quote:Op vrijdag 21 mei 2010 01:07 schreef Yurithemaster het volgende:
[..]
lijken wel wat op elkaar ja maar de buurjongen is net iets leuker
ik moet eik ook naar bed maar kan nietquote:Op vrijdag 21 mei 2010 01:10 schreef Steve het volgende:
Kan niet slapen.
En over een paar uur weer eruit.
Wat dan niet helpt is om in je bed te gaan liggen woelen en piekeren, en je frustreren over het idee dat je niet kan slapen en er over een paar uur al weer uit moet.quote:Op vrijdag 21 mei 2010 01:10 schreef Steve het volgende:
Kan niet slapen.
En over een paar uur weer eruit.
Sowieso piekeren, waar dan ook over, helpt niet.quote:Op vrijdag 21 mei 2010 01:28 schreef oinaru_isan het volgende:
Wat dan niet helpt is om in je bed te gaan liggen woelen en piekeren, en je frustreren over het idee dat je niet kan slapen en er over een paar uur al weer uit moet.
Wat wel: nou ja.. dit ofzo.![]()
![]()
Minimeetquote:Op vrijdag 21 mei 2010 00:33 schreef oinaru_isan het volgende:
[..]
Ja maar, wat als ik rond 11 uur terug ga naar E.
Lijkt wel een tweelingquote:Op vrijdag 21 mei 2010 00:51 schreef El_Mismo_Loco het volgende:
maar okay het topic is toch bijna dicht
mn vriend:
[ afbeelding ]
mn buurjongen:
[ afbeelding ]
Succesquote:
Ik zou ze beiden doenquote:Op vrijdag 21 mei 2010 08:13 schreef Stroekie het volgende:
Ben ik nu de enige die de buurman van Mismo te gelikt vind en de bovenste meneer leuker vind, ja op Mismo na dat
Nee. Maar die is al bezet en ik stook niet in een goed huwelijk. Vandaar dat gedoe met Nuno ook destijdsquote:Op vrijdag 21 mei 2010 08:13 schreef Stroekie het volgende:
Ben ik nu de enige die de buurman van Mismo te gelikt vind en de bovenste meneer leuker vind, ja op Mismo na dat
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |