Helaas zijn vertrekkende allochtonen niet direct winstgevend en kunnen deze dus niet van de binnenkomende allochtonen worden afgetrokken. Maar ok, als je 7,2miljard deelt door 10.000 kost een enkele binnenkomende allochtoon dus al 720.000 euro. Dat fleurt het nieuwsartikel wel wat op jaquote:Op donderdag 20 mei 2010 07:40 schreef ethiraseth het volgende:
Hmm ja. Alleen komen er geen 25000 per jaar bij. De immigratie ligt meer onder de 10.000 de laatste jaren aangezien een groot deel van wat er binnenkomt gecompenseerd wordt door vertrekkende allochtonen. Dus die cijfers kan je door een factor 2,5 tot 5 delen.
Klopt, maar het rapport gaat uit van een migratiesaldo (wat naar ik aannam immigratie - emigratie is) van 25000, wat volgens het CBS nog nooit gehaald is. Zelfs in de jaren 90 lag dat saldo onder de 20.000. Het rapport heeft dus hoogstwaarschijnlijk véél te hoge cijfers gebruikt, en iedereen trapt er meteen in want OMG ALLOCHTONENquote:Op donderdag 20 mei 2010 07:43 schreef Sm0keZ het volgende:
[..]
Helaas zijn vertrekkende allochtonen niet direct winstgevend en kunnen deze dus niet van de binnenkomende allochtonen worden afgetrokken. Maar ok, als je 7,2miljard deelt door 10.000 kost een enkele binnenkomende allochtoon dus al 720.000 euro. Dat fleurt het nieuwsartikel wel wat op ja
verder wat hij zegtquote:Op donderdag 20 mei 2010 07:52 schreef stbabylon het volgende:
"Zeg, zoeken jullie eens uit dat immigratie uit niet-Westerse landen een boel kost"
"Ok"
Vanaf je geboorte tot het moment dat je gaat bijdragen aan de maatschappij (lees...belasting betalen), is de overheid ook wel een paar ton aan je kwijt hoor aan scholing ziektekosten etc.quote:Op donderdag 20 mei 2010 07:14 schreef Sm0keZ het volgende:
Wtf, da's bijna 3 ton per persoon. Zou wel aardig zijn als de overheid dat voor iedereen zou betalen, doe mij zo'n gratis huis!
Scholing zal inderdaad wel het een en ander hebben gekost, dat is nou eenmaal zo. Maar ten eerste zorgt dat er (meestal) wel voor dat je goed opgeleid volk de beroepsbevolking in stuurt, plus dat je ook nog ziet wat je ervoor terugkrijgt.quote:Op donderdag 20 mei 2010 08:24 schreef LangeTabbetje het volgende:
[..]
Vanaf je geboorte tot het moment dat je gaat bijdragen aan de maatschappij (lees...belasting betalen), is de overheid ook wel een paar ton aan je kwijt hoor aan scholing ziektekosten etc.
Maar goed, Wilders zijn zin, er zijn wat cijfers in beeld gebracht. Niet het totale beeld overigens, dat geven de onderzoekers ook duidelijk aan in hun rapport. En nu?quote:Niet-westerse allochtonen
Het CBS rekent iemand tot de allochtonen als ten minste één van diens
ouders in het buitenland is geboren. Daarbij wordt onderscheid gemaakt
tussen degenen die zelf in het buitenland zijn geboren (de eerste generatie)
en degenen die in Nederland zijn geboren (de tweede generatie). Nietwesterse
allochtonen zijn personen die zijn geboren in Afrika, Latijns-
Amerika en Azië (exclusief Indonesië en Japan) of Turkije, of van wie ten
minste één van de ouders in die landen is geboren. De belangrijkste groepen
niet-westerse allochtonen zijn afkomstig uit Turkije, Marokko, Suriname en
de Nederlandse Antillen en Aruba. Gezamenlijk maken zij circa 65% van de
niet-westerse allochtonen uit.
je moet er ook niet over nadenken als je geen flauw idee hebt hoe het zit, dat leidt alleen maar tot ongefundeerde meningenquote:Op donderdag 20 mei 2010 08:42 schreef Sm0keZ het volgende:
[..]
Ik kan me nu eerlijk gezegd niet bedenken wat er precies allemaal in dat pakket van 288.000 euro per immigrant zit...
Dat heet nieuwsgierigheid, in de hoop dat iemand die wel kennis van zaken heeft wat uitleg kan geven hierover.quote:Op donderdag 20 mei 2010 08:44 schreef Maarten1 het volgende:
[..]
je moet er ook niet over nadenken als je geen flauw idee hebt hoe het zit, dat leidt alleen maar tot ongefundeerde meningen
...maar je lijkt me mening al klaar te hebbenquote:Op donderdag 20 mei 2010 08:45 schreef Sm0keZ het volgende:
[..]
Dat heet nieuwsgierigheid, in de hoop dat iemand die wel kennis van zaken heeft wat uitleg kan geven hierover.
Graag een onderzoek naar de kosten van een PVV-stemmer, vergeleken met kiezers op ander partijen betalen PVV-stemmers per saldo namelijk minder belastingen en premies, zijn vaker afhankelijk van een uitkering (met name bijstand) en zitten vaker in de criminaliteit met alle kosten van dien.quote:Op donderdag 20 mei 2010 08:43 schreef Pool het volgende:
[..]
Maar goed, Wilders zijn zin, er zijn wat cijfers in beeld gebracht. Niet het totale beeld overigens, dat geven de onderzoekers ook duidelijk aan in hun rapport. En nu?
Ja, of wat kosten de vrouwen de mannen eigenlijk in totaal?quote:Op donderdag 20 mei 2010 09:32 schreef lurf_doctor het volgende:
[..]
Graag een onderzoek naar de kosten van een PVV-stemmer, vergeleken met kiezers op ander partijen betalen PVV-stemmers per saldo namelijk minder belastingen en premies, zijn vaker afhankelijk van een uitkering (met name bijstand) en zitten vaker in de criminaliteit met alle kosten van dien.
ff een kosten-baten analyse op loslaten, dan worden de verhoudingen nog scheverquote:Op donderdag 20 mei 2010 09:39 schreef Pool het volgende:
[..]
Ja, of wat kosten de vrouwen de mannen eigenlijk in totaal?
En nu misbruikt hij het om nog meer domme mensen naar zijn partij te lokken. Met een verkeerd onderzoek, met zwaar overdreven cijfers, maar ja, dat maakt niet uit. Hij pakt er toch wel uit wat hij nodig heeft. En de grote massa trapt er toch wel in.quote:Op donderdag 20 mei 2010 08:43 schreef Pool het volgende:
Maar goed, Wilders zijn zin, er zijn wat cijfers in beeld gebracht. Niet het totale beeld overigens, dat geven de onderzoekers ook duidelijk aan in hun rapport. En nu?
Jouw bron is zeker je dikke duim gecombineerd met een rijke fantasie?quote:Op donderdag 20 mei 2010 09:32 schreef lurf_doctor het volgende:
[..]
Graag een onderzoek naar de kosten van een PVV-stemmer, vergeleken met kiezers op ander partijen betalen PVV-stemmers per saldo namelijk minder belastingen en premies, zijn vaker afhankelijk van een uitkering (met name bijstand) en zitten vaker in de criminaliteit met alle kosten van dien.
Het is allang bekend dat de PVV-stemmer gemiddeld genomen lager opgeleid is, dus betalen ze minder belasting en krijgen ze meer subsidies, zijn ze vaker werkloos en inderdaad, ook vaker in de criminaliteit.quote:Op donderdag 20 mei 2010 10:02 schreef Dr.Nikita het volgende:
[..]
Jouw bron is zeker je dikke duim gecombineerd met een rijke fantasie?
Dat ze vaker in de bijstand zitten is inderdaad een probleem, laten we die aanpakken. Die mensen kansen geven, goed onderwijs en mooie wijken.quote:Vergeleken met autochtonen betalen niet-westerse allochtonen per saldo namelijk minder belastingen en premies, zijn vaker afhankelijk van een uitkering (met name bijstand) en zitten vaker in de criminaliteit met alle kosten van dien.
Ja natuurlijk, je hebt ALTIJD gelijk.quote:Op donderdag 20 mei 2010 10:04 schreef ethiraseth het volgende:
[..]
Het is allang bekend dat de PVV-stemmer gemiddeld genomen lager opgeleid is, dus betalen ze minder belasting en krijgen ze meer subsidies, zijn ze vaker werkloos en inderdaad, ook vaker in de criminaliteit.
Maar de vertrekkende allochtonen zijn vooral juist de hoogopgeleide die wel bijdragen...quote:Op donderdag 20 mei 2010 07:40 schreef ethiraseth het volgende:
Hmm ja. Alleen komen er geen 25000 per jaar bij. De immigratie ligt meer onder de 10.000 de laatste jaren aangezien een groot deel van wat er binnenkomt gecompenseerd wordt door vertrekkende allochtonen. Dus die cijfers kan je door een factor 2,5 tot 5 delen.
Onderwijs levert nog wat op, kansarme immigranten en hun kroost kosten alleen maar geld en problemen.quote:Op donderdag 20 mei 2010 08:21 schreef Maarten1 het volgende:
ik wil helemaal niet eens weten wat 10 jaar onderwijs gekost heeft....
huh?
of 10 jaar huursubsidie
he wat?
alles kost geld
[..]
verder wat hij zegt
toch zou er best een kern van waarheid in die reactie kunnen zitten...quote:Op donderdag 20 mei 2010 10:09 schreef Dr.Nikita het volgende:
[..]
Ja natuurlijk, je hebt ALTIJD gelijk.
weet je wie ook alleen maar geld kosten? de gehandicaptenquote:Op donderdag 20 mei 2010 10:19 schreef JohnLocke het volgende:
[..]
Onderwijs levert nog wat op, kansarme immigranten en hun kroost kosten alleen maar geld en problemen.
Is toch een goede ruil? Eerst profiteren van goede scholing en dan vertrekken. Wat terugkomt aan analfabetetische gelukzoekers tot de dood en aan steuntrekkende importbruidjes is pure aanwinst.quote:Op donderdag 20 mei 2010 10:18 schreef JohnLocke het volgende:
[..]
Maar de vertrekkende allochtonen zijn vooral juist de hoogopgeleide die wel bijdragen...
http://www.synovate.nl/pdf/91221_rap_v.1.0.pdfquote:Op donderdag 20 mei 2010 10:09 schreef Dr.Nikita het volgende:
[..]
Ja natuurlijk, je hebt ALTIJD gelijk.
Stel je aan zeg, de grenzen sluiten voor kansarme immigranten is heel wat anders dan gehandicapten ruimen.quote:Op donderdag 20 mei 2010 10:22 schreef Maarten1 het volgende:
[..]
weet je wie ook alleen maar geld kosten? de gehandicapten
tijd om er wat aan te doen
quote:Op donderdag 20 mei 2010 10:23 schreef Tup4Ever het volgende:
[..]
http://www.synovate.nl/pdf/91221_rap_v.1.0.pdf
Slide 25
nouja, als ze kapotgeschoten worden in hun eigen land....quote:Op donderdag 20 mei 2010 10:24 schreef JohnLocke het volgende:
[..]
Stel je aan zeg, de grenzen sluiten voor kansarme immigranten is heel wat anders dan gehandicapten ruimen.
Hoe kom je bij die conclusie?quote:Op donderdag 20 mei 2010 10:27 schreef Dr.Nikita het volgende:
[..]
![]()
En dat zegt erg veel.
De meeste analfabeten, wereldvreemden en laaggeschoolden zitten nog steeds bij de PvdA.
Dat geldt dus in ieder geval niet voor de Marokkanen, Turken, Polen, Bulgaren en Roemenen. Die schrijnende gevallen zijn maar een heel klein deel, de meeste zijn gewoon gelukszoekers.quote:Op donderdag 20 mei 2010 10:30 schreef Maarten1 het volgende:
[..]
nouja, als ze kapotgeschoten worden in hun eigen land....
die zitten er tussen namelijk
en andere schrijnende gevallen
27% van de PVV stemmers heeft havo of hoger genoten. Dat is niet zo weinig hoor.quote:Op donderdag 20 mei 2010 10:23 schreef Tup4Ever het volgende:
[..]
http://www.synovate.nl/pdf/91221_rap_v.1.0.pdf
Slide 25
Domme vraag, de gehandicapten zijn hier geboren, zij zijn onze verantwoordelijkheid. Die andere niet.quote:Op donderdag 20 mei 2010 10:30 schreef Maarten1 het volgende:
[..]
de wereld is een tyfuszooi, wij hebben het beter hier in nederland, waarom de gehandicapten wel en de buitenlanders niet?
Polen Bulgaren en Roemenen vallen niet onder niet-westerse allochtonen.quote:Op donderdag 20 mei 2010 10:33 schreef JohnLocke het volgende:
[..]
Dat geldt dus in ieder geval niet voor de Marokkanen, Turken, Polen, Bulgaren en Roemenen. Die schrijnende gevallen zijn maar een heel klein deel, de meeste zijn gewoon gelukszoekers.
En wat de oprechte vluchtelingen betreft; ga naar een buurland ofzo, blijf lekker uit Europa.
Waarom ben jij zo naief en goedgelovig trouwens?
Dat dus.quote:Op donderdag 20 mei 2010 07:52 schreef stbabylon het volgende:
"Zeg, zoeken jullie eens uit dat immigratie uit niet-Westerse landen een boel kost"
"Ok"
Weet je dat zeker? Lijkt mij eigenlijk wel.quote:Op donderdag 20 mei 2010 10:37 schreef Mutant01 het volgende:
[..]
Polen Bulgaren en Roemenen vallen niet onder niet-westerse allochtonen.
Dat verandert niet dat ze pp veel meer kosten dan opleveren, en niet alleen financieel.quote:Kijkend naar de cijfers van 2008 (definitieve cijfers) zien we dat er 48 597 niet-westerse immigranten, waarvan 2 117 Marokkanen en 4 048 Turken.
Over overdrijvingen gesproken.
Dat zijn 52 marokkanen te veel ja!quote:Op donderdag 20 mei 2010 10:37 schreef Mutant01 het volgende:
[..]
Polen Bulgaren en Roemenen vallen niet onder niet-westerse allochtonen.
Kijkend naar de cijfers van 2008 (definitieve cijfers) zien we dat er 48 597 niet-westerse immigranten, waarvan 2 117 Marokkanen en 4 048 Turken.
Kijken we naar de migratiesaldo (immigranten - emigranten) dan zien we dat het netto-resultaat 1 320 Turken erbij en 52 Marokkanen erbij is.![]()
Over overdrijvingen gesproken.
Denk eens aan alle kansarme kinderen die er hier uitgepoept worden. Het geboortecijfer onder die groepen ligt nog steeds veel hoger dan bij bijvoorbeeld autochtonen.quote:Op donderdag 20 mei 2010 10:37 schreef Mutant01 het volgende:
[..]
Kijken we naar de migratiesaldo (immigranten - emigranten) dan zien we dat het netto-resultaat 1 320 Turken erbij en 52 Marokkanen erbij is.![]()
o wordt het zo'n discussie? waar we specifieke zinnen gaan quoten?quote:Op donderdag 20 mei 2010 10:35 schreef JohnLocke het volgende:
[..]
Domme vraag, de gehandicapten zijn hier geboren, zij zijn onze verantwoordelijkheid. Die andere niet.
Is er zelf iets mis met je hoofd ofzo?
Had ik je zonder dat onderzoek wel kunnen vertellen, maar het pnut is, dat als je hierop gaat aanpassen, je eigenlijk ook de kosten van ouderen/gehandicapten zou moeten uitrekenen om daar dingen op aan te passen.quote:Op donderdag 20 mei 2010 10:40 schreef JohnLocke het volgende:
[..]
Dat verandert niet dat ze pp veel meer kosten dan opleveren, en niet alleen financieel.
Maar dan zeg je zelf ook alquote:Op donderdag 20 mei 2010 10:35 schreef JohnLocke het volgende:
[..]
Domme vraag, de gehandicapten zijn hier geboren, zij zijn onze verantwoordelijkheid. Die andere niet.
Is er zelf iets mis met je hoofd ofzo?
Maw. je geeft dus toe dat het gaat om mensen die hier zijn geboren, waarom is dit dan oppeens anders dan ouderen of gehandicapten?quote:Op donderdag 20 mei 2010 10:41 schreef JohnLocke het volgende:
[..]
Denk eens aan alle kansarme kinderen die er hier uitgepoept worden. Het geboortecijfer onder die groepen ligt nog steeds veel hoger dan bij bijvoorbeeld autochtonen.
Ja, dat weet ik heel zeker.quote:Op donderdag 20 mei 2010 10:40 schreef JohnLocke het volgende:
Weet je dat zeker? Lijkt mij eigenlijk wel.
Dat verandert heel wat qua context van het onderzoek. Waren niet Fatima en Achmed verantwoordelijk voor de kosten van Henk en Ingrid?quote:Dat verandert niet dat ze pp veel meer kosten dan opleveren, en niet alleen financieel.
havo.quote:Op donderdag 20 mei 2010 10:34 schreef Cahir het volgende:
[..]
27% van de PVV stemmers heeft havo of hoger genoten. Dat is niet zo weinig hoor.
Lees een paar posts boven je; ouderen en gehandicapten zijn onze verantwoordelijkheid. Andermans kansloos tuig niet.quote:Op donderdag 20 mei 2010 10:42 schreef Zith het volgende:
[..]
Had ik je zonder dat onderzoek wel kunnen vertellen, maar het pnut is, dat als je hierop gaat aanpassen, je eigenlijk ook de kosten van ouderen/gehandicapten zou moeten uitrekenen om daar dingen op aan te passen.
Binnen 1 generatie was dat getal gedaald tot net iets boven replacement-ratio.quote:Op donderdag 20 mei 2010 10:41 schreef JohnLocke het volgende:
[..]
Denk eens aan alle kansarme kinderen die er hier uitgepoept worden. Het geboortecijfer onder die groepen ligt nog steeds veel hoger dan bij bijvoorbeeld autochtonen.
..en de rest van mn post?quote:Op donderdag 20 mei 2010 10:44 schreef JohnLocke het volgende:
[..]
Lees een paar posts boven je; ouderen en gehandicapten zijn onze verantwoordelijkheid. Andermans kansloos tuig niet.
Je hebt gelijk, maar ik denk dat we met die groepen dezelfde problemen kunnen verwachten. Sterker nog, die zien we al.quote:
You lost me.quote:[..]
Dat verandert heel wat qua context van het onderzoek. Waren niet Fatima en Achmed verantwoordelijk voor de kosten van Henk en Ingrid?
Ze zijn hier geboren omdat we hun kansarme ouders hier hebben binnengehaald. Ik ben het ermee eens dat we er nu mee in onze maag gesplitst zitten.quote:Op donderdag 20 mei 2010 10:42 schreef Zith het volgende:
[..]
Maw. je geeft dus toe dat het gaat om mensen die hier zijn geboren, waarom is dit dan oppeens anders dan ouderen of gehandicapten?
Ja, je moet er toch nog iets van een graadmeter op kunnen plakken. Ofzoquote:
Dat heeft niets te maken met de kosten van de immigratie op zichzelf. Maar sociale kosten verbonden aan nakomelingen van immigranten. Dat is wat anders.quote:[b]Op donderdag 20 mei 2010 10:46 schreef JohnLocke het volgende:[/b
Je hebt gelijk, maar ik denk dat we met die groepen dezelfde problemen kunnen verwachten. Sterker nog, die zien we al.
Dat is niet zo heel vreemd. Hoe dan ook, volgens mij hebben we het hier over de kosten van immigratie bij een instroom van 50.000 nieuwe mensen per jaar. En niet over de kosten van mensen die hier al een langere tijd wonen, je haalt twee dingen door elkaar.quote:You lost me.
Waar komen al die hangende kutmarokkanen in elk dorp en stad dan vandaan?quote:Op donderdag 20 mei 2010 10:45 schreef Mutant01 het volgende:
[..]
Binnen 1 generatie was dat getal gedaald tot net iets boven replacement-ratio.
Uit Marokko zeker?quote:Op donderdag 20 mei 2010 10:49 schreef JohnLocke het volgende:
[..]
Waar komen al die hangende kutmarokkanen in elk dorp en stad dan vandaan?
Niet dus, het verband is overduidelijk. Het is ook logisch dat de nakomelingen van kansarme immigranten niet veel kansrijker zullen zijn, in ieder geval niet de eerste generaties.quote:Op donderdag 20 mei 2010 10:48 schreef Mutant01 het volgende:
[..]
Dat heeft niets te maken met de kosten van de immigratie op zichzelf. Maar sociale kosten verbonden aan nakomelingen van immigranten. Dat is wat anders.
Mijn punt is relevant voor de discussie over immigratie in het algemeen, je kunt hun kinderen er niet los van zien.quote:[..]
Dat is niet zo heel vreemd. Hoe dan ook, volgens mij hebben we het hier over de kosten van immigratie bij een instroom van 50.000 nieuwe mensen per jaar. En niet over de kosten van mensen die hier al een langere tijd wonen, je haalt twee dingen door elkaar.
Nee, uit Marokkaanse ouders, waarvan jij ook wel weet dat het immigratiesaldo ooit veel meer dan 50 was en waarvan jij ook weet dat ze nog steeds een positief geboortesaldo hebben.quote:
Velen hoeven niet kansarm te zijn, als ze de kansen krijgen.quote:Op donderdag 20 mei 2010 10:51 schreef JohnLocke het volgende:
[..]
Niet dus, het verband is overduidelijk. Het is ook logisch dat de nakomelingen van kansarme immigranten niet veel kansrijker zullen zijn, in ieder geval niet de eerste generaties.
[..]
Mijn punt is relevant voor de discussie over immigratie in het algemeen, je kunt hun kinderen er niet los van zien.
Oh nou dank je wel, ik zal het mijn zussen vertellen die 1e generatie zijn doch allebei zeer hoog op de maatschappelijke ladder staan. Ik zal het ook aan mijzelf vertellen, officieel gezien de 2e generatie - omdat ik hier geboren ben. En ook aan Aboutaleb, Najib Amhali of Marcouch, allen 1e generatie.quote:Op donderdag 20 mei 2010 10:51 schreef JohnLocke het volgende:
Niet dus, het verband is overduidelijk. Het is ook logisch dat de nakomelingen van kansarme immigranten niet veel kansrijker zullen zijn, in ieder geval niet de eerste generaties.
Jawel, want kinderen die hier geboren zijn hebben een geheel ander kosten en baten plaatje dan verse immigranten.quote:Mijn punt is relevant voor de discussie over immigratie in het algemeen, je kunt hun kinderen er niet los van zien.
Verwacht er niet teveel van. Jaren na de pardonregeling werkte of studeerde nog steeds maar 1/3e van de betrokken immigranten, en dat werd al als positief beschouwd.quote:Op donderdag 20 mei 2010 10:49 schreef ThunderBitch het volgende:
Wat ik me wel afvraag is het volgende.
Is de productiviteit van de werkende allochtoon die de klusjes opknapt die de autochtoon verdomt te doen, verrekend in het geheel.
Het effect als al die allochtonen er de brui aan zouden geven?
Al die winkels die profijt hebben van de allochtonen?
De woekerrentes die berekend worden, met in het verlengde de incassobureau's die weer profijt hebben van het feit dat er te laat betaald kan worden. Ben benieuwd hoeveel werkloosheid dat nog meer met zich meebrengt.
Een pardonregeling voor immigranten?quote:Op donderdag 20 mei 2010 10:53 schreef JohnLocke het volgende:
[..]
Verwacht er niet teveel van. Jaren na de pardonregeling werkte of studeerde nog steeds maar 1/3e van de betrokken immigranten, en dat werd al als positief beschouwd.
Gefeliciteerd, je bent een uitzondering. Jij bent ook bekend met de statistieken over onderwijs en criminaliteit onder latere generaties, dus dat wist je al.quote:Op donderdag 20 mei 2010 10:53 schreef Mutant01 het volgende:
[..]
Oh nou dank je wel, ik zal het mijn zussen vertellen die 1e generatie zijn doch allebei zeer hoog op de maatschappelijke ladder staan. Ik zal het ook aan mijzelf vertellen, officieel gezien de 2e generatie - omdat ik hier geboren ben.
Maar het blijft negatief.quote:[..]
Jawel, want kinderen die hier geboren zijn hebben een geheel ander kosten en baten plaatje dan verse immigranten.
Ik vind het gezien de mogelijkheden lang niet slecht.quote:Op donderdag 20 mei 2010 10:53 schreef JohnLocke het volgende:
[..]
Verwacht er niet teveel van. Jaren na de pardonregeling werkte of studeerde nog steeds maar 1/3e van de betrokken immigranten, en dat werd al als positief beschouwd.
Wat is het verschil? Of ze nou binnenkomen via een huwelijk of een malafide uitzendbureau of een pardonregeling.quote:Op donderdag 20 mei 2010 10:54 schreef Mutant01 het volgende:
[..]
Een pardonregeling voor immigranten?
Het helpt wel zo ontzettend veel, zeker in een economie als die van Nederland.quote:Op donderdag 20 mei 2010 10:56 schreef ThunderBitch het volgende:
[..]
Ik vind het gezien de mogelijkheden lang niet slecht.
En trouwens, om succesvol te zijn of je broek kunnen ophouden, hoef je niet perse gestudeerd te hebben.
Dat is natuurlijk de makkelijkste uitweg. Iets wat niet overeenkomt met je eigen denkbeelden een "uitzondering" noemen.quote:Op donderdag 20 mei 2010 10:55 schreef JohnLocke het volgende:
Gefeliciteerd, je bent een uitzondering. Jij bent ook bekend met de statistieken over onderwijs en criminaliteit onder latere generaties, dus dat wist je al.
Het aanleggen van snelwegen kost miljarden, de voordelen (economische opbrengsten) zijn pas jaren later merkbaar. Zo werkt het met in feite alles.quote:Maar het blijft negatief.
Nogmaals, jij bent net zo bekend als ik met de cijfers dus houd je niet van de domme.quote:Op donderdag 20 mei 2010 10:58 schreef Mutant01 het volgende:
[..]
Dat is natuurlijk de makkelijkste uitweg. Iets wat niet overeenkomt met je eigen denkbeelden een "uitzondering" noemen.
We zijn al weer behoorlijk wat jaren verder sinds de eerste immigratie-golven, hoeveel generaties nog voor ze gelijk liggen met autochtonen wat betreft onderwijs en criminaliteit?quote:[..]
Het aanleggen van snelwegen kost miljarden, de voordelen (economische opbrengsten) zijn pas jaren later merkbaar. Zo werkt het met in feite alles.
Jazeker, maar er zijn ook genoeg autochtonen die niet gestudeerd hebben.quote:Op donderdag 20 mei 2010 10:57 schreef JohnLocke het volgende:
[..]
Het helpt wel zo ontzettend veel, zeker in een economie als die van Nederland.
Ik ben niet bekend met de "maatschappelijke succes-ratio" cijfers. Want volgens mij bestaan die niet. Cijfers met betrekking tot uitschieters naar beneden zijn er wel, helaas zegt dat niets over de uitschieters naar boven.quote:Op donderdag 20 mei 2010 11:00 schreef JohnLocke het volgende:
Nogmaals, jij bent net zo bekend als ik met de cijfers dus houd je niet van de domme.
Jij verwacht in één generatie een complete overhaul? Immers zoals ik al zei, in veel gevallen is de 1e generatie 35 - 70 jaar oud. De tweede generatie bestaat voornamelijk uit jonge dertigers, twintigers en tieners.quote:We zijn al weer behoorlijk wat jaren verder sinds de eerste immigratie-golven, hoeveel generaties nog voor ze gelijk liggen met autochtonen wat betreft onderwijs en criminaliteit?
Wat betreft die offers heb je gelijk, en daar ging ik inderdaad te gemakkelijk overheen. De trieste waarheid is echter dat die hardwerkende immigranten niet opvallen, maar met degene die er een potje van maken wordt de gemiddelde Nederlander vaak genoeg geconfronteerd. Dat zorgt voor een zeer negatieve beeldvorming helaas.quote:Op donderdag 20 mei 2010 11:01 schreef ThunderBitch het volgende:
[..]
Jazeker, maar er zijn ook genoeg autochtonen die niet gestudeerd hebben.
Het aantal allochtonen dat studeert of gestudeerd heeft, of het gemaakt heeft (eigen broek en zo) heeft wel veel en grotere offers moeten brengen om zover te komen in deze samenleving als je het vergelijkt met de autochtonen, dus in feite krijg je een vertekend beeld als je de cijfers niet goed interpreteert.
Ik heb het over de cijfers over onderwijs, werkeloosheid en criminaliteit. Die vestigen inderdaad vooral de aandacht op de problemen. Maar hoe jammer die negatieve beeldvorming ook is, de problemen zijn nou eenmaal groot.quote:Op donderdag 20 mei 2010 11:04 schreef Mutant01 het volgende:
[..]
Ik ben niet bekend met de "maatschappelijke succes-ratio" cijfers. Want volgens mij bestaan die niet. Cijfers met betrekking tot uitschieters naar beneden zijn er wel, helaas zegt dat niets over de uitschieters naar boven.
Nee, dat verwacht ik niet. Daarom hadden we er wat mij betreft ook nooit aan moeten beginnen. Maar zoals ik al eerder zei, ondanks dat we nu vastzitten aan die eerdere groepen, kunnen we nog steeds voorkomen dat we in de toekomst dezelfde fouten maken. En dan hamer ik weer op de Oost-Europeanen, want ik zie het om me heen gewoon fout gaan.quote:[..]
Jij verwacht in één generatie een complete overhaul? Immers zoals ik al zei, in veel gevallen is de 1e generatie 35 - 70 jaar oud. De tweede generatie bestaat voornamelijk uit jonge dertigers, twintigers en tieners.
Inderdaad. Ik ben het er dus zeker mee eens dat er gericht wat aan gedaan moet worden. Met dit rapport krijg je alleen nog meer weerstand tegen pogingen om iets voor de jongelui te doen die wel te helpen zijn.quote:Op donderdag 20 mei 2010 11:05 schreef JohnLocke het volgende:
[..]
Wat betreft die offers heb je gelijk, en daar ging ik inderdaad te gemakkelijk overheen. De trieste waarheid is echter dat die hardwerkende immigranten niet opvallen, maar met degene die er een potje van maken wordt de gemiddelde Nederlander vaak genoeg geconfronteerd. Dat zorgt voor een zeer negatieve beeldvorming helaas.
Oost-Europeanen zouden weleens een groter probleem kunnen geven, al zijn het westerse allochtonen. Ik denk dat Wilders zich beter daarop had kunnen richten, tenminste ook daarop, want je hebt gelijk, ik voorzie ook grote problemen.quote:Op donderdag 20 mei 2010 11:09 schreef JohnLocke het volgende:
[..]
Ik heb het over de cijfers over onderwijs, werkeloosheid en criminaliteit. Die vestigen inderdaad vooral de aandacht op de problemen. Maar hoe jammer die negatieve beeldvorming ook is, de problemen zijn nou eenmaal groot.
[..]
Nee, dat verwacht ik niet. Daarom hadden we er wat mij betreft ook nooit aan moeten beginnen. Maar zoals ik al eerder zei, ondanks dat we nu vastzitten aan die eerdere groepen, kunnen we nog steeds voorkomen dat we in de toekomst dezelfde fouten maken. En dan hamer ik weer op de Oost-Europeanen, want ik zie het om me heen gewoon fout gaan.
Nee hoor. Eigen waarnemingquote:Op donderdag 20 mei 2010 10:02 schreef Dr.Nikita het volgende:
[..]
Jouw bron is zeker je dikke duim gecombineerd met een rijke fantasie?
Wat doet dat ertoe? Die zijn hier geboren en hebben er recht op hier geld te kosten.quote:Op donderdag 20 mei 2010 11:41 schreef Viajero het volgende:
Ik ben benieuwd hoeveel blonde, blanke Nederlandse kinderen de eerste tien jaar van hun aanwezigheid in Nederland kosten.
Dus immigranten mogen belasting betalen maar als hun kind bijvoorbeeld een inenting nodig heeft moeten ze oprotten ?quote:Op donderdag 20 mei 2010 11:56 schreef Gia het volgende:
[..]
Wat doet dat ertoe? Die zijn hier geboren en hebben er recht op hier geld te kosten.
Iemand die ergens anders is geboren moet gewoon niet hier geld gaan kosten, maar lekker daar blijven.
wat dat ertoe doet is dat het over de eerste tien jaar gaat. mensen hebben in het begin vaak meer hulp nodig, als ze eenmaal op eigen benen staan dan dragen ze meer bij.quote:Op donderdag 20 mei 2010 11:56 schreef Gia het volgende:
[..]
Wat doet dat ertoe? Die zijn hier geboren en hebben er recht op hier geld te kosten.
Iemand die ergens anders is geboren moet gewoon niet hier geld gaan kosten, maar lekker daar blijven.
Dus jij vindt dat we Maxima uit moeten zetten?quote:Op donderdag 20 mei 2010 11:56 schreef Gia het volgende:
[..]
Wat doet dat ertoe? Die zijn hier geboren en hebben er recht op hier geld te kosten.
Iemand die ergens anders is geboren moet gewoon niet hier geld gaan kosten, maar lekker daar blijven.
quote:Op donderdag 20 mei 2010 11:30 schreef Gia het volgende:
Gewoon grenzen dicht en een beleid zoals andere landen dat ook kennen: Heb je hier iets bij te dragen dat geen enkele autochtoon kan doen, dan ben je welkom.
Verder alleen een dubbele nationaliteit in geval van gemengd huwelijk. Anders blijf je maar fijn je oorspronkelijke nationaliteit behouden als je er niet van af komt.
Geen importhuwelijken tussen vreemdeling en vreemdeling. Dan gaan ze maar op den vreemde wonen.
Binnen enkele jaren zijn we uit de problemen, financieel gezien. En hoeven we niet te bezuinigen en niet tot het 67ste te werken.
Ontwikkelingshulp, prima, maar eigen volk eerst.
Als ik voor mijn kinderen geen ijsje kan kopen, gooi ik ook niks in de collectebus.
Dan moet het kindje wel daar blijvenquote:Op donderdag 20 mei 2010 12:58 schreef ethiraseth het volgende:
Dat ijsje voor je kind kan een kind in Afrika 5 dagen voeden.
Klopt. Als er iets te halen valt, zijn we er als de kippen bij, maar als men iets terug wil, dan is de liefde over.quote:Op donderdag 20 mei 2010 13:00 schreef ethiraseth het volgende:
Zodra zwakke economieen zich ontwikkelen neemt de immigratie vanuit dat land meteen af. Helaas helpt het huidige beleid voor geen meter omdat we landen eerst kapotmaken en dan noodhulp sturen. En dan staan we verbaasd te kijken als mensen vluchten voor de ellende.
Klopt, al moet ik daarbij wel zeggen dat Europese landen op het moment gewoon toekijken hoe de VS en China Afrikaanse landen leegkopen en zelf de boot missenquote:Op donderdag 20 mei 2010 13:00 schreef ethiraseth het volgende:
Zodra zwakke economieen zich ontwikkelen neemt de immigratie vanuit dat land meteen af. Helaas helpt het huidige beleid voor geen meter omdat we landen eerst kapotmaken en dan noodhulp sturen. En dan staan we verbaasd te kijken als mensen vluchten voor de ellende.
We. Mensen daar kunnen niets zonder de blanken, alles wat daar gebeurt, goed of slecht, is een direct gevolg van wat blanken doen. De mensen daar hebben natuurlijk niet het denkniveau dat wij hebben, dus hebben ze ook geen verantwoordelijkheid voor hun eigen situatie.quote:Op donderdag 20 mei 2010 13:00 schreef ethiraseth het volgende:
Zodra zwakke economieen zich ontwikkelen neemt de immigratie vanuit dat land meteen af. Helaas helpt het huidige beleid voor geen meter omdat we landen eerst kapotmaken en dan noodhulp sturen. En dan staan we verbaasd te kijken als mensen vluchten voor de ellende.
Tsja, van wat er nog over is, na de leegroof van Europa.quote:Op donderdag 20 mei 2010 13:27 schreef Zith het volgende:
[..]
Klopt, al moet ik daarbij wel zeggen dat Europese landen op het moment gewoon toekijken hoe de VS en China Afrikaanse landen leegkopen en zelf de boot missen
Wil je ontkennen dat het Westen niet een gigantische invloed heeft op Afrikaanse economieën?quote:Op donderdag 20 mei 2010 13:31 schreef Viajero het volgende:
[..]
We. Mensen daar kunnen niets zonder de blanken, alles wat daar gebeurt, goed of slecht, is een direct gevolg van wat blanken doen. De mensen daar hebben natuurlijk niet het denkniveau dat wij hebben, dus hebben ze ook geen verantwoordelijkheid voor hun eigen situatie.
Ik blijf het vreemd vinden dat juist mensen die claimen zo meevoelend te zijn tegelijkertijd zo'n enorme racistische minachting tov Afrikanen laten zien.
De mensen daar leven volgens een ander cultuur en patroon. Er zijn andere dingen belangrijk geweest tot nu toe. Dingen die in het westen op de achtergrond zijn geraakt.quote:Op donderdag 20 mei 2010 13:31 schreef Viajero het volgende:
[..]
We. Mensen daar kunnen niets zonder de blanken, alles wat daar gebeurt, goed of slecht, is een direct gevolg van wat blanken doen. De mensen daar hebben natuurlijk niet het denkniveau dat wij hebben, dus hebben ze ook geen verantwoordelijkheid voor hun eigen situatie.
Ik blijf het vreemd vinden dat juist mensen die claimen zo meevoelend te zijn tegelijkertijd zo'n enorme racistische minachting tov Afrikanen laten zien.
Nee da kun je niet, het saldo heeft te maken met de doelgroepen berekening, maar emigranten met hun IQ en EQ bagage is een volstrekt andere groep dan de IQ en EQ immigrant die naar naar nederland komt.quote:Op donderdag 20 mei 2010 07:40 schreef ethiraseth het volgende:
Hmm ja. Alleen komen er geen 25000 per jaar bij. De immigratie ligt meer onder de 10.000 de laatste jaren aangezien een groot deel van wat er binnenkomt gecompenseerd wordt door vertrekkende allochtonen. Dus die cijfers kan je door een factor 2,5 tot 5 delen.
Nee, die zijn broodnodig. Zonder Polen is heel het Westland binnen een jaar failliet. Dat kost ook wel een miljardje of watquote:Op donderdag 20 mei 2010 10:33 schreef JohnLocke het volgende:
Dat geldt dus in ieder geval niet voor de Marokkanen, Turken, Polen, Bulgaren en Roemenen. Die schrijnende gevallen zijn maar een heel klein deel, de meeste zijn gewoon gelukszoekers.
Haha ja. Van 5.1 kind per gezin naar 2.1. Nog wel hoger dan onze vergrijzende allochtoon uiteraard (1.7 ofzo?). Wat Nederland moet doen is het Zwitserse model toepassen. Tijdelijke visa's. Geen werk? Land uit.quote:Op donderdag 20 mei 2010 10:45 schreef Mutant01 het volgende:
Binnen 1 generatie was dat getal gedaald tot net iets boven replacement-ratio.
Misschien is dit alleen nog iets in het Oosten des lands, maar Polen en andere Oost-Europeanen zijn hier onevenredig vaak betrokken bij misdrijven zoals inbraak en zaken als agressief goud verkopen aan de snelweg. Plus dat ik de indruk heb dat dronken rijden voor Polen vrij normaal is. Niet voor niets worden in Limburg nu verkeersregels uitgegeven in het Pools.quote:Op vrijdag 21 mei 2010 00:31 schreef Knipoogje het volgende:
[..]
Nee, die zijn broodnodig. Zonder Polen is heel het Westland binnen een jaar failliet. Dat kost ook wel een miljardje of wat
Of dacht je dat de Nederlanders dat werk wel gaan doen? En als je ze dwingt om dat werk te gaan doen, dat ze dat dan daadwerkelijk gemotiveerd gaan doen met een productiviteit die te vergelijken valt met de Polen? Gaan al die Westlandse boeren alsnog failliet.
Ik zie dagelijks prestatiegrafiekjes langskomen en de Pjotr's en Patrycja's presteren bijkans 2x zoveel als de Pieten en de Shirleys.
Die Polen zitten overigens niet in het onderzoek hoor, want die leveren netto heel erg veel geld op.
Helemaal mee eens. Visa moet gesponsord worden door werkgever, stop je met werken of ontslagen? Terug naar land van herkomst. Na vijf jaar kunnen we dan praten over een permanent visum.quote:[..]
Haha ja. Van 5.1 kind per gezin naar 2.1. Nog wel hoger dan onze vergrijzende allochtoon uiteraard (1.7 ofzo?). Wat Nederland moet doen is het Zwitserse model toepassen. Tijdelijke visa's. Geen werk? Land uit.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |