minidraakinnetje, denk ikquote:Op woensdag 12 mei 2010 12:09 schreef draculettetje het volgende:
kaatje succes met wachten tot vanavond!
pessie gefeliciteerd met het afstuderen van manlief
veel buikactiviteit bedoel ik veel harde buiken mee, alleen deze keer niet zo regelmatig als de andere keren, maar de lijn bleef gewoon niet op 1 lijn, maar golven en dan echt tussen de 5 en 60!
soms was het mini draak dat kon je dan voelen, maar op sommige pieken was die ook rustig!
Hmm... Is dat niet tekenend voor een beginnetje? Dat je baarmoedermond langzaam aan het verstrijken is? Nog max 2.5 weken en dan ben je mama! Al ga ik voor morgen, hemelvaartsdag is ook best een leuke dag om te bevallen. Normaal gesproken is het dan altijd mooi weer (ik negeer het weerbericht en wens gewoon mooi weer voor morgenquote:Op woensdag 12 mei 2010 12:09 schreef draculettetje het volgende:
kaatje succes met wachten tot vanavond!
pessie gefeliciteerd met het afstuderen van manlief
veel buikactiviteit bedoel ik veel harde buiken mee, alleen deze keer niet zo regelmatig als de andere keren, maar de lijn bleef gewoon niet op 1 lijn, maar golven en dan echt tussen de 5 en 60!
soms was het mini draak dat kon je dan voelen, maar op sommige pieken was die ook rustig!
Zeg Baldria, wat gebeurt er als je de "krampen" klokt?quote:Op woensdag 12 mei 2010 13:25 schreef Baldria het volgende:
Vruchtig gefeliciteerd!
Draakje, spannend hoor.
Hier zijn inmiddels de harde buiken weer terug en de krampen worden wat venijniger, wat scherper. Komt misschien ook wel omdat de harde buiken harder zijn dan normaalof in ieder geval, ze voelen wat anders aan.
En toch vind ik het allemaal maar raar hoor.. dat het binnenkort toch echt gewoon gaat gebeuren. Dat ik straks echt wakker wordt als mamma.. (ja, zo van, gaan slapen met dikke buik en wakker worden met kindje in het wiegje)
Het is zó snel gegaan...
Ik ga ook zo lekker naar bed, maar ben nogal een nieuwsjunk en er is behoorlijk wat te zien op tv nu
kheb echt geen flauw ideequote:
mwah, net even geprobeerd, maar ik word er niet veel wijzer van eigenlijk. Het doet gewoon de hele tijd pijn, of laat ik het zo zeggen: het is de hele tijd ongemakkelijk (kan niet echt staan, alleen zitten/liggen) en dan soms een kramp (evt. met steek of iets dergelijks). Zo'n kramp kan 10 seconden duren, maar ook 3 minuten.quote:Op woensdag 12 mei 2010 13:52 schreef pessie het volgende:
[..]
Zeg Baldria, wat gebeurt er als je de "krampen" klokt?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |