quote:
het kan trouwens nog
ranzigerzo... kinders liggen, eindelijk tijd voor een verhaaltje.
De heenreis verliep voorspoedig alleen ging het de 1e nacht al mis. Tess weigerde in het campingbed te gaan slapen. Uiteindelijk is ze naar mij in bed in slaap gevallen. De 2e nacht ging hetzelfde.
Gedurende de hele vakantie was slapen een drama. M. en ik wisselde elke nacht af, de ene nacht lag Tess bij mij in bed, de andere nacht bij M maar na een paar nachten begon ze er de lol van in te zien en was er geen slapen meer bij. Toen hebben we Tess in een andere kamer gelegd. Overdag ging het redelijk maar 's nachts was het nog steeds ellende. M. heeft menig nacht met Tess op de bank gelegen aangezien Amber in het 2persoonsbed lag met mij. M. kreeg Tess wel rustig, ik niet (altijd). Uiteindelijk kregen we van de "buren" homeopatische pilletjes (kindival). Deze helpen redelijk.
De 1e 2 weken was het weer niet altijd even goed. We hadden een kleine stacaravan met een veranda. Ik had verwacht dat er wel wat meer gras bij zou zitten maar helaas. (de huisjes stonden nog al hutjemutje). Er was ook geen hekje bij de veranda dus een campingbed heeft als hek gefungeerd. Zodra het mooi weer was gingen de deuren open en kon Tess op de veranda spelen. Het zwembad was mooi maar het water was veel te koud. Tess heeft ook dus ook niet gezwommen. Ze heeft wel 2x op het strand gebanjerd en een heeft een hoop zand gegeten. Op een gegeven moment zag ze de zee en kroop ze er steeds naartoe.
We zijn regelmatig ergens heen gweest, waarvan 1 dag naar Venetië, WOW wat een mooie stad! Alleen voor Tess geen reet aan, maar ze heeft zich keurig gedragen. Ik had van Macka een rugdrager geleend maar mevrouw was het na 5 minuten spuugzat.
Ik ben op 1 dag 10 jaar ouder geworden. We waren weggeweest en M. had Tess uit de auto gehaald. Hij wil de deur dichtdoen, Tess draait met haar voet en komt met haar voet tussen de autodeur. Voetje blauw en dik, maar gelukkig niks gebroken (laten controleren door de "buurman" die EHBO doet). De dag erna stond ze al weer.
De laatste week was heerlijk! Lekkere temperatuur, zonnetje erbij en zo veranderde mijn blonde dikke beer naar een witte bijna 1-jarige dikbil. Mevrouw doet klap eens in je handjes, staat af en toe los, kruipt als een bezetene, is gek op vogels... uhhh tja en verder.... geen idee eigenlijk

De terugreis ging redelijk. We zouden eigenlijk 2 overnachtingen doen maar we wilden gewoon heel graag naar huis.
We kijken het slaapgedrag van Tess even aan en mocht er, ondanks de pilletjes, geen verandering in komen ga ik een bezoekje aan de ha brengen...
[ Bericht 76% gewijzigd door Vicky op 23-05-2010 20:11:21 ]