Herkenbaar, ik moet binnenkort ook weer gaan werken, en hoop dat hij tegen die tijd om de 4 uur eet. En 's ochtends tussen 6.30 en 7.00 komt.quote:Op zondag 16 mei 2010 13:00 schreef leonieke het volgende:
Begrijp me niet verkeerd, Asyniur, het maakt me niet uit of Thomas 5, 6 of 7 keer per dag eet, maar het zou fijner zijn moest hij in een bepaald ritme zitten tegen dat ik weer ga werken. Gewoon omdat ik er dan niet ben en dus niet te pas en te onpas mijn borsten kan blootleggenOok voor mijn man en schoonmoeder zou het makkelijker zijn als er een beetje een ritme in zit (als in: bv steeds 3 uur tussen).
Mooie Thomas, heel veel plezier in het grote topic
Ik heb mijn schoonmoeder indertijd gevraagd om zuinig te zijn met de melk. Ze warmde dus niet zoveel op en als hij nog honger had kreeg hij iets extra's. Ze had al gauw door hoeveel hij dronk. Dat had ze beter door dan ik, want ik had er geen benul van omdat ik hem gewoon de borst gaf als ik thuis was.quote:Op zondag 16 mei 2010 13:23 schreef leonieke het volgende:
Maar als hij de fles niet leeg krijgt omdat hij niet genoeg honger heeft, moet je de opgewarmde melk toch weggooien? Of heb ik dat nu verkeerd op?
Tip: kleine pakjes kant-en-klare kunstvoeding zijn langer houdbaar.quote:Ik ga voor de zekerheid wel een doos kv halen want het zou maar eens moeten gebeuren dat ik niet genoeg afgekolfd heb of dat we te veel hebben moeten weggooien omdat hij niet genoeg drinkt. Thomas wordt echt een monster als hij honger heeft en het te lang duurt voor hij melk binnen krijgt
Ik dacht daarom om de laatste week als ik thuis was te oefenen met de fles, maar constant afkolven als het niet echt nodig is lijkt me ook niet zo fijnquote:Op zondag 16 mei 2010 13:42 schreef Claudia_x het volgende:
[..]
Ik heb mijn schoonmoeder indertijd gevraagd om zuinig te zijn met de melk. Ze warmde dus niet zoveel op en als hij nog honger had kreeg hij iets extra's. Ze had al gauw door hoeveel hij dronk. Dat had ze beter door dan ik, want ik had er geen benul van omdat ik hem gewoon de borst gaf als ik thuis was.
Kant-en-klaar? In de apotheek heb ik enkel nog maar van die ronde dozen zien staan met poeder. Bestaat het dan ook al klaargemaakt met water?quote:[..]
Tip: kleine pakjes kant-en-klare kunstvoeding zijn langer houdbaar.
Ik vind die pakjes ideaal! Je moet maar eens naar de houdbaarheidsdatum kijken van een groter blik met poeder, Leonieke. Dat valt erg tegen. Ivan is 2 dagen in de week bij mijn schoonouders en ik heb hen nooit een vol blik meegegeven want ze krijgen het niet op en kunnen de poeder dan weggooien.quote:Op zondag 16 mei 2010 13:53 schreef freecell het volgende:
ja Leonieke, hier wel in ieder geval
In van die kleine pakjes waar je ook appelsap in kunt kopen zeg maar
Echt nog nooit gezienquote:Op zondag 16 mei 2010 13:53 schreef freecell het volgende:
ja Leonieke, hier wel in ieder geval
In van die kleine pakjes waar je ook appelsap in kunt kopen zeg maar
Dat.quote:Op zondag 16 mei 2010 13:42 schreef Claudia_x het volgende:
[..]
Ik heb mijn schoonmoeder indertijd gevraagd om zuinig te zijn met de melk. Ze warmde dus niet zoveel op en als hij nog honger had kreeg hij iets extra's. Ze had al gauw door hoeveel hij dronk. Dat had ze beter door dan ik, want ik had er geen benul van omdat ik hem gewoon de borst gaf als ik thuis was.
Dat vind ik wel een gekke voorbereiding op de komst van een kindje eigenlijkquote:Op zondag 16 mei 2010 14:03 schreef Claudia_x het volgende:
Ik vind het trouwens super dat je probeert om door te gaan met de borstvoeding, Leonieke! Grappig is dat, hoe je jezelf kunt verrassen in het kersverse ouderschap. Vantevoren zijn die dingen toch heel abstract.
Ik had me er bijvoorbeeld mentaal op voorbereid dat ik het ouderschap misschien niet meteen zo leuk zou vinden, maar ik bevind me sinds Ivans geboorte eigenlijk al in een permanente staat van geluk.
Mijn schoonzusje ging me een dik half jaar voor met het krijgen van een kind en zij belandde in een soort postnatale depressie. Ik was me er dus erg van bewust dat het krijgen van een kind niet noodzakelijkerwijs samengaat met allemaal leuke emoties.quote:Op zondag 16 mei 2010 14:13 schreef Groofsken het volgende:
[..]
Dat vind ik wel een gekke voorbereiding op de komst van een kindje eigenlijk.
Het is bewezen dat het hebben van realistische (geïnformeerde) verwachtingen samengaat met een positievere ervaring van een gebeurtenis, bijvoorbeeld de bevalling zelf. Ik zie het als een positieve eigenschap van mezelf, dat ik graag voorbereid ben. Dat heeft ook op geen enkele manier afbreuk gedaan aan de manier waarop ik het eerste half jaar heb beleefd.quote:Op zondag 16 mei 2010 14:21 schreef Groofsken het volgende:
Ik ben zo blij dat ik wat dat soort dingen betreft gewoon heel naïef in het leven sta. Ik moet er niet aan denken om altijd maar rekening te moeten houden met eventuele mindere kanten.
Goeie tip van dat uurtje houdbaar. Ik dacht: eens opgewarmd en niet opdrinken = weggooien.quote:Op zondag 16 mei 2010 13:58 schreef Ssserpente het volgende:
[..]
Echt Leonieke, probeer hem niet in een ritme te dwingen, dat werkt alleen maar frustrerend, heb ik gemerkt. En het komt goed op het kdv, zij hebben meer ervaring dan jij.
Nu is het zelfs al zo erg dat ik echt kwaad ga zijn als het niet zou lukken om het allemaal te combineren terwijl ik 10 weken geleden tegen iedereen zei dat Thomas op dit moment al kv ging drinken.quote:Op zondag 16 mei 2010 14:03 schreef Claudia_x het volgende:
Ik vind het trouwens super dat je probeert om door te gaan met de borstvoeding, Leonieke! Grappig is dat, hoe je jezelf kunt verrassen in het kersverse ouderschap. Vantevoren zijn die dingen toch heel abstract.
Die permanente staat van geluk is er hier ook nog niet (voornamelijk omdat ik me nog te vaak te veel zorgen maak en ik het moeilijk heb met het fulltime thuis zitten), maar als Thomas naar me lacht, wordt de wereld zoveel mooierquote:Ik had me er bijvoorbeeld mentaal op voorbereid dat ik het ouderschap misschien niet meteen zo leuk zou vinden, maar ik bevind me sinds Ivans geboorte eigenlijk al in een permanente staat van geluk.
Herkenbaar! Ik was er van overtuigd dat ik wel weer zou uitkijken naar het werken, maar nu moet ik na Pinksteren weer en ik zou willen dat ik bij Daan kon blijven. (en dat wil niet zeggen dat het allemaal even soepeltjes gaat of dat het nooit zwaar is, maar ondanks dat blijf ik dat heerlijke trotse gevoel houden als ik aan Daan denk).quote:Op zondag 16 mei 2010 14:03 schreef Claudia_x het volgende:
ik bevind me sinds Ivans Daans geboorte eigenlijk al in een permanente staat van geluk.
Dat laatste heb ik ook als ik aan Thomas denk, maar dat zal ik zeker en vast ook op mijn werk hebbenquote:Op zondag 16 mei 2010 14:56 schreef happyme28 het volgende:
[..]
Herkenbaar! Ik was er van overtuigd dat ik wel weer zou uitkijken naar het werken, maar nu moet ik na Pinksteren weer en ik zou willen dat ik bij Daan kon blijven. (en dat wil niet zeggen dat het allemaal even soepeltjes gaat of dat het nooit zwaar is, maar ondanks dat blijf ik dat heerlijke trotse gevoel houden als ik aan Daan denk).
Hier ook, wat een uitvindingquote:Op zondag 16 mei 2010 13:55 schreef Claudia_x het volgende:
[..]
Ik vind die pakjes ideaal!
Die pakjes neem ik mee als we op pad gaan.
[ afbeelding ]
quote:Op zondag 16 mei 2010 14:24 schreef Claudia_x het volgende:
[..]
Het is bewezen dat het hebben van realistische (geïnformeerde) verwachtingen samengaat met een positievere ervaring van een gebeurtenis, bijvoorbeeld de bevalling zelf. Ik zie het als een positieve eigenschap van mezelf, dat ik graag voorbereid ben. Dat heeft ook op geen enkele manier afbreuk gedaan aan de manier waarop ik het eerste half jaar heb beleefd.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |