Dit dus!quote:Op dinsdag 11 mei 2010 16:38 schreef kingmob het volgende:
Je leent het geld en gaat gewoon op vakantie. Dan vind je later wel een manier om het terug te betalen in een paar maandjes. Daarna ben je op vakantie geweest, heb je nog steeds 4 vriendinnen en heb je geleerd om beter met geld om te gaan en niet zo te zeuren (one can hope). Het leven is zo eenvoudig...
Geen idee waarom die vakantie zo duur is. Jongerenorganisatie, jongerenvakantie, jongerenoord, midden in 't hoogseizoen.. Omdat ik toen dacht dat ik alles wel zou kunnen rond krijgen met stufi en stagevergoeding, maar dit bleek door die telefoonrekeningen helaas niet meer het geval te zijn.quote:Op dinsdag 11 mei 2010 16:58 schreef PurePoisonPerfume het volgende:
Heb met stijgende verbazing dit topic gelezen. Ten eerste, waarom is die vakantie zo duur? Je kunt voor de helft van het geld een week all-inclusive ergens zitten. Ten tweede, waarom heb je uberhaupt die vakantie geboekt als je niet eens geld hebt om uit te gaan?
Nu zit je dus met de gevolgen. Gewoon alles betalen wat jouw annulering aan kosten voor hen oplevert + de 100 annuleringskosten. Dit is niet meer dan redelijk. Wanneer zij besluiten te annuleren, is dat hun zaak en hoef jij daar niet voor op te draaien.
Je mag wel Nederlands praten hoorquote:Op dinsdag 11 mei 2010 17:01 schreef GradusJansen het volgende:
Dizze TS is echt abnormoal dat wief mut gewoon betaaln aans kan e bie mie wa dree wekn het earf komn oetkearn teagn nen klene betaaling
ok ik zalt perbeern ik wol oe gewoon mear eamn zeagn dat wat ie dut abnormoal isquote:
Ik heb nog helemaal niks gedaan, dus dat kan ook niet abnormaal zijn.quote:Op dinsdag 11 mei 2010 17:03 schreef GradusJansen het volgende:
[..]
ok ik zalt perbeern ik wol oe gewoon mear eamn zeagn dat wat ie dut abnormoal is
grootjens, Gradus
niks doon is ok wat doen ie mut oen beloftes gewoon noakomn en aans de knip trekkn aandre wievn hooft nich de dupe te woardn van oen lanterfaantnquote:Op dinsdag 11 mei 2010 17:04 schreef miss_poes het volgende:
[..]
Ik heb nog helemaal niks gedaan, dus dat kan ook niet abnormaal zijn.
Groetjes, miss_poes
Dan nog zadel je nu anderen op met wat in feite jouw probleem is.quote:Op dinsdag 11 mei 2010 15:29 schreef miss_poes het volgende:
[..]
Ik snap dat ze zich genaaid voelen, maar dit kon ik van te voren ook niet voor zien.
En dat ze 'dik' extra moeten betalen, valt mee. Er komt dus 60 euro p.p. boven op.
Hiervan ben ik best bereid de helft, dus 30 euro p.p., te betalen.
Maar ik ga niet 300 euro betalen voor ik vakantie waar ik geen gebruik van maak.
60 euro op een vakantie van tien dagen, da's 6 euro per dag. Twee ijsjes en een strandbal. Ik vind dat ze niet zo moeilijk moeten doen. En al helemaal niet nu ze aanbiedt de helft bij te leggen!quote:Op dinsdag 11 mei 2010 17:10 schreef Mikkie het volgende:
[..]
Dan nog zadel je nu anderen op met wat in feite jouw probleem is.
Inderdaad. Ze jaagt haar vriendinnen op kosten. Lekker.quote:Op dinsdag 11 mei 2010 17:10 schreef Mikkie het volgende:
[..]
Dan nog zadel je nu anderen op met wat in feite jouw probleem is.
Geen idee wat je zegt, maar het bekt wel lekkerquote:Op dinsdag 11 mei 2010 17:05 schreef GradusJansen het volgende:
[..]
niks doon is ok wat doen ie mut oen beloftes gewoon noakomn en aans de knip trekkn aandre wievn hooft nich de dupe te woardn van oen lanterfaantn
grootjens
Daar gaat het niet om. Het gaat erom dat TS haar zaakjes niet goed voor elkaar heeft maar dat probleem bij anderen neerlegt. Of het dan om 1 euro, 100 euro of 10 miljoen gaat en of die vriendinnen het makkelijk kunnen betalen of niet, maakt niet uit. Want puntje bij paaltje komt het er op neer dat de vriendinnen dus de kosten moeten gaan ophoesten die TS niet wil betalen, terwijl die afspraak er wel was. Dan ben je niet straight.quote:Op dinsdag 11 mei 2010 17:13 schreef Svyatagor het volgende:
[..]
60 euro op een vakantie van tien dagen, da's 6 euro per dag. Twee ijsjes en een strandbal. Ik vind dat ze niet zo moeilijk moeten doen. En al helemaal niet nu ze aanbiedt de helft bij te leggen!
Een half jaar doen over het terugbetalen van 210 euro? Ik zou me de ogen uit m'n kop schamenquote:Op dinsdag 11 mei 2010 17:44 schreef ShizzleMyDizzle het volgende:
Binnen een half jaar hadden wij van deze kerel alle zeven ¤30,- terug gekregen.
Nee, dat is 24 euro per dag.quote:Op dinsdag 11 mei 2010 17:13 schreef Svyatagor het volgende:
[..]
60 euro op een vakantie van tien dagen, da's 6 euro per dag. Twee ijsjes en een strandbal. Ik vind dat ze niet zo moeilijk moeten doen. En al helemaal niet nu ze aanbiedt de helft bij te leggen!
Tsjah. ¤210 euro is voor mij niet heel veel geld, maar deze vriend studeert en gaat uit en weet ik het wat allemaal niet. Dan kan ¤210 euro veel geld zijn. Maar je hebt wel gelijk ja, hij had het wel wat vlugger kunnen terug betalen dit was wel erg eigenlijkquote:Op dinsdag 11 mei 2010 17:47 schreef Mikkie het volgende:
[..]
Een half jaar doen over het terugbetalen van 210 euro? Ik zou me de ogen uit m'n kop schamen.
Verder natuurlijk tof dat jullie er onderling zo makkelijk over doen, maar het is een verschil in insteek. Als TS zich meld met: 'ik heb een probleem, hoe gaan we dat oplossen en kunnen jullie daar bij helpen?' zijn de vriendinnen waarschijnlijk een stuk toeschietelijker dan wanneer ze zegt: 'ik heb geen geld, succes ermee, doei!'...
quote:Op dinsdag 11 mei 2010 17:44 schreef ShizzleMyDizzle het volgende:
Echte vrienden komen elkaar tegemoet als het even niet tegenzit.
Ja idd, gewoon je vriendinnen opschepen met je probleem johquote:Op dinsdag 11 mei 2010 17:53 schreef WallOfStars het volgende:
je eigen annulereing kosten dokken.
dikke vinger naar je "vriendinnen"
Als ze me voor 400 euro willen naaien....zekers...quote:Op dinsdag 11 mei 2010 17:54 schreef Simplicity het volgende:
[..]
Ja idd, gewoon je vriendinnen opschepen met je probleem joh![]()
Per persoon?quote:Op dinsdag 11 mei 2010 17:55 schreef miss_poes het volgende:
Ik heb ze net een mail gestuurd, dat als ze alleen mijn deel willen annuleren en zelf wel willen gaan, ik bereid ben om ze ¤200,- tegemoet te komen.
Als ze de hele vakantie willen annuleren, betaal ik niks meer dan mijn eigen kosten, want dit is hun vrijwillige keuze.
Nee, totaal. Dus 50 euro per persoon.quote:
Heb je dat wel zo in je mail gezet? Anders begrijpen ze het misschien verkeerd...quote:Op dinsdag 11 mei 2010 17:59 schreef miss_poes het volgende:
[..]
Nee, totaal. Dus 50 euro per persoon.
Meid, had er dan gewoon 60 euro per persoon van gemaakt, was je van het hele probleem af, heb jij die extra kosten van hun gedekt, dat ze vervolgens zelf naar een andere lokatie willen is hun probleem, maar dan heb jij toch netjes jou schade betaald?quote:Op dinsdag 11 mei 2010 17:59 schreef miss_poes het volgende:
[..]
Nee, totaal. Dus 50 euro per persoon.
Ja, heb ik gedaanquote:Op dinsdag 11 mei 2010 18:01 schreef capricia het volgende:
[..]
Heb je dat wel zo in je mail gezet? Anders begrijpen ze het misschien verkeerd...
Ik ben pas op pagina 2.quote:Op dinsdag 11 mei 2010 18:04 schreef Simplicity het volgende:
maarja, 8 pagina's verder hebben we toch een fatsoenlijke oplossing lijkt me
Mja, ik zou er dan voor kiezen om dus niet te gaan stappen, maar eerst die vrienden terug te betalen. Maar goed, wie ben ikquote:Op dinsdag 11 mei 2010 17:51 schreef ShizzleMyDizzle het volgende:
[..]
Tsjah. ¤210 euro is voor mij niet heel veel geld, maar deze vriend studeert en gaat uit en weet ik het wat allemaal niet. Dan kan ¤210 euro veel geld zijn. Maar je hebt wel gelijk ja, hij had het wel wat vlugger kunnen terug betalen dit was wel erg eigenlijk
Precies. Degene die je quote vindt het nota bene ook nog chique dat TS 30 euro pppd wil bijleggen. Ik vind het eerder schraal dat ze die andere 30 euro op haar vriendinnen afschuift...quote:Op dinsdag 11 mei 2010 17:48 schreef ShizzleMyDizzle het volgende:
[..]
Nee, dat is 24 euro per dag.
6 x 4 x 10 = 240 euro.
Flikker toch op, die vriendinnen hoeven hier absoluut niet voor op te draaien. Klaar. Het is netjes als ze TS tegemoet komen, maar als ze dit niet doen vind ik dat ook niet meer dan normaal.
Nou ik zou niet blij zijn met mijn vriendinnen als die met het voorstel kwamen dat de vriendinnen van TS deden. Natuurlijk is het heel kut en TS' dr eigen schuld.. Maar mijn vriendinnen zouden me dan écht niet vragen ¤60,- p.p. te dokken terwijl ik überhaupt niks van de vakantie kan meemaken, wat ik zelf al rot genoeg zou vinden. TS' tegemoetkoming van ¤30,- p.p. zouden mijn vriendinnen (en ikzelf als ik in die groep zou zitten) echt wel accepteren. Natuurlijk is het kut dat je door iemand die z'n zaken niet op orde heeft meer moet betalen, maar niemand van mijn vriendinnen zou degene die niet meer mee kan vragen om dan maar wel ¤220 te betalen terwijl je er 0,0 aan vakantie voor krijgt.quote:Op dinsdag 11 mei 2010 18:07 schreef Mikkie het volgende:
Precies. Degene die je quote vindt het nota bene ook nog chique dat TS 30 euro pppd wil bijleggen. Ik vind het eerder schraal dat ze die andere 30 euro op haar vriendinnen afschuift...
Ik ook niet, maar het komt ook door de toon die TS aanslaat. Ze komt over alsof ze al heel tof en nobel is, terwijl ze nog steeds haar probleem afschuift. Als ze zich wat meer open opstelt en voorstelt om samen naar een oplossing te kijken, zit er al veel meer rek in de zaak. En nee, natuurlijk doe je dan niet moeilijk over een paar tientjes. Maar de opstelling van TS, die impliciet lijkt aan te geven dat ze eigenlijk vindt dat de vriendinnen alles maar moeten ophoesten maar dat ze dan nu toch maar wat bijlegt, schiet mij in het verkeerde keelgat.quote:Op dinsdag 11 mei 2010 19:10 schreef LastRequest het volgende:
[..]
Nou ik zou niet blij zijn met mijn vriendinnen als die met het voorstel kwamen dat de vriendinnen van TS deden. Natuurlijk is het heel kut en TS' dr eigen schuld.. Maar mijn vriendinnen zouden me dan écht niet vragen ¤60,- p.p. te dokken terwijl ik überhaupt niks van de vakantie kan meemaken, wat ik zelf al rot genoeg zou vinden. TS' tegemoetkoming van ¤30,- p.p. zouden mijn vriendinnen (en ikzelf als ik in die groep zou zitten) echt wel accepteren. Natuurlijk is het kut dat je door iemand die z'n zaken niet op orde heeft meer moet betalen, maar niemand van mijn vriendinnen zou degene die niet meer mee kan vragen om dan maar wel ¤220 te betalen terwijl je er 0,0 aan vakantie voor krijgt.
Ik vind dat ze die ¤30,- p.p. prima kunnen accepteren, jij baalt want je kunt én niet mee, én ben veel geld kwijt voor niks. Zij balen omdat je niet meegaat en moeten iets extra betalen.. Maar die ¤30,- zou ik echt geen vriendinnen voor verliezen hoor..
Het is helemaal niet mijn bedoeling om zo over te komen.quote:Op dinsdag 11 mei 2010 19:14 schreef Mikkie het volgende:
[..]
Ik ook niet, maar het komt ook door de toon die TS aanslaat. Ze komt over alsof ze al heel tof en nobel is, terwijl ze nog steeds haar probleem afschuift. Als ze zich wat meer open opstelt en voorstelt om samen naar een oplossing te kijken, zit er al veel meer rek in de zaak. En nee, natuurlijk doe je dan niet moeilijk over een paar tientjes. Maar de opstelling van TS, die impliciet lijkt aan te geven dat ze eigenlijk vindt dat de vriendinnen alles maar moeten ophoesten maar dat ze dan nu toch maar wat bijlegt, schiet mij in het verkeerde keelgat.
Daar is ook vrij weinig aan te snappen, ze had het zonder deze tegenslag dus ook niet financieel geredquote:Op dinsdag 11 mei 2010 19:44 schreef Bonzi_Buddy het volgende:
Ik snap nog steeds niet waarom je 700 euro zou moeten lenen als je toch wilt gaan, terwijl je een tegenslag hebt gehad van maar 300 euro
Mmm, maar als TS kan annuleren voor 100 euro, dat snap ik dus niet, want een annuleringsverzekering dekt dit niet.quote:Op dinsdag 11 mei 2010 15:48 schreef Simplicity het volgende:
[..]
Ze heeft contact gehad met het reisbureau... zie eerste pagina
Het zal dus om een 'gunst' van de reisorganisatie gaan.quote:Op dinsdag 11 mei 2010 19:55 schreef Karina het volgende:
[..]
Mmm, maar als TS kan annuleren voor 100 euro, dat snap ik dus niet, want een annuleringsverzekering dekt dit niet.
quote:Op dinsdag 11 mei 2010 20:30 schreef amaranta het volgende:
Herinnert mij eraan dat ik mijn kinderen leer omgaan met geld en met hun telefoon.
Niks kopen wat je niet kunt betalen.
En dat je nu geen bijbaan kunt hebben is bull. Toen ik afstudeerde (en daaropvolgend/tegelijkertijd) en solliciteerde, werkte ik elke woensdagavond en zaterdag bij de praxis achter de kassa. Prima te combineren.
Je stage heb je er al op zitten, dus je moet hooguit een scriptie schrijven.
Je kan volgens mij best 1,5 in de week werken. En als je dan een baan vindt in die sector, wat mij overigens moeilijk lijktmaargoed, dan zeg je je bijbaan op.
Als je ook nog eens via een uitzendbureau gaat werken, krijg je op zaterdag en op woensdagavond 150%. (dat was bij mij dus dat was aardig verdienen!!)
Ja. Dat denk ik wel.quote:Op dinsdag 11 mei 2010 20:43 schreef JoPiDo het volgende:
[..]
omdat jij tijdens je opleiding kon werken, kan iedereen werken?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |