Vooral niet als ze er zo dom bij kijktquote:
Meer hoef je ook niet te wetenquote:Op zondag 16 mei 2010 23:10 schreef Anne het volgende:
Wat is eigenlijk wel jouw ding?
Je eet niet, vooral geen pizza's. Je doet wel aan kotsen.
Da's eigenlijk het enige wat we weten.
Dat dan weer nietquote:Op maandag 17 mei 2010 00:25 schreef 2cv het volgende:
Ik steek m'n snikkel nog liever in een wespennest.
Als je d'r op handjes en knietjes neerzet zie je heel dat gekke gezichie niet meer jonguh !!quote:Op maandag 17 mei 2010 00:25 schreef 2cv het volgende:
Ik steek m'n snikkel nog liever in een wespennest.
Nee joh, ze heeft best een geil accentjequote:Op maandag 17 mei 2010 00:31 schreef Alexxxxx het volgende:
Ik zou haar geven. Ze heeft een mooi lijf, en volgens mij is haar gezicht ook best te doen zonder die make up![]()
Alleen ik zou haar wel een mondknevel om doen
[ afbeelding ]
nee, sorryquote:Op maandag 17 mei 2010 00:33 schreef invine het volgende:
[..]
Nee joh, ze heeft best een geil accentje
Met dat wijf in de buurt wel ja.quote:
Het idee alleen alquote:Op maandag 17 mei 2010 00:31 schreef Sounddragon het volgende:
[..]
Als je d'r op handjes en knietjes neerzet zie je heel dat gekke gezichie niet meer jonguh !!
wat nou, zijn haar borstjes niet opgepompt genoeg?quote:Op maandag 17 mei 2010 00:33 schreef 2cv het volgende:
[..]
Met dat wijf in de buurt wel ja.
[..]
Het idee alleen al
Al stampte ze er 2 liter per kant in dan hoef ik haar nog niet.quote:Op maandag 17 mei 2010 00:34 schreef Alexxxxx het volgende:
[..]
wat nou, zijn haar borstjes niet opgepompt genoeg?
Ach je hoeft ook niet met haar te praten als je der doet..quote:Op maandag 17 mei 2010 00:33 schreef Alexxxxx het volgende:
[..]
nee, sorryen haar stem is nog irritanter dan haar accent
Niet als ik haar gekneveld heb neequote:Op maandag 17 mei 2010 00:38 schreef invine het volgende:
[..]
Ach je hoeft ook niet met haar te praten als je der doet..
goed planquote:Op maandag 17 mei 2010 00:49 schreef Alexxxxx het volgende:
[..]
Ok, dan nietIk zla het niet weer in KEL termen laten vervallen
X2quote:Op maandag 17 mei 2010 01:00 schreef Anne het volgende:
Nee.
En je denkt echt dat we niet zónder die info kunnen ?quote:Op maandag 17 mei 2010 01:07 schreef 2cv het volgende:
Ik moet poepen.
Mensen die denken dat ze onmisbaar zijn op FOK!quote:Op maandag 17 mei 2010 01:19 schreef 2cv het volgende:
Jullie kunnen echt niet zonder 100% van alle info die ik geef, dus dat stukje info past er perfect bij.
Not in my quotequote:
Wat mankeert de viervoeter ??quote:Op maandag 17 mei 2010 09:57 schreef invine het volgende:
Morgeuhhnet met de hond naar dierenarts geweest.. anders lag ik nog lekker in mijn bed!
In een tak gerend ?? heeft hij een wond ofzo ??quote:Op maandag 17 mei 2010 11:09 schreef invine het volgende:
Was waarschijnlijk weer in een tak gerendbeest denkt ook niet echt na, moet antibioticakuur hebben en dan is het wel weer goed.
Dan kan hij mooi op het menu vanavondquote:Op maandag 17 mei 2010 12:06 schreef Marijkezwolle het volgende:
Goedemiddag deze zonnige middag
Fijn dat het goed komt met de hondVanochtend op de kinderboerderij (doe vrijwilligerswerk) was een konijntje heel ziek
Die heeft waarschijnlijk een beroerte gehad, hij is verlamd aan 1 kant... zo zielig
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |