Altijd al geweten dat jij die goed vondquote:
Dat vond ik best een goede film hoorquote:Op zondag 16 mei 2010 20:41 schreef GGMM het volgende:
Dan wordt je bij the shankshaw redemption opnieuw teleurgesteld.
Hoe wist je datquote:Op zondag 16 mei 2010 20:42 schreef bijdehand het volgende:
[..]
Altijd al geweten dat jij die goed vond
Wat goed van jou dat je dat weet te voorspellenquote:Op zondag 16 mei 2010 20:41 schreef GGMM het volgende:
Dan wordt je bij the shankshaw redemption opnieuw teleurgesteld.
Iedereen die die film heeft gezien weet dat wel van jouquote:
Thnx. Maar zo moeilijk is dat niet hoor.quote:Op zondag 16 mei 2010 20:44 schreef Rekkie het volgende:
[..]
Wat goed van jou dat je dat weet te voorspellen
Hoe weten ze dat danquote:Op zondag 16 mei 2010 20:45 schreef bijdehand het volgende:
[..]
Iedereen die die film heeft gezien weet dat wel van jou
+ godfather ook wat saai en langquote:Op zondag 16 mei 2010 20:38 schreef ikbennieuwopfok het volgende:![]()
Ik ben al een tijdje bezig met het kijken van alle films uit de imdb top 250 en ben eindelijk bij de top 2 aangekomen, The Godfather part 1 en 2. Jammer zeg, vergeleken met andere films uit de lijst is dit echt een grote stap terug. Zo heb ik van de week pareltjes als 12 angry men en The good, the bad and the ugly gekeken.Wat een anti-climax dit.
Vanavond part 2 kijken, hopen dat die beter is.
Klacht: The Godfather is niet zo goed als ik had verwacht.
Klacht2: Star Wars en Indiana Jones, wat de fuck doen die films überhaupt in de top 250?
Dat is nagenoeg elke film met Clint Eastwood.quote:
Dat heb ik met Billy Turf, van vroeger.quote:Op zondag 16 mei 2010 20:54 schreef RickoKun het volgende:
Indiana jones vond ik trouwens nog wel toffe films vroegah
Starwars 1 krijgt deze week in de VPRO-gids de maximale 5 sterren.quote:Op zondag 16 mei 2010 21:01 schreef Il_Piccolo_Principe het volgende:
Goed van jou dat jij lekker alternatief bent joh !
Wat betreft Starwars heb je dan wel weer gelijk
Helemaal mee eens.quote:Op zondag 16 mei 2010 21:05 schreef Hetiszover het volgende:
Zelfde geldt voor Eternal Sunshine
Wat een kutfilm is dat zeg
Hoezo gedateerdquote:Op zondag 16 mei 2010 21:10 schreef Hooidraad het volgende:
Lekker onderuitgezakt The Godfather kijken, geweldig toch! Moet je natuurlijk wel liggen, zo'n lange en trage film die inmiddels ook gedateerd is. The Godfather: The Game zul je waarschijnlijk leuker vinden; die haakt in op het verhaal maar je kunt min of meer het heft in eigen handen nemen.
A streetcar named Desire.quote:Op zondag 16 mei 2010 21:14 schreef BigRedKane het volgende:
TS heeft geen smaak.
Westerns![]()
Marlon Brando
quote:
Schuldigquote:Op zondag 16 mei 2010 21:20 schreef PLAE@ het volgende:
[..]
Hooguit 1x in de 5 jaar ofzo.
Wie kijkt films nou 10x?
In mijn omgeving alleen peuters en mongooltjes.
Heiden.quote:Op zondag 16 mei 2010 21:24 schreef Jamiroquai het volgende:
Bladerunner is een kutfilm!!!
Zo, lynch me nu maar!
Je bedoelt Kidulthood en dan Adulthood, idd erg goede films!quote:Op zondag 16 mei 2010 20:53 schreef Het_Fenomeen het volgende:
Iedereen moet Childhood kijken en daarna Adulthood er mooie films
In 50 jaar kijk je er dus volgens je eigen bewering 10x naarquote:Op zondag 16 mei 2010 21:20 schreef PLAE@ het volgende:
[..]
Hooguit 1x in de 5 jaar ofzo.
Wie kijkt films nou 10x?
In mijn omgeving alleen peuters en mongooltjes.
Welke omgeving is dat? Ik heb denk ik onder het genot van bier en gezelschap de film Don't be a menace wel 10x gekekenquote:Op zondag 16 mei 2010 21:20 schreef PLAE@ het volgende:
[..]
Hooguit 1x in de 5 jaar ofzo.
Wie kijkt films nou 10x?
In mijn omgeving alleen peuters en mongooltjes.
Geniale film.quote:
Eens.quote:Op zondag 16 mei 2010 21:05 schreef Hetiszover het volgende:
Zelfde geldt voor Eternal Sunshine
Wat een kutfilm is dat zeg
quote:Op zondag 16 mei 2010 22:03 schreef Patje1987 het volgende:
[..]
Welke omgeving is dat? Ik heb denk ik onder het genot van bier en gezelschap de film Don't be a menace wel 10x gekeken
Ja man, sinds die film kijk ik heel anders tegen bowlen aan.quote:
quote:Op zondag 16 mei 2010 20:41 schreef GGMM het volgende:
Dan wordt je bij the shankshaw redemption opnieuw teleurgesteld.
Niets om je voor te schamen, ik kijk deze film nog steeds met enige regelmaatquote:Op zondag 16 mei 2010 22:21 schreef PLAE@ het volgende:
[..]
God nou voel ik me erg betrapt. Heb vorige week deze film nog met iemand gekeken. Zij voor het eerst. Ik voor de 5e keer ofzo
Dus dan is het een goede film die iedereen maar moet kunnen waarderen ?quote:Op zondag 16 mei 2010 21:02 schreef tong80 het volgende:
[..]
Starwars 1 krijgt deze week in de VPRO-gids de maximale 5 sterren.
Zo werkt dat inderdaad.quote:Op maandag 17 mei 2010 03:12 schreef gnilrednoz het volgende:
The Godfather trilogie moet je goed vinden omdat het hip is. één criticus heeft nou eenmaal ooit gezegd dat het een goede film was, en toen kon je daarna natuurlijk niet zeggen dat het gewoon een stel kutfilms zijn. Maargoed.
Dies wel cool jahquote:
quote:Op maandag 17 mei 2010 03:12 schreef gnilrednoz het volgende:
The Godfather trilogie moet je goed vinden omdat het hip is. één criticus heeft nou eenmaal ooit gezegd dat het een goede film was, en toen kon je daarna natuurlijk niet zeggen dat het gewoon een stel kutfilms zijn. Maargoed.
Ok, er zitten mindere acteurs in zoals Robert de Niro, Al Pacino, Marlon Brando en james Caan.quote:Op maandag 17 mei 2010 15:28 schreef IkBenOzan het volgende:
Mensen die naar The Godfather kunnen kijken zonder in slaap te vallen
quote:Op zondag 16 mei 2010 20:41 schreef GGMM het volgende:
Dan wordt je bij the shankshaw redemption opnieuw teleurgesteld.
²quote:Op maandag 17 mei 2010 15:34 schreef GuitarJJ het volgende:
[..]
![]()
Shawshank Redemption is een topfilm!
quote:
Ik ook.quote:Op zondag 16 mei 2010 20:38 schreef ikbennieuwopfok het volgende:
Ik ben al een tijdje bezig met het kijken van alle films uit de imdb top 250
Wat is je top tien ?quote:
Ik kan ook niet wakker blijven. En als ik dan zeg dat ik the Godfather niet leuk vind krijg ik te horen dat ik dat niet kan zeggen "Omdat ik hem nog niet helemaal heb gezien".quote:Op maandag 17 mei 2010 15:28 schreef IkBenOzan het volgende:
Mensen die naar The Godfather kunnen kijken zonder in slaap te vallen
Van films die daar in staan:quote:Op maandag 17 mei 2010 16:25 schreef tong80 het volgende:
Wat is je top tien ?
Nee, nog niet.quote:A Streetcar named desire al gezien ?
Shawshank Redemption vind ik geweldig!quote:Op maandag 17 mei 2010 16:41 schreef Lamon. het volgende:
Moeilijk, The Shawshank Redemption is idd wel beter wmb, maar om met name de eerste 2 delen van The Godfather nu meteen slaapverwekkend te noemen...
Geen Taxi Driver, Goodfellas, Scarface, Good Will Hunting, Truman Show, Finding Nemo, City of God, Mysterious Skin of The Dark Knight? Het is ook te moeilijk om een top 10 te maken eigenlijk...quote:Op maandag 17 mei 2010 16:44 schreef Arcee het volgende:
[..]
Van films die daar in staan:
1 American Beauty (1999)
3 Amores perros (2000)
4 Requiem for a Dream (2000)
10 La vita è bella (1997)
Nee, nog niet.
quote:Op zondag 16 mei 2010 20:40 schreef Edwinuss het volgende:
The Godfather series zijn wat mij betreft ook overhyped.
Lamon.quote:Op maandag 17 mei 2010 16:51 schreef Lamon. het volgende:
[..]
Geen Taxi Driver, Goodfellas, Scarfeace, Good Will Hunting, Truman Show, Finding Nemo, City of God, Mysterious Skin of The Dark Knight? Het is ook te moeilijk om een top 10 te maken eigenlijk...
Tsja, met een top 10 laat je automatisch hele goeie films er net buiten.quote:Op maandag 17 mei 2010 16:51 schreef Lamon. het volgende:
Geen Taxi Driver, Goodfellas, Scarfeace, Good Will Hunting, Truman Show, Finding Nemo, City of God, Mysterious Skin of The Dark Knight? Het is ook te moeilijk om een top 10 te maken eigenlijk...
Die zou ik nog vergeten...Capraesque in de jaren '90!! Damn!quote:Op maandag 17 mei 2010 16:54 schreef Arcee het volgende:
Er nét buiten: Groundhog Day (1993)
Qua cijfer niet terecht, maar te weinig votes.quote:Mysterious Skin staat niet in de Top 250, trouwens.
Wat een kut films staan er tussenquote:Op maandag 17 mei 2010 16:44 schreef Arcee het volgende:
[..]
Van films die daar in staan:
1 American Beauty (1999)
2 Back to the Future (1985)
3 Amores perros (2000)
4 Requiem for a Dream (2000)
5 The Sixth Sense (1999)
6 Die Hard (1988)
7 Pulp Fiction (1994)
8 Terminator 2: Judgment Day (1991)
9 Toy Story (1995)
10 La vita è bella (1997)
[..]
Nee, nog niet.
Vraag het dan niet, dat antwoord had je vooraf al bedacht.quote:Op maandag 17 mei 2010 17:28 schreef tong80 het volgende:
Wat een kut films staan er tussen
Yep, alleen Wild at Heart niet gezien.quote:Mijn lijstje Arcee
Ken je ze ?
Net zo'n lange film als goodfellas en the godfather.quote:Op zondag 16 mei 2010 22:15 schreef Fortitude het volgende:
Cidade de Deus / City of God ook gezien? Ook een goeie film.
Gast je kan de titel nieteens goed schrijven. Het was echt een geweldige film.quote:Op zondag 16 mei 2010 20:41 schreef GGMM het volgende:
Dan wordt je bij the shankshaw redemption opnieuw teleurgesteld.
Ik was dequote:Op dinsdag 18 mei 2010 01:14 schreef Arcee het volgende:
[..]
Vraag het dan niet, dat antwoord had je vooraf al bedacht.
Over welke film heb je het ?quote:Op dinsdag 18 mei 2010 18:12 schreef RoW_0 het volgende:
hah wtf, ik kwam gister ook op imdb terecht. Beste thriller allertijden. 'kopen!' denk ik dan. En nu blijkt dat het een kutfilm is
Okee, dacht ik al een beetje.quote:
The Godfather.quote:
Sinds wanneer is dat een thrillerquote:
http://www.imdb.com/chart/thrillerquote:
Dit dus.quote:Op woensdag 19 mei 2010 10:25 schreef Jor_Dii het volgende:
The Godfather moet je dan ook meerdere malen bekijken om de sfeer, de karakters en het verhaal te kunnen behappen.
Ik heb het niet zo op films die je moet uitpluizen. Een film moet je raken, de eerste keer dat je hem ziet.quote:Op woensdag 19 mei 2010 11:05 schreef LePoo het volgende:
[..]
Dit dus.
Het verhaal/script, de verbanden, de relaties...
De film zo verdomd goed in elkaar, niet gek dat hij bovenaan staat.
Echter zal je dit een eerste keer kijken niet meteen opvallen.
Mwa, films met een herkijkwaarde vanwege de complexiteit - Memento, the Prestige bijvoorbeeld - raken mij ook intens de 1e keer, maar dan kan ik er juist extra van genieten wanneer ik de 2e keer wat meer van de puzzelstukjes op zijn plaats kan leggen.quote:Op woensdag 19 mei 2010 17:05 schreef Bellatrix het volgende:
[..]
Ik heb het niet zo op films die je moet uitpluizen. Een film moet je raken, de eerste keer dat je hem ziet.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |