag 20 mei 2010 23:21 schreef Nune het volgende:
    Grapje ik mag niets zeggen want ik verklap het anders.
    huh?
    disclaimer
    pi_81699904
    quote:
    Op donderdag 20 mei 2010 23:23 schreef Stormqueen het volgende:

    [..]

    huh?
    Ik wilde wat zeggen over mijn aankomende verslag.
      donderdag 20 mei 2010 @ 23:27:02 #28
    149959 SQ
    snelle trees
    pi_81699972
    quote:
    Op donderdag 20 mei 2010 23:25 schreef Nune het volgende:

    [..]

    Ik wilde wat zeggen over mijn aankomende verslag.
    nee, dat mag inderdaad nog niet
    disclaimer
    pi_81700147
    quote:
    Op donderdag 20 mei 2010 23:27 schreef Stormqueen het volgende:

    [..]

    nee, dat mag inderdaad nog niet

    Nieuwsgierig is
    No farewell could be the last one.
    If you long to meet again...
      vrijdag 21 mei 2010 @ 08:45:06 #30
    1592 Puckzzz
    Bitch please!
    pi_81706505
    quote:
    Op donderdag 20 mei 2010 23:16 schreef MissJ het volgende:

    [..]

    Wauw wat mooi gedaan zeg en wat een prachtige nagels heb je
    Eensch!

    Oh en mooie buit!!
    Hey! Het is OK om alleen je eerste twee teennagels te lakken als je van plan bent peeptoes te gaan dragen!
    pi_81710265
    There is no love sincerer than the love of food.
      vrijdag 21 mei 2010 @ 22:22:58 #32
    178980 Lindytje
    Schimmelschaduw.jpg
    pi_81741915

    Leuk verslag, en de cavia is echt cute!!
    Don't come closer, I might hurt you
      vrijdag 21 mei 2010 @ 22:27:46 #33
    149959 SQ
    snelle trees
    pi_81742179
    quote:
    Op donderdag 20 mei 2010 22:00 schreef PartyHardy het volgende:

    [..]

    Lief istie he? en al heeel oud!

    Dat is Hot lava love, ik vind hem ook heel mooi!
    Dit zijn trouwens die french manicure lakjes, dat witte kwastje is anders gevormd en dat lakt heerlijk!

    [ afbeelding ]

    Thanks Mirjam en Tammymara
    PRACHTIG
    disclaimer
    pi_81756277
    Nou de doos is aangekomen hoor, ik ben alleen poes kwijt, ff zoeken..
      zaterdag 22 mei 2010 @ 11:56:31 #35
    67379 Mirjam
    ermahgerd
    pi_81756287
    'Met een banaan door het water, later'
    Franky boy | fanmail, hatemail, lovemail, sexmail | Tom
      zaterdag 22 mei 2010 @ 11:58:08 #36
    149959 SQ
    snelle trees
    pi_81756339
    quote:
    Op zaterdag 22 mei 2010 11:56 schreef Nune het volgende:
    Nou de doos is aangekomen hoor, ik ben alleen poes kwijt, ff zoeken..
    disclaimer
      zaterdag 22 mei 2010 @ 12:18:33 #37
    178980 Lindytje
    Schimmelschaduw.jpg
    pi_81756953
    quote:
    Op zaterdag 22 mei 2010 11:56 schreef Nune het volgende:
    Nou de doos is aangekomen hoor, ik ben alleen poes kwijt, ff zoeken..
    Don't come closer, I might hurt you
    pi_81757052
    quote:
    Op zaterdag 22 mei 2010 11:56 schreef Nune het volgende:
    Nou de doos is aangekomen hoor, ik ben alleen poes kwijt, ff zoeken..
    I had a signature once. It was awful.
    pi_81757129
    Ik heb poes gevonden, ze lag versuft in de goot. Volgens mij gaat het niet zo goed met haar?

      zaterdag 22 mei 2010 @ 12:26:43 #40
    67379 Mirjam
    ermahgerd
    pi_81757167
    quote:
    Op zaterdag 22 mei 2010 12:25 schreef Nune het volgende:
    Ik heb poes gevonden, ze lag versuft in de goot. Volgens mij gaat het niet zo goed met haar?

    [ afbeelding ]
    allergisch voor al die kattenharen die er op zittewn, bwhehehe
    'Met een banaan door het water, later'
    Franky boy | fanmail, hatemail, lovemail, sexmail | Tom
    pi_81757764
    quote:
    Op zaterdag 22 mei 2010 12:25 schreef Nune het volgende:
    Ik heb poes gevonden, ze lag versuft in de goot. Volgens mij gaat het niet zo goed met haar?

    [ afbeelding ]
    pi_81758184
    Nadat ik even een peptalk met poes had gehad ging ik even douchen. Ik had haar nog zo op het hart gedrukt om het rustig aan te doen, maar toen ik terug kwam kreeg ik de schrik van mijn leven! Gelukkig had ik mijn camera bij.



    Gekke poes! Zomaar al mijn sigaretten roken en bier drinken, en dan ook nog eens alle pillen uit huis gepakt! Wat een mafkees. Ik heb haar dus streng toegesproken dat ik dit soort ongein thuis niet wil hebben en haar meegenomen naar mijn kamer waar ik haar in bed heb gelegd. Nu even beneden de doos uitzoeken.



    Truste poes!
    pi_81758855
    Whahahahahaha! Arme poes! Die zal straks wel een kater hebben
    I had a signature once. It was awful.
    pi_81758999
    Poes toch.....
    No farewell could be the last one.
    If you long to meet again...
    pi_81759012
    Die gezichtjes ook
      zaterdag 22 mei 2010 @ 13:38:59 #46
    67379 Mirjam
    ermahgerd
    pi_81759139
    'Met een banaan door het water, later'
    Franky boy | fanmail, hatemail, lovemail, sexmail | Tom
    pi_81759787
    Goed, weer even verder met de doos. Hij kwam vanochtend aan toen ik net wakker was en ik had eigenlijk nog geen zin om hem open te maken want ik was GTST aan het kijken. Dus toen kon hij kiezen: meekijken of wegwezen.



    Hij koos voor het eerste. (Ja ik lig in bed, da's een soort van hobby.) Toen GTST afgelopen was besloot ik de doos maar open te frutselen met grof geschut in de vorm van een grote schaar, want ducttape is zo fijn altijd! Dit is wat ik zag:



    Leuk hé, al die berichtjes! Op de zijkant stonden er nog meer:



    Erg creatief van SQ! Ik besloot om het swapschrift even door te bladeren en daarna ging ik door naar de kaartjes. Maar... wat zag ik?!



    Een minidoosje in de grote doos! En er stond op Nune's Doosje!



    Dus ik weer mijn lieve schaar pakken om het enige stukje ducttape ( ) door te knippen. Één blik in de doos en mijn hart ging sneller kloppen!



    Wat er ingestopt zat :



    LA Colors Radiation, LA Colors Rainbow Glitter, Paris Hartjestopcoat, Paris Sterretjestopcoat


    Handcreme, Gosh Diva, Orly Peridot Courage en rhinestones en oranje nagellak van Basic.

    En er zat een superlief briefje bij!


    Dus, lieve lieve lieve dames, heel erg bedankt voor dit leuke minidoosje. Ben er heel blij mee!

    Het echte swapdoos verslag komt wat later, wanneer weet ik lekker niet.
      zaterdag 22 mei 2010 @ 14:04:23 #48
    67379 Mirjam
    ermahgerd
    pi_81759831
    hihi
    'Met een banaan door het water, later'
    Franky boy | fanmail, hatemail, lovemail, sexmail | Tom
      zaterdag 22 mei 2010 @ 14:06:15 #49
    178980 Lindytje
    Schimmelschaduw.jpg
    pi_81759881
    quote:
    Op zaterdag 22 mei 2010 14:02 schreef Nune het volgende:
    Goed, weer even verder met de doos. Hij kwam vanochtend aan toen ik net wakker was en ik had eigenlijk nog geen zin om hem open te maken want ik was GTST aan het kijken. Dus toen kon hij kiezen: meekijken of wegwezen.

    [ afbeelding ]

    Hij koos voor het eerste. (Ja ik lig in bed, da's een soort van hobby.) Toen GTST afgelopen was besloot ik de doos maar open te frutselen met grof geschut in de vorm van een grote schaar, want ducttape is zo fijn altijd! Dit is wat ik zag:

    [ afbeelding ]

    Leuk hé, al die berichtjes! Op de zijkant stonden er nog meer:

    [ afbeelding ]

    Erg creatief van SQ! Ik besloot om het swapschrift even door te bladeren en daarna ging ik door naar de kaartjes. Maar... wat zag ik?!

    [ afbeelding ]

    Een minidoosje in de grote doos! En er stond op Nune's Doosje!

    [ afbeelding ]

    Dus ik weer mijn lieve schaar pakken om het enige stukje ducttape ( ) door te knippen. Één blik in de doos en mijn hart ging sneller kloppen!

    [ afbeelding ]

    Wat er ingestopt zat :

    [ afbeelding ]

    LA Colors Radiation, LA Colors Rainbow Glitter, Paris Hartjestopcoat, Paris Sterretjestopcoat

    [ afbeelding ]
    Handcreme, Gosh Diva, Orly Peridot Courage en rhinestones en oranje nagellak van Basic.

    En er zat een superlief briefje bij!
    [ afbeelding ]

    Dus, lieve lieve lieve dames, heel erg bedankt voor dit leuke minidoosje. Ben er heel blij mee!

    Het echte swapdoos verslag komt wat later, wanneer weet ik lekker niet.
    Fijn dat je het minidoosje leuk vindt!! Have fun ermee
    Don't come closer, I might hurt you
    pi_81760110
    Wat lief van jullie!
    abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
    Forum Opties
    Forumhop:
    Hop naar:
    (afkorting, bv 'KLB')