Ik heb mijzelf aangepraat dat ik vanaf vandaag eerder ga slapen.quote:
Je hebt vandaag de hele dag ook al door gepit.quote:Op dinsdag 18 mei 2010 21:52 schreef Mozy het volgende:
[..]
Ik heb mijzelf aangepraat dat ik vanaf vandaag eerder ga slapen.
Ik slaap al 2 jaar lang een uur of 4 te weinig per nacht
Ik heb een gigantisch slaap tekort, 1 dagje pitten haalt dat niet in.quote:Op dinsdag 18 mei 2010 21:52 schreef WillFerrell het volgende:
[..]
Je hebt vandaag de hele dag ook al door gepit.
quote:
quote:Op dinsdag 18 mei 2010 21:52 schreef Lakitu het volgende:
[..]
Ynni Distant Relatives is uit vandaag, heb je al geluisterd?
quote:
Hmhm, jij lijkt op iemand. Wie oh wie, hmmmquote:Op dinsdag 18 mei 2010 21:53 schreef Mozy het volgende:
[..]
Ik heb een gigantisch slaap tekort, 1 dagje pitten haalt dat niet in.
Wat, hij lijkt kenkerveel op mijn broertje hier.quote:Op dinsdag 18 mei 2010 21:51 schreef Otis2.0 het volgende:
[..]
Heb ik al gedaan. Komt ie:
[ afbeelding ]
Knap dat je het dan twee jaar volhoudt.quote:Op dinsdag 18 mei 2010 21:53 schreef Mozy het volgende:
[..]
Ik heb een gigantisch slaap tekort, 1 dagje pitten haalt dat niet in.
Ik neem dat als een ja.quote:
quote:
quote:Op dinsdag 18 mei 2010 21:34 schreef wolvendagen het volgende:
[..]
Goed! Ik heb vandaag Nederlands gehad als eerste en daar had ik 40 van de 49 punten voor. Dus ik kom voor Nederlands tussen de 7.2 en 9.2
En daarna biologie gehad, waarvan ik dacht dat hij heel slecht ging omdat ik heel slecht ben in biologie. Maar daar had ik ook 40 punten, maar wel van de 68. En daar kom ik tussen de 5.3 en de 7.3.
Nee, eigenlijk heb ik het nog niet geluisterd. Ik zit met twee andere huisgenootjes beneden en heb niet zo'n zin om het op te zetten. Ik ga het morgen even luisteren.quote:Op dinsdag 18 mei 2010 21:54 schreef Lakitu het volgende:
[..]
Ik neem dat als een ja.Wat vind je ervan?
quote:Op dinsdag 18 mei 2010 21:54 schreef WillFerrell het volgende:
[..]
Knap dat je het dan twee jaar volhoudt.
JE NEGEERT ME, MAISNON!!! VANAF NU GA IK JOUW POSTS OOK NEGEREN, NET ZOALS DE REST AL DEED!!!11!quote:Op dinsdag 18 mei 2010 21:55 schreef Maisnon het volgende:
De film is een minuut bezig en nicolaas heeft een neger z'n hersenen eruit gestompt wat
Waarom bang voor je huisgenoten dan?quote:Op dinsdag 18 mei 2010 21:55 schreef ynuhh het volgende:
[..]
Nee, eigenlijk heb ik het nog niet geluisterd. Ik zit met twee andere huisgenootjes beneden en heb niet zo'n zin om het op te zetten. Ik ga het morgen even luisteren.
Als in knap vervelend.quote:Op dinsdag 18 mei 2010 21:56 schreef Mozy het volgende:
[..]Niks knap. Het is kankervervelend.
Ik word in het weekend om fucking 8 uur wakker, met knallende koppijn. En het lukt me niet om verder te slapen
Vaag. Ik weet nog wel dat ik dr gegeven heb =$quote:Op dinsdag 18 mei 2010 21:56 schreef Chriz2k het volgende:
[ afbeelding ]
Kan iemand zich haar nog herinneren?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |