Drenthe! Ook leuk, al zou ik de grote stad misschien na langere tijd wel gaan missen.quote:Op donderdag 13 mei 2010 19:48 schreef PierreTT het volgende:
[..]
Waar ben je trouwens uberhaupt geweest?
Om van de natuur te genieten of ongegeneerd in de bossen snoeihard te zuipen?quote:Op donderdag 13 mei 2010 19:52 schreef krioro het volgende:
[..]
Drenthe! Ook leuk, al zou ik de grote stad misschien na langere tijd wel gaan missen.
Combinatie van beide! En bij iemand op bezoek.quote:Op donderdag 13 mei 2010 19:59 schreef PierreTT het volgende:
[..]
Om van de natuur te genieten of ongegeneerd in de bossen snoeihard te zuipen?
"Iemand" ?quote:Op donderdag 13 mei 2010 20:01 schreef krioro het volgende:
[..]
Combinatie van beide! En bij iemand op bezoek.
Uberhauptquote:
quote:Op donderdag 13 mei 2010 20:51 schreef PierreTT het volgende:
[..]
UberhauptOok nog met trema op de eerste U, maar die kan ik zo snel niet vinden
Telegraaf belt 9-jarige overlevende vliegramp Wel handig als je erbij zet waarom... Maar dit is inderdaad wel bizar slecht zeg.quote:Op vrijdag 14 mei 2010 08:48 schreef Crazy-M het volgende:
Telegraaf moeten ze echt opdoeken
Wat een achterlijke actie van die gasten
Sorryquote:Op vrijdag 14 mei 2010 09:05 schreef -_Tommy_- het volgende:
[..]
Telegraaf belt 9-jarige overlevende vliegramp Wel handig als je erbij zet waarom... Maar dit is inderdaad wel bizar slecht zeg.
Hoogstwaarschijnlijk heeft ze zich voor gedaan als familielid.quote:
Die laten alle pers toe daar in zandbaklanden. Anders stond er ook geen camera ploeg met een dikke camera in het gezicht van dat manneke, maar sommige dingen doe je gewoon niet! Je bent als journalist, zelfs van de Telegraaf nog wel moreel verplicht je te gedragen vind ik.quote:
Eens,quote:Op vrijdag 14 mei 2010 09:24 schreef -_Tommy_- het volgende:
[..]
Die laten alle pers toe daar in zandbaklanden. Anders stond er ook geen camera ploeg met een dikke camera in het gezicht van dat manneke, maar sommige dingen doe je gewoon niet! Je bent als journalist, zelfs van de Telegraaf nog wel moreel verplicht je te gedragen vind ik.
Buitenlandse zakenquote:Op vrijdag 14 mei 2010 09:26 schreef Crazy-M het volgende:
[..]
Eens,
Ben benieuwd hoe zwaar de telegraaf het gaat krijgen.
Op twitter is er al een boycot actie, op fok en geenstijl gaat het al hard aan toe met kritiek. En zelfs ministerie van binnenlandse zaken heeft al aangegeven dat dit te ver gaat
Maxime Verhagenquote:Gesproken met BZ team in Tripoli. Er zijn inmiddels in ziekenhuis maatregelen genomen om privacy beter te waarborgen.
Ik slaap nog halfquote:Op vrijdag 14 mei 2010 09:38 schreef -_Tommy_- het volgende:
[..]
Buitenlandse zaken
[..]
Maxime Verhagen
quote:Geachte redactie,
In de journalistiek is het belangrijk om zo snel mogelijk nieuws te kunnen brengen. Als dagelijkse krantlezer heb ik daar alle begrip voor, ik wil namelijk op de hoogte zijn. Waar ik geen begrip voor heb is de manier waarop uw krant is omgegaan met de vliegramp in Libië. Waar haalt u het lef vandaan om een jongen wiens leven net in één moment compleet verwoest is te interviewen, voor hij ook maar enigszins de kans heeft gehad om het trauma te verwerken? Waarom gaat u voorbij aan het verzoek van de nabestaanden om hen de komende tijd met rust te laten? Dit soort riooljournalistiek hoort niet thuis in een ontwikkeld land als Nederland, waar we als samenleving hebben afgesproken dat we de zwakkeren helpen en ondersteunen. Het getuigt van totaal gebrek aan medeleven en respect dat u op deze manier omgaat met deze situatie. Z
Ik hoop dat u een uitgebreide excuusbrief plaatst op de voorpagina van uw volgende editie, gericht aan de familie en de jongen zelf.
Die heb je niet zelf verzonnen...quote:Op vrijdag 14 mei 2010 09:42 schreef Crazy-M het volgende:
[..]
Ik slaap nog half
maar idd, buitenlandse
Zo in navolging van aantal fokkers onderstaande bericht verstuurd naar Telegraaf:
[..]
da kloptquote:
Beetje vreemd wel hoe het daar gaat idd, journalisten mogen ook gewoon tussen de wrakstukken doorlopen enzo....quote:Op vrijdag 14 mei 2010 09:24 schreef -_Tommy_- het volgende:
[..]
Die laten alle pers toe daar in zandbaklanden. Anders stond er ook geen camera ploeg met een dikke camera in het gezicht van dat manneke, maar sommige dingen doe je gewoon niet! Je bent als journalist, zelfs van de Telegraaf nog wel moreel verplicht je te gedragen vind ik.
QFT!quote:Op vrijdag 14 mei 2010 11:03 schreef Guard het volgende:
Telegraaf is nooit een echte krant geweest (als ik in een goeie bui ben zou ik de Telegraaf een tabloid noemen, anders een uiterst oncomfortabel stuk pleepapier), en met deze actie wordt dat weer pijnlijk duidelijk.
Zet dan je voicemail uit!quote:Op vrijdag 14 mei 2010 14:32 schreef theKiD het volgende:
Anders krijg ik om kwart voor 1 een telefoontje dat ik om half 1 had moeten beginnenIpv dat ze dat dan op mail zetten 2 dagen eerder ipv op voicemail in te spreken wat ik toch niet afluister
Arm joch.quote:Op vrijdag 14 mei 2010 09:05 schreef -_Tommy_- het volgende:
[..]
Telegraaf belt 9-jarige Ruben Wel handig als je erbij zet waarom... Maar dit is inderdaad wel bizar slecht zeg.
QFT.quote:Op vrijdag 14 mei 2010 11:03 schreef Guard het volgende:
Telegraaf is nooit een echte krant geweest (als ik in een goeie bui ben zou ik de Telegraaf een tabloid noemen, anders een uiterst oncomfortabel stuk pleepapier), en met deze actie wordt dat weer pijnlijk duidelijk.
Ik ga, als ik klaar ben met werken, ook een immense lading boodschappen doen... je koelkast compleet volplempen met eten is altijd een hemels gevoelquote:
Ik had het nog niet gezien maar djeez inderdaad, wat een lage actiequote:Op vrijdag 14 mei 2010 08:48 schreef Crazy-M het volgende:
Telegraaf moeten ze echt opdoeken
Wat een achterlijke actie van die gasten
Ik ga ookquote:Op vrijdag 14 mei 2010 17:09 schreef hetzusjevan het volgende:
Ben vandaag even wezen winkelen met mijn vriend. Hij is een paar honderd euro lichter maar wel drie boeken en een paar schoenen rijker. Herenkleding is wel echt duurder dan vrouwenkleding.. tenminste, voor vrouwen heb je wat meer budgetmerken en -zaken die nog leuke en betaalbare dingen hebben, voor mannen is dat veel minder heb ik het idee. Of ik kijk niet goed.
Morgen werken en daarna concert van Lady Gaga in het Gelredome met mijn drie heaumeauvriendjes. Dolle boel
.
Dus het is jullie eigen schuldquote:Op vrijdag 14 mei 2010 17:57 schreef -_Tommy_- het volgende:
Herenkleding is sowieso te duur... Ging een keer winkelen met mijn vriendin en die ging in de Vero Moda tijdens de opruiming even los, kocht 3 tassen vol met kleding en was nog geen 100¤ kwijt... Zelfde dag kocht ik een overhemd en was al weer meer kwijt...
Laatst was ik bij Ackermans en daar zeiden ze ook gewoon dat vrouwen meer kopen, ze dus minder marge hoeven te pakken op dameskleding omdat die toch meer kopen.
Ja hè, echt belachelijk eigenlijk.. maar tsja als winkeliers zo redeneren.. Alhoewel het niet helemaal klopt, mijn moeder koopt net zoveel mooie overhemden voor ons pap als ze kleding voor d'r zelf kooptquote:Op vrijdag 14 mei 2010 17:57 schreef -_Tommy_- het volgende:
Herenkleding is sowieso te duur... Ging een keer winkelen met mijn vriendin en die ging in de Vero Moda tijdens de opruiming even los, kocht 3 tassen vol met kleding en was nog geen 100¤ kwijt... Zelfde dag kocht ik een overhemd en was al weer meer kwijt...
Laatst was ik bij Ackermans en daar zeiden ze ook gewoon dat vrouwen meer kopen, ze dus minder marge hoeven te pakken op dameskleding omdat die toch meer kopen.
Ik heb ook de voicemail van mij en mijn moeder uitgezet, scheelt een hoop frustratie voor bellers die iets insprekenquote:Op vrijdag 14 mei 2010 20:05 schreef theKiD het volgende:
[..]
Dat is ook een optie idd. Zal ik eens doen zodra ik weer beltegoed op die telefoon heb
12330 voor vodafoon, maar moet ik wel beltegoed hebben. Heb het net nog een x geprobeerdquote:Op vrijdag 14 mei 2010 20:12 schreef Tegan het volgende:
[..]
Ik heb ook de voicemail van mij en mijn moeder uitgezet, scheelt een hoop frustratie voor bellers die iets inspreken. Kan gewoon met een nummer (gratis denk ik). Hier was het 1201 oid.
Ik vind het wel fijn, luister 'm altijd af, alleen ik wil mijn zelf ingesproken message verwijderen en gewoon de standaard voicemail terug, maar ik MOET een nieuwe inspreken, heel irritant. Snap niet waarom ik niet gewoon de standaard voicemail kan krijgen maarja.quote:Op vrijdag 14 mei 2010 20:12 schreef Tegan het volgende:
[..]
Ik heb ook de voicemail van mij en mijn moeder uitgezet, scheelt een hoop frustratie voor bellers die iets inspreken. Kan gewoon met een nummer (gratis denk ik). Hier was het 1201 oid.
Leuk! Heb je staan- of zitplekken?quote:
Oh, dat wist ik nietquote:Op vrijdag 14 mei 2010 20:42 schreef theKiD het volgende:
[..]
12330 voor vodafoon, maar moet ik wel beltegoed hebben. Heb het net nog een x geprobeerd
Staanplaatsen natuurlijkquote:Op vrijdag 14 mei 2010 20:42 schreef hetzusjevan het volgende:
[..]
Ik vind het wel fijn, luister 'm altijd af, alleen ik wil mijn zelf ingesproken message verwijderen en gewoon de standaard voicemail terug, maar ik MOET een nieuwe inspreken, heel irritant. Snap niet waarom ik niet gewoon de standaard voicemail kan krijgen maarja.
[..]
Leuk! Heb je staan- of zitplekken?
Apart, hier was maand of 2 geleden al sprake van en toen is het afgeknald omdat er a teveel risico zou zijn en b er geen goede route kan worden gemaakt... Zullen zien! Anders heb ik wel weer vet feestje erbij!quote:Op zaterdag 15 mei 2010 18:56 schreef Crazy-M het volgende:
Dance Parade mogelijk naar Tilburg
Leuk ... maar wordt dan dus de 3de optocht door het centrum
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |