Het is meer een peiling uit 2001 verkeerd interpreteren. Het verschil tussen begrip en begrijpen zou te lastig zijn, en uiteindelijk zei 6.5% van de moslims de aanslagen goed te keuren. Ik vind het vooral erg jammer dat mensen de noodzaak zien om te gaan overdrijven terwijl het cijfer van 6.5% al erg genoeg is. Dan ben je niet meer problemen aan het benoemen, maar propaganda aan het bedrijven met als doel een hele bevolkingsgroep over 1 kam te scheren.quote:Op maandag 10 mei 2010 17:09 schreef msnk het volgende:
Wanneer je meent dat de helft van de Nederlandse moslims begrip kan opbrengen voor de aanslagen op 11 september, dan snap je iets duidelijk niet.
Met dat laatste zijn ze niet erg origineel, om er maar eens een Godwin tegenaan te gooien.quote:Op maandag 10 mei 2010 19:03 schreef Montov het volgende:
[..]
Het is meer een peiling uit 2001 verkeerd interpreteren. Het verschil tussen begrip en begrijpen zou te lastig zijn, en uiteindelijk zei 6.5% van de moslims de aanslagen goed te keuren. Ik vind het vooral erg jammer dat mensen de noodzaak zien om te gaan overdrijven terwijl het cijfer van 6.5% al erg genoeg is. Dan ben je niet meer problemen aan het benoemen, maar propaganda aan het bedrijven met als doel een hele bevolkingsgroep over 1 kam te scheren.
Zelfs als het om "enige begrip" gaat, komt de cijfer echt ammenooitniet niet in de buurt van 50% hoor. Althans onder Nederlandse moslims, en dat is wat hier ter discussie staat.quote:Op maandag 10 mei 2010 19:03 schreef Montov het volgende:
[..]
Het is meer een peiling uit 2001 verkeerd interpreteren. Het verschil tussen begrip en begrijpen zou te lastig zijn, en uiteindelijk zei 6.5% van de moslims de aanslagen goed te keuren. Ik vind het vooral erg jammer dat mensen de noodzaak zien om te gaan overdrijven terwijl het cijfer van 6.5% al erg genoeg is. Dan ben je niet meer problemen aan het benoemen, maar propaganda aan het bedrijven met als doel een hele bevolkingsgroep over 1 kam te scheren.
quote:Sorry, "PVV Spot 2010" was deleted at 3:56:48 Mon May 10, 2010. We have no more information about it on our mainframe or elsewhere.
quote:Op maandag 10 mei 2010 23:04 schreef freako het volgende:
http://vimeo.com/11547638
[..]
. Blijkbaar was het filmpje te slecht om te mogen blijven staan.
Nee, hij ... heeft zo weinig ... te melden ... dat hij het spotje ... vol moet praten ... door veel ... pauzes in te lassen ... tussen de woorden.quote:Op maandag 10 mei 2010 18:56 schreef Montov het volgende:
Heeft Wilders een spraakprobleem ontwikkeld?
Ja, in VKZ:quote:Op maandag 10 mei 2010 23:14 schreef Intxaurraga het volgende:
Is er ook al een topic voor Rita's filmpje?
Kopspijkerswaardig.
Vanwege dit filmpjequote:
Nee, hadden ze al langer. Maar ik zeg het gewoon.quote:
Dat zijn dan ook precies de uitspraken waar iemand met een lage opleiding, en die niet verder na wil denken, voor valt. Ze vertalen "begrip" in hun hersens meteen tot "ze steunen de taliban en al quada!". Het is eigenlijk niets meer dan gegoochel met woorden en cijfers.....quote:Op maandag 10 mei 2010 17:09 schreef msnk het volgende:
Wanneer je meent dat de helft van de Nederlandse moslims begrip kan opbrengen voor de aanslagen op 11 september, dan snap je iets duidelijk niet.
Lage opleiding?quote:Op dinsdag 11 mei 2010 16:16 schreef maartena het volgende:
[..]
Dat zijn dan ook precies de uitspraken waar iemand met een lage opleiding, en die niet verder na wil denken, voor valt.
NEUH ! :-) Ik was eerst, en op de juiste plek!quote:Op maandag 10 mei 2010 16:12 schreef -_Tommy_- het volgende:
[..]
Ja, die van jou is 4 uur later geopend... Dus je hebt inderdaad een dubbelpost geplaatst...
Wel mooi dat het filmpje nu op ongeveer elke site staat en dus iedereen het ziet... Is dat wellicht wat de PVV wil?
quote:Op maandag 10 mei 2010 17:21 schreef msnk het volgende:
Star Wars: Episode II: Attack of the Clones bevat meer feiten dan dat filmpje van de PVV.
Kan mij niet voorstellen dat iemand met verstand zijn stem geeft aan de PVV.quote:Op dinsdag 11 mei 2010 16:25 schreef huhggh het volgende:
[..]
Lage opleiding?
Over kleinerend gesproken.
Achja, als de politieke boodschap je niet aanstaat val je de stemmers aan, die zijn dan "nu eenmaal dom om daar op te stemmen".
Wat een quatsch.
En ik kan mij niet voorstellen dat iemand met verstand zijn stem geeft aan de PVDA.quote:Op woensdag 12 mei 2010 16:36 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Kan mij niet voorstellen dat iemand met verstand zijn stem geeft aan de PVV.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |