quote:Op zondag 9 mei 2010 23:13 schreef Nobu het volgende:
Hoe kun je trouwens geen enkel idee hebben hoe je moet tanken, je hebt in de minimaal achtien jaren voordat je je rijbewijs haalde toch wel eens bij iemand in de auto gezeten die ging tanken?
Kijk eens achterom als je buiten looptquote:Op zondag 9 mei 2010 23:13 schreef kwiwi het volgende:
[..]Ken ik jou? Vond het al zo'n goede gok.. Hoeveel mensen hebben die fiets nou
Mompelt iets over administratiekosten die dan te hoog wordenquote:Op zondag 9 mei 2010 23:14 schreef kwiwi het volgende:
[..]
Je moest eerst je pinpasje erin doen enzo.. Dus ja
[..]
Dit is een grapje denk ik
Dan zou ik gaan voor 4,5 liter tanken wegrijden rondje rijden weer 4,5 liter tanken en net zolang tot je tank redelijk gevuld is.quote:Op zondag 9 mei 2010 23:13 schreef n_uniet het volgende:
[..]
kwiwi weet niet dat als je onder de 5 liter blijft je gewoon weg mag rijden.
Even quotes uit z'n verband rukken: TS komt voor het eerst buiten!quote:Op zondag 9 mei 2010 23:15 schreef kwiwi het volgende:
[..]
Ik ga toch niet buiten staan in die stinklucht
Benzinedampen stink lucht noemenquote:Op zondag 9 mei 2010 23:15 schreef kwiwi het volgende:
[..]
In de auto ja.. Ik ga toch niet buiten staan in die stinklucht
Dat kan toch niet.. Dan gaat iedereen steeds maar weinig tanken tot de tank vol isquote:Op zondag 9 mei 2010 23:16 schreef n_uniet het volgende:
[..]
Mompelt iets over administratiekosten die dan te hoog worden
WE HEBBEN EEN STALKER!!quote:Op zondag 9 mei 2010 23:16 schreef RemcoDelft het volgende:
[..]
Kijk eens achterom als je buiten loopt
VER d'r onder... Om precies te zijn een litertje of 5...quote:Op zondag 9 mei 2010 23:17 schreef Joosterd het volgende:
[..]
Dan zou ik gaan voor 4,5 liter tanken wegrijden rondje rijden weer 4,5 liter tanken en net zolang tot je tank redelijk gevuld is.![]()
Maar nog nooit gehoord dat je onder 5 liter mag wegrijden
Maar als je er toch bent, kan je hem toch meteen volgooien ?quote:Op zondag 9 mei 2010 23:11 schreef kwiwi het volgende:
[..]
Nee want uiteindelijk zat er voor 6,50 in wegens het wat late reactievermogen van zusjeMaar het ging ons gewoon om het tanken dus vandaar dat ie niet volgegooid is
Ik ga de volgende keer dat ik langs een pomp kom 3 liter tanken en vervolgens binnen een Snicker halen. En vermelden dat ik maar 3 liter getankt heb en dus alleen even de Snicker kom afrekenenquote:Op zondag 9 mei 2010 23:16 schreef n_uniet het volgende:
[..]
Mompelt iets over administratiekosten die dan te hoog worden
Dat zien ze toch op de videobeelden anders reed heel nederland nu wel gratis autoquote:Op zondag 9 mei 2010 23:18 schreef kwiwi het volgende:
[..]
Dat kan toch niet.. Dan gaat iedereen steeds maar weinig tanken tot de tank vol is
Zo kan ze vaker oefenenquote:Op zondag 9 mei 2010 23:19 schreef Vaatwasafwasmiddel het volgende:
[..]
Maar als je er toch bent, kan je hem toch meteen volgooien ?
quote:Op zondag 9 mei 2010 23:17 schreef Joosterd het volgende:
[..]
Dan zou ik gaan voor 4,5 liter tanken wegrijden rondje rijden weer 4,5 liter tanken en net zolang tot je tank redelijk gevuld is.![]()
Maar nog nooit gehoord dat je onder 5 liter mag wegrijden
Waarom moet dit nouquote:Op zondag 9 mei 2010 23:20 schreef Dartanion het volgende:
[..]
Ik ga de volgende keer dat ik langs een pomp kom 3 liter tanken en vervolgens binnen een Snicker halen. En vermelden dat ik maar 3 liter getankt heb en dus alleen even de Snicker kom afrekenen
Ja maar dan ga je toch steeds naar een ander tankstation.. Ik geloof er niks vanquote:Op zondag 9 mei 2010 23:20 schreef n_uniet het volgende:
[..]
Dat zien ze toch op de videobeelden anders reed heel nederland nu wel gratis auto
Aan wie moet de pomphouder zoveel administratie kosten betalen dat de eerste 5 verkochte liters eigenlijk verlies zijn?quote:Op zondag 9 mei 2010 23:19 schreef RemcoDelft het volgende:
[..]
VER d'r onder... Om precies te zijn een litertje of 5...
quote:Op zondag 9 mei 2010 23:21 schreef kwiwi het volgende:
[..]
Ja maar dan ga je toch steeds naar een ander tankstation.. Ik geloof er niks vanStraks zit ik door jou op het politiebureau uitleg te geven
Om aan te tonen hoe debiel het klinkt wanneer je zegt dat je niet hoeft af te rekenen als je minder dan 5 liter getankt hebt.quote:
Dat is ook een misverstand, van Shell hoef je niet te betalen ivm met administratiekosten maar je moet nog wel even de belasting gaan aftikken aan de kassa.quote:Op zondag 9 mei 2010 23:17 schreef Joosterd het volgende:
[..]
Maar nog nooit gehoord dat je onder 5 liter mag wegrijden
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |